výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeňský, Kategorie III a IV

Plzeň - Skvrňany (22. 5. 2018)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 22.5.2018 - 08:30) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin VizingerMartin Vizinger 03 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 5 07.63 671.00
2 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 2 07.70 650.00
3 Jan ZajíčekJan Zajíček 02 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 7 07.72 643.00
4 Martin UlčMartin Ulč 03 Gymnázium Luďka PikaGymnázium Luďka Pika 6 07.76 631.00
5 Filip KopidlanskýFilip Kopidlanský 02 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 4 07.83 610.00
6 Adam BastlAdam Bastl 02 Masarykova základní škola KlatovyMasarykova základní škola K... 1 07.84 607.00
7 Sebastian WeberSebastian Weber 03 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 3 07.89 592.00
8 Jan BrtníkJan Brtník 02 Masarykova základní škola KlatovyMasarykova základní škola K... 8 08.12 525.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 22.5.2018 - 08:30) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KrálMartin Král 02 MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany 5 07.65 665.00
2 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 02 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 4 07.84 607.00
3 Tomáš KozaTomáš Koza 04 Gymnázium Luďka PikaGymnázium Luďka Pika 6 07.92 583.00
4 Patrik ŠteffelPatrik Šteffel 03 MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany 8 07.92 583.00
5 Martin QuangMartin Quang 02 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 2 07.92 583.00
6 383 Adam PešekAdam Pešek 02 Gymnázium Luďka PikaGymnázium Luďka Pika 7 08.10 531.00
7 Daniel RendlDaniel Rendl 02 Masarykova základní škola KlatovyMasarykova základní škola K... 1 08.14 520.00
8 475 Vladimír JansaVladimír Jansa 03 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 3 08.17 511.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 22.5.2018 - 08:30) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 ZŠ BloviceZŠ Blovice 8 07.47 723.00
2 Jakub PtáčníkJakub Ptáčník 03 ZŠ BloviceZŠ Blovice 7 07.92 583.00
3 Martin PokšteflMartin Pokštefl 03 ZŠ BloviceZŠ Blovice 2 08.13 523.00
4 Jiří ŠindraJiří Šindra 02 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 4 08.15 517.00
5 476 Dominik HošekDominik Hošek 02 MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany 5 08.18 509.00
6 Matouš AndrlíkMatouš Andrlík 04 ZŠ Karla Vokáče StrašiceZŠ Karla Vokáče Strašice 3 08.83 343.00
7 Michael ŠimanMichael Šiman 04 ZŠ Karla Vokáče StrašiceZŠ Karla Vokáče Strašice 1 08.87 333.00
8 Alex KupecAlex Kupec 03 ZŠ Karla Vokáče StrašiceZŠ Karla Vokáče Strašice 6 08.93 320.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 ZŠ BloviceZŠ Blovice 8 07.47 723.00
2 Martin VizingerMartin Vizinger 03 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 5 07.63 671.00
3 Martin KrálMartin Král 02 MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany 5 07.65 665.00
4 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 2 07.70 650.00
5 Jan ZajíčekJan Zajíček 02 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 7 07.72 643.00
6 Martin UlčMartin Ulč 03 Gymnázium Luďka PikaGymnázium Luďka Pika 6 07.76 631.00
7 Filip KopidlanskýFilip Kopidlanský 02 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 4 07.83 610.00
8 Adam BastlAdam Bastl 02 Masarykova základní škola KlatovyMasarykova základní škola K... 1 07.84 607.00
8 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 02 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 4 07.84 607.00
10 Sebastian WeberSebastian Weber 03 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 3 07.89 592.00
11 Tomáš KozaTomáš Koza 04 Gymnázium Luďka PikaGymnázium Luďka Pika 6 07.92 583.00
11 Patrik ŠteffelPatrik Šteffel 03 MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany 8 07.92 583.00
11 Martin QuangMartin Quang 02 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 2 07.92 583.00
11 Jakub PtáčníkJakub Ptáčník 03 ZŠ BloviceZŠ Blovice 7 07.92 583.00
15 383 Adam PešekAdam Pešek 02 Gymnázium Luďka PikaGymnázium Luďka Pika 7 08.10 531.00
16 Jan BrtníkJan Brtník 02 Masarykova základní škola KlatovyMasarykova základní škola K... 8 08.12 525.00
17 Martin PokšteflMartin Pokštefl 03 ZŠ BloviceZŠ Blovice 2 08.13 523.00
18 Daniel RendlDaniel Rendl 02 Masarykova základní škola KlatovyMasarykova základní škola K... 1 08.14 520.00
19 Jiří ŠindraJiří Šindra 02 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 4 08.15 517.00
20 475 Vladimír JansaVladimír Jansa 03 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 3 08.17 511.00
21 476 Dominik HošekDominik Hošek 02 MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany 5 08.18 509.00
22 Matouš AndrlíkMatouš Andrlík 04 ZŠ Karla Vokáče StrašiceZŠ Karla Vokáče Strašice 3 08.83 343.00
23 Michael ŠimanMichael Šiman 04 ZŠ Karla Vokáče StrašiceZŠ Karla Vokáče Strašice 1 08.87 333.00
24 Alex KupecAlex Kupec 03 ZŠ Karla Vokáče StrašiceZŠ Karla Vokáče Strašice 6 08.93 320.00

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 22.5.2018 - 08:05) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej TřískaOndřej Tříska 05 20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň 1 08.44 439.00
2 Jiří MatoušekJiří Matoušek 05 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 4 08.47 431.00
3 Adam KadavýAdam Kadavý 05 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 3 08.52 418.00
4 Filip BeranFilip Beran 05 ZŠ T. G. Masaryka RokycanyZŠ T. G. Masaryka Rokycany 5 08.66 383.00
5 176 Martin PetrášMartin Petráš 05 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 2 08.68 378.00
6 Daniel KollárDaniel Kollár 05 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 8 08.88 331.00
7 35 Jakub MacánJakub Macán 05 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 6 08.91 324.00
8 Jonáš StrakaJonáš Straka 05 ZŠ T. G. Masaryka RokycanyZŠ T. G. Masaryka Rokycany 7 09.58 188.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 22.5.2018 - 08:05) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KožíšekJan Kožíšek 05 ZŠ T. G. Masaryka RokycanyZŠ T. G. Masaryka Rokycany 3 09.06 291.00
2 Adam HubenýAdam Hubený 06 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 4 09.08 287.00
3 David ŠebelíkDavid Šebelík 05 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 6 09.12 278.00
4 115 Tobiaš RoháčTobiaš Roháč 05 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 8 09.17 268.00
5 Jaroslav VonášekJaroslav Vonášek 05 20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň 1 09.21 259.00
6 Jan DomanskýJan Domanský 06 20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň 7 09.23 255.00
7 Marek PavlíkMarek Pavlík 05 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 5 09.49 205.00
8 43 Patrik CuplPatrik Cupl 06 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 2 09.71 166.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 22.5.2018 - 08:05) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš JeslínekTobiáš Jeslínek 05 ZŠ Josefa Hlávky PřešticeZŠ Josefa Hlávky Přeštice 3 08.65 386.00
2 Tomáš KrejčaTomáš Krejča 05 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 2 08.73 366.00
3 164 Michal PerglerMichal Pergler 05 ZŠ Josefa Hlávky PřešticeZŠ Josefa Hlávky Přeštice 1 08.78 354.00
4 443 Jiří ŠpirochJiří Špiroch 05 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 8 08.96 313.00
5 100 Ondřej HavířOndřej Havíř 06 ZŠ Josefa Hlávky PřešticeZŠ Josefa Hlávky Přeštice 4 09.00 304.00
6 Petr HrabovskýPetr Hrabovský 06 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 5 09.09 285.00
7 322 Ondřej PechOndřej Pech 06 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 7 09.21 259.00
8 Tomáš JílekTomáš Jílek 05 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 6 09.26 249.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej TřískaOndřej Tříska 05 20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň 1 08.44 439.00
2 Jiří MatoušekJiří Matoušek 05 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 4 08.47 431.00
3 Adam KadavýAdam Kadavý 05 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 3 08.52 418.00
4 Tobiáš JeslínekTobiáš Jeslínek 05 ZŠ Josefa Hlávky PřešticeZŠ Josefa Hlávky Přeštice 3 08.65 386.00
5 Filip BeranFilip Beran 05 ZŠ T. G. Masaryka RokycanyZŠ T. G. Masaryka Rokycany 5 08.66 383.00
6 176 Martin PetrášMartin Petráš 05 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 2 08.68 378.00
7 Tomáš KrejčaTomáš Krejča 05 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 2 08.73 366.00
8 164 Michal PerglerMichal Pergler 05 ZŠ Josefa Hlávky PřešticeZŠ Josefa Hlávky Přeštice 1 08.78 354.00
9 Daniel KollárDaniel Kollár 05 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 8 08.88 331.00
10 35 Jakub MacánJakub Macán 05 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 6 08.91 324.00
11 443 Jiří ŠpirochJiří Špiroch 05 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 8 08.96 313.00
12 100 Ondřej HavířOndřej Havíř 06 ZŠ Josefa Hlávky PřešticeZŠ Josefa Hlávky Přeštice 4 09.00 304.00
13 Jan KožíšekJan Kožíšek 05 ZŠ T. G. Masaryka RokycanyZŠ T. G. Masaryka Rokycany 3 09.06 291.00
14 Adam HubenýAdam Hubený 06 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 4 09.08 287.00
15 Petr HrabovskýPetr Hrabovský 06 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 5 09.09 285.00
16 David ŠebelíkDavid Šebelík 05 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 6 09.12 278.00
17 115 Tobiaš RoháčTobiaš Roháč 05 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 8 09.17 268.00
18 Jaroslav VonášekJaroslav Vonášek 05 20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň 1 09.21 259.00
18 322 Ondřej PechOndřej Pech 06 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 7 09.21 259.00
20 Jan DomanskýJan Domanský 06 20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň 7 09.23 255.00
21 Tomáš JílekTomáš Jílek 05 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 6 09.26 249.00
22 Marek PavlíkMarek Pavlík 05 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 5 09.49 205.00
23 Jonáš StrakaJonáš Straka 05 ZŠ T. G. Masaryka RokycanyZŠ T. G. Masaryka Rokycany 7 09.58 188.00
24 43 Patrik CuplPatrik Cupl 06 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 2 09.71 166.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 22.5.2018 - 08:45) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona JungmannováSimona Jungmannová 03 MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany 3 07.87 888.00
2 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 5 08.11 815.00
3 Lucie BrejchováLucie Brejchová 02 ZŠ Klatovy, Plánická uliceZŠ Klatovy, Plánická ulice 4 08.28 764.00
4 Šárka VokrojováŠárka Vokrojová 02 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 2 08.43 721.00
5 16 Jaroslava PavlíčkováJaroslava Pavlíčková 04 MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany 8 08.53 692.00
6 Helena HusníkováHelena Husníková 03 ZŠ Klatovy, Plánická uliceZŠ Klatovy, Plánická ulice 6 08.67 654.00
7 Bára VogeltanzováBára Vogeltanzová 03 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1 08.85 605.00
8 Denisa HruškováDenisa Hrušková 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 7 08.92 587.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 22.5.2018 - 08:45) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ester GutwirthováEster Gutwirthová 03 20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň 7 08.69 648.00
2 Aneta KmetlíkováAneta Kmetlíková 02 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 5 08.76 629.00
3 Sarah WnendtSarah Wnendt 03 ZŠ a MŠ Nýrsko KomenskéhoZŠ a MŠ Nýrsko Komenského 8 08.99 569.00
4 Veronika KalčíkováVeronika Kalčíková 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 4 09.00 566.00
5 Kristýna KunešováKristýna Kunešová 03 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 1 09.04 556.00
6 328 Denisa TyrováDenisa Tyrová 04 20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň 6 09.06 551.00
7 Eliška BauerováEliška Bauerová 03 MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany 2 09.72 395.00
8 Patricie PivoňkováPatricie Pivoňková 03 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 3 09.75 389.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 22.5.2018 - 08:45) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 ZŠ a MŠ Nýrsko KomenskéhoZŠ a MŠ Nýrsko Komenského 6 08.06 830.00
2 Kristýna VávrováKristýna Vávrová 03 ZŠ a MŠ Nýrsko KomenskéhoZŠ a MŠ Nýrsko Komenského 8 08.73 637.00
3 51 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň 3 08.75 632.00
4 Natálie PetrovskáNatálie Petrovská 04 Základní škola RadniceZákladní škola Radnice 7 09.14 531.00
5 Veronika HondelkováVeronika Hondelková 02 ZŠ Klatovy, Plánická uliceZŠ Klatovy, Plánická ulice 4 09.21 513.00
6 Tereza KosováTereza Kosová 03 Základní škola RadniceZákladní škola Radnice 5 09.29 494.00
7 44 Natálie TichotováNatálie Tichotová 04 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 1 09.40 468.00
8 Kateřina PavelkováKateřina Pavelková 02 Základní škola RadniceZákladní škola Radnice 2 10.06 324.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona JungmannováSimona Jungmannová 03 MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany 3 07.87 888.00
2 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 ZŠ a MŠ Nýrsko KomenskéhoZŠ a MŠ Nýrsko Komenského 6 08.06 830.00
3 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 5 08.11 815.00
4 Lucie BrejchováLucie Brejchová 02 ZŠ Klatovy, Plánická uliceZŠ Klatovy, Plánická ulice 4 08.28 764.00
5 Šárka VokrojováŠárka Vokrojová 02 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 2 08.43 721.00
6 16 Jaroslava PavlíčkováJaroslava Pavlíčková 04 MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany 8 08.53 692.00
7 Helena HusníkováHelena Husníková 03 ZŠ Klatovy, Plánická uliceZŠ Klatovy, Plánická ulice 6 08.67 654.00
8 Ester GutwirthováEster Gutwirthová 03 20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň 7 08.69 648.00
9 Kristýna VávrováKristýna Vávrová 03 ZŠ a MŠ Nýrsko KomenskéhoZŠ a MŠ Nýrsko Komenského 8 08.73 637.00
10 51 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň 3 08.75 632.00
11 Aneta KmetlíkováAneta Kmetlíková 02 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 5 08.76 629.00
12 Bára VogeltanzováBára Vogeltanzová 03 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1 08.85 605.00
13 Denisa HruškováDenisa Hrušková 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 7 08.92 587.00
14 Sarah WnendtSarah Wnendt 03 ZŠ a MŠ Nýrsko KomenskéhoZŠ a MŠ Nýrsko Komenského 8 08.99 569.00
15 Veronika KalčíkováVeronika Kalčíková 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 4 09.00 566.00
16 Kristýna KunešováKristýna Kunešová 03 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 1 09.04 556.00
17 328 Denisa TyrováDenisa Tyrová 04 20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň 6 09.06 551.00
18 Natálie PetrovskáNatálie Petrovská 04 Základní škola RadniceZákladní škola Radnice 7 09.14 531.00
19 Veronika HondelkováVeronika Hondelková 02 ZŠ Klatovy, Plánická uliceZŠ Klatovy, Plánická ulice 4 09.21 513.00
