výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústecký, Kategorie III a IV

Ústí nad Labem (22. 5. 2018)

60 m - Žáci

Žáci 01 (út, 22.5.2018 - 08:30) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír TrčkaVladimír Trčka 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 6 07.67 659.00
2 Michal GulaMichal Gula 02 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 4 07.74 637.00
3 Jakub KačínJakub Kačín 02 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 5 07.99 563.00
4 Jan HradeckýJan Hradecký 04 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 2 08.12 525.00
5 Marek KrockerMarek Krocker 03 ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice 1 08.17 511.00
6 Michal KosťovMichal Kosťov 02 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 3 08.28 481.00
Celkem 6 závodníků
Žáci 02 (út, 22.5.2018 - 08:30) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HříchJan Hřích 03 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 5 07.57 690.00
2 Matěj HrbekMatěj Hrbek 02 ZŠ Kadaňská, ChomutovZŠ Kadaňská, Chomutov 2 07.66 662.00
3 Tomáš PšeničkaTomáš Pšenička 02 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 6 07.71 646.00
4 Vladislav HájekVladislav Hájek 02 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 4 07.78 625.00
5 Petr KroupaPetr Kroupa 02 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 3 08.13 523.00
6 Radek SlukaRadek Sluka 02 ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice 7 08.14 520.00
7 Filip MatoušekFilip Matoušek 03 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 1 08.20 503.00
Celkem 7 závodníků
Žáci 03 (út, 22.5.2018 - 08:30) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KnoblochMatěj Knobloch 02 ZŠ Kadaňská, ChomutovZŠ Kadaňská, Chomutov 2 07.63 671.00
2 Miroslav MatějkaMiroslav Matějka 02 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 5 07.95 574.00
3 Filip RůžekFilip Růžek 04 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 1 08.09 534.00
4 Adam ŠinkmajerAdam Šinkmajer 03 ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice 6 08.11 528.00
5 Erik VaněkErik Vaněk 02 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 3 08.17 511.00
6 Jan VaitJan Vait 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 7 08.30 476.00
7 Václav HorynaVáclav Horyna 03 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 4 08.52 418.00
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (út, 22.5.2018 - 08:00) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik PolívkaDominik Polívka 05 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 3 08.17 511.00
2 Alois MartínekAlois Martínek 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 5 08.30 476.00
3 ondřej Prchlíkondřej Prchlík 06 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 6 08.82 345.00
4 Patrik KocourekPatrik Kocourek 05 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 4 09.05 293.00
5 Vlasta MatušVlasta Matuš 05 eliskaeliska 1 09.27 247.00
6 Šimon ZávěrkaŠimon Závěrka 06 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 7 09.46 210.00
7 Denis LazókDenis Lazók 05 ZŠ Podbořany, HusovaZŠ Podbořany, Husova 2 09.81 149.00
Celkem 7 závodníků
Ml. žáci 02 (út, 22.5.2018 - 08:00) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alex IngardiaAlex Ingardia 05 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 3 07.96 571.00
2 Lukáš KamírLukáš Kamír 05 ZŠ Podbořany, HusovaZŠ Podbořany, Husova 1 08.22 498.00
3 Jakub DufekJakub Dufek 06 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 5 08.53 416.00
4 Vojta VondráčekVojta Vondráček 05 eliskaeliska 7 08.75 362.00
5 Daniel KožešníkDaniel Kožešník 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 6 08.82 345.00
6 Patrik CarskaPatrik Carska 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 2 09.44 214.00
7 Jakub BednaříkJakub Bednařík 05 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 4 09.61 183.00
Celkem 7 závodníků
Ml. žáci 03 (út, 22.5.2018 - 08:00) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef JirkalJosef Jirkal 05 ZŠ Podbořany, HusovaZŠ Podbořany, Husova 5 08.33 468.00
2 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 4 08.60 398.00
3 Martin HornMartin Horn 05 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 2 08.87 333.00
4 Adam MálekAdam Málek 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 1 09.11 280.00
5 Vojtěch ŠuchaVojtěch Šucha 05 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 6 09.21 259.00
6 Matěj VeselýMatěj Veselý 06 eliskaeliska 7 09.22 257.00
Kristián HunkaKristián Hunka 05 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 3 DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně

Žákyně 01 (út, 22.5.2018 - 08:45) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MartínkováEliška Martínková 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1 08.69 648.00
2 Julie HornáJulie Horná 03 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 4 08.88 597.00
3 Anna ŘehákováAnna Řeháková 03 ZŠ MírováZŠ Mírová 3 09.00 566.00
4 Zuzana KubrováZuzana Kubrová 04 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 5 09.11 538.00
5 Eliška KalousováEliška Kalousová 04 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 2 09.86 365.00
Jitka MatouškováJitka Matoušková 04 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Žákyně 02 (út, 22.5.2018 - 08:45) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena ŘehákováMagdalena Řeháková 03 ZŠ MírováZŠ Mírová 3 08.39 732.00
2 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 1 08.60 673.00
3 Anna RybářováAnna Rybářová 04 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 5 08.95 579.00
4 Kristýna LánováKristýna Lánová 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 4 08.96 576.00
5 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov 2 09.13 533.00
6 Andrea SlabáAndrea Slabá 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 6 09.31 489.00
Celkem 6 závodníků
Žákyně 03 (út, 22.5.2018 - 08:45) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MusílkováEliška Musílková 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 2 08.71 643.00
2 Tereza UngerováTereza Ungerová 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 1 08.94 582.00
3 Michaela VydrováMichaela Vydrová 04 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 6 09.08 546.00
4 Natálie ČermákováNatálie Čermáková 02 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 4 09.10 541.00
5 Anežka ŠrejberováAnežka Šrejberová 03 ZŠ MírováZŠ Mírová 3 09.77 384.00
6 Veronika RiedelováVeronika Riedelová 04 Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov 5 10.27 283.00
Celkem 6 závodníků
Žákyně 04 (út, 22.5.2018 - 08:45) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HvězdováAnna Hvězdová 03 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 4 08.90 592.00
2 Martina FritschováMartina Fritschová 02 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 3 09.13 533.00
3 Kateřina ŠanderováKateřina Šanderová 03 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 5 09.16 526.00
4 Nela NehybováNela Nehybová 03 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 2 09.22 511.00
5 Tereza ŠpinkováTereza Špinková 04 Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov 1 09.63 415.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (út, 22.5.2018 - 08:15) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla MužíkováAdéla Mužíková 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 1 09.04 556.00
2 Kateřina DrdelováKateřina Drdelová 05 mgzš jirkovmgzš jirkov 4 09.15 528.00
3 Adéla JustováAdéla Justová 06 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 2 09.42 463.00
4 Laura VápeníkováLaura Vápeníková 05 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 3 09.55 433.00
5 Jana KupcováJana Kupcová 06 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 5 09.78 382.00
6 Barbora PolanskáBarbora Polanská 06 zs metelkovo nám. Teplicezs metelkovo nám. Teplice 6 10.04 328.00
Celkem 6 závodníků
Ml. žákyně 02 (út, 22.5.2018 - 08:15) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 6 09.15 528.00
2 Stella KoblížkováStella Koblížková 05 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 2 09.45 456.00
3 Jitka DvorščákováJitka Dvorščáková 05 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 4 09.49 447.00
4 9 Ella NavrátilováElla Navrátilová 05 zs metelkovo nám. Teplicezs metelkovo nám. Teplice 5 09.49 447.00
