výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Liberecký, Kategorie III a IV

Turnov (22. 5. 2018)
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Daniel SchmidtDaniel Schmidt 03 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 1851
2 Michal SvobodaMichal Svoboda 02 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 1783
3 Jaroslav KochánekJaroslav Kochánek 02 ZŠ Mozartova Jablonec nad NisouZŠ Mozartova Jablonec nad N... 1576
4 Lukáš DošlíkLukáš Došlík 04 ZŠ Arbesova,Jablonec nad NisouZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 1555
5 Matěj PonocnýMatěj Ponocný 02 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 1368
6 Ondřej BeníčekOndřej Beníček 02 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 1175
7 Illia SmyrnovIllia Smyrnov 03 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 1167
8 Martin JedličkaMartin Jedlička 02 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 1162
9 Tibor VýrostkoTibor Výrostko 02 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 1156
10 Robin KoňákRobin Koňák 03 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 1121
11 Filip PlassFilip Plass 02 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 1106
12 Štěpán MikuleŠtěpán Mikule 03 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 1103
13 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 1096
14 Richard BraunerRichard Brauner 02 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 1069
15 Matyáš NeckářMatyáš Neckář 02 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 1038
16 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 0993
17 Petr StehlíkPetr Stehlík 03 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 0949
18 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 ZŠ Mozartova Jablonec nad NisouZŠ Mozartova Jablonec nad N... 0945
19 Luboš FotrLuboš Fotr 02 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 0940
20 Matyáš HalasníkMatyáš Halasník 03 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 0934
21 Lukáš HofmannLukáš Hofmann 04 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 0893
22 Jakub FlesnerJakub Flesner 02 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 0724
23 Jakub PitoňákJakub Pitoňák 04 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 0719
24 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 0706
25 Lukáš VitebskýLukáš Vitebský 03 ZŠ Arbesova,Jablonec nad NisouZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 0693
26 Patrik LöfflerPatrik Löffler 04 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 0678
27 Matěj TkáčMatěj Tkáč 04 ZŠ Arbesova,Jablonec nad NisouZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 0675
28 Pavel BernatPavel Bernat 04 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 0648
29 Vojtěcg ŠpetlíkVojtěcg Špetlík 03 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 0626
30 Jan ReisiegelJan Reisiegel 02 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 0587
31 Matyáš BímMatyáš Bím 04 ZŠ Arbesova,Jablonec nad NisouZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 0586
32 Štěpán StrnadŠtěpán Strnad 03 ZŠ Mozartova Jablonec nad NisouZŠ Mozartova Jablonec nad N... 0584
33 Dominik KadlecDominik Kadlec 03 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 0577
34 Ondřej StehlíkOndřej Stehlík 03 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 0574
35 Jakub StehlíkJakub Stehlík 04 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 0566
36 Libor UlrichLibor Ulrich 02 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 0565
37 Jaroslav BittnerJaroslav Bittner 02 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 0550
38 Vojtěch BeníčekVojtěch Beníček 04 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 0538
39 Václav SchneibergVáclav Schneiberg 02 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 0534
40 Jaromír ŠimekJaromír Šimek 03 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 0532
41 Pavel VáclavůPavel Václavů 04 ZŠ Mozartova Jablonec nad NisouZŠ Mozartova Jablonec nad N... 0528
42 Richard TkačíkRichard Tkačík 02 ZŠ Arbesova,Jablonec nad NisouZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 0516
43 Martin PodzimekMartin Podzimek 02 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 0509
44 Jiří PlíšekJiří Plíšek 03 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 0501
45 Lukáš KuncLukáš Kunc 03 ZŠ Mozartova Jablonec nad NisouZŠ Mozartova Jablonec nad N... 0490
46 Vojtěch ŽákVojtěch Žák 03 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 0472
Vojtěch GrusVojtěch Grus 02 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 0464
47 Tomáš JindrákTomáš Jindrák 03 ZŠ Arbesova,Jablonec nad NisouZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 0464
Roman PrincRoman Princ 04 ZŠ Arbesova,Jablonec nad NisouZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 0447
48 Jan BlažekJan Blažek 02 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 0447