20 Tereza KosováTereza Kosová 03 Základní škola RadniceZákladní škola Radnice 5 09.29 494.00
21 44 Natálie TichotováNatálie Tichotová 04 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 1 09.40 468.00
22 Eliška BauerováEliška Bauerová 03 MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany 2 09.72 395.00
23 Patricie PivoňkováPatricie Pivoňková 03 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 3 09.75 389.00
24 Kateřina PavelkováKateřina Pavelková 02 Základní škola RadniceZákladní škola Radnice 2 10.06 324.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 22.5.2018 - 08:15) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VelkoborskáBarbora Velkoborská 05 1.ZŠ Plzeň1.ZŠ Plzeň 4 08.34 747.00
2 181 Monika HourováMonika Hourová 05 1.ZŠ Plzeň1.ZŠ Plzeň 5 08.69 648.00
3 Daniela UzlíkováDaniela Uzlíková 05 ZŠ Jižní předměstí RokycanyZŠ Jižní předměstí Rokycany 7 09.12 536.00
4 Michaela ŠvábkováMichaela Švábková 06 Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn... 8 09.21 513.00
5 Žaneta RaškováŽaneta Rašková 05 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 6 09.28 496.00
6 Tereza KleinováTereza Kleinová 05 1.ZŠ Plzeň1.ZŠ Plzeň 3 09.30 492.00
7 Andrea BůchováAndrea Bůchová 06 ZŠ Jižní předměstí RokycanyZŠ Jižní předměstí Rokycany 2 09.48 449.00
8 Ema VeckováEma Vecková 05 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1 09.52 440.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 22.5.2018 - 08:15) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna SýkorováAnna Sýkorová 05 ZŠ BloviceZŠ Blovice 1 08.73 637.00
2 116 Štěpánka ŘezankováŠtěpánka Řezanková 05 ZŠ BloviceZŠ Blovice 7 09.05 553.00
3 Eliška ZemanováEliška Zemanová 05 MZŠ Zruč-SenecMZŠ Zruč-Senec 8 09.15 528.00
4 Lucie HodkováLucie Hodková 05 ZŠ BloviceZŠ Blovice 6 09.17 523.00
5 Kristýna StrnadováKristýna Strnadová 06 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 5 09.46 454.00
6 Sabina SoustružníkováSabina Soustružníková 05 Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn... 3 09.67 406.00
7 210 Denisa KurcováDenisa Kurcová 05 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 4 09.82 374.00
8 Kristýna NedvědováKristýna Nedvědová 05 MZŠ Zruč-SenecMZŠ Zruč-Senec 2 10.09 318.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 22.5.2018 - 08:15) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína KubešováPavlína Kubešová 05 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 6 08.41 726.00
2 Anna BeránkováAnna Beránková 05 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 5 08.79 621.00
3 Vanessa KockováVanessa Kocková 05 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 3 09.05 553.00
4 346 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 4 09.29 494.00
5 Denisa MarkvartováDenisa Markvartová 05 ZŠ Jižní předměstí RokycanyZŠ Jižní předměstí Rokycany 2 09.30 492.00
6 348 Magdaléna MärzováMagdaléna Märzová 05 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 7 09.99 338.00
7 380 Eliška ValešováEliška Valešová 05 MZŠ Zruč-SenecMZŠ Zruč-Senec 1 10.75 199.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VelkoborskáBarbora Velkoborská 05 1.ZŠ Plzeň1.ZŠ Plzeň 4 08.34 747.00
2 Pavlína KubešováPavlína Kubešová 05 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 6 08.41 726.00
3 181 Monika HourováMonika Hourová 05 1.ZŠ Plzeň1.ZŠ Plzeň 5 08.69 648.00
4 Anna SýkorováAnna Sýkorová 05 ZŠ BloviceZŠ Blovice 1 08.73 637.00
5 Anna BeránkováAnna Beránková 05 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 5 08.79 621.00
6 116 Štěpánka ŘezankováŠtěpánka Řezanková 05 ZŠ BloviceZŠ Blovice 7 09.05 553.00
6 Vanessa KockováVanessa Kocková 05 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 3 09.05 553.00
8 Daniela UzlíkováDaniela Uzlíková 05 ZŠ Jižní předměstí RokycanyZŠ Jižní předměstí Rokycany 7 09.12 536.00
9 Eliška ZemanováEliška Zemanová 05 MZŠ Zruč-SenecMZŠ Zruč-Senec 8 09.15 528.00
10 Lucie HodkováLucie Hodková 05 ZŠ BloviceZŠ Blovice 6 09.17 523.00
11 Michaela ŠvábkováMichaela Švábková 06 Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn... 8 09.21 513.00
12 Žaneta RaškováŽaneta Rašková 05 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 6 09.28 496.00
13 346 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 4 09.29 494.00
14 Tereza KleinováTereza Kleinová 05 1.ZŠ Plzeň1.ZŠ Plzeň 3 09.30 492.00
14 Denisa MarkvartováDenisa Markvartová 05 ZŠ Jižní předměstí RokycanyZŠ Jižní předměstí Rokycany 2 09.30 492.00
16 Kristýna StrnadováKristýna Strnadová 06 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 5 09.46 454.00
17 Andrea BůchováAndrea Bůchová 06 ZŠ Jižní předměstí RokycanyZŠ Jižní předměstí Rokycany 2 09.48 449.00
18 Ema VeckováEma Vecková 05 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1 09.52 440.00
19 Sabina SoustružníkováSabina Soustružníková 05 Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn... 3 09.67 406.00
20 210 Denisa KurcováDenisa Kurcová 05 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 4 09.82 374.00
21 348 Magdaléna MärzováMagdaléna Märzová 05 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 7 09.99 338.00
22 Kristýna NedvědováKristýna Nedvědová 05 MZŠ Zruč-SenecMZŠ Zruč-Senec 2 10.09 318.00
23 380 Eliška ValešováEliška Valešová 05 MZŠ Zruč-SenecMZŠ Zruč-Senec 1 10.75 199.00

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 22.5.2018 - 11:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 192 Lucie ZahradníkováLucie Zahradníková 05 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 1 1:56.56 561.00
2 346 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 12 1:56.93 555.00
3 119 Natálie PešlováNatálie Pešlová 05 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 4 1:59.09 522.00
4 118 Kateřina VysloužilováKateřina Vysloužilová 05 Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn... 2 1:59.14 521.00
5 178 Adéla HezinováAdéla Hezinová 05 1.ZŠ Plzeň1.ZŠ Plzeň 3 2:00.56 500.00
6 155 Eliška ZíkováEliška Zíková 05 ZŠ Jižní předměstí RokycanyZŠ Jižní předměstí Rokycany 9 2:03.04 465.00
7 210 Denisa KurcováDenisa Kurcová 05 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 5 2:04.94 438.00
8 114 Aneta VavřičkováAneta Vavřičková 05 Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn... 7 2:07.55 403.00
9 181 Monika HourováMonika Hourová 05 1.ZŠ Plzeň1.ZŠ Plzeň 6 2:08.03 397.00
10 389 Anežka BrožíkováAnežka Brožíková 05 ZŠ Jižní předměstí RokycanyZŠ Jižní předměstí Rokycany 11 2:10.79 361.00
11 391 Natálie ŠtundlováNatálie Štundlová 05 ZŠ Jižní předměstí RokycanyZŠ Jižní předměstí Rokycany 10 2:11.46 353.00
12 171 Anna AndrlováAnna Andrlová 05 Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn... 8 2:21.28 241.00
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (út, 22.5.2018 - 11:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 349 Nela PeteříkováNela Peteříková 05 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 9 2:02.39 474.00
2 338 Natálie HofírkováNatálie Hofírková 05 MZŠ Zruč-SenecMZŠ Zruč-Senec 1 2:05.44 432.00
3 350 Šárka JeždíkováŠárka Ježdíková 05 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 5 2:05.57 430.00
4 347 Petra LajpoldováPetra Lajpoldová 05 ZŠ BloviceZŠ Blovice 7 2:11.65 351.00
5 116 Štěpánka ŘezankováŠtěpánka Řezanková 05 ZŠ BloviceZŠ Blovice 10 2:12.61 339.00
6 409 Marie SynáčováMarie Synáčová 05 ZŠ BloviceZŠ Blovice 12 2:19.35 262.00
7 468 Veronika HourováVeronika Hourová 05 1.ZŠ Plzeň1.ZŠ Plzeň 2 2:20.38 251.00
8 348 Magdaléna MärzováMagdaléna Märzová 05 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 8 2:22.54 228.00
9 392 Kateřina KožíškováKateřina Kožíšková 05 MZŠ Zruč-SenecMZŠ Zruč-Senec 6 2:22.87 225.00
10 380 Eliška ValešováEliška Valešová 05 MZŠ Zruč-SenecMZŠ Zruč-Senec 13 2:23.74 216.00
11 355 Kateřina HrubáKateřina Hrubá 06 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 4 2:27.76 178.00
MS 180 Darina StrnadováDarina Strnadová 05 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 11 2:08.58
MS 387 Karolína HourováKarolína Hourová 05 1.ZŠ Plzeň1.ZŠ Plzeň 3 2:17.71
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 192 Lucie ZahradníkováLucie Zahradníková 05 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 1 1:56.56 561.00
2 346 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 12 1:56.93 555.00
3 119 Natálie PešlováNatálie Pešlová 05 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 4 1:59.09 522.00
4 118 Kateřina VysloužilováKateřina Vysloužilová 05 Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn... 2 1:59.14 521.00
5 178 Adéla HezinováAdéla Hezinová 05 1.ZŠ Plzeň1.ZŠ Plzeň 3 2:00.56 500.00
6 349 Nela PeteříkováNela Peteříková 05 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 9 2:02.39 474.00
7 155 Eliška ZíkováEliška Zíková 05 ZŠ Jižní předměstí RokycanyZŠ Jižní předměstí Rokycany 9 2:03.04 465.00
8 210 Denisa KurcováDenisa Kurcová 05 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 5 2:04.94 438.00
9 338 Natálie HofírkováNatálie Hofírková 05 MZŠ Zruč-SenecMZŠ Zruč-Senec 1 2:05.44 432.00
10 350 Šárka JeždíkováŠárka Ježdíková 05 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 5 2:05.57 430.00
11 114 Aneta VavřičkováAneta Vavřičková 05 Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn... 7 2:07.55 403.00
12 181 Monika HourováMonika Hourová 05 1.ZŠ Plzeň1.ZŠ Plzeň 6 2:08.03 397.00
13 180 Darina StrnadováDarina Strnadová 05 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 11 2:08.58
14 389 Anežka BrožíkováAnežka Brožíková 05 ZŠ Jižní předměstí RokycanyZŠ Jižní předměstí Rokycany 11 2:10.79 361.00
15 391 Natálie ŠtundlováNatálie Štundlová 05 ZŠ Jižní předměstí RokycanyZŠ Jižní předměstí Rokycany 10 2:11.46 353.00
16 347 Petra LajpoldováPetra Lajpoldová 05 ZŠ BloviceZŠ Blovice 7 2:11.65 351.00
17 116 Štěpánka ŘezankováŠtěpánka Řezanková 05 ZŠ BloviceZŠ Blovice 10 2:12.61 339.00
18 387 Karolína HourováKarolína Hourová 05 1.ZŠ Plzeň1.ZŠ Plzeň 3 2:17.71
19 409 Marie SynáčováMarie Synáčová 05 ZŠ BloviceZŠ Blovice 12 2:19.35 262.00
20 468 Veronika HourováVeronika Hourová 05 1.ZŠ Plzeň1.ZŠ Plzeň 2 2:20.38 251.00
21 171 Anna AndrlováAnna Andrlová 05 Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn... 8 2:21.28 241.00
22 348 Magdaléna MärzováMagdaléna Märzová 05 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 8 2:22.54 228.00
23 392 Kateřina KožíškováKateřina Kožíšková 05 MZŠ Zruč-SenecMZŠ Zruč-Senec 6 2:22.87 225.00
24 380 Eliška ValešováEliška Valešová 05 MZŠ Zruč-SenecMZŠ Zruč-Senec 13 2:23.74 216.00
25 355 Kateřina HrubáKateřina Hrubá 06 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 4 2:27.76 178.00

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 22.5.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 16 Jaroslava PavlíčkováJaroslava Pavlíčková 04 MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany 3 2:26.34 739.00
2 490 Bára KořínkováBára Kořínková 03 ZŠ Klatovy, Plánická uliceZŠ Klatovy, Plánická ulice 6 2:41.58 555.00
3 191 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 2 2:43.92 529.00
4 175 Zuzana LöblováZuzana Löblová 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 1 2:47.56 489.00
5 445 Eva FaschingbauerováEva Faschingbauerová 03 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 4 2:50.67 457.00
6 386 Zuzana HartamnnováZuzana Hartamnnová 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 10 2:56.02 403.00
7 432 Hedvika PapayováHedvika Papayová 03 ZŠ Klatovy, Plánická uliceZŠ Klatovy, Plánická ulice 9 2:56.11 402.00
8 399 Anna SteinbergerováAnna Steinbergerová 03 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 8 2:58.43 380.00
9 488 Simona ŠlajsováSimona Šlajsová 04 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 7 2:58.54 379.00
10 33 Helena DrozdováHelena Drozdová 03 ZŠ Klatovy, Plánická uliceZŠ Klatovy, Plánická ulice 5 3:04.84 322.00
11 65 Tereza HůrkováTereza Hůrková 03 MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany 11 3:07.36 300.00
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (út, 22.5.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 51 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň 4 2:37.29 604.00
2 44 Natálie TichotováNatálie Tichotová 04 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 10 2:44.28 525.00
3 54 Kamila ŠmerdováKamila Šmerdová 02 ZŠ a MŠ Nýrsko KomenskéhoZŠ a MŠ Nýrsko Komenského 9 2:45.84 508.00
4 328 Denisa TyrováDenisa Tyrová 04 20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň 12 2:52.27 440.00
5 152 Kateřina SomrováKateřina Somrová 03 Základní škola RadniceZákladní škola Radnice 7 2:53.88 424.00
6 172 Barbora FleischmannováBarbora Fleischmannová 03 ZŠ a MŠ Nýrsko KomenskéhoZŠ a MŠ Nýrsko Komenského 2 2:58.79 377.00
7 66 Michaela KokoškováMichaela Kokošková 04 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 3 3:04.74 322.00
8 173 Tereza RotenbornováTereza Rotenbornová 03 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 5 3:09.03 286.00
9 168 Štěpánka SvobodováŠtěpánka Svobodová 02 ZŠ a MŠ Nýrsko KomenskéhoZŠ a MŠ Nýrsko Komenského 8 3:17.23 222.00
60 Kateřina TřískováKateřina Třísková 04 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 11 DNS
87 Diana DoležalováDiana Doležalová 04 Základní škola RadniceZákladní škola Radnice 1 DNS
62 Erika SlámováErika Slámová 02 Základní škola RadniceZákladní škola Radnice 6 DNS
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 16 Jaroslava PavlíčkováJaroslava Pavlíčková 04 MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany 3 2:26.34 739.00
2 51 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň 4 2:37.29 604.00
3 490 Bára KořínkováBára Kořínková 03 ZŠ Klatovy, Plánická uliceZŠ Klatovy, Plánická ulice 6 2:41.58 555.00
4 191 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 2 2:43.92 529.00
5 44 Natálie TichotováNatálie Tichotová 04 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 10 2:44.28 525.00
6 54 Kamila ŠmerdováKamila Šmerdová 02 ZŠ a MŠ Nýrsko KomenskéhoZŠ a MŠ Nýrsko Komenského 9 2:45.84 508.00
7 175 Zuzana LöblováZuzana Löblová 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 1 2:47.56 489.00
8 445 Eva FaschingbauerováEva Faschingbauerová 03 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 4 2:50.67 457.00
9 328 Denisa TyrováDenisa Tyrová 04 20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň 12 2:52.27 440.00
10 152 Kateřina SomrováKateřina Somrová 03 Základní škola RadniceZákladní škola Radnice 7 2:53.88 424.00
11 386 Zuzana HartamnnováZuzana Hartamnnová 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 10 2:56.02 403.00
12 432 Hedvika PapayováHedvika Papayová 03 ZŠ Klatovy, Plánická uliceZŠ Klatovy, Plánická ulice 9 2:56.11 402.00
13 399 Anna SteinbergerováAnna Steinbergerová 03 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 8 2:58.43 380.00
14 488 Simona ŠlajsováSimona Šlajsová 04 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 7 2:58.54 379.00
15 172 Barbora FleischmannováBarbora Fleischmannová 03 ZŠ a MŠ Nýrsko KomenskéhoZŠ a MŠ Nýrsko Komenského 2 2:58.79 377.00
16 66 Michaela KokoškováMichaela Kokošková 04 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 3 3:04.74 322.00
17 33 Helena DrozdováHelena Drozdová 03 ZŠ Klatovy, Plánická uliceZŠ Klatovy, Plánická ulice 5 3:04.84 322.00
18 65 Tereza HůrkováTereza Hůrková 03 MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany 11 3:07.36 300.00