5 Veronika RožičováVeronika Rožičová 05 mgzš jirkovmgzš jirkov 1 09.54 435.00
6 Barbora ČáslavováBarbora Čáslavová 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 3 09.63 415.00
Celkem 6 závodníků
Ml. žákyně 03 (út, 22.5.2018 - 08:15) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie NovákováViktorie Nováková 05 zs metelkovo nám. Teplicezs metelkovo nám. Teplice 6 08.84 608.00
2 Karolína ChýlováKarolína Chýlová 05 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 5 08.95 579.00
3 5 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 2 09.09 543.00
4 2 Nicol BalínováNicol Balínová 06 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 4 09.47 451.00
5 Neomi DavidováNeomi Davidová 05 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 3 09.48 449.00
6 Marie KočíMarie Kočí 06 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 1 09.55 433.00
Celkem 6 závodníků
Ml. žákyně 04 (út, 22.5.2018 - 08:15) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 1 08.60 673.00
2 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 5 08.78 624.00
3 1 Marie ŠulcováMarie Šulcová 05 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 3 08.84 608.00
4 Tereza DohleováTereza Dohleová 05 mgzš jirkovmgzš jirkov 4 09.50 444.00
5 Lucie KastnerováLucie Kastnerová 05 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 2 09.74 391.00
Celkem 5 závodníků

600 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (út, 22.5.2018 - 09:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Marie ŠulcováMarie Šulcová 05 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 1 1:50.66 655.00
2 5 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 5 1:52.08 632.00
3 9 Ella NavrátilováElla Navrátilová 05 zs metelkovo nám. Teplicezs metelkovo nám. Teplice 9 1:54.66 590.00
4 2 Nicol BalínováNicol Balínová 06 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 2 1:57.91 540.00
5 6 Iva KovaříkováIva Kovaříková 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 6 2:03.15 463.00
6 7 Elia LebrováElia Lebrová 05 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 7 2:03.20 463.00
7 10 Veronika RožičováVeronika Rožičová 05 mgzš jirkovmgzš jirkov 10 2:05.08 436.00
8 11 Valentýna VejlupkováValentýna Vejlupková 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 11 2:05.56 430.00
9 3 Zuzana BučkováZuzana Bučková 05 mgzš jirkovmgzš jirkov 3 2:07.24 407.00
10 4 Tereza BuriánkováTereza Buriánková 06 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 4 2:08.62 389.00
11 8 Lucie LiscováLucie Liscová 05 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 8 2:09.46 378.00
Celkem 11 závodníků
Ml. žákyně 02 (út, 22.5.2018 - 09:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 11 1:46.31 729.00
2 Ema SebránkováEma Sebránková 05 zs metelkovo nám. Teplicezs metelkovo nám. Teplice 8 1:53.36 611.00
3 Johana SchořováJohana Schořová 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 9 1:55.17 582.00
4 Barbora PolanskáBarbora Polanská 06 zs metelkovo nám. Teplicezs metelkovo nám. Teplice 6 1:59.79 512.00
5 Neomi DavidováNeomi Davidová 05 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 1 2:00.55 501.00
6 Anna HorákováAnna Horáková 05 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 2 2:04.60 443.00
7 Marie ČápováMarie Čápová 06 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 4 2:07.52 404.00
8 Evelína ŠediváEvelína Šedivá 06 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 10 2:11.53 352.00
9 Lucie ČermákováLucie Čermáková 06 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 5 2:12.35 342.00
10 Barbora BížováBarbora Bížová 06 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 3 2:15.31 307.00
11 Nela SankováNela Sanková 06 mgzš jirkovmgzš jirkov 7 2:25.81 196.00
Celkem 11 závodníků

800 m - Žákyně

Žákyně 01 (út, 22.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla NeumanováAdéla Neumanová 04 ZŠ MírováZŠ Mírová 2 2:34.37 639.00
2 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 1 2:35.32 628.00
3 Elen PémováElen Pémová 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 9 2:46.90 496.00
4 Anna SlámováAnna Slámová 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 10 2:48.37 481.00
5 Anna DuboveckáAnna Dubovecká 04 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 5 2:49.62 468.00
6 Natálie KnorováNatálie Knorová 04 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 8 2:52.84 435.00
7 Kateřina BachováKateřina Bachová 04 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 4 2:54.18 421.00
8 Viktorie JuricováViktorie Juricová 03 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 7 2:54.63 417.00
9 Julie HornáJulie Horná 03 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 6 2:58.85 376.00
10 Adéla ŠvábkováAdéla Švábková 02 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 11 3:02.66 341.00
11 Petra CibulkováPetra Cibulková 04 ZŠ MírováZŠ Mírová 3 3:12.19 260.00
Celkem 11 závodníků
Žákyně 02 (út, 22.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 9 2:39.84 575.00
2 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov 8 2:43.58 532.00
3 Aneta KutzlerováAneta Kutzlerová 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 5 2:43.63 532.00
4 Marie KryndlerováMarie Kryndlerová 04 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 4 2:53.12 432.00
5 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková 03 Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov 10 2:55.56 408.00
6 Kristýna LánováKristýna Lánová 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 6 2:55.86 405.00
7 Simona ČurdováSimona Čurdová 04 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 2 2:58.26 382.00
8 Marie MatějováMarie Matějová 04 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 7 3:05.03 320.00
9 Denisa ŠtréblováDenisa Štréblová 02 ZŠ MírováZŠ Mírová 1 3:12.35 259.00
10 Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 3 3:18.68 211.00
Daniela VernerováDaniela Vernerová 04 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 11 DNS
Celkem 11 závodníků

1000 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (út, 22.5.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš KamírLukáš Kamír 05 ZŠ Podbořany, HusovaZŠ Podbořany, Husova 6 3:11.39 557.00
2 David PavlasDavid Pavlas 06 eliskaeliska 9 3:20.93 474.00
3 Jakub SlivkaJakub Slivka 05 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 1 3:24.54 444.00
4 Jan MálekJan Málek 05 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 7 3:27.77 418.00
5 Jakub EbertJakub Ebert 05 eliskaeliska 4 3:30.60 396.00
6 ondřej Prchlíkondřej Prchlík 06 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 10 3:31.01 393.00
7 Lukáš HřebíkLukáš Hřebík 06 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 5 3:37.98 341.00
8 Matyáš BartyzalMatyáš Bartyzal 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 2 3:48.16 271.00
9 Daniel NovotnýDaniel Novotný 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 8 3:48.25 270.00
10 Martin TrnkaMartin Trnka 06 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 11 3:51.51 250.00
Jakub BednaříkJakub Bednařík 05 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 3 DNS
Celkem 11 závodníků
Ml. žáci 02 (út, 22.5.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alex IngardiaAlex Ingardia 05 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 1 3:27.75 418.00
2 Vít NevečeřalVít Nevečeřal 05 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 6 3:33.60 373.00
3 Michal StojkaMichal Stojka 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 8 3:35.51 359.00
4 Ondřej MarekOndřej Marek 05 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 2 3:36.33 353.00
5 Vojtěch VorelVojtěch Vorel 05 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 10 3:44.83 293.00
6 Josef MyškaJosef Myška 06 ZŠ Podbořany, HusovaZŠ Podbořany, Husova 5 3:49.82 260.00
7 Pavel KrejsaPavel Krejsa 05 eliskaeliska 4 3:59.51 202.00
8 Jáchym NovákJáchym Novák 06 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 7 4:01.05 193.00
9 Marek TrousilMarek Trousil 06 ZŠ Podbořany, HusovaZŠ Podbořany, Husova 9 4:01.44 191.00
10 Rudolf FriedrichRudolf Friedrich 06 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 3 4:19.90 102.00
Celkem 10 závodníků

1500 m - Žáci

Žáci 01 (út, 22.5.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan HříchJan Hřích 03 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 6 4:32.31 730.00