49 David PolákDavid Polák 02 ZŠ Arbesova,Jablonec nad NisouZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 0440
Tomáš ViktorínTomáš Viktorín 03 ZŠ Mozartova Jablonec nad NisouZŠ Mozartova Jablonec nad N... 0434
Tadeáš HrdličkaTadeáš Hrdlička 04 ZŠ Arbesova,Jablonec nad NisouZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 0434
50 David KavenskýDavid Kavenský 02 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 0434
51 Jakub KněžourJakub Kněžour 02 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 0419
52 Michal NávojMichal Návoj 02 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 0416
Jan ŠidlichovskýJan Šidlichovský 03 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 0374
53 Tan Duong NguyenTan Duong Nguyen 03 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 0374
54 Vojtěch LinhartVojtěch Linhart 03 ZŠ Mozartova Jablonec nad NisouZŠ Mozartova Jablonec nad N... 0361
55 Radek JirmanRadek Jirman 02 ZŠ Mozartova Jablonec nad NisouZŠ Mozartova Jablonec nad N... 0345
56 Kryštof KonrádKryštof Konrád 02 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 0321
57 Marek BalogMarek Balog 03 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 0317
Jan KalusJan Kalus 03 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 0000
David VeselýDavid Veselý 02 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 0000
Vojtěch ŠpetlíkVojtěch Špetlík 03 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 0000
Tomáš MitlenerTomáš Mitlener 03 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 0000
Martin KuĺhaMartin Kuĺha 04 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 0000
Martin KošťálMartin Košťál 02 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 0000
Šimon MachačŠimon Machač 03 ZŠ Arbesova,Jablonec nad NisouZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 0000
Zdeněk PetrákZdeněk Petrák 02 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 0000
Martin PodzimekMartin Podzimek 02 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 0000
Zbyněk StolínZbyněk Stolín 02 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 0000
Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 0000
Matyáš RaslMatyáš Rasl 04 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 0000
Patrik SvobodaPatrik Svoboda 03 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 0000
Radim SudekRadim Sudek 04 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 0000
Ondřej MedekOndřej Medek 02 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 0000
David PolákDavid Polák 03 ZŠ Mozartova Jablonec nad NisouZŠ Mozartova Jablonec nad N... 0000
Matouš VolekMatouš Volek 03 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 0000
Vítek VysušilVítek Vysušil 03 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 0000
58 Ondřej SochaOndřej Socha 03 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 0000
Celkem 81 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jakub HavlasJakub Havlas 05 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 1281
2 Vojtěch WeraniVojtěch Werani 05 ZŠ Mozartova Jablonec nad NisouZŠ Mozartova Jablonec nad N... 1261
3 Petr MalýPetr Malý 05 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 1217
4 Jan SteinerJan Steiner 05 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 1058
5 Petr LiksomrPetr Liksomr 06 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 0951
6 Martin SvobodaMartin Svoboda 05 ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288 0925
7 Matyáš AntonMatyáš Anton 06 ArbesovaArbesova 0899
8 Samuel ČihulaSamuel Čihula 05 ZŠ Ještědská LiberecZŠ Ještědská Liberec 0822
9 Jan DrbolaJan Drbola 05 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 0784
10 Kristián VaistauerKristián Vaistauer 05 ArbesovaArbesova 0713
11 Jan RázlJan Rázl 05 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 0675
12 Nicolas ČurdaNicolas Čurda 05 ZŠ Mozartova Jablonec nad NisouZŠ Mozartova Jablonec nad N... 0664
13 Jan RichtrJan Richtr 06 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 0651
14 Jonáš TurekJonáš Turek 05 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0635
15 Matěj KožnarMatěj Kožnar 05 ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288 0633
16 Mikuláš DrbohlavMikuláš Drbohlav 05 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 0613
17 Jozef TulejJozef Tulej 05 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 0611
18 Vilém SvrčekVilém Svrček 05 ZŠ Ještědská LiberecZŠ Ještědská Liberec 0605
19 Bilguundash NyamkhuuBilguundash Nyamkhuu 05 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 0582
20 Jakub ŠkaloudJakub Škaloud 05 ZŠ Mozartova Jablonec nad NisouZŠ Mozartova Jablonec nad N... 0580
21 Martin BalatkaMartin Balatka 05 ArbesovaArbesova 0536
22 Antonín MalýAntonín Malý 05 ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288 0527
23 Tomáš SuchardaTomáš Sucharda 06 ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288 0514