19 173 Tereza RotenbornováTereza Rotenbornová 03 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 5 3:09.03 286.00
20 168 Štěpánka SvobodováŠtěpánka Svobodová 02 ZŠ a MŠ Nýrsko KomenskéhoZŠ a MŠ Nýrsko Komenského 8 3:17.23 222.00
60 Kateřina TřískováKateřina Třísková 04 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 11 DNS
87 Diana DoležalováDiana Doležalová 04 Základní škola RadniceZákladní škola Radnice 1 DNS
62 Erika SlámováErika Slámová 02 Základní škola RadniceZákladní škola Radnice 6 DNS

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 22.5.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 357 Štěpán BečkaŠtěpán Bečka 05 20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň 10 3:25.22 438.00
2 467 Adam KratochvílAdam Kratochvíl 05 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 5 3:26.55 428.00
3 344 Tobiáš KvětonTobiáš Květon 05 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 2 3:28.51 412.00
4 117 Radim KrátkýRadim Krátký 06 ZŠ T. G. Masaryka RokycanyZŠ T. G. Masaryka Rokycany 7 3:30.48 397.00
5 449 Petr BořánekPetr Bořánek 06 20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň 11 3:33.83 371.00
6 423 Šimon FremundŠimon Fremund 05 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 6 3:35.32 360.00
7 36 Filip BuchtelíkFilip Buchtelík 05 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 12 3:36.53 351.00
8 397 Erik DulikErik Dulik 06 ZŠ T. G. Masaryka RokycanyZŠ T. G. Masaryka Rokycany 8 3:48.30 270.00
9 40 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 05 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 4 3:56.77 218.00
10 446 Lukáš VeselýLukáš Veselý 06 ZŠ T. G. Masaryka RokycanyZŠ T. G. Masaryka Rokycany 9 4:01.45 191.00
70 Václav HubačVáclav Hubač 05 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 1 DNS
43 Patrik CuplPatrik Cupl 06 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 3 DNF
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (út, 22.5.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 164 Michal PerglerMichal Pergler 05 ZŠ Josefa Hlávky PřešticeZŠ Josefa Hlávky Přeštice 8 3:02.87 636.00
2 35 Jakub MacánJakub Macán 05 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 5 3:14.85 526.00
3 443 Jiří ŠpirochJiří Špiroch 05 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 12 3:15.74 518.00
4 100 Ondřej HavířOndřej Havíř 06 ZŠ Josefa Hlávky PřešticeZŠ Josefa Hlávky Přeštice 2 3:22.74 459.00
5 115 Tobiaš RoháčTobiaš Roháč 05 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 10 3:23.33 454.00
6 447 Adam ČonkaAdam Čonka 06 ZŠ Josefa Hlávky PřešticeZŠ Josefa Hlávky Přeštice 1 3:27.28 422.00
7 322 Ondřej PechOndřej Pech 06 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 7 3:28.50 412.00
8 176 Martin PetrášMartin Petráš 05 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 9 3:29.59 404.00
9 466 Petr RoubalPetr Roubal 05 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 11 3:30.80 394.00
10 360 Filip MultrusFilip Multrus 06 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 6 3:33.03 377.00
11 465 Vladimír KrocVladimír Kroc 05 20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň 4 3:35.03 362.00
318 Ondřej HonzíkOndřej Honzík 05 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 3 DNF
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 164 Michal PerglerMichal Pergler 05 ZŠ Josefa Hlávky PřešticeZŠ Josefa Hlávky Přeštice 8 3:02.87 636.00
2 35 Jakub MacánJakub Macán 05 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 5 3:14.85 526.00
3 443 Jiří ŠpirochJiří Špiroch 05 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 12 3:15.74 518.00
4 100 Ondřej HavířOndřej Havíř 06 ZŠ Josefa Hlávky PřešticeZŠ Josefa Hlávky Přeštice 2 3:22.74 459.00
5 115 Tobiaš RoháčTobiaš Roháč 05 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 10 3:23.33 454.00
6 357 Štěpán BečkaŠtěpán Bečka 05 20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň 10 3:25.22 438.00
7 467 Adam KratochvílAdam Kratochvíl 05 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 5 3:26.55 428.00
8 447 Adam ČonkaAdam Čonka 06 ZŠ Josefa Hlávky PřešticeZŠ Josefa Hlávky Přeštice 1 3:27.28 422.00
9 322 Ondřej PechOndřej Pech 06 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 7 3:28.50 412.00
10 344 Tobiáš KvětonTobiáš Květon 05 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 2 3:28.51 412.00
11 176 Martin PetrášMartin Petráš 05 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 9 3:29.59 404.00
12 117 Radim KrátkýRadim Krátký 06 ZŠ T. G. Masaryka RokycanyZŠ T. G. Masaryka Rokycany 7 3:30.48 397.00
13 466 Petr RoubalPetr Roubal 05 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 11 3:30.80 394.00
14 360 Filip MultrusFilip Multrus 06 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 6 3:33.03 377.00
15 449 Petr BořánekPetr Bořánek 06 20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň 11 3:33.83 371.00
16 465 Vladimír KrocVladimír Kroc 05 20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň 4 3:35.03 362.00
17 423 Šimon FremundŠimon Fremund 05 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 6 3:35.32 360.00
18 36 Filip BuchtelíkFilip Buchtelík 05 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 12 3:36.53 351.00
19 397 Erik DulikErik Dulik 06 ZŠ T. G. Masaryka RokycanyZŠ T. G. Masaryka Rokycany 8 3:48.30 270.00
20 40 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 05 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 4 3:56.77 218.00
21 446 Lukáš VeselýLukáš Veselý 06 ZŠ T. G. Masaryka RokycanyZŠ T. G. Masaryka Rokycany 9 4:01.45 191.00
70 Václav HubačVáclav Hubač 05 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 1 DNS
43 Patrik CuplPatrik Cupl 06 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 3 DNF
318 Ondřej HonzíkOndřej Honzík 05 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 3 DNF

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 22.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 372 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 1 4:35.65 708.00
2 367 Daniel GarchenkoDaniel Garchenko 02 MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany 4 4:45.84 644.00
3 382 Miroslav ŠvátoraMiroslav Švátora 02 Masarykova základní škola KlatovyMasarykova základní škola K... 2 4:53.36 599.00
4 475 Vladimír JansaVladimír Jansa 03 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 10 4:54.18 594.00
5 385 Lukáš MarekLukáš Marek 02 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 9 4:55.29 587.00
6 469 Pavel VítovecPavel Vítovec 02 Masarykova základní škola KlatovyMasarykova základní škola K... 5 4:56.51 580.00
7 381 Adam NovýAdam Nový 03 Gymnázium Luďka PikaGymnázium Luďka Pika 7 4:56.54 580.00
8 376 Lukáš KalivodaLukáš Kalivoda 03 Masarykova základní škola KlatovyMasarykova základní škola K... 3 5:02.87 543.00
9 383 Adam PešekAdam Pešek 02 Gymnázium Luďka PikaGymnázium Luďka Pika 6 5:04.95 532.00
10 384 Vojtěch DavídekVojtěch Davídek 03 Gymnázium Luďka PikaGymnázium Luďka Pika 8 5:09.76 505.00
11 476 Dominik HošekDominik Hošek 02 MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany 11 5:15.77 472.00
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (út, 22.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 484 Radek HrubýRadek Hrubý 04 ZŠ BloviceZŠ Blovice 6 4:45.21 648.00
2 374 Tomáš KuncTomáš Kunc 02 ZŠ Karla Vokáče StrašiceZŠ Karla Vokáče Strašice 7 5:03.21 541.00
3 487 Ondřej SloupOndřej Sloup 02 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1 5:10.30 502.00
4 489 Lukáš PlanetaLukáš Planeta 02 ZŠ Karla Vokáče StrašiceZŠ Karla Vokáče Strašice 8 5:11.54 495.00
5 473 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 02 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 2 5:13.62 484.00
6 471 Jindřich KlásekJindřich Klásek 02 MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany 3 5:18.89 456.00
7 474 Tomáš BažantTomáš Bažant 04 ZŠ BloviceZŠ Blovice 5 5:29.65 401.00
8 470 Václav KolářVáclav Kolář 04 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 4 5:32.29 388.00
427 Michal ŠmídMichal Šmíd 04 ZŠ BloviceZŠ Blovice 9 DNS
87 Jiří VlčekJiří Vlček 04 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 10 DNS
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 372 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 1 4:35.65 708.00
2 484 Radek HrubýRadek Hrubý 04 ZŠ BloviceZŠ Blovice 6 4:45.21 648.00
3 367 Daniel GarchenkoDaniel Garchenko 02 MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany 4 4:45.84 644.00
4 382 Miroslav ŠvátoraMiroslav Švátora 02 Masarykova základní škola KlatovyMasarykova základní škola K... 2 4:53.36 599.00
5 475 Vladimír JansaVladimír Jansa 03 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 10 4:54.18 594.00
6 385 Lukáš MarekLukáš Marek 02 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 9 4:55.29 587.00
7 469 Pavel VítovecPavel Vítovec 02 Masarykova základní škola KlatovyMasarykova základní škola K... 5 4:56.51 580.00
8 381 Adam NovýAdam Nový 03 Gymnázium Luďka PikaGymnázium Luďka Pika 7 4:56.54 580.00
9 376 Lukáš KalivodaLukáš Kalivoda 03 Masarykova základní škola KlatovyMasarykova základní škola K... 3 5:02.87 543.00
10 374 Tomáš KuncTomáš Kunc 02 ZŠ Karla Vokáče StrašiceZŠ Karla Vokáče Strašice 7 5:03.21 541.00
11 383 Adam PešekAdam Pešek 02 Gymnázium Luďka PikaGymnázium Luďka Pika 6 5:04.95 532.00
12 384 Vojtěch DavídekVojtěch Davídek 03 Gymnázium Luďka PikaGymnázium Luďka Pika 8 5:09.76 505.00
13 487 Ondřej SloupOndřej Sloup 02 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1 5:10.30 502.00
14 489 Lukáš PlanetaLukáš Planeta 02 ZŠ Karla Vokáče StrašiceZŠ Karla Vokáče Strašice 8 5:11.54 495.00
15 473 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 02 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 2 5:13.62 484.00
16 476 Dominik HošekDominik Hošek 02 MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany 11 5:15.77 472.00
17 471 Jindřich KlásekJindřich Klásek 02 MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany 3 5:18.89 456.00
18 474 Tomáš BažantTomáš Bažant 04 ZŠ BloviceZŠ Blovice 5 5:29.65 401.00
19 470 Václav KolářVáclav Kolář 04 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 4 5:32.29 388.00
427 Michal ŠmídMichal Šmíd 04 ZŠ BloviceZŠ Blovice 9 DNS
87 Jiří VlčekJiří Vlček 04 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 10 DNS

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 22.5.2018 - 09:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vizinger, Weber, Kopidlanský, Čížek Vizinger, Weber, Kopidlanský, Čížek ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 8 29.50 633.00
2 475 Jansa, Soukup, Soukup, Sloup Jansa, Soukup, Soukup, Sloup Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 7 29.52 632.00
3 Quang, Zajíček, Všetička, Gabriško Quang, Zajíček, Všetička, Gabriško ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 3 29.72 616.00
4 Bastl, Brtník, Švátora, Moravec Bastl, Brtník, Švátora, Moravec Masarykova základní škola KlatovyMasarykova základní škola K... 5 29.79 611.00
5 Ptáčník, Vrba, Hrubý, Hodek Ptáčník, Vrba, Hrubý, Hodek ZŠ BloviceZŠ Blovice 6 30.06 590.00
6 Ulč, Pešek, Koza, Hádek Ulč, Pešek, Koza, Hádek Gymnázium Luďka PikaGymnázium Luďka Pika 1 30.10 587.00
7 Šteffel, Král, Hošek, Garchenko Šteffel, Král, Hošek, Garchenko MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany 4 30.62 549.00
8 Kupec, Kunc, Planeta, Stupka Kupec, Kunc, Planeta, Stupka ZŠ Karla Vokáče StrašiceZŠ Karla Vokáče Strašice 2 32.64 410.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 22.5.2018 - 09:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rendl, Vítovec, Bureš, Játi Rendl, Vítovec, Bureš, Játi Masarykova základní škola KlatovyMasarykova základní škola K... 5 31.11 514.00
2 384 Davídek, Nový, Papierník, Kodl Davídek, Nový, Papierník, Kodl Gymnázium Luďka PikaGymnázium Luďka Pika 2 31.51 486.00
3 Císler, Šindra, Vlček, Varga Císler, Šindra, Vlček, Varga Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 3 31.52 485.00
4 Pokštefl, Šmíd, Bažant, Štembera Pokštefl, Šmíd, Bažant, Štembera ZŠ BloviceZŠ Blovice 7 32.26 435.00
5 471 Klásek, Sahula, Bercha, Martinovský Klásek, Sahula, Bercha, Martinovský MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany 4 32.43 424.00
6 385 Marek, Kolář, Zíka, Bína Marek, Kolář, Zíka, Bína ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 6 33.08 383.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 385 Marek, Kolář, Zíka, Bína Marek, Kolář, Zíka, Bína ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 6 33.08 383.00
2 Kupec, Kunc, Planeta, Stupka Kupec, Kunc, Planeta, Stupka ZŠ Karla Vokáče StrašiceZŠ Karla Vokáče Strašice 2 32.64 410.00
3 471 Klásek, Sahula, Bercha, Martinovský Klásek, Sahula, Bercha, Martinovský MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany 4 32.43 424.00
4 Pokštefl, Šmíd, Bažant, Štembera Pokštefl, Šmíd, Bažant, Štembera ZŠ BloviceZŠ Blovice 7 32.26 435.00
5 Císler, Šindra, Vlček, Varga Císler, Šindra, Vlček, Varga Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 3 31.52 485.00
6 384 Davídek, Nový, Papierník, Kodl Davídek, Nový, Papierník, Kodl Gymnázium Luďka PikaGymnázium Luďka Pika 2 31.51 486.00
7 Rendl, Vítovec, Bureš, Játi Rendl, Vítovec, Bureš, Játi Masarykova základní škola KlatovyMasarykova základní škola K... 5 31.11 514.00
8 Šteffel, Král, Hošek, Garchenko Šteffel, Král, Hošek, Garchenko MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany 4 30.62 549.00
9 Ulč, Pešek, Koza, Hádek Ulč, Pešek, Koza, Hádek Gymnázium Luďka PikaGymnázium Luďka Pika 1 30.10 587.00
10 Ptáčník, Vrba, Hrubý, Hodek Ptáčník, Vrba, Hrubý, Hodek ZŠ BloviceZŠ Blovice 6 30.06 590.00
11 Bastl, Brtník, Švátora, Moravec Bastl, Brtník, Švátora, Moravec Masarykova základní škola KlatovyMasarykova základní škola K... 5 29.79 611.00
12 Quang, Zajíček, Všetička, Gabriško Quang, Zajíček, Všetička, Gabriško ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 3 29.72 616.00
13 475 Jansa, Soukup, Soukup, Sloup Jansa, Soukup, Soukup, Sloup Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 7 29.52 632.00
14 Vizinger, Weber, Kopidlanský, Čížek Vizinger, Weber, Kopidlanský, Čížek ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 8 29.50 633.00

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 22.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kadavý, Macán, Petráš, Multrus Kadavý, Macán, Petráš, Multrus ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 7 32.53 417.00
2 Matoušek, Květon, Krýsl, Brejcha Matoušek, Květon, Krýsl, Brejcha ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 2 33.47 359.00
3 Krejča, Roháč, Honzík, Hrabovský Krejča, Roháč, Honzík, Hrabovský ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 3 33.55 354.00
4 Jeslínek, Pergler, Čonka, Stehlík Jeslínek, Pergler, Čonka, Stehlík ZŠ Josefa Hlávky PřešticeZŠ Josefa Hlávky Přeštice 5 34.36 307.00
5 Tříska, Domanský, Vonášek, Bečka Tříska, Domanský, Vonášek, Bečka 20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň 1 34.65 291.00
6 Hubený, Šebelík, Kollár, Hubač Hubený, Šebelík, Kollár, Hubač ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 8 34.89 278.00