2 Cale CostaCale Costa 02 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 4 4:34.47 716.00
3 Filip SilbernhornFilip Silbernhorn 03 ZŠ Kadaňská, ChomutovZŠ Kadaňská, Chomutov 10 4:54.78 590.00
4 Tomáš PšeničkaTomáš Pšenička 02 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 8 5:09.51 506.00
5 Patrik BauerPatrik Bauer 04 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 3 5:12.04 492.00
6 Tomáš HumlTomáš Huml 02 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 1 5:12.07 492.00
7 Milan HadinecMilan Hadinec 02 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 2 5:21.05 445.00
8 Lukáš RadicsLukáš Radics 04 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 9 5:21.56 442.00
9 Michal FoltýnMichal Foltýn 02 ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice 5 5:32.41 388.00
Hynek PetržílkaHynek Petržílka 02 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 7 DNS
Celkem 10 závodníků
Žáci 02 (út, 22.5.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej KocourekOndřej Kocourek 03 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 6 4:53.87 596.00
2 Tomáš ChalupaTomáš Chalupa 03 ZŠ Kadaňská, ChomutovZŠ Kadaňská, Chomutov 4 5:01.65 550.00
3 Ondřej FilipOndřej Filip 04 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 2 5:01.66 550.00
4 Matěj ŽivecMatěj Živec 02 ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice 10 5:02.75 544.00
5 Matěj RoutnerMatěj Routner 03 ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice 8 5:04.81 532.00
6 Adam ZávěrkaAdam Závěrka 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 9 5:07.55 517.00
7 Ladislav ValeškaLadislav Valeška 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 7 5:21.73 441.00
8 Jan ChládekJan Chládek 03 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 5 5:23.29 433.00
9 Lukáš HlochLukáš Hloch 02 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 1 5:29.13 404.00
10 Václav HorynaVáclav Horyna 03 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 3 5:32.66 386.00
Celkem 10 závodníků

4 x 60 m - Žáci

Žáci 01 (út, 22.5.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hrbek, Knobloch, Chalupa, Charoust Hrbek, Knobloch, Chalupa, Charoust ZŠ Kadaňská, ChomutovZŠ Kadaňská, Chomutov 5 29.63 623.00
2 Vait, Trčka, Pšenička, Martin Vait, Trčka, Pšenička, Martin ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 1 30.27 575.00
3 Hájek, Gula, Horyna, Frank Hájek, Gula, Horyna, Frank ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 2 30.80 536.00
4 Vaněk, Kroupa, Kosťov, Hloch Vaněk, Kroupa, Kosťov, Hloch ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 3 35.52 245.00
Sluka, Šinkmajer, Hoang, Jurman Sluka, Šinkmajer, Hoang, Jurman ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice 4 DQ
Poznámky:
DQ - AK29 - předáno mimo předávkové území
Celkem 5 závodníků
Žáci 02 (út, 22.5.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kačín, Matějka, Hřích, Petržílka Kačín, Matějka, Hřích, Petržílka ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 2 30.21 579.00
2 Růžek, Hradecký, Costa, Čečrle Růžek, Hradecký, Costa, Čečrle ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 3 30.83 534.00
3 Huml, Hanza, Gedeon, Janda Huml, Hanza, Gedeon, Janda ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 4 31.47 488.00
4 Matoušek, Filip, Pospíšil, Balbín Matoušek, Filip, Pospíšil, Balbín ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 5 32.09 446.00
5 Závěrka, Valeška, Švarc, Holeček Závěrka, Valeška, Švarc, Holeček ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 6 32.27 434.00
Chládek, Radics, Raitr, Kvasnička Chládek, Radics, Raitr, Kvasnička ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 1 DQ
Poznámky:
DQ - AK31 - Předáno mimo předávkové území
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (út, 22.5.2018 - 11:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Polívka, Ingardia, Hunka, Slivka Polívka, Ingardia, Hunka, Slivka ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 4 32.60 413.00
2 Horn, Závěrka, Dufek, Vondráček Horn, Závěrka, Dufek, Vondráček ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 6 33.63 349.00
3 Kamír, Jirkal, Myška, Král Kamír, Jirkal, Myška, Král ZŠ Podbořany, HusovaZŠ Podbořany, Husova 2 33.76 341.00
4 Kožešník, Málek, Prchlík, Sladký Kožešník, Málek, Prchlík, Sladký ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 5 33.90 333.00
5 Šucha, Bednařík, Kocourek, Krupka Šucha, Bednařík, Kocourek, Krupka 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 1 35.77 232.00
6 Matuš, Pavlas, Ebert, Daňo Matuš, Pavlas, Ebert, Daňo eliskaeliska 3 36.03 219.00
Celkem 6 závodníků
Ml. žáci 02 (út, 22.5.2018 - 11:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martínek, Carska, Helebrant, Stojka Martínek, Carska, Helebrant, Stojka ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 2 34.01 327.00
2 Bartyzal, Šmerda, Dioszegi, Hrzán Bartyzal, Šmerda, Dioszegi, Hrzán ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 6 35.70 235.00
3 Nevečeřal, Hřebík, Mentlík, Zelingr Nevečeřal, Hřebík, Mentlík, Zelingr ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 5 35.93 224.00
4 Lazók, Hlaváč, Kiesling, Matějíčka Lazók, Hlaváč, Kiesling, Matějíčka ZŠ Podbořany, HusovaZŠ Podbořany, Husova 4 36.99 175.00
5 Pucherna, Duchoň, Kadleček, Kadleček Pucherna, Duchoň, Kadleček, Kadleček ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1 38.94 99.00
Marek, Borosch, Rous Marek, Borosch, Rous ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 3 DNS
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žákyně

Žákyně 01 (út, 22.5.2018 - 11:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Schuldesová, Moskvitinová, Vlasáková, Vondráčková Schuldesová, Moskvitinová, Vlasáková, Vondráčková ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 3 32.50 700.00
2 Čermáková, Kubrová, Čurdová, Susová Čermáková, Kubrová, Čurdová, Susová Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 4 33.89 604.00
3 Šrejberová, Řeháková, Řeháková, Neumanová Šrejberová, Řeháková, Řeháková, Neumanová ZŠ MírováZŠ Mírová 6 34.03 594.00
4 Procházková, Šuleková, Lacinová, Nováková Procházková, Šuleková, Lacinová, Nováková Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov 1 34.17 585.00
5 Vydrová, Horná, Jurincová, Vodrážková, Zemanová Vydrová, Horná, Jurincová, Vodrážková, Zemanová 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 2 34.22 582.00
6 Hvězdová, Rybářová, Šubrtová, Knorová Hvězdová, Rybářová, Šubrtová, Knorová ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 5 34.77 546.00
Celkem 6 závodníků
Žákyně 02 (út, 22.5.2018 - 11:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lánová, Musílková, Martínková, Kaplanová Lánová, Musílková, Martínková, Kaplanová ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 5 34.34 574.00
Slabá, Nehybová, Pémová, Slámová Slabá, Nehybová, Pémová, Slámová ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 1 DQ
3 Šanderová, Dubovecká, Juricová, Hudecová Šanderová, Dubovecká, Juricová, Hudecová Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 2 35.07 527.00
4 Charouzková, Švábková, Havlatová, Kovácsová Charouzková, Švábková, Havlatová, Kovácsová ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 4 36.50 440.00
5 Štréblová, Cibulková, Stiborová, Seidelová Štréblová, Cibulková, Stiborová, Seidelová ZŠ MírováZŠ Mírová 3 37.07 408.00
6 Kalousová, Vernerová, Bachová, Aulická Kalousová, Vernerová, Bachová, Aulická ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 6 38.17 348.00
Poznámky:
AK17 - DQ - předání mimo předávkové území
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (út, 22.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Helebrantová, Vávrová, Menzelová, Bassy Helebrantová, Vávrová, Menzelová, Bassy ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 2 33.70 616.00
2 9 Navrátilová, Nováková, Sebránková, Fléglová Navrátilová, Nováková, Sebránková, Fléglová zs metelkovo nám. Teplicezs metelkovo nám. Teplice 5 34.49 564.00
3 Chýlová, Dvorščáková, Kastnerová, Kováčová Chýlová, Dvorščáková, Kastnerová, Kováčová 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 3 36.43 445.00
4 Koblížková, Justová, Kočí, Racková Koblížková, Justová, Kočí, Racková ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 4 37.01 411.00