24 Martin ŽilkaMartin Žilka 06 ArbesovaArbesova 0474
25 Tomáš NěmecTomáš Němec 05 ZŠ Ještědská LiberecZŠ Ještědská Liberec 0431
26 Jan ČeskýJan Český 05 ZŠ Mozartova Jablonec nad NisouZŠ Mozartova Jablonec nad N... 0430
27 Adam ReslerAdam Resler 05 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0392
28 Matěj KubínMatěj Kubín 05 ArbesovaArbesova 0376
29 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0369
30 Marek HavlíčekMarek Havlíček 05 ZŠ Mozartova Jablonec nad NisouZŠ Mozartova Jablonec nad N... 0368
31 Martin ChlumMartin Chlum 05 ZŠ Mozartova Jablonec nad NisouZŠ Mozartova Jablonec nad N... 0365
32 Miroslav ŠERCLMiroslav ŠERCL 05 ArbesovaArbesova 0358
33 Tomáš CvrčekTomáš Cvrček 05 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0357
34 Martin ŠulcMartin Šulc 05 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 0345
35 Štěpán HorákŠtěpán Horák 05 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0339
36 Pavel FučíkPavel Fučík 05 ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288 0321
37 Jan ŠpačekJan Špaček 05 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 0320
38 Lukáš PolhošLukáš Polhoš 05 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 0311
39 Radim KyselaRadim Kysela 05 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 0306
40 Daniel MarcinDaniel Marcin 05 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 0299
41 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 05 ZŠ Ještědská LiberecZŠ Ještědská Liberec 0297
42 Pavel WronaPavel Wrona 05 ZŠ Ještědská LiberecZŠ Ještědská Liberec 0291
43 Jan KošekJan Košek 05 ArbesovaArbesova 0288
44 Jakub NezbedaJakub Nezbeda 05 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0257
45 Václav ŠupVáclav Šup 06 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 0242
David TichýDavid Tichý 05 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 0231
46 Filip WitturFilip Wittur 05 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 0231
47 Adam HauzrAdam Hauzr 05 ZŠ Ještědská LiberecZŠ Ještědská Liberec 0222
48 Milan VaculíkMilan Vaculík 05 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 0206
49 Daniel ZárubaDaniel Záruba 05 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 0196
50 Jakub ŠauerJakub Šauer 05 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 0195
51 Ondřej MatajOndřej Mataj 05 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0182
52 Vojtěch MarekVojtěch Marek 06 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 0177
Sebastián AmbružSebastián Ambruž 05 ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288 0000
Martin MaderMartin Mader 05 ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288 0000
Jakub GašiJakub Gaši 05 ZŠ Mozartova Jablonec nad NisouZŠ Mozartova Jablonec nad N... 0000
Adam PůtaAdam Půta 05 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0000
Jan LöfflerJan Löffler 06 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 0000
Tomáš PuloTomáš Pulo 05 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 0000
Adam SuchánekAdam Suchánek 05 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 0000
Petr VyoralPetr Vyoral 08 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 0000
Lukáš RajtmajerLukáš Rajtmajer 06 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 0000
Jan HavelJan Havel 05 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 0000
Lukáš HlubučekLukáš Hlubuček 05 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 0000
Jan ZurynekJan Zurynek 06 ArbesovaArbesova 0000
Lukáš BělkaLukáš Bělka 04 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 0000
53 Jonáš ŠtanclJonáš Štancl 05 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0000
MS Jakub SvobodaJakub Svoboda 05 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0000
Celkem 68 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 2275
2 Františka RappováFrantiška Rappová 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 2258
3 Barbora BurešováBarbora Burešová 02 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 1663
4 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 1559
5 Barbora MařasováBarbora Mařasová 06 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 1381
6 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá 02 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 1367
7 Markéta FrkováMarkéta Frková 02 ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288 1298
8 Natálie FaltováNatálie Faltová 04 ZŠ Arbesova,Jablonec nad NisouZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 1266
9 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová 03 ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288 1257
10 Lea JelínkováLea Jelínková 02 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 1178
11 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 1163
12 Sára ČihulováSára Čihulová 03 ZŠ Ještědská LiberecZŠ Ještědská Liberec 1159