7 Kožíšek, Beran, Straka, Šilhánek Kožíšek, Beran, Straka, Šilhánek ZŠ T. G. Masaryka RokycanyZŠ T. G. Masaryka Rokycany 6 35.13 265.00
8 322 Pech, Špiroch, Bebr, Sládek Pech, Špiroch, Bebr, Sládek ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 4 35.65 238.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 22.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 466 Roubal, Fliegel, Vlažný, Klika Roubal, Fliegel, Vlažný, Klika ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 7 35.11 266.00
2 100 Havíř, Jeslínek, Brada, Illek Havíř, Jeslínek, Brada, Illek ZŠ Josefa Hlávky PřešticeZŠ Josefa Hlávky Přeštice 5 35.68 236.00
3 Jílek, Buchtelík, Horák, Horák Jílek, Buchtelík, Horák, Horák ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 3 35.88 227.00
4 360 Multrus, Kasabov, Hlaváč, Pudil Multrus, Kasabov, Hlaváč, Pudil ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 2 36.10 216.00
5 Hubený, Kratochvíl, Krčál, Dražka Hubený, Kratochvíl, Krčál, Dražka ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 1 36.52 196.00
6 Pavlík, Cupl, Kotáb, Kubový Pavlík, Cupl, Kotáb, Kubový ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 6 37.40 157.00
7 Voves, Kočka, Kacerovský, Mášek Voves, Kočka, Kacerovský, Mášek 20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň 4 38.82 103.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Voves, Kočka, Kacerovský, Mášek Voves, Kočka, Kacerovský, Mášek 20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň 4 38.82 103.00
2 Pavlík, Cupl, Kotáb, Kubový Pavlík, Cupl, Kotáb, Kubový ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 6 37.40 157.00
3 Hubený, Kratochvíl, Krčál, Dražka Hubený, Kratochvíl, Krčál, Dražka ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 1 36.52 196.00
4 360 Multrus, Kasabov, Hlaváč, Pudil Multrus, Kasabov, Hlaváč, Pudil ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 2 36.10 216.00
5 Jílek, Buchtelík, Horák, Horák Jílek, Buchtelík, Horák, Horák ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 3 35.88 227.00
6 100 Havíř, Jeslínek, Brada, Illek Havíř, Jeslínek, Brada, Illek ZŠ Josefa Hlávky PřešticeZŠ Josefa Hlávky Přeštice 5 35.68 236.00
7 322 Pech, Špiroch, Bebr, Sládek Pech, Špiroch, Bebr, Sládek ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 4 35.65 238.00
8 Kožíšek, Beran, Straka, Šilhánek Kožíšek, Beran, Straka, Šilhánek ZŠ T. G. Masaryka RokycanyZŠ T. G. Masaryka Rokycany 6 35.13 265.00
9 466 Roubal, Fliegel, Vlažný, Klika Roubal, Fliegel, Vlažný, Klika ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 7 35.11 266.00
10 Hubený, Šebelík, Kollár, Hubač Hubený, Šebelík, Kollár, Hubač ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 8 34.89 278.00
11 Tříska, Domanský, Vonášek, Bečka Tříska, Domanský, Vonášek, Bečka 20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň 1 34.65 291.00
12 Jeslínek, Pergler, Čonka, Stehlík Jeslínek, Pergler, Čonka, Stehlík ZŠ Josefa Hlávky PřešticeZŠ Josefa Hlávky Přeštice 5 34.36 307.00
13 Krejča, Roháč, Honzík, Hrabovský Krejča, Roháč, Honzík, Hrabovský ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 3 33.55 354.00
14 Matoušek, Květon, Krýsl, Brejcha Matoušek, Květon, Krýsl, Brejcha ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 2 33.47 359.00
15 Kadavý, Macán, Petráš, Multrus Kadavý, Macán, Petráš, Multrus ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 7 32.53 417.00

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 22.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jungmannová, Pavlíčková, Pavlovská, Sičaková Jungmannová, Pavlíčková, Pavlovská, Sičaková MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany 5 32.57 695.00
2 Hrušková, Vokrojová, Pospíšilová, Löblová Hrušková, Vokrojová, Pospíšilová, Löblová Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 4 32.66 688.00
3 Wnendt, Vávrová, Ledvinová, Bláhová Wnendt, Vávrová, Ledvinová, Bláhová ZŠ a MŠ Nýrsko KomenskéhoZŠ a MŠ Nýrsko Komenského 3 33.25 647.00
4 Husníková, Brejchová, Drozdová, Hondelková Husníková, Brejchová, Drozdová, Hondelková ZŠ Klatovy, Plánická uliceZŠ Klatovy, Plánická ulice 2 33.54 627.00
5 51 Lafatová, Tyrová, Gutwirthová, Špetová Lafatová, Tyrová, Gutwirthová, Špetová 20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň 8 33.78 611.00
6 152 Somrová, Doležalová, Kovaříková, Krejčová Somrová, Doležalová, Kovaříková, Krejčová Základní škola RadniceZákladní škola Radnice 1 34.11 589.00
7 Grulichová, Hiklová, Červená, Faschingbauerová Grulichová, Hiklová, Červená, Faschingbauerová Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 6 34.20 583.00
8 66 Kokošková, Satková, Kunešová, Rotenbornová Kokošková, Satková, Kunešová, Rotenbornová Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 7 35.64 492.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 22.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 44 Tichotová, Burianová, Šteinerová, Slouková Tichotová, Burianová, Šteinerová, Slouková Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 1 33.04 662.00
2 Fleisigová, Kovaříková, Svobodová, Strašková Fleisigová, Kovaříková, Svobodová, Strašková ZŠ Klatovy, Plánická uliceZŠ Klatovy, Plánická ulice 3 34.96 534.00
3 54 Šmerdová, Nešetřilová, Fleischmannová, Sudová Šmerdová, Nešetřilová, Fleischmannová, Sudová ZŠ a MŠ Nýrsko KomenskéhoZŠ a MŠ Nýrsko Komenského 7 35.34 510.00
4 Blažková, Hufeislová, Štichová, Bakulová Blažková, Hufeislová, Štichová, Bakulová 20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň 5 36.07 466.00
5 Kalčíková, Hartamnnová, Křenová, Krištofovičová Kalčíková, Hartamnnová, Křenová, Krištofovičová Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 4 36.46 443.00
6 Kmetlíková, Pivoňková, Vogeltanzová, Steinbergerová Kmetlíková, Pivoňková, Vogeltanzová, Steinbergerová Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2 36.48 442.00
7 Bauerová, Hůrková, Kinkorová, Šlajerová Bauerová, Hůrková, Kinkorová, Šlajerová MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany 6 37.03 410.00
Pavelková, Petrovská, Vidrnová, Říhová Pavelková, Petrovská, Vidrnová, Říhová Základní škola RadniceZákladní škola Radnice 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bauerová, Hůrková, Kinkorová, Šlajerová Bauerová, Hůrková, Kinkorová, Šlajerová MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany 6 37.03 410.00
2 Kmetlíková, Pivoňková, Vogeltanzová, Steinbergerová Kmetlíková, Pivoňková, Vogeltanzová, Steinbergerová Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2 36.48 442.00
3 Kalčíková, Hartamnnová, Křenová, Krištofovičová Kalčíková, Hartamnnová, Křenová, Krištofovičová Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 4 36.46 443.00
4 Blažková, Hufeislová, Štichová, Bakulová Blažková, Hufeislová, Štichová, Bakulová 20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň 5 36.07 466.00
5 66 Kokošková, Satková, Kunešová, Rotenbornová Kokošková, Satková, Kunešová, Rotenbornová Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 7 35.64 492.00
6 54 Šmerdová, Nešetřilová, Fleischmannová, Sudová Šmerdová, Nešetřilová, Fleischmannová, Sudová ZŠ a MŠ Nýrsko KomenskéhoZŠ a MŠ Nýrsko Komenského 7 35.34 510.00
7 Fleisigová, Kovaříková, Svobodová, Strašková Fleisigová, Kovaříková, Svobodová, Strašková ZŠ Klatovy, Plánická uliceZŠ Klatovy, Plánická ulice 3 34.96 534.00
8 Grulichová, Hiklová, Červená, Faschingbauerová Grulichová, Hiklová, Červená, Faschingbauerová Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 6 34.20 583.00
9 152 Somrová, Doležalová, Kovaříková, Krejčová Somrová, Doležalová, Kovaříková, Krejčová Základní škola RadniceZákladní škola Radnice 1 34.11 589.00
10 51 Lafatová, Tyrová, Gutwirthová, Špetová Lafatová, Tyrová, Gutwirthová, Špetová 20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň 8 33.78 611.00
11 Husníková, Brejchová, Drozdová, Hondelková Husníková, Brejchová, Drozdová, Hondelková ZŠ Klatovy, Plánická uliceZŠ Klatovy, Plánická ulice 2 33.54 627.00
12 Wnendt, Vávrová, Ledvinová, Bláhová Wnendt, Vávrová, Ledvinová, Bláhová ZŠ a MŠ Nýrsko KomenskéhoZŠ a MŠ Nýrsko Komenského 3 33.25 647.00
13 44 Tichotová, Burianová, Šteinerová, Slouková Tichotová, Burianová, Šteinerová, Slouková Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 1 33.04 662.00
14 Hrušková, Vokrojová, Pospíšilová, Löblová Hrušková, Vokrojová, Pospíšilová, Löblová Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 4 32.66 688.00
15 Jungmannová, Pavlíčková, Pavlovská, Sičaková Jungmannová, Pavlíčková, Pavlovská, Sičaková MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany 5 32.57 695.00
Pavelková, Petrovská, Vidrnová, Říhová Pavelková, Petrovská, Vidrnová, Říhová Základní škola RadniceZákladní škola Radnice 8 DNS

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 22.5.2018 - 09:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kubešová, Beránková, Beránková, Peteříková Kubešová, Beránková, Beránková, Peteříková ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 5 33.67 618.00
2 Kleinová, Velkoborská, Hourová, Straková Kleinová, Velkoborská, Hourová, Straková 1.ZŠ Plzeň1.ZŠ Plzeň 1 34.02 595.00
3 Strnadová, Kurcová, Rašková, Vítovcová Strnadová, Kurcová, Rašková, Vítovcová Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 4 34.54 561.00
4 Švábková, Soustružníková, Vysloužilová, Bočanová Švábková, Soustružníková, Vysloužilová, Bočanová Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn... 3 34.62 556.00
5 347 Lajpoldová, Synáčová, Řípová, Počátecká Lajpoldová, Synáčová, Řípová, Počátecká ZŠ BloviceZŠ Blovice 7 35.07 527.00
6 Uzlíková, Zíková, Langová, Markvartová Uzlíková, Zíková, Langová, Markvartová ZŠ Jižní předměstí RokycanyZŠ Jižní předměstí Rokycany 2 35.12 524.00
7 Nedvědová, Zemanová, Vlachová, Řezáčová Nedvědová, Zemanová, Vlachová, Řezáčová MZŠ Zruč-SenecMZŠ Zruč-Senec 8 35.52 499.00
8 Kocková, Vecková, Ježdíková, Märzová Kocková, Vecková, Ježdíková, Märzová Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 6 36.97 414.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 22.5.2018 - 09:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hodková, Řezanková, Sýkorová, Růžičková Hodková, Řezanková, Sýkorová, Růžičková ZŠ BloviceZŠ Blovice 6 35.42 505.00
2 192 Zahradníková, Pešlová, Jarošíková, Týzlová Zahradníková, Pešlová, Jarošíková, Týzlová Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 4 35.93 474.00
3 114 Vavřičková, Strapková, Mašková, Záveská Vavřičková, Strapková, Mašková, Záveská Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn... 7 36.95 415.00
4 178 Hezinová, Hourová, Kroftová, Sušičová Hezinová, Hourová, Kroftová, Sušičová 1.ZŠ Plzeň1.ZŠ Plzeň 3 37.32 394.00
5 355 Hrubá, Drdová, Krocová, Hrivnáková Hrubá, Drdová, Krocová, Hrivnáková ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 2 38.20 347.00
6 380 Valešová, Kožíšková, Brožová, Kolbeková Valešová, Kožíšková, Brožová, Kolbeková MZŠ Zruč-SenecMZŠ Zruč-Senec 5 39.28 292.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 380 Valešová, Kožíšková, Brožová, Kolbeková Valešová, Kožíšková, Brožová, Kolbeková MZŠ Zruč-SenecMZŠ Zruč-Senec 5 39.28 292.00
2 355 Hrubá, Drdová, Krocová, Hrivnáková Hrubá, Drdová, Krocová, Hrivnáková ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 2 38.20 347.00
3 178 Hezinová, Hourová, Kroftová, Sušičová Hezinová, Hourová, Kroftová, Sušičová 1.ZŠ Plzeň1.ZŠ Plzeň 3 37.32 394.00
4 Kocková, Vecková, Ježdíková, Märzová Kocková, Vecková, Ježdíková, Märzová Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 6 36.97 414.00
5 114 Vavřičková, Strapková, Mašková, Záveská Vavřičková, Strapková, Mašková, Záveská Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn... 7 36.95 415.00
6 192 Zahradníková, Pešlová, Jarošíková, Týzlová Zahradníková, Pešlová, Jarošíková, Týzlová Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 4 35.93 474.00
7 Nedvědová, Zemanová, Vlachová, Řezáčová Nedvědová, Zemanová, Vlachová, Řezáčová MZŠ Zruč-SenecMZŠ Zruč-Senec 8 35.52 499.00
8 Hodková, Řezanková, Sýkorová, Růžičková Hodková, Řezanková, Sýkorová, Růžičková ZŠ BloviceZŠ Blovice 6 35.42 505.00
9 Uzlíková, Zíková, Langová, Markvartová Uzlíková, Zíková, Langová, Markvartová ZŠ Jižní předměstí RokycanyZŠ Jižní předměstí Rokycany 2 35.12 524.00
10 347 Lajpoldová, Synáčová, Řípová, Počátecká Lajpoldová, Synáčová, Řípová, Počátecká ZŠ BloviceZŠ Blovice 7 35.07 527.00
11 Švábková, Soustružníková, Vysloužilová, Bočanová Švábková, Soustružníková, Vysloužilová, Bočanová Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn... 3 34.62 556.00
12 Strnadová, Kurcová, Rašková, Vítovcová Strnadová, Kurcová, Rašková, Vítovcová Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 4 34.54 561.00
13 Kleinová, Velkoborská, Hourová, Straková Kleinová, Velkoborská, Hourová, Straková 1.ZŠ Plzeň1.ZŠ Plzeň 1 34.02 595.00
14 Kubešová, Beránková, Beránková, Peteříková Kubešová, Beránková, Beránková, Peteříková ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 5 33.67 618.00

Skok vysoký - Žáci

(út, 22.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.241.271.311.351.391.431.471.511.551.591.631.671.711.75 Body
1 Kryštof BínaKryštof Bína
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
02 1.75 o----oooooooxoxoxxoxx 585.00
2 František JátiFrantišek Játi
Masarykova základní škola KlatovyMasarykova základní škola K...
02 1.67 oo-oo-oooooxxoxxoxxx 520.00
3 David HodekDavid Hodek
ZŠ BloviceZŠ Blovice
02 1.63 ----oo-oooxoxxoxxx 488.00
4 Tomáš KozaTomáš Koza
Gymnázium Luďka PikaGymnázium Luďka Pika
04 1.59 o--o-o-ooooxxx 457.00
5 Tomáš VáchaTomáš Vácha
ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická
02 1.59 ----xooooxooxxoxxx 457.00
6 374 Tomáš KuncTomáš Kunc
ZŠ Karla Vokáče StrašiceZŠ Karla Vokáče Strašice
02 1.55 o---ooxooooxxx 426.00
7 Martin PokšteflMartin Pokštefl
ZŠ BloviceZŠ Blovice
03 1.55 ----oooxoxooxxx 426.00
8 Benedikt HardyBenedikt Hardy
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
02 1.55 --oooooooxoxxx 426.00
9 487 Ondřej SloupOndřej Sloup
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
02 1.51 --o-ooxo-o-xxx 396.00
10 Martin VizingerMartin Vizinger
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
03 1.51 o-ooooooxoxxx 396.00
11= Martin BurešMartin Bureš
Masarykova základní škola KlatovyMasarykova základní škola K...
03 1.51 ---ooooxoxoxxx 396.00
11= Martin QuangMartin Quang
ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická
02 1.51 oooooooxoxoxxx 396.00
13 Michael ŠimanMichael Šiman
ZŠ Karla Vokáče StrašiceZŠ Karla Vokáče Strašice
04 1.51 o--o-ooxoxxoxxx 396.00
14 Vladimír ČížekVladimír Čížek
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
03 1.51 o-ooooxoxoxxoxxx 396.00
15= David HádekDavid Hádek
Gymnázium Luďka PikaGymnázium Luďka Pika
02 1.47 o--oooxooxxx 367.00
15= Filip KodlFilip Kodl
Gymnázium Luďka PikaGymnázium Luďka Pika
02 1.47 o--xoooooxxx 367.00
17 Ondřej SahulaOndřej Sahula
MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany
03 1.47 oooooooxoxx- 367.00
18 Vojtěch BerchaVojtěch Bercha
MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany
03 1.43 o--oooxoxxx 338.00
19 Filip MartinovskýFilip Martinovský
MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany
03 1.35 o--xoxxoxx- 283.00
20 382 Miroslav ŠvátoraMiroslav Švátora
Masarykova základní škola KlatovyMasarykova základní škola K...