5 Dohleová, Bučková, Rožičová, Drdelová Dohleová, Bučková, Rožičová, Drdelová mgzš jirkovmgzš jirkov 1 37.08 407.00
Celkem 5 závodníků
Ml. žákyně 02 (út, 22.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mužíková, Střížková, Nemejtová, Pekárková Mužíková, Střížková, Nemejtová, Pekárková ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 5 34.65 554.00
2 Polanská, Rollingerová, Kloboučková, Leithermannová Polanská, Rollingerová, Kloboučková, Leithermannová zs metelkovo nám. Teplicezs metelkovo nám. Teplice 2 36.06 466.00
3 Čáslavová, Balínová, Pyšná, Pospíšilová Čáslavová, Balínová, Pyšná, Pospíšilová ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 3 36.10 464.00
4 Vápeníková, Davidová, Šulcová, Petroušková Vápeníková, Davidová, Šulcová, Petroušková Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 1 36.17 460.00
5 Kováčová, Schořová, Vejlupková, Kovaříková Kováčová, Schořová, Vejlupková, Kovaříková ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 4 36.47 442.00
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(út, 22.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1= Vladimír TrčkaVladimír Trčka
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
03 1.65 504.00
1= Daniel CharoustDaniel Charoust
ZŠ Kadaňská, ChomutovZŠ Kadaňská, Chomutov
03 1.65 504.00
2 Petr PospíšilPetr Pospíšil
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
03 1.61 472.00
3 Lukáš ČečrleLukáš Čečrle
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
02 1.57 441.00
4= Petr JandaPetr Janda
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
02 1.53 411.00
4= Jakub FrankJakub Frank
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
02 1.53 411.00
4= Sebastian ŠvarcSebastian Švarc
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
02 1.53 411.00
4= Matěj ŽivecMatěj Živec
ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice
02 1.53 411.00
5= Ondřej KocourekOndřej Kocourek
ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny
03 1.49 381.00
5= Josef BalbínJosef Balbín
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
04 1.49 381.00
5= Matěj RoutnerMatěj Routner
ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice
03 1.49 381.00
5= Filip SilbernhornFilip Silbernhorn
ZŠ Kadaňská, ChomutovZŠ Kadaňská, Chomutov
03 1.49 381.00
5= Petr KvasničkaPetr Kvasnička
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
04 1.49 381.00
6= Štěpán KocourekŠtěpán Kocourek
ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny
03 1.45 352.00
6= Michal KosťovMichal Kosťov
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
02 1.45 352.00
6= Filip GedeonFilip Gedeon
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
02 1.45 352.00
6= Pavel HolečekPavel Holeček
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
03 1.45 352.00
6= Tomáš ChalupaTomáš Chalupa
ZŠ Kadaňská, ChomutovZŠ Kadaňská, Chomutov
03 1.45 352.00
7= Vojtěch RaitrVojtěch Raitr
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
02 1.37 297.00
7= Daniel VrbaDaniel Vrba
ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny
03 1.37 297.00
Celkem 20 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(út, 22.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Ondřej BoroschOndřej Borosch
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
05 1.43 338.00
2 Josef JirkalJosef Jirkal
ZŠ Podbořany, HusovaZŠ Podbořany, Husova
05 1.39 310.00
3 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
05 1.35 283.00
4= Petr KrálPetr Král
ZŠ Podbořany, HusovaZŠ Podbořany, Husova
05 1.31 257.00
4= Maxim DaňoMaxim Daňo
eliskaeliska
05 1.31 257.00
5= Mikuláš ŠmerdaMikuláš Šmerda
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
05 1.27 231.00
5= Jakub SlivkaJakub Slivka
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
05 1.27 231.00
5= Filip MatějíčkaFilip Matějíčka
ZŠ Podbořany, HusovaZŠ Podbořany, Husova
05 1.27 231.00
5= Lukáš VondráčekLukáš Vondráček
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
05 1.27 231.00
5= Jakub PuchernaJakub Pucherna
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
05 1.27 231.00
6= Jakub ZelingrJakub Zelingr
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
06 1.23 206.00
6= Matyáš BartyzalMatyáš Bartyzal
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
05 1.23 206.00
6= Leoš MentlíkLeoš Mentlík
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
05 1.23 206.00
6= Michal StojkaMichal Stojka
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
05 1.23 206.00
7= Adam BrejchaAdam Brejcha
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
05 1.19 182.00
7= Kamil KrupkaKamil Krupka
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
06 1.19 182.00
8 Matěj VeselýMatěj Veselý
eliskaeliska
06 1.15 159.00
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(út, 22.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895
03 1.56 689.00
2= Anna HvězdováAnna Hvězdová
ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny
03 1.48 599.00
2= Tereza LacinováTereza Lacinová
Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov
04 1.48 599.00
2= Eva JurincováEva Jurincová
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
03 1.48 599.00
2= Štěpánka NovákováŠtěpánka Nováková
Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov
02 1.44 555.00
3 Viktorie JuricováViktorie Juricová
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
03 1.44 555.00
4= Elen PémováElen Pémová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
04 1.40 512.00
4= Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
03 1.40 512.00
5= Nikola VondráčkováNikola Vondráčková
ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895
02 1.36 470.00
5= Tereza KovácsováTereza Kovácsová
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
03 1.36 470.00
5= Adéla StiborováAdéla Stiborová
ZŠ MírováZŠ Mírová
03 1.36 470.00
5= Agáta SeidelováAgáta Seidelová
ZŠ MírováZŠ Mírová
04 1.36 470.00
5= Natálie SusováNatálie Susová
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
02 1.36 470.00
5= Karolína HavlatováKarolína Havlatová
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
03 1.36 470.00
6= Andrea SlabáAndrea Slabá
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
04 1.32 429.00
6= Nela NehybováNela Nehybová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
03 1.32 429.00
6= Simona ČurdováSimona Čurdová
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
04 1.32 429.00
7= Valentýna MaškováValentýna Mašková
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
04 1.28 389.00
7= Denisa AulickáDenisa Aulická
ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny
03 1.28 389.00
7= Viktorie VorlíčkováViktorie Vorlíčková
ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny
04 1.28 389.00
8 Adéla NeumanováAdéla Neumanová
ZŠ MírováZŠ Mírová
04 1.24 350.00
9 Jitka MatouškováJitka Matoušková
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
04 1.20 312.00
Celkem 22 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 22.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
05 1.42 534.00
2= Nicol BassyNicol Bassy
ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny
06 1.34 449.00
2= Marie ČepelákováMarie Čepeláková
ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny
05 1.34 449.00
2= Anna KloboučkováAnna Kloboučková
zs metelkovo nám. Teplicezs metelkovo nám. Teplice
05 1.34 449.00
2= Nela RollingerováNela Rollingerová
zs metelkovo nám. Teplicezs metelkovo nám. Teplice
06 1.34 449.00
2= Nela KováčováNela Kováčová
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
05 1.34 449.00
3= Jitka DvorščákováJitka Dvorščáková
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
05 1.30 409.00
3= Karolína ChýlováKarolína Chýlová
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
05 1.30 409.00
4 Karolína TlapákováKarolína Tlapáková
Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk
05 1.26 369.00
5= Natálie PackertováNatálie Packertová
mgzš jirkovmgzš jirkov
06 1.22 331.00
5= Gabriela ZajícováGabriela Zajícová
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
05 1.22 331.00
5= Adéla MužíkováAdéla Mužíková
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
05 1.22 331.00
6= Tereza RackováTereza Racková
ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na...
05 1.18 293.00
6= Stella KoblížkováStella Koblížková
ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na...