13 Johanka NovotnáJohanka Novotná 04 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 1153
14 Gabriela MasaříkováGabriela Masaříková 02 ZŠ Arbesova,Jablonec nad NisouZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 1128
15 Eliška VelkováEliška Velková 03 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 1127
16 Karolína JanatkováKarolína Janatková 03 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 1060
17 Denisa JégrováDenisa Jégrová 03 ZŠ Arbesova,Jablonec nad NisouZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 1023
18 Zuzana MindlováZuzana Mindlová 04 ZŠ Ještědská LiberecZŠ Ještědská Liberec 0993
19 Klára HájkováKlára Hájková 02 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 0978
20 Kristýna GrusováKristýna Grusová 02 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 0959
21 Lucie PaulusováLucie Paulusová 04 ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288 0922
22 Eliška PodzimkováEliška Podzimková 04 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 0902
23 Pavlína SrbováPavlína Srbová 03 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 0893
24 Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová 03 ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288 0886
25 Nicola JarošováNicola Jarošová 04 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 0880
26 Linda GotschammerováLinda Gotschammerová 02 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 0814
27 Viktorie NovotnáViktorie Novotná 02 ZŠ Arbesova,Jablonec nad NisouZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 0768
28 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 0709
29 Anna ČapkováAnna Čapková 04 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 0704
30 Bára HudrlíkováBára Hudrlíková 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0698
31 Štěpánka HatašováŠtěpánka Hatašová 03 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 0690
32 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 04 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 0626
33 Tereza SimonováTereza Simonová 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 0623
34 Lucie PeukertováLucie Peukertová 03 ZŠ Ještědská LiberecZŠ Ještědská Liberec 0592
35 Natálie KottováNatálie Kottová 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0588
36 Anna TymešováAnna Tymešová 02 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 0577
37 Nela PůbalováNela Půbalová 04 ZŠ Ještědská LiberecZŠ Ještědská Liberec 0573
38 Kateřina PavlůKateřina Pavlů 03 ZŠ Ještědská LiberecZŠ Ještědská Liberec 0567
Rozálie ŠulcováRozálie Šulcová 04 ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288 0566
39 Markéta KopeckáMarkéta Kopecká 03 ZŠ Ještědská LiberecZŠ Ještědská Liberec 0566
40 Pavlína LubasováPavlína Lubasová 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 0544
41 Soňa PesničákováSoňa Pesničáková 03 ZŠ Arbesova,Jablonec nad NisouZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 0527
Kateřina PetrováKateřina Petrová 04 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 0503
42 Martina LednejováMartina Lednejová 04 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 0503
Eliška VitebskáEliška Vitebská 03 ZŠ Arbesova,Jablonec nad NisouZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 0502
43 Aneta VinklářováAneta Vinklářová 03 ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288 0502
Alexandra HofmanováAlexandra Hofmanová 04 ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288 0492
44 Sára VyhlídkováSára Vyhlídková 04 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 0492
Anna OklamčákováAnna Oklamčáková 03 ZŠ Arbesova,Jablonec nad NisouZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 0474
45 Aneta DusilováAneta Dusilová 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0474
Soňa KábováSoňa Kábová 03 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 0460
46 Barbora HonzkováBarbora Honzková 04 ZŠ Ještědská LiberecZŠ Ještědská Liberec 0460
Sára CharvátováSára Charvátová 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0454
47 Veronika BrožkováVeronika Brožková 02 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 0454
48 Eliška StřihavkováEliška Střihavková 03 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 0443
49 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0433
50 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 0431
51 Zuzana HnykováZuzana Hnyková 04 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 0423
52 Monika BrunclíkováMonika Brunclíková 04 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 0418
53 Natálie ČermákováNatálie Čermáková 02 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 0416
54 Eliška KubečkováEliška Kubečková 04 ZŠ Ještědská LiberecZŠ Ještědská Liberec 0401
55 Michaela VojtíškováMichaela Vojtíšková 02 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 0386