02 1.27 ooo 231.00
427 Michal ŠmídMichal Šmíd
ZŠ BloviceZŠ Blovice
04 DNS 0.00
Jaroslav VlkJaroslav Vlk
ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická
02 DNS 0.00
Celkem 22 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(út, 22.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.181.221.261.301.341.381.421.461.501.541.581.621.661.70 Body
1 Jiří MatoušekJiří Matoušek
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
05 1.50 ooooooxooxoxxoxxx 389.00
2 Tomáš HorákTomáš Horák
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
05 1.46 oooooooxoxxoxxx 360.00
3 Daniel KollárDaniel Kollár
ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice
05 1.42 ooooooooxxx 331.00
4 Jan BrejchaJan Brejcha
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
05 1.42 ooooooxoxoxxx 331.00
5 Marek HlaváčMarek Hlaváč
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
05 1.42 oooooxooxxoxxx 331.00
6 70 Václav HubačVáclav Hubač
ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice
05 1.42 oooooxoxoxxoxxx 331.00
7 Štěpán ŠilhánekŠtěpán Šilhánek
ZŠ T. G. Masaryka RokycanyZŠ T. G. Masaryka Rokycany
05 1.38 oxoooxxoxoxxoxxx 303.00
8 Tomáš KrejčaTomáš Krejča
ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov
05 1.34 ooooooxxx 276.00
9 36 Filip BuchtelíkFilip Buchtelík
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
05 1.34 oo-oxxoxoxxx 276.00
10 Vojtěch KrčálVojtěch Krčál
ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice
05 1.30 oooxxoxoxxx 250.00
11= 447 Adam ČonkaAdam Čonka
ZŠ Josefa Hlávky PřešticeZŠ Josefa Hlávky Přeštice
06 1.26 ooooxxx 225.00
11= Josef KotábJosef Kotáb
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
05 1.26 oo-oxxx 225.00
13 Adam FliegelAdam Fliegel
ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov
05 1.26 xooooxxx 225.00
14 Radim StehlíkRadim Stehlík
ZŠ Josefa Hlávky PřešticeZŠ Josefa Hlávky Přeštice
05 1.26 ooxoxoxxx 225.00
15 Filip VáněFilip Váně
ZŠ T. G. Masaryka RokycanyZŠ T. G. Masaryka Rokycany
06 1.22 xoooxxx 200.00
16= Lukáš PudilLukáš Pudil
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
05 1.22 ooxxoxxx 200.00
16= Lukáš IllekLukáš Illek
ZŠ Josefa Hlávky PřešticeZŠ Josefa Hlávky Přeštice
05 1.22 ooxxoxxx 200.00
18 Tobiáš BebrTobiáš Bebr
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
05 1.22 xooxxoxxx 200.00
19= Miroslav MultrusMiroslav Multrus
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
05 1.18 ooxxx 176.00
19= 318 Ondřej HonzíkOndřej Honzík
ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov
05 1.18 oo- 176.00
21 Štěpán KacerovskýŠtěpán Kacerovský
20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň
05 1.18 xxoxxoxxx 176.00
22 Vítek MášekVítek Mášek
20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň
06 1.10 xxoxxx 131.00
Jakub EgermajerJakub Egermajer
ZŠ T. G. Masaryka RokycanyZŠ T. G. Masaryka Rokycany
06 NM xxx 0.00
Patrik KočkaPatrik Kočka
20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň
05 NM xxx 0.00
Celkem 24 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(út, 22.5.2018 - 08:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.151.191.231.271.311.351.391.431.471.511.551.591.631.671.711.751.79 Body
1 Ester GutwirthováEster Gutwirthová
20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň
03 1.59 oooo-oooooxoxxoxxx 724.00
2 Klára SloukováKlára Slouková
Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk...
03 1.51 ----ooxooxooxxx 632.00
3 Lucie LedvinováLucie Ledvinová
ZŠ a MŠ Nýrsko KomenskéhoZŠ a MŠ Nýrsko Komenského
03 1.51 -ooooooxoxoxoxxx 632.00
4 Eliška FleisigováEliška Fleisigová
ZŠ Klatovy, Plánická uliceZŠ Klatovy, Plánická ulice
03 1.47 ooooooooxoxxx 588.00
5 Barbora ŠteinerováBarbora Šteinerová
Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk...
03 1.47 o-ooooxoxoxxoxxx 588.00
6 Zdeňka MarešováZdeňka Marešová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
03 1.43 ooooxooxooxxx 544.00
7 Miloslava ŠlajerováMiloslava Šlajerová
MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany
03 1.43 oooooooxoxxx 544.00
8 Vanesa PavlovskáVanesa Pavlovská
MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany
04 1.39 oxooooxooxxx 502.00
9 Šárka VokrojováŠárka Vokrojová
Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav...
02 1.39 oo-oooxxoxxx 502.00
10 Barbora KrejčováBarbora Krejčová
Základní škola RadniceZákladní škola Radnice
03 1.35 o-ooooxxx 460.00
11 Karolína StraškováKarolína Strašková
ZŠ Klatovy, Plánická uliceZŠ Klatovy, Plánická ulice
02 1.35 oooooxoxxx 460.00
12 152 Kateřina SomrováKateřina Somrová
Základní škola RadniceZákladní škola Radnice
03 1.35 ooooxoxoxxx 460.00
13 Žaneta KrištofovičováŽaneta Krištofovičová
Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav...
02 1.35 oooxoxoxxoxxx 460.00
14 Denisa NešetřilováDenisa Nešetřilová
ZŠ a MŠ Nýrsko KomenskéhoZŠ a MŠ Nýrsko Komenského
03 1.35 ooxoxxoxoxxoxxx 460.00
15 Terezie GrulichováTerezie Grulichová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
03 1.31 oooooxxx 419.00
16 Michaela BakulováMichaela Bakulová
20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň
04 1.31 oooxxoxoxxx 419.00
17 Tereza BlažkováTereza Blažková
20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň
02 1.31 ooooxxoxxx 419.00
18 Kristýna SatkováKristýna Satková
Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk...
04 1.31 ooxxooxxoxxx 419.00
19 Veronika HondelkováVeronika Hondelková
ZŠ Klatovy, Plánická uliceZŠ Klatovy, Plánická ulice
02 1.27 xooxxooxxx 379.00
20 Kateřina SudováKateřina Sudová
ZŠ a MŠ Nýrsko KomenskéhoZŠ a MŠ Nýrsko Komenského
03 1.27 oooxoxxx 379.00
21 Kateřina MálkováKateřina Málková
Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav...
02 1.27 oxoxxoxxoxxx 379.00
22 62 Erika SlámováErika Slámová
Základní škola RadniceZákladní škola Radnice
02 1.19 xooxxx 302.00
Barbora HiklováBarbora Hiklová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
04 NM xxx 0.00
Celkem 23 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 22.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.051.131.171.211.251.291.331.371.411.451.491.531.571.611.651.691.73 Body
1 Vanesa SušičováVanesa Sušičová
1.ZŠ Plzeň1.ZŠ Plzeň
05 1.37 o--ooxoxooxxx 481.00
2 Julie VítovcováJulie Vítovcová
Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol...
05 1.33 ooooxoxxoxoxxx 439.00
3 Karolína StrapkováKarolína Strapková
Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn...
05 1.33 ooooooxxoxxx 439.00
4 Natálie ŘípováNatálie Řípová
ZŠ BloviceZŠ Blovice
05 1.29 oooooxoxxx 399.00
5 Karolína KolbekováKarolína Kolbeková
MZŠ Zruč-SenecMZŠ Zruč-Senec
06 1.29 oooxooxxoxxx 399.00
6 118 Kateřina VysloužilováKateřina Vysloužilová
Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn...
05 1.25 oooxoxxoxxx 359.00
7 409 Marie SynáčováMarie Synáčová
ZŠ BloviceZŠ Blovice
05 1.25 oooxxoxxoxxx 359.00
8 Lucie KinzlerováLucie Kinzlerová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
05 1.25 ooxoxxoxxoxxx 359.00
9= Kristýna NedvědováKristýna Nedvědová
MZŠ Zruč-SenecMZŠ Zruč-Senec
05 1.21 -oooxxx 321.00
9= 155 Eliška ZíkováEliška Zíková
ZŠ Jižní předměstí RokycanyZŠ Jižní předměstí Rokycany
05 1.21 ooooxxx 321.00
11= Denisa RůžičkováDenisa Růžičková
ZŠ BloviceZŠ Blovice
05 1.21 oooxoxxx 321.00
11= Adéla JarošíkováAdéla Jarošíková
Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol...
05 1.21 oooxoxxx 321.00
13 Silvie DrdováSilvie Drdová
ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov
05 1.21 oooxxoxxx 321.00
14 Kristýna KrálováKristýna Králová
1.ZŠ Plzeň1.ZŠ Plzeň
05 1.17 oxxoxoxxx 284.00
15= Klára MaškováKlára Mašková
Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn...
05 1.17 ooxxoxxx 284.00
15= 468 Veronika HourováVeronika Hourová
1.ZŠ Plzeň1.ZŠ Plzeň
05 1.17 ooxxoxxx 284.00
17 Linda BrožováLinda Brožová
MZŠ Zruč-SenecMZŠ Zruč-Senec
06 1.13 ooxxx 248.00
18= Tereza KubernátováTereza Kubernátová
Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol...
06 1.13 oxoxxx 248.00
18= 391 Natálie ŠtundlováNatálie Štundlová
ZŠ Jižní předměstí RokycanyZŠ Jižní předměstí Rokycany
05 1.13 oxoxxx 248.00
18= Anh Dang Phan Ngoc ThienAnh Dang Phan Ngoc Thien
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
06 1.13 oxoxxx 248.00
21 Kristýna KrocováKristýna Krocová
ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov
05 1.13 oxxoxxx 248.00
338 Natálie HofírkováNatálie Hofírková
MZŠ Zruč-SenecMZŠ Zruč-Senec
05 DNS 0.00
Eliška VlachováEliška Vlachová
MZŠ Zruč-SenecMZŠ Zruč-Senec
05 DNS 0.00
355 Kateřina HrubáKateřina Hrubá
ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov
06 NM xxx 0.00
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Žáci

(út, 22.5.2018 - 08:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba
ZŠ BloviceZŠ Blovice
03 6.06 +1.2 m/s 5,77  +0.56,06  +1.25,98  -0.46,064,55  +1.50.00.0 600.00
2 473 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško
ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická
02 5.25 +0.5 m/s 5,10  -0.55,25  +0.55,20  +0.55,255,24  +0.60.00.0 431.00
3 Adam BastlAdam Bastl
Masarykova základní škola KlatovyMasarykova základní škola K...
02 5.20 -1.0 m/s 5,20  -1.04,92  +0.54,98  +0.45,203,60  +0.50.00.0 421.00
4 Jan ZajíčekJan Zajíček
ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická
02 5.18 +0.3 m/s -5,18  +0.35,13  +0.85,18-0.00.0 417.00
5 Martin UlčMartin Ulč
Gymnázium Luďka PikaGymnázium Luďka Pika
03 5.14 +1.0 m/s 4,92  +0.04,92  +0.44,40  +0.24,925,14  +1.00.00.0 409.00
6 489 Lukáš PlanetaLukáš Planeta
ZŠ Karla Vokáče StrašiceZŠ Karla Vokáče Strašice
02 5.12 +1.5 m/s 4,86  +0.4-4,44  +0.54,865,12  +1.50.00.0 405.00
7 Sebastian WeberSebastian Weber
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
03 5.10 -0.8 m/s 5,10  -0.84,77  +0.2-5,104,96  +0.60.00.0 402.00
8 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička
ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická
03 5.10 +0.2 m/s --5,10  +0.25,104,84  +0.80.00.0 402.00
9 484 Radek HrubýRadek Hrubý
ZŠ BloviceZŠ Blovice
04 5.05 +0.1 m/s 5,05  +0.14,93  +2.04,75  +0.35,055,05  +1.10.00.0 392.00
10 Daniel RendlDaniel Rendl
Masarykova základní škola KlatovyMasarykova základní škola K...
02 5.00 -1.0 m/s 5,00  -1.04,83  +0.94,71  +0.15,00-0.00.0 382.00
11 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
02 4.90 -0.5 m/s 4,90  -0.54,51  +0.64,35  +0.04,904,42  +0.10.00.0 363.00
12 Tomáš PapierníkTomáš Papierník
Gymnázium Luďka PikaGymnázium Luďka Pika
04 4.89 +0.1 m/s -4,89  +0.13,49  +0.34,894,86  +0.10.00.0 361.00
13 Patrik ŠteffelPatrik Šteffel
MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany
03 4.88 +0.9 m/s 4,67  +1.14,88  +0.94,51  -0.34,884,60  +1.10.00.0 360.00
14 Matěj SoukupMatěj Soukup
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
02 4.84 +0.3 m/s 3,91  +0.3-4,84  +0.34,844,61  +1.70.00.0 352.00
15 Václav StupkaVáclav Stupka
ZŠ Karla Vokáče StrašiceZŠ Karla Vokáče Strašice
02 4.83 +1.4 m/s 4,65  +0.7-4,79  -0.24,794,83  +1.40.00.0 350.00
16 Jakub PtáčníkJakub Ptáčník
ZŠ BloviceZŠ Blovice
03 4.83 +1.8 m/s -4,83  +1.84,77  +0.14,83-0.00.0 350.00
17 Vladimír ČížekVladimír Čížek
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
03 4.81 +0.1 m/s 4,80  -0.34,81  +0.1-4,814,79  +0.50.00.0 346.00
18 Jan MartinovskýJan Martinovský
MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany
02 4.71 +0.6 m/s 4,71  +0.64,34  +1.04,13  -0.14,714,44  +1.10.00.0 328.00
19 Marek CíslerMarek Císler
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
03 4.70 +0.8 m/s 4,70  +0.84,49  +1.34,22  +0.04,704,47  +1.50.00.0 326.00
20 Michal MoravecMichal Moravec
Masarykova základní škola KlatovyMasarykova základní škola K...
02 4.69 +1.4 m/s 4,59  +0.14,34  +0.94,67  +0.04,674,69  +1.40.00.0 324.00
21 367 Daniel GarchenkoDaniel Garchenko
MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany
02 4.69 +1.0 m/s 4,60  +0.94,69  +1.04,61  -0.14,694,64  +1.30.00.0 324.00
22 381 Adam NovýAdam Nový
Gymnázium Luďka PikaGymnázium Luďka Pika
03 4.65 +0.9 m/s 4,25  +0.84,51  +1.4-4,514,65  +0.90.00.0 317.00
23 Kryštof BínaKryštof Bína
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
02 4.59 +1.0 m/s 4,47  +0.54,59  +1.0-4,59-0.00.0 306.00
24 Matouš AndrlíkMatouš Andrlík
ZŠ Karla Vokáče StrašiceZŠ Karla Vokáče Strašice
04 4.35 -0.2 m/s 4,00  +0.64,12  +0.74,35  -0.24,354,24  +1.10.00.0 264.00
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(út, 22.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan BrejchaJan Brejcha
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
05 4.69 -0.3 m/s 4,69  -0.3x4,30  -0.94,69x0.0  +0.70.0 324.00
2 Jan KožíšekJan Kožíšek
ZŠ T. G. Masaryka RokycanyZŠ T. G. Masaryka Rokycany
05 4.42 +1.9 m/s 3,33  +1.23,90  -0.2x3,904,42  +1.90.00.0 276.00
3 Jan KlikaJan Klika
ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov
05 4.36 +0.6 m/s 4,21  -1.63,87  +1.24,25  +0.84,254,36  +0.60.00.0 266.00
4 Adam KadavýAdam Kadavý
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
05 4.36 +0.4 m/s 4,36  +0.44,20  +0.93,94  +0.64,363,13  +0.60.00.0 266.00
5 Michal JeslínekMichal Jeslínek
ZŠ Josefa Hlávky PřešticeZŠ Josefa Hlávky Přeštice
05 4.33 -1.3 m/s 4,33  -1.33,36  +3.13,36  -0.14,334,11  +0.20.00.0 261.00
6 Jakub BradaJakub Brada
ZŠ Josefa Hlávky PřešticeZŠ Josefa Hlávky Přeštice
05 4.31 +1.5 m/s 3,96  -0.74,31  +1.54,28  +0.44,313,74  +0.80.00.0 257.00
7 Štěpán ŠilhánekŠtěpán Šilhánek
ZŠ T. G. Masaryka RokycanyZŠ T. G. Masaryka Rokycany
05 4.31 +1.1 m/s x3,65  -0.14,13  +0.14,134,31  +1.10.00.0 257.00
8 Adam HubenýAdam Hubený
ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice
06 4.16 +1.9 m/s x3,78  +1.24,03  +0.54,034,16  +1.90.00.0 232.00
9 Miroslav MultrusMiroslav Multrus
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
05 4.15 +1.4 m/s 4,08  -0.24,00  +1.23,90  -0.14,084,15  +1.40.00.0 230.00
10 Jan DražkaJan Dražka
ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice
05 4.09 -0.8 m/s xx4,09  -0.84,093,94  +0.10.00.0 220.00
11 Jonáš StrakaJonáš Straka
ZŠ T. G. Masaryka RokycanyZŠ T. G. Masaryka Rokycany
05 4.07 +0.4 m/s 4,03  -0.23,35  -0.2x4,034,07  +0.40.00.0 217.00
12 Marek HlaváčMarek Hlaváč
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
05 4.03 +0.9 m/s x4,03  +0.92,61  -0.14,03x0.00.0 211.00
13 David ŠebelíkDavid Šebelík
ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice
05 4.02 +0.7 m/s 4,01  +0.73,77  +1.54,02  +0.74,023,34  +0.70.00.0 209.00
14 Josef KotábJosef Kotáb
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
05 4.01 +0.1 m/s 3,89  +0.9x3,93  -1.83,934,01  +0.10.00.0 207.00
15 Tobiáš JeslínekTobiáš Jeslínek
ZŠ Josefa Hlávky PřešticeZŠ Josefa Hlávky Přeštice
05 3.99 -0.6 m/s 3,99  -0.63,77  +1.53,85  +0.53,99x0.00.0 204.00
16 Petr HrabovskýPetr Hrabovský
ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov
05 3.98 -1.4 m/s 3,98  -1.43,91  +0.93,94  -0.73,983,94  +1.10.00.0 203.00
17 Štěpán KacerovskýŠtěpán Kacerovský
20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň
05 3.98 +0.1 m/s 3,72  +0.53,55  +0.23,49  +0.43,723,98  +0.10.00.0 203.00
18 Jan StimpsonJan Stimpson
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
05 3.85 +0.9 m/s 3,57  +0.43,85  +0.9x3,85x0.00.0 182.00
19 David SládekDavid Sládek
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
06 3.84 +1.7 m/s 3,54  -0.13,78  +0.63,23  +0.63,783,84  +1.70.00.0 181.00
20 40 Lukáš KrýslLukáš Krýsl
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
05 3.80 +3.2 m/s 3.50 +0.3 m/s 3,50  +0.33,49  +1.12,85  -1.23,503,80  +3.20.00.0 174.00
21 357 Štěpán BečkaŠtěpán Bečka
20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň
05 3.77 -0.2 m/s 3,76  -0.83,52  +2.33,77  -0.23,773,68  +1.50.00.0 170.00
22 Petr VlažnýPetr Vlažný
ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov
18 3.60 +1.1 m/s x3,51  +1.13,42  -0.33,513,60  +1.10.00.0 145.00
23 Josef HorákJosef Horák
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
05 3.55 -1.3 m/s 3,55  -1.3x3,23  -0.63,553,51  +0.90.00.0 137.00
24 Patrik KočkaPatrik Kočka
20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň
05 3.36 +0.7 m/s 3,30  -0.43,36  +0.73,04  +0.93,36x0.00.0 111.00
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(út, 22.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina BurianováKateřina Burianová
Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk...