05 1.18 293.00
6= Tereza BeranováTereza Beranová
ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny
05 1.18 293.00
6= Nela ŠkodováNela Škodová
mgzš jirkovmgzš jirkov
05 1.18 293.00
7= Nela SankováNela Sanková
mgzš jirkovmgzš jirkov
06 1.14 257.00
7= Adéla PetrouškováAdéla Petroušková
Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk
05 1.14 257.00
7= Sára ČernáSára Černá
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
05 1.14 257.00
8 Ellen LeithermannováEllen Leithermannová
zs metelkovo nám. Teplicezs metelkovo nám. Teplice
06 1.10 222.00
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Žáci

(út, 22.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal GulaMichal Gula
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
02 5.47 0.0 475.00
2 Vojtěch JurmanVojtěch Jurman
ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice
03 5.29 0.0 439.00
3 Matěj HrbekMatěj Hrbek
ZŠ Kadaňská, ChomutovZŠ Kadaňská, Chomutov
02 5.22 0.0 425.00
4 Vojtěch RaitrVojtěch Raitr
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
02 5.20 0.0 421.00
5 Miroslav MatějkaMiroslav Matějka
ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny
02 5.19 0.0 419.00
6 Erik VaněkErik Vaněk
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
02 5.12 0.0 405.00
7 Petr KroupaPetr Kroupa
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
02 5.11 0.0 404.00
8 Pavel HolečekPavel Holeček
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
03 5.07 0.0 396.00
9 Daniel VrbaDaniel Vrba
ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny
03 5.06 0.0 394.00
10 Filip RůžekFilip Růžek
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
04 4.99 0.0 380.00
11 Ladislav ValeškaLadislav Valeška
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
03 4.98 0.0 378.00
12 Vladislav HájekVladislav Hájek
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
02 4.97 0.0 377.00
13 Van Toan HoangVan Toan Hoang
ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice
02 4.90 0.0 363.00
14 Matěj ChabrMatěj Chabr
ZŠ Kadaňská, ChomutovZŠ Kadaňská, Chomutov
02 4.86 0.0 356.00
15 Jiří UčíkJiří Učík
ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice
03 4.85 0.0 354.00
16 Lukáš HlochLukáš Hloch
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
02 4.74 0.0 333.00
17 Jan VaitJan Vait
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
03 4.61 0.0 310.00
18 Martin ZamrazilMartin Zamrazil
ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny
02 4.53 0.0 295.00
19 Vojtěch BurlákVojtěch Burlák
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
03 4.52 0.0 294.00
20 Jan HradeckýJan Hradecký
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
04 4.28 0.0 252.00
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(út, 22.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1= Jakub DufekJakub Dufek
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
06 4.58 0.0 304.00
1= Alois MartínekAlois Martínek
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
05 4.58 0.0 304.00
3 Leoš MentlíkLeoš Mentlík
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
05 4.54 0.0 297.00
4 Dominik PolívkaDominik Polívka
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
05 4.51 0.0 292.00
5 Matěj RaiminiusMatěj Raiminius
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
05 4.39 0.0 271.00
6 Jakub PuchernaJakub Pucherna
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
05 4.21 0.0 240.00
7 Vojta VondráčekVojta Vondráček
eliskaeliska
05 4.14 0.0 229.00
8 Martin TrnkaMartin Trnka
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
06 4.13 0.0 227.00
9 Lukáš HřebíkLukáš Hřebík
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
06 4.12 0.0 225.00
10 Michal DioszegiMichal Dioszegi
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
05 4.10 0.0 222.00
11 David PavlasDavid Pavlas
eliskaeliska
06 4.08 0.0 219.00
12 Petr KrálPetr Král
ZŠ Podbořany, HusovaZŠ Podbořany, Husova
05 4.07 0.0 217.00
13 Kamil KrupkaKamil Krupka
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
06 4.04 0.0 212.00
14 Patrik KocourekPatrik Kocourek
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
05 4.03 0.0 211.00
15 Adam MálekAdam Málek
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
05 3.97 0.0 201.00
16 Martin ŠvabíkMartin Švabík
eliskaeliska
05 3.95 0.0 198.00
17 Petr SladkýPetr Sladký
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
05 3.82 0.0 177.00
18 Josef MyškaJosef Myška
ZŠ Podbořany, HusovaZŠ Podbořany, Husova
06 3.55 0.0 137.00
19 Michal KieslingMichal Kiesling
ZŠ Podbořany, HusovaZŠ Podbořany, Husova
05 3.54 0.0 136.00
20 Vladimír BrdaVladimír Brda
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
06 3.51 0.0 132.00
Kristián HunkaKristián Hunka
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
05 DNS 0.0 0.00
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(út, 22.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdalena ŘehákováMagdalena Řeháková
ZŠ MírováZŠ Mírová
03 5.36 0.0 660.00
2 Tereza LacinováTereza Lacinová
Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov
04 4.79 0.0 503.00
3 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková
ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895
03 4.68 0.0 474.00
4 Nikola VondráčkováNikola Vondráčková
ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895
02 4.68 0.0 474.00
5 Tereza VodrážkováTereza Vodrážková
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
03 4.64 0.0 464.00
6 Zuzana KubrováZuzana Kubrová
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
04 4.57 0.0 446.00
7 Aneta KutzlerováAneta Kutzlerová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
04 4.54 0.0 438.00
8 Natálie SusováNatálie Susová
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
02 4.54 0.0 438.00
9 Eva JurincováEva Jurincová
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
03 4.49 0.0 426.00
10 Karolína HavlatováKarolína Havlatová
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
03 4.46 0.0 418.00
11 Kateřina ŠanderováKateřina Šanderová
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
03 4.39 0.0 401.00
12 Natálie KnorováNatálie Knorová
ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny
04 4.37 0.0 396.00
13 Tereza UngerováTereza Ungerová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
04 4.36 0.0 393.00
14 Anna SlámováAnna Slámová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
04 4.35 0.0 391.00
15 Anna RybářováAnna Rybářová
ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny
04 4.26 0.0 369.00
16 Štěpánka NovákováŠtěpánka Nováková
Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov
02 4.17 0.0 347.00
17 Anežka ŠrejberováAnežka Šrejberová
ZŠ MírováZŠ Mírová
03 4.05 0.0 319.00
18 Eliška MartínkováEliška Martínková
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
03 3.97 0.0 301.00
19 Daniela VernerováDaniela Vernerová
ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny
04 3.94 0.0 294.00
20 Beáta KaplanováBeáta Kaplanová
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
03 3.87 0.0 279.00
21 Marie MatějováMarie Matějová
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
04 3.70 0.0 242.00
22 Aneta DrncováAneta Drncová
ZŠ MírováZŠ Mírová
04 3.48 0.0 196.00
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(út, 22.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ema SebránkováEma Sebránková
zs metelkovo nám. Teplicezs metelkovo nám. Teplice
05 4.65 0.0 466.00
2 Kateřina DrdelováKateřina Drdelová
mgzš jirkovmgzš jirkov
05 4.50 0.0 428.00
3 Barbora StřížkováBarbora Střížková
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
05 4.32 0.0 384.00
4 Viktorie NovákováViktorie Nováková
zs metelkovo nám. Teplicezs metelkovo nám. Teplice
05 4.31 0.0 381.00
5 Nicol BassyNicol Bassy
ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny
06 4.20 0.0 355.00
6 Laura VápeníkováLaura Vápeníková
Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk
05 4.04 0.0 317.00
7 Lucie PyšnáLucie Pyšná
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
06 4.03 0.0 315.00
8 Hana FléglováHana Fléglová
zs metelkovo nám. Teplicezs metelkovo nám. Teplice
05 3.99 0.0 306.00
9 Adéla BučkováAdéla Bučková
mgzš jirkovmgzš jirkov
05 3.96 0.0 299.00
10 Marie ČepelákováMarie Čepeláková
ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny
05 3.94 0.0 294.00
11= 8 Lucie LiscováLucie Liscová
ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na...
05 3.91 0.0 287.00
11= Sára ČernáSára Černá
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
05 3.91 0.0 287.00
13 Adéla JustováAdéla Justová
ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na...
06 3.89 0.0 283.00
14 Lucie KastnerováLucie Kastnerová
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
05 3.82 0.0 267.00
15 Nela KováčováNela Kováčová
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
05 3.80 0.0 263.00
16= Gabriela ZajícováGabriela Zajícová
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
05 3.78 0.0 259.00
16= Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
05 3.78 0.0 259.00
18 Marie KočíMarie Kočí
ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na...
