Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Liberecký, Kategorie III a IV

Turnov (22. 5. 2018)

skok daleký - Žáci

(út, 22.5.2018 - 10:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej BeníčekOndřej Beníček
ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec
02 5.98 0.0 582.00
2 Cyril ŽeravaCyril Žerava
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
03 5.86 0.0 556.00
3 Illia SmyrnovIllia Smyrnov
ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec
03 5.72 0.0 527.00
4 Robin KoňákRobin Koňák
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa
03 5.63 0.0 508.00
5 Petr StehlíkPetr Stehlík
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
03 5.52 0.0 485.00
6 Jakub ŠafářJakub Šafář
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
04 5.42 0.0 465.00
7 Roman PrincRoman Princ
ZŠ Arbesova,Jablonec nad NisouZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou
04 5.33 0.0 447.00
8 Luboš FotrLuboš Fotr
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
02 5.30 0.0 441.00
9 Jakub FlesnerJakub Flesner
ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec
02 5.24 0.0 429.00
10 Lukáš DošlíkLukáš Došlík
ZŠ Arbesova,Jablonec nad NisouZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou
04 5.22 0.0 425.00
11 Richard BraunerRichard Brauner
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
02 5.06 0.0 394.00
12 Matyáš HalasníkMatyáš Halasník
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa
03 5.05 0.0 392.00
13 Jakub VaníčekJakub Vaníček
ZŠ Mozartova Jablonec nad NisouZŠ Mozartova Jablonec nad N...
02 4.99 0.0 380.00
14 Lukáš HofmannLukáš Hofmann
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
04 4.91 0.0 365.00
15 Šimon MachačŠimon Machač
ZŠ Arbesova,Jablonec nad NisouZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou
03 4.90 0.0 363.00
16 Jaroslav BittnerJaroslav Bittner
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa
02 4.87 0.0 358.00
17 Kryštof KonrádKryštof Konrád
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
02 4.67 0.0 321.00
18 Vojtěch GrusVojtěch Grus
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
02 4.60 0.0 308.00
19 Pavel BernatPavel Bernat
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
04 4.57 0.0 303.00
20 Patrik SvobodaPatrik Svoboda
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
03 4.44 0.0 280.00
21 Jaroslav KochánekJaroslav Kochánek
ZŠ Mozartova Jablonec nad NisouZŠ Mozartova Jablonec nad N...
02 4.43 0.0 278.00
22 Tomáš ViktorínTomáš Viktorín
ZŠ Mozartova Jablonec nad NisouZŠ Mozartova Jablonec nad N...
03 4.36 0.0 266.00
Ondřej MedekOndřej Medek
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
02 DNS 0.0 0.00
Michal NávojMichal Návoj
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
02 DNS 0.0 0.00
Libor UlrichLibor Ulrich
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
02 DNS 0.0 0.00
Celkem 25 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(út, 22.5.2018 - 08:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr MalýPetr Malý
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
05 5.02 0.0 386.00
2 Jan RichtrJan Richtr
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
06 4.56 0.0 301.00
3 Kristián VaistauerKristián Vaistauer
ArbesovaArbesova
05 4.48 0.0 287.00
4 Nicolas ČurdaNicolas Čurda
ZŠ Mozartova Jablonec nad NisouZŠ Mozartova Jablonec nad N...
05 4.42 0.0 276.00
5 Jonáš TurekJonáš Turek
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
05 4.38 0.0 269.00
6 Petr LiksomrPetr Liksomr
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
06 4.34 0.0 262.00
7 Tomáš CvrčekTomáš Cvrček
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
05 4.30 0.0 255.00
8 Jakub ŠkaloudJakub Škaloud
ZŠ Mozartova Jablonec nad NisouZŠ Mozartova Jablonec nad N...
05 4.22 0.0 242.00
9 Václav ŠupVáclav Šup
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
06 4.22 0.0 242.00
10 Adam HauzrAdam Hauzr
ZŠ Ještědská LiberecZŠ Ještědská Liberec
05 4.10 0.0 222.00
11 Vilém SvrčekVilém Svrček
ZŠ Ještědská LiberecZŠ Ještědská Liberec
05 4.09 0.0 220.00
12 Matyáš AntonMatyáš Anton
ArbesovaArbesova
06 4.08 0.0 219.00
13 Daniel ZárubaDaniel Záruba
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
05 3.94 0.0 196.00
14 Jakub ŠauerJakub Šauer
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
05 3.93 0.0 195.00
15 Milan VaculíkMilan Vaculík
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
05 3.93 0.0 195.00
16 Tomáš VodičkaTomáš Vodička
ZŠ Ještědská LiberecZŠ Ještědská Liberec
05 3.92 0.0 193.00
17 Adam SuchánekAdam Suchánek
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
05 3.90 0.0 190.00
18 Matěj KožnarMatěj Kožnar
ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288
05 3.83 0.0 179.00
19 Vojtěch MarekVojtěch Marek
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
06 3.82 0.0 177.00
20 Jan HavelJan Havel
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
05 3.67 0.0 155.00
21 Marek HavlíčekMarek Havlíček
ZŠ Mozartova Jablonec nad NisouZŠ Mozartova Jablonec nad N...
05 3.62 0.0 147.00
22 Pavel FučíkPavel Fučík
ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288
05 3.61 0.0 146.00
23 Martin MaderMartin Mader
ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288
05 3.38 0.0 114.00
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Žákyně