03 5.27 +1.7 m/s 5,27  +1.74,90  +1.44,87  +0.15,274,83  -0.80.00.0 634.00
2 Simona JungmannováSimona Jungmannová
MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany
03 4.54 +1.7 m/s 4,45  +0.74,54  +1.74,19  -1.14,544,52  +0.00.00.0 438.00
3 Kristýna VávrováKristýna Vávrová
ZŠ a MŠ Nýrsko KomenskéhoZŠ a MŠ Nýrsko Komenského
03 4.37 +1.1 m/s 4,06  +0.54,11  +0.54,07  +1.04,114,37  +1.10.00.0 396.00
4 Petra SičakováPetra Sičaková
MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany
03 4.33 +0.0 m/s 4,29  +0.24,25  +0.34,33  +0.04,334,29  -0.30.00.0 386.00
5 175 Zuzana LöblováZuzana Löblová
Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav...
03 4.28 -1.1 m/s 4,20  +1.54,24  +0.94,28  -1.14,284,19  +0.30.00.0 374.00
6 172 Barbora FleischmannováBarbora Fleischmannová
ZŠ a MŠ Nýrsko KomenskéhoZŠ a MŠ Nýrsko Komenského
03 4.20 +0.8 m/s 4,12  +1.74,20  +0.83,95  -1.14,203,70  +0.40.00.0 355.00
7 Helena HusníkováHelena Husníková
ZŠ Klatovy, Plánická uliceZŠ Klatovy, Plánická ulice
03 4.20 +0.5 m/s 4,01  +0.54,07  +1.53,64  -1.94,074,20  +0.50.00.0 355.00
8 Barbora BláhováBarbora Bláhová
ZŠ a MŠ Nýrsko KomenskéhoZŠ a MŠ Nýrsko Komenského
02 4.15 +2.5 m/s 4.12 +0.4 m/s 3,92  +0.84,15  +2.54,07  +0.04,154,12  +0.40.00.0 343.00
9 Sofie KovaříkováSofie Kovaříková
ZŠ Klatovy, Plánická uliceZŠ Klatovy, Plánická ulice
04 4.13 +1.5 m/s 4,13  +1.54,04  +1.13,75  -1.14,134,09  +0.60.00.0 338.00
10 Barbora ŠteinerováBarbora Šteinerová
Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk...
03 4.12 +0.2 m/s 3,21  +0.94,12  +0.23,64  -1.24,124,05  +1.10.00.0 336.00
11 Martina ŠpetováMartina Špetová
20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň
03 4.12 -0.3 m/s 3,85  +0.23,42  +1.24,03  -2.84,034,12  -0.30.00.0 336.00
12 445 Eva FaschingbauerováEva Faschingbauerová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
03 4.11 +1.1 m/s 3,87  +1.93,56  +0.83,94  -1.73,944,11  +1.10.00.0 333.00
13 33 Helena DrozdováHelena Drozdová
ZŠ Klatovy, Plánická uliceZŠ Klatovy, Plánická ulice
03 4.08 -2.7 m/s x3,63  +1.14,08  -2.74,083,93  +0.30.00.0 326.00
14 Denisa ŘíhováDenisa Říhová
Základní škola RadniceZákladní škola Radnice
03 4.02 +1.2 m/s 3,39  +0.7xx3,394,02  +1.20.00.0 312.00
15 Vanesa PavlovskáVanesa Pavlovská
MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany
04 4.00 +0.5 m/s 3,84  +2.03,82  +0.73,64  -0.53,844,00  +0.50.00.0 308.00
16 Valentina ŠtichováValentina Štichová
20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň
04 4.00 +3.8 m/s 3.60 +1.5 m/s 4,00  +3.83,40  +1.23,55  +0.44,003,60  +1.50.00.0 308.00
17 Veronika KalčíkováVeronika Kalčíková
Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav...
03 3.96 +0.6 m/s 3,80  +2.13,96  +0.63,72  -1.73,963,82  +0.00.00.0 299.00
18 191 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová
Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav...
03 3.95 +0.3 m/s 3,95  +0.33,70  +0.33,47  -1.53,953,65  +0.50.00.0 296.00
19 87 Diana DoležalováDiana Doležalová
Základní škola RadniceZákladní škola Radnice
04 3.92 +0.7 m/s 3,91  +1.93,92  +0.7x3,92x0.00.0 290.00
20 Natálie PetrovskáNatálie Petrovská
Základní škola RadniceZákladní škola Radnice
04 3.92 +1.1 m/s 3,92  +1.1x3,79  -1.33,92x0.00.0 290.00
21 Michaela BakulováMichaela Bakulová
20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň
04 3.72 +1.4 m/s 3,63  +0.73,72  +1.4x3,72x0.00.0 246.00
22 Bára VogeltanzováBára Vogeltanzová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
03 3.54 +0.2 m/s 3,54  +0.23,20  +0.33,49  +0.03,543,28  +1.00.00.0 208.00
60 Kateřina TřískováKateřina Třísková
Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk...
04 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Terezie GrulichováTerezie Grulichová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
03 NM xxx0.0x0.00.0 0.00
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(út, 22.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavlína KubešováPavlína Kubešová
ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov
05 4.86 -0.3 m/s 4,75  -0.54,63  -0.14,86  -0.34,86x0.00.0 522.00
2 Anna SýkorováAnna Sýkorová
ZŠ BloviceZŠ Blovice
05 4.47 +0.0 m/s 4,09  -0.43,15  -0.14,47  +0.04,474,46  -0.50.00.0 421.00
3 Barbora VelkoborskáBarbora Velkoborská
1.ZŠ Plzeň1.ZŠ Plzeň
05 4.36 +0.7 m/s 4,23  -0.54,36  +0.74,35  +0.04,36x0.00.0 393.00
4 Kristýna ŘezáčováKristýna Řezáčová
MZŠ Zruč-SenecMZŠ Zruč-Senec
05 4.25 -1.0 m/s 4,25  -1.0x4,23  +0.14,254,10  -1.50.00.0 367.00
5 Vanessa KockováVanessa Kocková
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
05 4.18 -1.1 m/s 4,18  -1.14,10  -0.13,12  +0.74,18x0.00.0 350.00
6 Karolína KroftováKarolína Kroftová
1.ZŠ Plzeň1.ZŠ Plzeň
05 4.17 +1.9 m/s 4,00  -0.64,01  +0.64,02  +0.14,024,17  +1.90.00.0 347.00
7 Lucie HodkováLucie Hodková
ZŠ BloviceZŠ Blovice
05 4.16 +0.6 m/s 3,96  +1.84,16  +0.6x4,164,07  +1.10.00.0 345.00
8 349 Nela PeteříkováNela Peteříková
ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov
05 4.11 -0.5 m/s 4,11  -0.53,79  -0.62,90  +1.04,113,46  -0.20.00.0 333.00
9 Michaela ŠvábkováMichaela Švábková
Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn...
06 4.09 +0.1 m/s 3,93  -1.04,09  +0.1x4,093,89  +0.90.00.0 329.00
10 Eliška ZemanováEliška Zemanová
MZŠ Zruč-SenecMZŠ Zruč-Senec
05 4.02 +0.0 m/s x4,02  +0.0x4,023,19  +1.10.00.0 312.00
11 Martina ZáveskáMartina Záveská
Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn...
05 3.96 +0.2 m/s 3,67  -0.63,94  +1.23,82  +0.53,943,96  +0.20.00.0 299.00
12 178 Adéla HezinováAdéla Hezinová
1.ZŠ Plzeň1.ZŠ Plzeň
05 3.95 +0.4 m/s 3,83  +0.83,66  +0.63,95  +0.43,953,90  +0.70.00.0 296.00
13 Kristýna HrivnákováKristýna Hrivnáková
ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov
05 3.90 -0.2 m/s 3,75  +1.13,70  +0.23,58  +1.13,753,90  -0.20.00.0 285.00
14 Viktorie BočanováViktorie Bočanová
Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn...
06 3.86 +0.8 m/s 3,86  +0.83,68  +0.73,73  +0.43,863,79  +0.60.00.0 276.00
15 Kristýna StrnadováKristýna Strnadová
Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol...
06 3.83 +0.6 m/s x3,83  +0.63,65  +0.13,833,81  -1.20.00.0 270.00
16 Daniela UzlíkováDaniela Uzlíková
ZŠ Jižní předměstí RokycanyZŠ Jižní předměstí Rokycany
05 3.80 +0.0 m/s xxx0.03,80  +0.00.00.0 263.00
17 Anh Dang Phan Ngoc ThienAnh Dang Phan Ngoc Thien
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
06 3.79 -0.5 m/s 3,79  -0.53,78  +0.33,10  +0.33,79x0.00.0 261.00
18 192 Lucie ZahradníkováLucie Zahradníková
Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol...
05 3.75 -0.1 m/s 3,71  +1.43,72  +0.23,75  -0.13,75x0.00.0 252.00
19 Eliška TýzlováEliška Týzlová
Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol...
05 3.73 +0.5 m/s 3,73  +0.53,60  +0.2x3,733,71  +0.40.00.0 248.00
20 Ema VeckováEma Vecková
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
05 3.56 +0.1 m/s 3,56  +0.1x3,42  +0.33,563,56  +0.30.00.0 212.00
21 Denisa MarkvartováDenisa Markvartová
ZŠ Jižní předměstí RokycanyZŠ Jižní předměstí Rokycany
05 3.52 -1.0 m/s x3,52  -1.0x3,52x0.00.0 204.00
22 Eliška PočáteckáEliška Počátecká
ZŠ BloviceZŠ Blovice
05 3.49 -0.6 m/s 3,22  -1.23,38  +0.13,34  +0.43,383,49  -0.60.00.0 198.00
23 Andrea LangováAndrea Langová
ZŠ Jižní předměstí RokycanyZŠ Jižní předměstí Rokycany
05 3.27 +1.1 m/s xxx0.03,27  +1.10.00.0 155.00
MS 180 Darina StrnadováDarina Strnadová
Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol...
05 3.93 +0.3 m/s
MS Lucie MakrlíkováLucie Makrlíková
Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol...
06 3.56 +1.0 m/s
Celkem 25 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 22.5.2018 - 08:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa HruškováDenisa Hrušková
Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav...
03 10.35 10,3509,1009,1210,3509,010.00.0 552.00
2 Anna KinkorováAnna Kinkorová
MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany
02 10.04 09,4110,0409,4310,0410,030.00.0 532.00
3 Barbora KrejčováBarbora Krejčová
Základní škola RadniceZákladní škola Radnice
03 10.04 09,1710,0409,5310,0409,360.00.0 532.00
4 Petra SičakováPetra Sičaková
MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany
03 09.87 08,9809,2609,7909,7909,870.00.0 521.00
5 Valérie BláhováValérie Bláhová
20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň
03 09.05 08,6406,8407,9708,6409,050.00.0 467.00
6 Terezie KovaříkováTerezie Kovaříková
Základní škola RadniceZákladní škola Radnice
02 09.03 09,0308,3308,4709,0308,880.00.0 466.00
7 Zdeňka MarešováZdeňka Marešová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
03 08.89 07,9608,5408,4608,5408,890.00.0 457.00
8 Lucie BrejchováLucie Brejchová
ZŠ Klatovy, Plánická uliceZŠ Klatovy, Plánická ulice
02 08.83 08,2708,2008,8308,83-0.00.0 453.00
9 Klára SloukováKlára Slouková
Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk...
03 08.80 08,8008,4508,4108,80-0.00.0 451.00
10 Aneta KmetlíkováAneta Kmetlíková
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
02 08.54 08,2408,5408,3708,5408,500.00.0 434.00
11 Barbora HufeislováBarbora Hufeislová
20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň
02 08.46 x08,4407,7808,4408,460.00.0 429.00
12 Vendula KřenováVendula Křenová
Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav...
02 08.29 08,29x06,3108,2906,760.00.0 418.00
13 168 Štěpánka SvobodováŠtěpánka Svobodová
ZŠ a MŠ Nýrsko KomenskéhoZŠ a MŠ Nýrsko Komenského
02 07.83 07,8307,3107,0907,8307,560.00.0 388.00
14 Veronika VidrnováVeronika Vidrnová
Základní škola RadniceZákladní škola Radnice
04 07.79 06,3907,7907,0907,7906,750.00.0 386.00
15 Martina ŠpetováMartina Špetová
20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň
03 07.71 07,3507,7107,5207,7106,700.00.0 381.00
16 Petra HráchováPetra Hráchová
MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany
03 07.68 07,6806,9606,5507,6807,440.00.0 379.00
17 Viktorie ČervenáViktorie Červená
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
03 07.49 07,1307,4207,4907,4907,370.00.0 366.00
18 Sarah WnendtSarah Wnendt
ZŠ a MŠ Nýrsko KomenskéhoZŠ a MŠ Nýrsko Komenského
03 07.35 06,9606,8506,4606,9607,350.00.0 357.00
19 Denisa NešetřilováDenisa Nešetřilová
ZŠ a MŠ Nýrsko KomenskéhoZŠ a MŠ Nýrsko Komenského
03 07.21 07,2107,05-07,21-0.00.0 348.00
20 490 Bára KořínkováBára Kořínková
ZŠ Klatovy, Plánická uliceZŠ Klatovy, Plánická ulice
03 07.10 06,5106,5207,1007,1006,840.00.0 341.00
21 Sofie KovaříkováSofie Kovaříková
ZŠ Klatovy, Plánická uliceZŠ Klatovy, Plánická ulice
04 06.97 06,7506,0206,9706,9706,650.00.0 333.00
22 66 Michaela KokoškováMichaela Kokošková
Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk...
04 06.54 06,5406,1706,0006,5406,290.00.0 306.00
23 Hana PěchoučkováHana Pěchoučková
Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav...
03 06.41 06,1506,4106,3706,4106,100.00.0 297.00
Helena VoráčkováHelena Voráčková
Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk...