56 Štěpánka ZelinkováŠtěpánka Zelinková 03 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0378
57 Adéla BakešováAdéla Bakešová 04 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 0368
58 Jana CvrčkováJana Cvrčková 03 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0347
59 Nicole SyřišťováNicole Syřišťová 03 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0346
60 Eliška CoufalováEliška Coufalová 03 ZŠ Ještědská LiberecZŠ Ještědská Liberec 0343
61 Markéta JórováMarkéta Jórová 03 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 0302
Jana HrtánkováJana Hrtánková 02 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 0000
Kristýna FóglováKristýna Fóglová 03 ZŠ Arbesova,Jablonec nad NisouZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 0000
Veronika ŠtejfováVeronika Štejfová 04 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 0000
Adéla DontováAdéla Dontová 03 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 0000
Kateřina HrdličkováKateřina Hrdličková 04 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 0000
Sára PávováSára Pávová 02 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 0000
Amálie ŠtejfováAmálie Štejfová 03 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 0000
Lucie ŠulcováLucie Šulcová 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 0000
Janka ProcházkováJanka Procházková 02 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 0000
Kristýna KunertováKristýna Kunertová 03 ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288 0000
Andrea FrancůAndrea Franců 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 0000
Jana PecháčkováJana Pecháčková 03 ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova 0000
Karolína DvorskáKarolína Dvorská 04 ZŠ Ještědská LiberecZŠ Ještědská Liberec 0000
Rozálie DrobníkováRozálie Drobníková 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0000
62 Zuzana AbrahamováZuzana Abrahamová 02 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 0000
MS Veronika TrdlováVeronika Trdlová 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 0000
MS Kateřina SvárovskáKateřina Svárovská 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0000
Celkem 85 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Anna ČernínováAnna Černínová 06 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 1571
2 Lucie TůmováLucie Tůmová 05 ZŠ Tanvald SportovníZŠ Tanvald Sportovní 1555
3 Barbora KoťátkováBarbora Koťátková 05 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 1506
4 Tereza SzücsováTereza Szücsová 05 ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov 1475
5 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 1248
6 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 ArbesovaArbesova 1238
7 Kateřina HadravováKateřina Hadravová 05 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 1113
8 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová 06 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 1108
9 Linda BuštováLinda Buštová 05 ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288 1083
10 Kateřina MaťátkováKateřina Maťátková 05 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 1053
11 Lucie VšetečkováLucie Všetečková 05 ArbesovaArbesova 0929
12 Dominika BrožováDominika Brožová 05 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 0920
Sára KunertováSára Kunertová 05 ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288 0915
13 Karolína KarbanováKarolína Karbanová 05 ArbesovaArbesova 0915
Denisa VojtíškováDenisa Vojtíšková 06 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 0881
14 Běla ŠtěpánkováBěla Štěpánková 05 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 0881
15 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 05 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 0830
16 Barbora LačnáBarbora Lačná 05 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 0811
17 Lucie PavlíkováLucie Pavlíková 05 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 0778
18 Anna ŠimonováAnna Šimonová 05 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 0773
19 Michaela JakouběováMichaela Jakouběová 06 ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288 0767
20 Kristýna ČížkováKristýna Čížková 05 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0756
21 Adéla OdhánělováAdéla Odhánělová 05 ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov 0753
22 Monika GrohováMonika Grohová 06 ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov 0703
23 Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková 05 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 0692
24 Anna SvobodováAnna Svobodová 06 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 0650
Radka JakubůRadka Jakubů 06 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 0637
25 Veronika BeránkováVeronika Beránková 06 ArbesovaArbesova 0637
26 Anežka SeifertováAnežka Seifertová 05 ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288 0631