(út, 22.5.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Františka RappováFrantiška Rappová
ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab...
03 5.16 0.0 603.00
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná
ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab...
03 5.07 0.0 578.00
3 Klára HájkováKlára Hájková
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
02 4.81 0.0 508.00
4 Sára ČihulováSára Čihulová
ZŠ Ještědská LiberecZŠ Ještědská Liberec
03 4.81 0.0 508.00
5 Gabriela MasaříkováGabriela Masaříková
ZŠ Arbesova,Jablonec nad NisouZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou
02 4.72 0.0 485.00
6 Aneta DusilováAneta Dusilová
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
04 4.68 0.0 474.00
7 Zuzana KovářováZuzana Kovářová
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
04 4.52 0.0 433.00
8 Nela VaníčkováNela Vaníčková
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
04 4.51 0.0 431.00
9 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
04 4.51 0.0 431.00
10 Lucie PaulusováLucie Paulusová
ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288
04 4.46 0.0 418.00
11 Nicola JarošováNicola Jarošová
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
04 4.46 0.0 418.00
12 Bára HudrlíkováBára Hudrlíková
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
04 4.45 0.0 416.00
13 Lea JelínkováLea Jelínková
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
02 4.43 0.0 411.00
14 Pavlína SrbováPavlína Srbová
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
03 4.35 0.0 391.00
15 Barbora BurešováBarbora Burešová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
02 4.32 0.0 384.00
16 Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová
ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288
03 4.32 0.0 384.00
17 Aneta VinklářováAneta Vinklářová
ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288
03 4.31 0.0 381.00
18 Anna ČapkováAnna Čapková
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
04 4.24 0.0 364.00
19 Anna TymešováAnna Tymešová
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
02 4.14 0.0 340.00
20 Barbora MařasováBarbora Mařasová
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
06 4.13 0.0 338.00
21 Soňa KábováSoňa Kábová
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
03 4.10 0.0 331.00
22 Viktorie NovotnáViktorie Novotná
ZŠ Arbesova,Jablonec nad NisouZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou
02 4.05 0.0 319.00
23 Eliška StřihavkováEliška Střihavková
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
03 4.04 0.0 317.00
24 Lucie PeukertováLucie Peukertová
ZŠ Ještědská LiberecZŠ Ještědská Liberec
03 4.03 0.0 315.00
25 Zuzana MindlováZuzana Mindlová
ZŠ Ještědská LiberecZŠ Ještědská Liberec
04 4.03 0.0 315.00
MS Štěpánka ZelinkováŠtěpánka Zelinková
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
03 4.47
Celkem 26 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(út, 22.5.2018 - 08:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna ČernínováAnna Černínová
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa
06 4.54 0.0 438.00
2 Lucie VšetečkováLucie Všetečková
ArbesovaArbesova
05 4.19 0.0 352.00
3 Kristýna ČížkováKristýna Čížková
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
05 4.17 0.0 347.00
4 Barbora VeldováBarbora Veldová
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
05 4.09 0.0 329.00
5 Anežka SeifertováAnežka Seifertová
ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288
05 4.05 0.0 319.00
6 Běla ŠtěpánkováBěla Štěpánková
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
05 4.01 0.0 310.00
7 Veronika BeránkováVeronika Beránková
ArbesovaArbesova
06 3.99 0.0 306.00
8 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
05 3.93 0.0 292.00
9 Barbora LačnáBarbora Lačná
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa
05 3.92 0.0 290.00
10 Kristýna JiroušováKristýna Jiroušová
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
05 3.89 0.0 283.00
11 Daniela ŠvarbováDaniela Švarbová
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
05 3.87 0.0 279.00
12 Barbora KoťátkováBarbora Koťátková
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
05 3.86 0.0 276.00
13 Sabina ScholzováSabina Scholzová
ArbesovaArbesova
06 3.82 0.0 267.00
14 Monika GrohováMonika Grohová
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
06 3.76 0.0 254.00
15 Dominika BrožováDominika Brožová
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
05 3.73 0.0 248.00
16 Denisa MlynárykováDenisa Mlynáryková
ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288
05 3.73 0.0 248.00
17 Adéla OdhánělováAdéla Odhánělová
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
05 3.62 0.0 225.00
18 Tereza MitlenerováTereza Mitlenerová
ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec
06 3.62 0.0 225.00
19 Aneta CrhováAneta Crhová
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
06 3.53 0.0 206.00
20 Kristýna ČernáKristýna Černá
ZŠ Tanvald SportovníZŠ Tanvald Sportovní
05 3.53 0.0 206.00
21 Agáta EršilováAgáta Eršilová
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
05 3.51 0.0 202.00
22 Tereza TacincováTereza Tacincová
ZŠ Tanvald SportovníZŠ Tanvald Sportovní
05 3.43 0.0 186.00
23 Kristýna KlierováKristýna Klierová
ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288
05 3.35 0.0 170.00
24 Kristýna HendrichováKristýna Hendrichová
ZŠ Tanvald SportovníZŠ Tanvald Sportovní
05 3.17 0.0 137.00
MS Zuzana ŽákováZuzana Žáková
ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec
04 3.72
MS Alena ŠímováAlena Šímová
ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec
04 3.56
Markéta ŠmatlákováMarkéta Šmatláková
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa
05 DNS 0.0 0.00
Celkem 27 závodníků