03 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 24 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 22.5.2018 - 09:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan ZíkaJan Zíka
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
02 12.39 12,3911,8211,9212,3910,880.00.0 630.00
2 Filip KopidlanskýFilip Kopidlanský
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
02 12.17 12,1412,1712,0112,1711,700.00.0 617.00
3 Martin KrálMartin Král
MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany
02 11.62 11,1211,6211,5011,6211,620.00.0 583.00
4 Tomáš VáchaTomáš Vácha
ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická
02 11.41 10,4511,4110,2411,4109,200.00.0 571.00
5 David HádekDavid Hádek
Gymnázium Luďka PikaGymnázium Luďka Pika
02 11.32 11,3211,1809,9811,32x0.00.0 565.00
6 Maxim GalinMaxim Galin
ZŠ BloviceZŠ Blovice
03 10.97 10,9709,9610,2710,97-0.00.0 544.00
7 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
02 10.89 10,3210,8910,6910,8910,640.00.0 539.00
8 Alex KupecAlex Kupec
ZŠ Karla Vokáče StrašiceZŠ Karla Vokáče Strašice
03 10.81 10,2410,3010,0010,3010,810.00.0 534.00
9 František JátiFrantišek Játi
Masarykova základní škola KlatovyMasarykova základní škola K...
02 10.62 10,3409,7010,5810,5810,620.00.0 523.00
10 Tomáš PapierníkTomáš Papierník
Gymnázium Luďka PikaGymnázium Luďka Pika
04 10.54 08,2309,6710,0910,0910,540.00.0 518.00
11 Michal MoravecMichal Moravec
Masarykova základní škola KlatovyMasarykova základní škola K...
02 10.49 10,4910,3110,3210,4909,960.00.0 515.00
12 Jan MartinovskýJan Martinovský
MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany
02 10.12 08,4608,3608,3508,4610,120.00.0 493.00
13 Benedikt HardyBenedikt Hardy
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
02 09.95 09,3209,9509,3309,9509,330.00.0 483.00
14 Filip MartinovskýFilip Martinovský
MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany
03 09.92 09,6409,5609,9209,9209,520.00.0 481.00
15 Tomáš MickaTomáš Micka
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
02 09.84 09,8409,2009,2309,8408,280.00.0 476.00
16 David HodekDavid Hodek
ZŠ BloviceZŠ Blovice
02 09.61 09,6109,5809,4509,61-0.00.0 462.00
17 Jaroslav VlkJaroslav Vlk
ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická
02 09.56 09,5609,4109,4009,5609,040.00.0 459.00
18 Mykola HurskyjMykola Hurskyj
ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická
03 09.52 09,4409,2809,5209,5209,520.00.0 457.00
19 Filip ŠtemberaFilip Štembera
ZŠ BloviceZŠ Blovice
02 09.38 09,3808,6308,6009,38-0.00.0 448.00
20 Jaroslav VolfJaroslav Volf
Masarykova základní škola KlatovyMasarykova základní škola K...
02 09.30 08,6808,6609,3009,3009,050.00.0 444.00
21 Filip KodlFilip Kodl
Gymnázium Luďka PikaGymnázium Luďka Pika
02 09.14 08,7608,6808,6408,7609,140.00.0 434.00
22 Václav StupkaVáclav Stupka
ZŠ Karla Vokáče StrašiceZŠ Karla Vokáče Strašice
02 09.05 x08,6509,0509,0508,230.00.0 429.00
Celkem 22 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 02 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2141
2 Martin KrálMartin Král 02 MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany 1797
3 Martin UlčMartin Ulč 03 Gymnázium Luďka PikaGymnázium Luďka Pika 1627
4 Jakub PtáčníkJakub Ptáčník 03 ZŠ BloviceZŠ Blovice 1540
5 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 02 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 1531
6 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 ZŠ BloviceZŠ Blovice 1323
7 Lukáš PlanetaLukáš Planeta 02 ZŠ Karla Vokáče StrašiceZŠ Karla Vokáče Strašice 1310
8 Martin VizingerMartin Vizinger 03 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 1304
9 Filip KopidlanskýFilip Kopidlanský 02 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 1227
10 Jan BrtníkJan Brtník 02 Masarykova základní škola KlatovyMasarykova základní škola K... 1136
11 Jan ZajíčekJan Zajíček 02 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 1060
12 František JátiFrantišek Játi 02 Masarykova základní škola KlatovyMasarykova základní škola K... 1043
13= Tomáš KozaTomáš Koza 04 Gymnázium Luďka PikaGymnázium Luďka Pika 1040
13= Radek HrubýRadek Hrubý 04 ZŠ BloviceZŠ Blovice 1040
15= Tomáš VáchaTomáš Vácha 02 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 1028
15= Adam BastlAdam Bastl 02 Masarykova základní škola KlatovyMasarykova základní škola K... 1028
17 Tomáš KuncTomáš Kunc 02 ZŠ Karla Vokáče StrašiceZŠ Karla Vokáče Strašice 0967
18 Patrik ŠteffelPatrik Šteffel 03 MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany 0943
19 David HádekDavid Hádek 02 Gymnázium Luďka PikaGymnázium Luďka Pika 0932
20 Benedikt HardyBenedikt Hardy 02 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0909
21 Ondřej SloupOndřej Sloup 02 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0898
22 Vojtěch DavídekVojtěch Davídek 03 Gymnázium Luďka PikaGymnázium Luďka Pika 0879
23 Jan MartinovskýJan Martinovský 02 MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany 0821
24 Václav StupkaVáclav Stupka 02 ZŠ Karla Vokáče StrašiceZŠ Karla Vokáče Strašice 0779
25 Vladimír ČížekVladimír Čížek 03 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 0742
26 Michael ŠimanMichael Šiman 04 ZŠ Karla Vokáče StrašiceZŠ Karla Vokáče Strašice 0729
27 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 0708
28 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 0650
29 Daniel GarchenkoDaniel Garchenko 02 MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany 0644
30 Jan ZíkaJan Zíka 02 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 0630
31 Miroslav ŠvátoraMiroslav Švátora 02 Masarykova základní škola KlatovyMasarykova základní škola K... 0599
32 Vladimír JansaVladimír Jansa 03 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0594
33 Lukáš MarekLukáš Marek 02 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 0587
34 Kryštof BínaKryštof Bína 02 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 0585
35 Jakub PtáčníkJakub Ptáčník 03 ZŠ BloviceZŠ Blovice 0583
36= Pavel VítovecPavel Vítovec 02 Masarykova základní škola KlatovyMasarykova základní škola K... 0580
36= Adam NovýAdam Nový 03 Gymnázium Luďka PikaGymnázium Luďka Pika 0580
38 Maxim GalinMaxim Galin 03 ZŠ BloviceZŠ Blovice 0544
39 Alex KupecAlex Kupec 03 ZŠ Karla Vokáče StrašiceZŠ Karla Vokáče Strašice 0534
40 Adam PešekAdam Pešek 02 Gymnázium Luďka PikaGymnázium Luďka Pika 0532
41 Jiří ŠindraJiří Šindra 02 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0517
42 Michal MoravecMichal Moravec 02 Masarykova základní škola KlatovyMasarykova základní škola K... 0515
43 Dominik HošekDominik Hošek 02 MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany 0472
44 Jaroslav VlkJaroslav Vlk 02 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 0459
45 Martin PokšteflMartin Pokštefl 03 ZŠ BloviceZŠ Blovice 0426
46 Sebastian WeberSebastian Weber 03 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 0402
47 Tomáš BažantTomáš Bažant 04 ZŠ BloviceZŠ Blovice 0401
48= Daniel RendlDaniel Rendl 02 Masarykova základní škola KlatovyMasarykova základní škola K... 0396
48= Martin QuangMartin Quang 02 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 0396
50 Václav KolářVáclav Kolář 04 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 0388
51 Daniel RendlDaniel Rendl 02 Masarykova základní škola KlatovyMasarykova základní škola K... 0382
52 Ondřej SahulaOndřej Sahula 03 MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany 0367
53 Matěj SoukupMatěj Soukup 02 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0352
54 Matouš AndrlíkMatouš Andrlík 04 ZŠ Karla Vokáče StrašiceZŠ Karla Vokáče Strašice 0343
55 Vojtěch BerchaVojtěch Bercha 03 MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany 0338
Lukáš KalivodaLukáš Kalivoda 03 Masarykova základní škola KlatovyMasarykova základní škola K... 0000
Jindřich KlásekJindřich Klásek 02 MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany 0000
Filip MartinovskýFilip Martinovský 03 MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany 0000
Filip KodlFilip Kodl 02 Gymnázium Luďka PikaGymnázium Luďka Pika 0000
Jaroslav VolfJaroslav Volf 02 Masarykova základní škola KlatovyMasarykova základní škola K... 0000
Mykola HurskyjMykola Hurskyj 03 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 0000
Filip ŠtemberaFilip Štembera 02 ZŠ BloviceZŠ Blovice 0000
Vojtěch DavídekVojtěch Davídek 03 Gymnázium Luďka PikaGymnázium Luďka Pika 0000
Michal ŠmídMichal Šmíd 04 ZŠ BloviceZŠ Blovice 0000
Marek CíslerMarek Císler 03 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0000
Jiří VlčekJiří Vlček 04 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0000
Zbyněk VargaZbyněk Varga 02 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0000
56 Tomáš MickaTomáš Micka 02 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0000
Celkem 68 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Martin PetrášMartin Petráš 05 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 1199
2 Michal PerglerMichal Pergler 05 ZŠ Josefa Hlávky PřešticeZŠ Josefa Hlávky Přeštice 0990
3 Ondřej TřískaOndřej Tříska 05 20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň 0871
4 Jan KožíšekJan Kožíšek 05 ZŠ T. G. Masaryka RokycanyZŠ T. G. Masaryka Rokycany 0832
5 Jiří ŠpirochJiří Špiroch 05 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 0831
6 Jiří MatoušekJiří Matoušek 05 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 0820
7 Adam HubenýAdam Hubený 06 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 0797
8 Tobiáš KvětonTobiáš Květon 05 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 0771
9 Filip BeranFilip Beran 05 ZŠ T. G. Masaryka RokycanyZŠ T. G. Masaryka Rokycany 0728
10 Adam KadavýAdam Kadavý 05 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 0684
11 Ondřej PechOndřej Pech 06 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 0671
12 Daniel KollárDaniel Kollár 05 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 0662
13 Jan BrejchaJan Brejcha 05 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 0655
14 Tomáš KrejčaTomáš Krejča 05 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 0642
15 Štěpán BečkaŠtěpán Bečka 05 20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň 0608
16 Jakub BradaJakub Brada 05 ZŠ Josefa Hlávky PřešticeZŠ Josefa Hlávky Přeštice 0588
17 Štěpán ŠilhánekŠtěpán Šilhánek 05 ZŠ T. G. Masaryka RokycanyZŠ T. G. Masaryka Rokycany 0560
18 Tomáš KrejčaTomáš Krejča 05 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 0557
19 Jaroslav VonášekJaroslav Vonášek 05 20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň 0550
20 Adam ČonkaAdam Čonka 06 ZŠ Josefa Hlávky PřešticeZŠ Josefa Hlávky Přeštice 0532
21 Jakub MacánJakub Macán 05 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 0526
22 Jan KlikaJan Klika 05 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 0516
23 Radim StehlíkRadim Stehlík 05 ZŠ Josefa Hlávky PřešticeZŠ Josefa Hlávky Přeštice 0515
24 Ondřej PechOndřej Pech 06 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 0486
25 Ondřej HavířOndřej Havíř 06 ZŠ Josefa Hlávky PřešticeZŠ Josefa Hlávky Přeštice 0459
26 Tobiaš RoháčTobiaš Roháč 05 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 0454
27 Adam KratochvílAdam Kratochvíl 05 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 0428
28 David SládekDavid Sládek 06 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 0427
29 Radim KrátkýRadim Krátký 06 ZŠ T. G. Masaryka RokycanyZŠ T. G. Masaryka Rokycany 0397
30 Petr RoubalPetr Roubal 05 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 0394
31 Tobiáš JeslínekTobiáš Jeslínek 05 ZŠ Josefa Hlávky PřešticeZŠ Josefa Hlávky Přeštice 0386
32 Štěpán KacerovskýŠtěpán Kacerovský 05 20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň 0379
33 Lukáš PudilLukáš Pudil 05 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 0373
34 Petr BořánekPetr Bořánek 06 20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň 0371
35= Šimon FremundŠimon Fremund 05 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 0360
35= Tomáš HorákTomáš Horák 05 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 0360
37= Václav HubačVáclav Hubač 05 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 0331
37= Marek HlaváčMarek Hlaváč 05 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 0331
39 Jaromír VovesJaromír Voves 06 20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň 0292
40 Lukáš BlažekLukáš Blažek 05 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 0290
41 Jan SutrJan Sutr 06 ZŠ T. G. Masaryka RokycanyZŠ T. G. Masaryka Rokycany 0289
42 Petr HrabovskýPetr Hrabovský 06 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 0285
43 Filip BuchtelíkFilip Buchtelík 05 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 0276
44 Petr VlažnýPetr Vlažný 18 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 0274
45 Erik DulikErik Dulik 06 ZŠ T. G. Masaryka RokycanyZŠ T. G. Masaryka Rokycany 0270
46 Michal JeslínekMichal Jeslínek 05 ZŠ Josefa Hlávky PřešticeZŠ Josefa Hlávky Přeštice 0261
47 Matouš KasabovMatouš Kasabov 05 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 0247
48 Miroslav MultrusMiroslav Multrus 05 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 0230
49 Ondřej PlánskýOndřej Plánský 05 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 0227
50 Adam FliegelAdam Fliegel 05 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 0225
51 Jan DražkaJan Dražka 05 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 0220
52 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 05 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 0218
53 Filip AichingerFilip Aichinger 06 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 0212
54 Marek PavlíkMarek Pavlík 05 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 0207
55= Matěj VylítMatěj Vylít 05 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 0205
55= Marek PavlíkMarek Pavlík 05 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 0205
57 Filip VáněFilip Váně 06 ZŠ T. G. Masaryka RokycanyZŠ T. G. Masaryka Rokycany 0200
58 Jan StimpsonJan Stimpson 05 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 0182
59 Vítek MášekVítek Mášek 06 20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň 0131
Vojtěch KrčálVojtěch Krčál 05 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 0000
Lukáš IllekLukáš Illek 05 ZŠ Josefa Hlávky PřešticeZŠ Josefa Hlávky Přeštice 0000
Eliáš KubovýEliáš Kubový 06 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 0000
Jakub EgermajerJakub Egermajer 06 ZŠ T. G. Masaryka RokycanyZŠ T. G. Masaryka Rokycany 0000
Patrik KočkaPatrik Kočka 05 20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň 0000
Josef HorákJosef Horák 05 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 0000
Patrik CuplPatrik Cupl 06 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 0000
Filip MultrusFilip Multrus 06 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 0000
Ondřej HonzíkOndřej Honzík 05 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 0000
Tomáš JílekTomáš Jílek 05 ZŠ KraloviceZŠ Kralovice 0000
David ŠebelíkDavid Šebelík 05 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 0000
Jonáš StrakaJonáš Straka 05 ZŠ T. G. Masaryka RokycanyZŠ T. G. Masaryka Rokycany 0000
Lukáš VeselýLukáš Veselý 06 ZŠ T. G. Masaryka RokycanyZŠ T. G. Masaryka Rokycany 0000
Jan DomanskýJan Domanský 06 20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň 0000
60 Vladimír KrocVladimír Kroc 05 20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň 0000
Celkem 74 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 22.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej TřískaOndřej Tříska
20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň
05 64.41 0.0 432.00
2 Filip BeranFilip Beran
ZŠ T. G. Masaryka RokycanyZŠ T. G. Masaryka Rokycany
05 54.40 0.0 345.00
3 Jakub BradaJakub Brada
ZŠ Josefa Hlávky PřešticeZŠ Josefa Hlávky Přeštice
05 52.71 0.0 331.00
4 Jaromír VovesJaromír Voves
20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň
06 48.16 0.0 292.00
5 Radim StehlíkRadim Stehlík
ZŠ Josefa Hlávky PřešticeZŠ Josefa Hlávky Přeštice
05 47.95 0.0 290.00
6 Lukáš BlažekLukáš Blažek
ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice
05 47.86 0.0 290.00
7 Jan SutrJan Sutr
ZŠ T. G. Masaryka RokycanyZŠ T. G. Masaryka Rokycany
06 47.74 0.0 289.00
8 Petr VlažnýPetr Vlažný
ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov
18 46.03 0.0 274.00
9 Lukáš IllekLukáš Illek
ZŠ Josefa Hlávky PřešticeZŠ Josefa Hlávky Přeštice
05 45.56 0.0 270.00
10 Vítek MášekVítek Mášek
20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň
06 44.91 0.0 265.00
11 Jan KlikaJan Klika
ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov
05 43.07 0.0 250.00
12 Tobiáš BebrTobiáš Bebr
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
05 42.82 0.0 248.00
13 Matouš KasabovMatouš Kasabov
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
05 42.80 0.0 247.00
14 David SládekDavid Sládek
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
06 42.64 0.0 246.00
15 Adam FliegelAdam Fliegel
ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov
05 41.99 0.0 241.00
16 397 Erik DulikErik Dulik
ZŠ T. G. Masaryka RokycanyZŠ T. G. Masaryka Rokycany
06 40.80 0.0 231.00
17 Ondřej PlánskýOndřej Plánský
ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice
05 40.32 0.0 227.00
18 Filip AichingerFilip Aichinger
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
06 38.52 0.0 212.00
19 Jan StimpsonJan Stimpson
ZŠ KraloviceZŠ Kralovice
05 38.05 0.0 208.00
20 Matěj VylítMatěj Vylít
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
05 37.63 0.0 205.00
21 Vojtěch KrčálVojtěch Krčál
ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice
05 36.38 0.0 195.00
22 Eliáš KubovýEliáš Kubový
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
06 33.91 0.0 175.00
23 Lukáš PudilLukáš Pudil
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
05 33.68 0.0 173.00
24 360 Filip MultrusFilip Multrus
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
06 32.35 0.0 162.00
Celkem 24 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Simona JungmannováSimona Jungmannová 03 MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany 2021
2 Denisa HruškováDenisa Hrušková 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 1827
3 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 ZŠ a MŠ Nýrsko KomenskéhoZŠ a MŠ Nýrsko Komenského 1462
4 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 1449
5 Jaroslava PavlíčkováJaroslava Pavlíčková 04 MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany 1431
6 Ester GutwirthováEster Gutwirthová 03 20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň 1372
7 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň 1236
8 Šárka VokrojováŠárka Vokrojová 02 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 1223
9 Lucie BrejchováLucie Brejchová 02 ZŠ Klatovy, Plánická uliceZŠ Klatovy, Plánická ulice 1217
10 Klára SloukováKlára Slouková 03 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 1083
11 Aneta KmetlíkováAneta Kmetlíková 02 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1063
12 Kateřina SomrováKateřina Somrová 03 Základní škola RadniceZákladní škola Radnice 1055
13 Kristýna VávrováKristýna Vávrová 03 ZŠ a MŠ Nýrsko KomenskéhoZŠ a MŠ Nýrsko Komenského 1033
14 Helena HusníkováHelena Husníková 03 ZŠ Klatovy, Plánická uliceZŠ Klatovy, Plánická ulice 1009
15 Zdeňka MarešováZdeňka Marešová 03 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1001
16 Barbora KrejčováBarbora Krejčová 03 Základní škola RadniceZákladní škola Radnice 0992
17 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň 0947
18 Barbora ŠteinerováBarbora Šteinerová 03 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 0924
19 Petra SičakováPetra Sičaková 03 MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany 0907
20 Bára KořínkováBára Kořínková 03 ZŠ Klatovy, Plánická uliceZŠ Klatovy, Plánická ulice 0896
21 Kateřina SomrováKateřina Somrová 03 Základní škola RadniceZákladní škola Radnice 0884
22 Zuzana LöblováZuzana Löblová 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 0863
23 Bára VogeltanzováBára Vogeltanzová 03 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0813
24 Eva FaschingbauerováEva Faschingbauerová 03 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0790
25 Barbora FleischmannováBarbora Fleischmannová 03 ZŠ a MŠ Nýrsko KomenskéhoZŠ a MŠ Nýrsko Komenského 0732
26 Natálie TichotováNatálie Tichotová 04 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 0662
27 Barbora BláhováBarbora Bláhová 02 ZŠ a MŠ Nýrsko KomenskéhoZŠ a MŠ Nýrsko Komenského 0647
28 Michaela KokoškováMichaela Kokošková 04 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 0628
29 Helena DrozdováHelena Drozdová 03 ZŠ Klatovy, Plánická uliceZŠ Klatovy, Plánická ulice 0627
30 Hedvika PapayováHedvika Papayová 03 ZŠ Klatovy, Plánická uliceZŠ Klatovy, Plánická ulice 0588
31 Viktorie ČervenáViktorie Červená 03 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0583
32 Kristýna KunešováKristýna Kunešová 03 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 0556
33 Miloslava ŠlajerováMiloslava Šlajerová 03 MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany 0544
34 Eliška BauerováEliška Bauerová 03 MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany 0532
35 Natálie PetrovskáNatálie Petrovská 04 Základní škola RadniceZákladní škola Radnice 0531
36 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 0529
37 Natálie TichotováNatálie Tichotová 04 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 0525
38 Kamila ŠmerdováKamila Šmerdová 02 ZŠ a MŠ Nýrsko KomenskéhoZŠ a MŠ Nýrsko Komenského 0508
39 Vanesa PavlovskáVanesa Pavlovská 04 MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany 0502
40 Tereza KosováTereza Kosová 03 Základní škola RadniceZákladní škola Radnice 0494
41 Valérie BláhováValérie Bláhová 03 20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň 0467
42= Denisa NešetřilováDenisa Nešetřilová 03 ZŠ a MŠ Nýrsko KomenskéhoZŠ a MŠ Nýrsko Komenského 0460
42= Karolína StraškováKarolína Strašková 02 ZŠ Klatovy, Plánická uliceZŠ Klatovy, Plánická ulice 0460
42= Žaneta KrištofovičováŽaneta Krištofovičová 02 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 0460
45 Denisa TyrováDenisa Tyrová 04 20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň 0440
46 Barbora HufeislováBarbora Hufeislová 02 20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň 0429
47= Michaela BakulováMichaela Bakulová 04 20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň 0419
47= Terezie GrulichováTerezie Grulichová 03 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0419
49 Vendula KřenováVendula Křenová 02 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 0418
50 Hedvika PapayováHedvika Papayová 03 ZŠ Klatovy, Plánická uliceZŠ Klatovy, Plánická ulice 0402
51 Štěpánka SvobodováŠtěpánka Svobodová 02 ZŠ a MŠ Nýrsko KomenskéhoZŠ a MŠ Nýrsko Komenského 0388
52 Anna SteinbergerováAnna Steinbergerová 03 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0380
53 Sarah WnendtSarah Wnendt 03 ZŠ a MŠ Nýrsko KomenskéhoZŠ a MŠ Nýrsko Komenského 0357
54 Sofie KovaříkováSofie Kovaříková 04 ZŠ Klatovy, Plánická uliceZŠ Klatovy, Plánická ulice 0338
55 Denisa ŘíhováDenisa Říhová 03 Základní škola RadniceZákladní škola Radnice 0312
56 Valentina ŠtichováValentina Štichová 04 20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň 0308
57 Tereza HůrkováTereza Hůrková 03 MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany 0300
58 Veronika KalčíkováVeronika Kalčíková 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 0299
59 Diana DoležalováDiana Doležalová 04 Základní škola RadniceZákladní škola Radnice 0290
Tereza BlažkováTereza Blažková 02 20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň 0000
Kateřina PavelkováKateřina Pavelková 02 Základní škola RadniceZákladní škola Radnice 0000
Helena VoráčkováHelena Voráčková 03 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 0000
Hana PěchoučkováHana Pěchoučková 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 0000
Kristýna SatkováKristýna Satková 04 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 0000
Kateřina MálkováKateřina Málková 02 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 0000
Petra HráchováPetra Hráchová 03 MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany 0000
Natálie SvobodováNatálie Svobodová 02 ZŠ Klatovy, Plánická uliceZŠ Klatovy, Plánická ulice 0000
Kateřina SudováKateřina Sudová 03 ZŠ a MŠ Nýrsko KomenskéhoZŠ a MŠ Nýrsko Komenského 0000
Erika SlámováErika Slámová 02 Základní škola RadniceZákladní škola Radnice 0000
Eliška BauerováEliška Bauerová 03 MŠ a ZŠ NýřanyMŠ a ZŠ Nýřany 0000
Kateřina PavelkováKateřina Pavelková 02 Základní škola RadniceZákladní škola Radnice 0000
Zuzana HartamnnováZuzana Hartamnnová 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 0000
Kateřina TřískováKateřina Třísková 04 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 0000
Barbora HiklováBarbora Hiklová 04 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0000
Patricie PivoňkováPatricie Pivoňková 03 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0000
Simona ŠlajsováSimona Šlajsová 04 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0000
Veronika HondelkováVeronika Hondelková 02 ZŠ Klatovy, Plánická uliceZŠ Klatovy, Plánická ulice 0000
Tereza RotenbornováTereza Rotenbornová 03 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 0000
Linda BrožováLinda Brožová 06 MZŠ Zruč-SenecMZŠ Zruč-Senec 0000
Karolína KolbekováKarolína Kolbeková 06 MZŠ Zruč-SenecMZŠ Zruč-Senec 0000
Kateřina KožíškováKateřina Kožíšková 05 MZŠ Zruč-SenecMZŠ Zruč-Senec 0000
Kristýna NedvědováKristýna Nedvědová 05 MZŠ Zruč-SenecMZŠ Zruč-Senec 0000
Kristýna ŘezáčováKristýna Řezáčová 05 MZŠ Zruč-SenecMZŠ Zruč-Senec 0000
Eliška ValešováEliška Valešová 05 MZŠ Zruč-SenecMZŠ Zruč-Senec 0000
Julie VlachováJulie Vlachová 05 MZŠ Zruč-SenecMZŠ Zruč-Senec 0000
Karolína VávrováKarolína Vávrová 02 ZŠ a MŠ Nýrsko KomenskéhoZŠ a MŠ Nýrsko Komenského 0000
60 Eliška ZemanováEliška Zemanová 05 MZŠ Zruč-SenecMZŠ Zruč-Senec 0000
Celkem 87 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 22.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa RůžičkováDenisa Růžičková
ZŠ BloviceZŠ Blovice
05 47.13 0.0 443.00
2 Kristýna ŘezáčováKristýna Řezáčová
MZŠ Zruč-SenecMZŠ Zruč-Senec
05 44.78 0.0 414.00
3 Adéla JarošíkováAdéla Jarošíková
Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol...
05 43.53 0.0 399.00
4 Viktorie PerglováViktorie Perglová
1.ZŠ Plzeň1.ZŠ Plzeň
05 42.61 0.0 387.00
5 Natálie ŘípováNatálie Řípová
ZŠ BloviceZŠ Blovice
05 41.97 0.0 379.00
6 Vanesa SušičováVanesa Sušičová
1.ZŠ Plzeň1.ZŠ Plzeň
05 41.07 0.0 368.00
7 Andrea LangováAndrea Langová
ZŠ Jižní předměstí RokycanyZŠ Jižní předměstí Rokycany
05 40.41 0.0 360.00
8 Viktorie BočanováViktorie Bočanová
Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn...
06 40.19 0.0 358.00
9 Eliška PočáteckáEliška Počátecká
ZŠ BloviceZŠ Blovice
05 40.00 0.0 355.00
10 Tereza KouříkováTereza Kouříková
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
06 39.15 0.0 345.00
11 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková
Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn...
05 38.55 0.0 338.00
12 Julie VítovcováJulie Vítovcová
Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol...
05 38.31 0.0 335.00
13 Barbora JandováBarbora Jandová
Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol...
05 37.59 0.0 326.00
14 350 Šárka JeždíkováŠárka Ježdíková
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
05 37.13 0.0 320.00
15 Zuzana ŠtěpánkováZuzana Štěpánková
MZŠ Zruč-SenecMZŠ Zruč-Senec
05 35.92 0.0 306.00
16 171 Anna AndrlováAnna Andrlová
Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn...
05 35.89 0.0 305.00
17 Silvie DrdováSilvie Drdová
ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov
05 35.40 0.0 300.00
18 Anna BeránkováAnna Beránková
ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov
05 34.05 0.0 283.00
19 Kristýna KrocováKristýna Krocová
ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov
05 29.18 0.0 226.00
20 Andrea BůchováAndrea Bůchová
ZŠ Jižní předměstí RokycanyZŠ Jižní předměstí Rokycany
06 27.89 0.0 210.00
21 Linda BrožováLinda Brožová
MZŠ Zruč-SenecMZŠ Zruč-Senec
05 27.10 0.0 201.00
22 Zuzana PetržíkováZuzana Petržíková
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
05 14.00 0.0 56.00
Celkem 22 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Anna BeránkováAnna Beránková 05 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 1522
2 Eliška ZemanováEliška Zemanová 05 MZŠ Zruč-SenecMZŠ Zruč-Senec 1339
3 Petra LajpoldováPetra Lajpoldová 05 ZŠ BloviceZŠ Blovice 1305
4 Pavlína KubešováPavlína Kubešová 05 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 1248
5 Šárka JeždíkováŠárka Ježdíková 05 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 1164
6 Barbora VelkoborskáBarbora Velkoborská 05 1.ZŠ Plzeň1.ZŠ Plzeň 1140
7 Anna SýkorováAnna Sýkorová 05 ZŠ BloviceZŠ Blovice 1058
8 Monika HourováMonika Hourová 05 1.ZŠ Plzeň1.ZŠ Plzeň 1045
9 Michaela ŠvábkováMichaela Švábková 06 Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn... 0914
10 Vanessa KockováVanessa Kocková 05 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0903
11 Štěpánka ŘezankováŠtěpánka Řezanková 05 ZŠ BloviceZŠ Blovice 0892
12 Daniela UzlíkováDaniela Uzlíková 05 ZŠ Jižní předměstí RokycanyZŠ Jižní předměstí Rokycany 0884
13 Kateřina VysloužilováKateřina Vysloužilová 05 Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn... 0880
14 Vanesa SušičováVanesa Sušičová 05 1.ZŠ Plzeň1.ZŠ Plzeň 0849
15 Michaela ŠvábkováMichaela Švábková 06 Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn... 0842
16 Lucie ZahradníkováLucie Zahradníková 05 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 0813
17 Nela PeteříkováNela Peteříková 05 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 0807
18 Daniela UzlíkováDaniela Uzlíková 05 ZŠ Jižní předměstí RokycanyZŠ Jižní předměstí Rokycany 0799
19 Eliška ZíkováEliška Zíková 05 ZŠ Jižní předměstí RokycanyZŠ Jižní předměstí Rokycany 0786
20 Kristýna ŘezáčováKristýna Řezáčová 05 MZŠ Zruč-SenecMZŠ Zruč-Senec 0781
21 Julie VítovcováJulie Vítovcová 05 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 0774
22 Kristýna StrnadováKristýna Strnadová 06 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 0724
23 Adéla JarošíkováAdéla Jarošíková 05 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 0720
24 Denisa MarkvartováDenisa Markvartová 05 ZŠ Jižní předměstí RokycanyZŠ Jižní předměstí Rokycany 0696
25 Kristýna NedvědováKristýna Nedvědová 05 MZŠ Zruč-SenecMZŠ Zruč-Senec 0639
26 Silvie DrdováSilvie Drdová 05 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 0621
27 Tereza KleinováTereza Kleinová 05 1.ZŠ Plzeň1.ZŠ Plzeň 0595
28 Denisa KurcováDenisa Kurcová 05 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 0561
29 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 0555
30 Natálie PešlováNatálie Pešlová 05 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 0522
31 Anh Dang Phan Ngoc ThienAnh Dang Phan Ngoc Thien 06 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0509
32 Adéla HezinováAdéla Hezinová 05 1.ZŠ Plzeň1.ZŠ Plzeň 0500
33 Žaneta RaškováŽaneta Rašková 05 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 0496
34 Denisa RůžičkováDenisa Růžičková 05 ZŠ BloviceZŠ Blovice 0443
35 Ema VeckováEma Vecková 05 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0440
36 Aneta VavřičkováAneta Vavřičková 05 Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn... 0439
37 Natálie HofírkováNatálie Hofírková 05 MZŠ Zruč-SenecMZŠ Zruč-Senec 0432
38 Sabina SoustružníkováSabina Soustružníková 05 Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn... 0406
39 Aneta VavřičkováAneta Vavřičková 05 Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn... 0403
40 Karolína KolbekováKarolína Kolbeková 06 MZŠ Zruč-SenecMZŠ Zruč-Senec 0399
41 Viktorie PerglováViktorie Perglová 05 1.ZŠ Plzeň1.ZŠ Plzeň 0387
42 Anežka BrožíkováAnežka Brožíková 05 ZŠ Jižní předměstí RokycanyZŠ Jižní předměstí Rokycany 0361
43= Lucie KinzlerováLucie Kinzlerová 05 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 0359
43= Marie SynáčováMarie Synáčová 05 ZŠ BloviceZŠ Blovice 0359
45 Petra LajpoldováPetra Lajpoldová 05 ZŠ BloviceZŠ Blovice 0351
46 Karolína KroftováKarolína Kroftová