06 3.75 0.0 252.00
19 Tereza DohleováTereza Dohleová
mgzš jirkovmgzš jirkov
05 3.73 0.0 248.00
20 Eliška ŘádováEliška Řádová
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
05 3.62 0.0 225.00
21 Natálie BermannováNatálie Bermannová
Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk
05 3.60 0.0 220.00
22 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
05 3.46 0.0 192.00
Celkem 22 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 22.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Beáta KaplanováBeáta Kaplanová
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
03 09.98 0.0 528.00
2 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková
ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895
03 09.90 0.0 523.00
3 Anna DuboveckáAnna Dubovecká
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
04 09.30 0.0 484.00
4 Tereza VodrážkováTereza Vodrážková
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
03 08.86 0.0 455.00
5 Kateřina BachováKateřina Bachová
ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny
04 08.72 0.0 446.00
6 Eliška CharvátováEliška Charvátová
ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny
03 08.58 0.0 437.00
7 Marie VajsejtlováMarie Vajsejtlová
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
02 08.49 0.0 431.00
8 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov
03 08.38 0.0 424.00
9 Štěpánka JaloveckáŠtěpánka Jalovecká
ZŠ MírováZŠ Mírová
04 08.29 0.0 418.00
10 Dominika TvrdáDominika Tvrdá
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
02 08.17 0.0 410.00
11 Alexandra SlepčíkováAlexandra Slepčíková
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
02 08.16 0.0 410.00
12 Martina FritschováMartina Fritschová
ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895
02 08.10 0.0 406.00
13 Michaela VydrováMichaela Vydrová
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
04 08.05 0.0 403.00
14 Tereza FišerováTereza Fišerová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
02 07.98 0.0 398.00
15 Denisa AulickáDenisa Aulická
ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny
03 07.62 0.0 375.00
16 Tereza ŠpinkováTereza Špinková
Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov
04 07.51 0.0 368.00
17 Štěpánka LukaščukováŠtěpánka Lukaščuková
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
04 07.23 0.0 350.00
18 Lucie HudecováLucie Hudecová
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
03 07.18 0.0 347.00
19 Veronika PreisováVeronika Preisová
ZŠ MírováZŠ Mírová
02 06.84 0.0 325.00
20 Valerie VedejováValerie Vedejová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
02 06.48 0.0 302.00
21 Kristýna KratochvílováKristýna Kratochvílová
ZŠ MírováZŠ Mírová
02 06.09 0.0 277.00
22 Veronika RiedelováVeronika Riedelová
Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov
04 05.37 0.0 231.00
Celkem 22 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 22.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub FrankJakub Frank
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
02 12.85 0.0 658.00
2 Radek SlukaRadek Sluka
ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice
02 11.65 0.0 585.00
3 Sebastian ŠvarcSebastian Švarc
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
02 11.31 0.0 565.00
4 Cale CostaCale Costa
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
02 11.26 0.0 562.00
5 Lukáš HrdinaLukáš Hrdina
ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny
02 10.94 0.0 542.00
6 Petr JandaPetr Janda
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
02 10.85 0.0 537.00
7 Filip GedeonFilip Gedeon
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
02 10.52 0.0 517.00
8 Lukáš RadicsLukáš Radics
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
04 10.39 0.0 509.00
9 Petr KvasničkaPetr Kvasnička
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
04 10.20 0.0 498.00
10 Zdeněk BlažekZdeněk Blažek
ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice
02 09.99 0.0 485.00
11 Filip UrbanFilip Urban
ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny
02 09.95 0.0 483.00
12 Jakub HanzaJakub Hanza
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
02 09.83 0.0 475.00
13 Matěj KnoblochMatěj Knobloch
ZŠ Kadaňská, ChomutovZŠ Kadaňská, Chomutov
02 09.82 0.0 475.00
14 Marek KrockerMarek Krocker
ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice
03 09.80 0.0 474.00
15 Lukáš ČečrleLukáš Čečrle
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
02 09.65 0.0 465.00
16 Adam ZávěrkaAdam Závěrka
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
03 09.61 0.0 462.00
17 Matěj ChabrMatěj Chabr
ZŠ Kadaňská, ChomutovZŠ Kadaňská, Chomutov
02 08.86 0.0 417.00
18 Martin VítMartin Vít
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
03 08.22 0.0 379.00
19 Filip MatoušekFilip Matoušek
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
03 07.97 0.0 365.00
Celkem 19 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Cale CostaCale Costa 02 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 1812
2 Miroslav MatějkaMiroslav Matějka 02 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 1572
3 Jan HříchJan Hřích 03 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 1420
4 Vladimír TrčkaVladimír Trčka 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 1163
5 Tomáš PšeničkaTomáš Pšenička 02 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 1152
6 Matěj KnoblochMatěj Knobloch 02 ZŠ Kadaňská, ChomutovZŠ Kadaňská, Chomutov 1146
7 Daniel CharoustDaniel Charoust 03 ZŠ Kadaňská, ChomutovZŠ Kadaňská, Chomutov 1127
8 Michal GulaMichal Gula 02 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 1112
9 Radek SlukaRadek Sluka 02 ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice 1105
10 Matěj HrbekMatěj Hrbek 02 ZŠ Kadaňská, ChomutovZŠ Kadaňská, Chomutov 1087
11 Jakub FrankJakub Frank 02 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 1069
12 Adam ZávěrkaAdam Závěrka 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0979
13 Ondřej KocourekOndřej Kocourek 03 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 0977
14 Sebastian ŠvarcSebastian Švarc 02 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0976
15 Filip SilbernhornFilip Silbernhorn 03 ZŠ Kadaňská, ChomutovZŠ Kadaňská, Chomutov 0971
16 Matěj ŽivecMatěj Živec 02 ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice 0955
17 Lukáš RadicsLukáš Radics 04 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 0951
18 Petr JandaPetr Janda 02 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0948
19 Petr KroupaPetr Kroupa 02 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0927
20 Erik VaněkErik Vaněk 02 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0916
21 Filip RůžekFilip Růžek 04 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0914
22 Matěj RoutnerMatěj Routner 03 ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice 0913
23 Lukáš ČečrleLukáš Čečrle 02 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0906
24 Matěj ChabrMatěj Chabr 02 ZŠ Kadaňská, ChomutovZŠ Kadaňská, Chomutov 0773
25 Vladislav HájekVladislav Hájek 02 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 0625
26 Vít MartinVít Martin 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0575
Tomáš ChalupaTomáš Chalupa 03 ZŠ Kadaňská, ChomutovZŠ Kadaňská, Chomutov 0550
27 Ondřej FilipOndřej Filip 04 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0550
28 Lukáš HrdinaLukáš Hrdina 02 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 0542
29 Václav HorynaVáclav Horyna 03 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 0536
30 Adam ŠinkmajerAdam Šinkmajer 03 ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice 0528
31 Jan HradeckýJan Hradecký 04 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0525
32 Filip GedeonFilip Gedeon 02 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0517
33 Tomáš HumlTomáš Huml 02 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0492
34 Jakub HanzaJakub Hanza 02 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0488
35 Zdeněk BlažekZdeněk Blažek 02 ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice 0485
36 Filip UrbanFilip Urban 02 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 0483
37 Petr PospíšilPetr Pospíšil 03 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0472
38 Milan HadinecMilan Hadinec 02 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0445
39 Vojtěch JurmanVojtěch Jurman 03 ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice 0439
40 Jan ChládekJan Chládek 03 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 0433
41 Vojtěch RaitrVojtěch Raitr 02 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 0421
42 Pavel HolečekPavel Holeček 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0396
43 Daniel VrbaDaniel Vrba 03 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 0394
44 Petr KvasničkaPetr Kvasnička 04 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 0381
45 Ladislav ValeškaLadislav Valeška 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0378
46 Van Toan HoangVan Toan Hoang 02 ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice 0363
Štěpán KocourekŠtěpán Kocourek 03 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 0352
47 Michal KosťovMichal Kosťov 02 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0352
48 Vojtěch BurlákVojtěch Burlák 03 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0294