27 Sabina ScholzováSabina Scholzová 06 ArbesovaArbesova 0608
28 Kristýna JiroušováKristýna Jiroušová 05 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 0530
29 Nikola KarbanováNikola Karbanová 05 ArbesovaArbesova 0529
Kristýna HendrichováKristýna Hendrichová 05 ZŠ Tanvald SportovníZŠ Tanvald Sportovní 0526
30 Karolína HorkáKarolína Horká 06 ZŠ Tanvald SportovníZŠ Tanvald Sportovní 0526
31 Anna SochováAnna Sochová 05 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 0498
32 Denisa MlynárykováDenisa Mlynáryková 05 ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288 0487
Natálie VojtíškováNatálie Vojtíšková 05 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 0477
33 Martina HarcubováMartina Harcubová 05 ZŠ Tanvald SportovníZŠ Tanvald Sportovní 0477
34 Kristýna ČernáKristýna Černá 05 ZŠ Tanvald SportovníZŠ Tanvald Sportovní 0468
35 Veronika KučerováVeronika Kučerová 06 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0466
36 Amálie MacounováAmálie Macounová 05 ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288 0453
37 Agáta NeckářováAgáta Neckářová 06 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 0422
38 Agáta KučerováAgáta Kučerová 06 ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov 0408
39 Anežka KubánkováAnežka Kubánková 05 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 0389
40 Nela SvárovskáNela Svárovská 05 ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov 0380
41 Simona ŠilhánováSimona Šilhánová 05 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0369
42 Adéla FialováAdéla Fialová 05 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 0338
43 Klára WágnerováKlára Wágnerová 05 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 0331
44 Josefína PreislerováJosefína Preislerová 06 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0330
45 Barbora VeldováBarbora Veldová 05 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 0329
46 Magdaléna PelcováMagdaléna Pelcová 05 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 0317
47 Daniela MaskalDaniela Maskal 05 ArbesovaArbesova 0316
48 Michaela KočováMichaela Kočová 06 ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov 0306
49 Aneta HrubáAneta Hrubá 05 ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov 0293
50 Markéta ŠmatlákováMarkéta Šmatláková 05 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 0284
51 Daniela ŠvarbováDaniela Švarbová 05 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 0279
52 Anna BrunclíkováAnna Brunclíková 05 ZŠ Tanvald SportovníZŠ Tanvald Sportovní 0266
53 Anna ČernáAnna Černá 05 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 0255
54 Tereza MitlenerováTereza Mitlenerová 06 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 0225
55 Jana PechatáJana Pechatá 06 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0214
56 Tereza TacincováTereza Tacincová 05 ZŠ Tanvald SportovníZŠ Tanvald Sportovní 0186
Lucie HnídkováLucie Hnídková 06 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 0000
Tereza ŽivnáTereza Živná 05 ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov 0000
Aneta ImlaufováAneta Imlaufová 05 ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P. 0000
Alena ŠímováAlena Šímová 04 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 0000
Agáta EršilováAgáta Eršilová 05 ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov 0000
Kristýna KlierováKristýna Klierová 05 ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288 0000
Zorka LehkáZorka Lehká 05 ArbesovaArbesova 0000
Sára ŠulcováSára Šulcová 05 ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288 0000
Aneta KrytinářováAneta Krytinářová 05 ArbesovaArbesova 0000
Zuzana ŽákováZuzana Žáková 04 ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec 0000
Radka PustajováRadka Pustajová 05 ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov 0000
Kristýna SolnickáKristýna Solnická 05 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 0000
Michaela TomešováMichaela Tomešová 05 ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov 0000
Anna NesvornáAnna Nesvorná 05 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 0000
Michaela MaturováMichaela Maturová 05 ZŠ Tanvald SportovníZŠ Tanvald Sportovní 0000
Karolína KrykorkováKarolína Krykorková 06 ArbesovaArbesova 0000
Zora LehkáZora Lehká 05 ArbesovaArbesova 0000
Nikola KarbanováNikola Karbanová 06 ArbesovaArbesova 0000
Veronika BeránkováVeronika Beránková 06 ArbesovaArbesova 0000
Erika HofrováErika Hofrová 05 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 0000
57 Kristýna MádlováKristýna Mádlová 06 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0000
MS Daniela FidrováDaniela Fidrová 06 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0000
MS Aneta CrhováAneta Crhová 06 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0000
MS Anna AmbrožováAnna Ambrožová 05 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0000
Celkem 85 závodníků