Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Liberecký, Kategorie III a IV

Turnov (22. 5. 2018)

800 m - Žákyně

Žákyně 01 (út, 22.5.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza SimonováTereza Simonová 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 11 2:35.68 623.00
2 Anna TymešováAnna Tymešová 02 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 13 2:39.64 577.00
3 Nela PůbalováNela Půbalová 04 ZŠ Ještědská LiberecZŠ Ještědská Liberec 10 2:39.99 573.00
4 Kateřina PavlůKateřina Pavlů 03 ZŠ Ještědská LiberecZŠ Ještědská Liberec 8 2:40.53 567.00
5 Rozálie ŠulcováRozálie Šulcová 04 ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288 12 2:40.56 566.00
6 Soňa PesničákováSoňa Pesničáková 03 ZŠ Arbesova,Jablonec nad NisouZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 9 2:44.11 527.00
7 Martina LednejováMartina Lednejová 04 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 6 2:46.28 503.00
8 Sára VyhlídkováSára Vyhlídková 04 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 14 2:47.29 492.00
9 Anna OklamčákováAnna Oklamčáková 03 ZŠ Arbesova,Jablonec nad NisouZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 7 2:49.04 474.00
10 Nicola JarošováNicola Jarošová 04 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 5 2:50.12 462.00
11 Zuzana HnykováZuzana Hnyková 04 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 4 2:53.98 423.00
12 Adéla DontováAdéla Dontová 03 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 3 2:54.14 422.00
13 Jana CvrčkováJana Cvrčková 03 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 2 3:01.98 347.00
14 Zuzana AbrahamováZuzana Abrahamová 02 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 1 3:05.42 316.00
Celkem 14 závodníků
Žákyně 02 (út, 22.5.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška PodzimkováEliška Podzimková 04 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 11 2:40.95 562.00
2 Lucie PaulusováLucie Paulusová 04 ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288 8 2:46.22 504.00
3 Kateřina PetrováKateřina Petrová 04 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 10 2:46.31 503.00
4 Karolína DvorskáKarolína Dvorská 04 ZŠ Ještědská LiberecZŠ Ještědská Liberec 3 2:47.00 495.00
5 Karolína JanatkováKarolína Janatková 03 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 5 2:49.19 472.00
6 Sára CharvátováSára Charvátová 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 4 2:50.91 454.00
7 Janka ProcházkováJanka Procházková 02 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 12 2:51.87 444.00
8 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 04 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 7 2:53.59 427.00
9 Monika BrunclíkováMonika Brunclíková 04 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 1 2:54.50 418.00
10 Jana PecháčkováJana Pecháčková 03 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 9 3:05.04 320.00
11 Rozálie DrobníkováRozálie Drobníková 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 2 3:06.10 311.00
12 Kristýna KunertováKristýna Kunertová 03 ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288 6 3:06.93 303.00
MS Kateřina SvárovskáKateřina Svárovská 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 13 3:05.88
Celkem 13 závodníků