Marek KrockerMarek Krocker 03 ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice 0000
Jakub KačínJakub Kačín 02 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 0000
Jan VaitJan Vait 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0000
Filip MatoušekFilip Matoušek 03 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0000
Hynek PetržílkaHynek Petržílka 02 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 0000
Lukáš HlochLukáš Hloch 02 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0000
Michal FoltýnMichal Foltýn 02 ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice 0000
Patrik BauerPatrik Bauer 04 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0000
Josef BalbínJosef Balbín 04 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0000
Martin ZamrazilMartin Zamrazil 02 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 0000
Martin VítMartin Vít 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0000
49 Jiří UčíkJiří Učík 03 ZŠ U Stadionu LitoměřiceZŠ U Stadionu Litoměřice 0000
Celkem 62 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Josef JirkalJosef Jirkal 05 ZŠ Podbořany, HusovaZŠ Podbořany, Husova 1119
2 Alois MartínekAlois Martínek 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1107
3 Lukáš KamírLukáš Kamír 05 ZŠ Podbořany, HusovaZŠ Podbořany, Husova 1055
4 Alex IngardiaAlex Ingardia 05 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0989
5 Vojtěch ŠuchaVojtěch Šucha 05 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 0807
6 Dominik PolívkaDominik Polívka 05 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0803
7 ondřej Prchlíkondřej Prchlík 06 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 0738
8 Jakub DufekJakub Dufek 06 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0720
9 David PavlasDavid Pavlas 06 eliskaeliska 0693
Ondřej BoroschOndřej Borosch 05 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0681
10 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0681
11 Jakub SlivkaJakub Slivka 05 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0675
12 Martin HornMartin Horn 05 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0657
13 Vojta VondráčekVojta Vondráček 05 eliskaeliska 0591
14 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček 05 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0580
15 Adam MálekAdam Málek 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 0534
16 Patrik KocourekPatrik Kocourek 05 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 0504
17 Matyáš BartyzalMatyáš Bartyzal 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 0477
18 Maxim DaňoMaxim Daňo 05 eliskaeliska 0476
19 Petr KrálPetr Král 05 ZŠ Podbořany, HusovaZŠ Podbořany, Husova 0474
20 Jakub PuchernaJakub Pucherna 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0471
21 Jan MálekJan Málek 05 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 0418
22 Matěj VeselýMatěj Veselý 06 eliskaeliska 0416
23 Kristián HunkaKristián Hunka 05 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0413
24 Josef MyškaJosef Myška 06 ZŠ Podbořany, HusovaZŠ Podbořany, Husova 0397
25 Jakub EbertJakub Ebert 05 eliskaeliska 0396
26 Kamil KrupkaKamil Krupka 06 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 0394
27 Vít NevečeřalVít Nevečeřal 05 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0373
28 Michal StojkaMichal Stojka 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0359
29 Daniel KožešníkDaniel Kožešník 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 0345
30 Lukáš HřebíkLukáš Hřebík 06 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0341
31 Denis RousDenis Rous 05 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0340
32 Ondřej BuchaOndřej Bucha 05 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 0305
33 Leoš MentlíkLeoš Mentlík 05 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0297
34 Pavel KadlečekPavel Kadleček 06 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0287
35 Miroslav VokálekMiroslav Vokálek 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 0285
David HrzánDavid Hrzán 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 0279
36 Adam KokoškaAdam Kokoška 06 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0279
37 Matěj RaiminiusMatěj Raiminius 05 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0271
38 Daniel NovotnýDaniel Novotný 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0270
39 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 ZŠ Podbořany, HusovaZŠ Podbořany, Husova 0264
40 Patrik CarskaPatrik Carska 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0257
41 Matouš ZemanMatouš Zeman 05 eliskaeliska 0243
42 Lukáš DaňsaLukáš Daňsa 05 eliskaeliska 0240
43 Denis LazókDenis Lazók 05 ZŠ Podbořany, HusovaZŠ Podbořany, Husova 0237
44 Mikuláš ŠmerdaMikuláš Šmerda 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 0231
45 Michal DioszegiMichal Dioszegi 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 0222
46 Jakub ZelingrJakub Zelingr 06 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0206
47 Jáchym NovákJáchym Novák 06 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 0193
48 Adam BrejchaAdam Brejcha 05 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 0182
Šimon ZávěrkaŠimon Závěrka 06 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0000
Vlasta MatušVlasta Matuš 05 eliskaeliska 0000
Rudolf FriedrichRudolf Friedrich 06 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 0000
Pavel KrejsaPavel Krejsa 05 eliskaeliska 0000
Martin TrnkaMartin Trnka 06 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0000
Ondřej MarekOndřej Marek 05 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0000
Jakub BednaříkJakub Bednařík 05 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 0000
Vojtěch VorelVojtěch Vorel 05 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0000
Petr SladkýPetr Sladký 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 0000
Michal KieslingMichal Kiesling 05 ZŠ Podbořany, HusovaZŠ Podbořany, Husova 0000
Filip MatějíčkaFilip Matějíčka 05 ZŠ Podbořany, HusovaZŠ Podbořany, Husova 0000
Stanislav DuchoňStanislav Duchoň 06 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0000
Petr KadlečekPetr Kadleček 06 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0000
Dominik PopelkaDominik Popelka 05 eliskaeliska 0000
Ondřej MačajOndřej Mačaj 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 0000
Martin ŠvabíkMartin Švabík 05 eliskaeliska 0000
Vladimír BrdaVladimír Brda 06 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 0000
49 Michal StojkaMichal Stojka 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0000
MS Martin AndělMartin Anděl 06 ZŠ Podbořany, HusovaZŠ Podbořany, Husova 0000
MS Marek TrousilMarek Trousil 06 ZŠ Podbořany, HusovaZŠ Podbořany, Husova 0000
MS Adam NachtigalAdam Nachtigal 05 ZŠ Podbořany, HusovaZŠ Podbořany, Husova 0000
MS Jonáš BalogJonáš Balog 05 ZŠ Podbořany, HusovaZŠ Podbořany, Husova 0000
Celkem 72 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 22.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej BoroschOndřej Borosch
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
05 54.08 0.0 343.00
2 Denis RousDenis Rous
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
05 53.77 0.0 340.00
3 Matěj RaiminiusMatěj Raiminius
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
05 53.49 0.0 338.00
4 Martin HornMartin Horn
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
05 51.93 0.0 324.00
5 Vojtěch ŠuchaVojtěch Šucha
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
05 51.02 0.0 316.00
6 Ondřej BuchaOndřej Bucha
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
05 49.69 0.0 305.00
7 Pavel KadlečekPavel Kadleček
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
06 47.58 0.0 287.00
8 Miroslav VokálekMiroslav Vokálek
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
05 47.35 0.0 285.00
9 David HrzánDavid Hrzán
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
05 46.60 0.0 279.00
10 Adam KokoškaAdam Kokoška
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
06 46.53 0.0 279.00
11 Jan HlaváčJan Hlaváč
ZŠ Podbořany, HusovaZŠ Podbořany, Husova
05 44.83 0.0 264.00
12 Patrik CarskaPatrik Carska
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
05 44.01 0.0 257.00
13 Matouš ZemanMatouš Zeman
eliskaeliska
05 42.27 0.0 243.00
14 Lukáš DaňsaLukáš Daňsa
eliskaeliska
05 41.96 0.0 240.00
15 Denis LazókDenis Lazók
ZŠ Podbořany, HusovaZŠ Podbořany, Husova
05 41.50 0.0 237.00
16 Ondřej MačajOndřej Mačaj
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
05 40.86 0.0 231.00
17 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
05 40.40 0.0 227.00
18 Vladimír BrdaVladimír Brda
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
06 39.07 0.0 217.00
19 Dominik PopelkaDominik Popelka
eliskaeliska
05 38.30 0.0 210.00
20 Stanislav DuchoňStanislav Duchoň
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
06 36.36 0.0 194.00
21 Filip MatějíčkaFilip Matějíčka
ZŠ Podbořany, HusovaZŠ Podbořany, Husova
05 31.76 0.0 157.00
Celkem 21 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 2017
2 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov 1687
3 Elen PémováElen Pémová 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 1008
4 Julie HornáJulie Horná 03 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 1555
5 Eliška MartínkováEliška Martínková 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1523
6 Magdalena ŘehákováMagdalena Řeháková 03 ZŠ MírováZŠ Mírová 1392
7 Natálie KnorováNatálie Knorová 04 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 1377
8 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 1248
9 Adéla NeumanováAdéla Neumanová 04 ZŠ MírováZŠ Mírová 1233
10 Anna HvězdováAnna Hvězdová 03 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 1191
11 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov 1065
12 Eva JurincováEva Jurincová 03 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 1025
13 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková 03 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 0997
14 Zuzana KubrováZuzana Kubrová 04 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 0984
15 Tereza UngerováTereza Ungerová 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0975
16 Viktorie JuricováViktorie Juricová 03 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 0972
17 Aneta KutzlerováAneta Kutzlerová 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0970
18 Anna DuboveckáAnna Dubovecká 04 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 0952
19 Michaela VydrováMichaela Vydrová 04 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 0949
20 Anna RybářováAnna Rybářová 04 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 0948
21 Nikola VondráčkováNikola Vondráčková 02 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 0944
22 Martina FritschováMartina Fritschová 02 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 0939
23 Tereza VodrážkováTereza Vodrážková 03 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 0919
24 Natálie SusováNatálie Susová 02 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 0908
25 Štěpánka NovákováŠtěpánka Nováková 02 Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov 0902
26 Kateřina BachováKateřina Bachová 04 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 0867
27 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková 03 Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov 0832
28 Tereza ŠpinkováTereza Špinková 04 Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov 0783
29 Eliška MusílkováEliška Musílková 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0643
30 Simona ČurdováSimona Čurdová 04 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 0604
31 Anna ŘehákováAnna Řeháková 03 ZŠ MírováZŠ Mírová 0566
32 Natálie ČermákováNatálie Čermáková 02 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 0541
33 Beáta KaplanováBeáta Kaplanová 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0528
34 Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0512
35 Nela NehybováNela Nehybová 03 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0511
Tereza KovácsováTereza Kovácsová 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0470
Agáta SeidelováAgáta Seidelová 04 ZŠ MírováZŠ Mírová 0470
36 Adéla StiborováAdéla Stiborová 03 ZŠ MírováZŠ Mírová 0470
37 Eliška CharvátováEliška Charvátová 03 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 0437
38 Marie KryndlerováMarie Kryndlerová 04 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 0432
39 Marie VajsejtlováMarie Vajsejtlová 02 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0431
40 Andrea SlabáAndrea Slabá 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0429
Karolína HavlatováKarolína Havlatová 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0418
41 Štěpánka JaloveckáŠtěpánka Jalovecká 04 ZŠ MírováZŠ Mírová 0418
42 Dominika TvrdáDominika Tvrdá 02 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 0410
43 Kristýna LánováKristýna Lánová 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0405
44 Tereza FišerováTereza Fišerová 02 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0398
Valentýna MaškováValentýna Mašková 04 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 0389
45 Denisa AulickáDenisa Aulická 03 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 0389
46 Adéla ŠvábkováAdéla Švábková 02 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0341
47 Veronika PreisováVeronika Preisová 02 ZŠ MírováZŠ Mírová 0325
48 Anežka ŠrejberováAnežka Šrejberová 03 ZŠ MírováZŠ Mírová 0319
49 Valerie VedejováValerie Vedejová 02 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0302
50 Petra CibulkováPetra Cibulková 04 ZŠ MírováZŠ Mírová 0260
Eliška KalousováEliška Kalousová 04 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 0000
Jitka MatouškováJitka Matoušková 04 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 0000
Denisa ŠtréblováDenisa Štréblová 02 ZŠ MírováZŠ Mírová 0000
Marie MatějováMarie Matějová 04 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 0000
Daniela VernerováDaniela Vernerová 04 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 0000
Anna SlámováAnna Slámová 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0000
Markéta ZemanováMarkéta Zemanová 02 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 0000
Lucie HudecováLucie Hudecová 03 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 0000
Kateřina ŠanderováKateřina Šanderová 03 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 0000
Veronika RiedelováVeronika Riedelová 04 Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov 0000
Štěpánka LukaščukováŠtěpánka Lukaščuková 04 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 0000
Kristýna KratochvílováKristýna Kratochvílová 02 ZŠ MírováZŠ Mírová 0000
Aneta DrncováAneta Drncová 04 ZŠ MírováZŠ Mírová 0000
51 Alexandra SlepčíkováAlexandra Slepčíková 02 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0000
MS Klára ŠubrtováKlára Šubrtová 04 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 0000
MS Viktorie VorlíčkováViktorie Vorlíčková 04 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 0000
Celkem 70 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 1611
2 Viktorie NovákováViktorie Nováková 05 zs metelkovo nám. Teplicezs metelkovo nám. Teplice 1553
3 Barbora ČáslavováBarbora Čáslavová 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 1301
4 Marie ŠulcováMarie Šulcová 05 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 1263
5 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 1257
6 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 1175
7 Ema SebránkováEma Sebránková 05 zs metelkovo nám. Teplicezs metelkovo nám. Teplice 1077
8 Ella NavrátilováElla Navrátilová 05 zs metelkovo nám. Teplicezs metelkovo nám. Teplice 1037
9 Nicol BalínováNicol Balínová 06 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0991
10 Karolína ChýlováKarolína Chýlová 05 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 0988
11 Kateřina DrdelováKateřina Drdelová 05 mgzš jirkovmgzš jirkov 0956
12 Neomi DavidováNeomi Davidová 05 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 0950
13 Jitka DvorščákováJitka Dvorščáková 05 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 0856
14 Nicol BassyNicol Bassy 06 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 0804
15 Laura VápeníkováLaura Vápeníková 05 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 0777
16 Nela RollingerováNela Rollingerová 06 zs metelkovo nám. Teplicezs metelkovo nám. Teplice 0774
17 Stella KoblížkováStella Koblížková 05 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 0749
18 Adéla JustováAdéla Justová 06 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 0746
19 Marie ČepelákováMarie Čepeláková 05 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 0743
20 Lucie PyšnáLucie Pyšná 06 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0732
Nela KováčováNela Kováčová 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0712
21 Lucie KastnerováLucie Kastnerová 05 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 0712
22 Adéla BučkováAdéla Bučková 05 mgzš jirkovmgzš jirkov 0672
23 Lucie LiscováLucie Liscová 05 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 0665
24 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0624
25 Aneta MenzelováAneta Menzelová 05 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 0616
26 Gabriela ZajícováGabriela Zajícová 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0590
27 Johana SchořováJohana Schořová 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0582
28 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0534
29 Adéla PetrouškováAdéla Petroušková 05 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 0526
30 Natálie BermannováNatálie Bermannová 05 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 0507
Elia LebrováElia Lebrová 05 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 0463
31 Iva KovaříkováIva Kovaříková 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0463
32 Anna KloboučkováAnna Kloboučková 05 zs metelkovo nám. Teplicezs metelkovo nám. Teplice 0449
33 Tereza DohleováTereza Dohleová 05 mgzš jirkovmgzš jirkov 0444
34 Veronika RožičováVeronika Rožičová 05 mgzš jirkovmgzš jirkov 0436
35 Bára LedvinováBára Ledvinová 06 mgzš jirkovmgzš jirkov 0420
36 Marie KočíMarie Kočí 06 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 0411
Veronika RožičováVeronika Rožičová 05 mgzš jirkovmgzš jirkov 0407
37 Zuzana BučkováZuzana Bučková 05 mgzš jirkovmgzš jirkov 0407
38 Marie ČápováMarie Čápová 06 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 0404
39 Tereza BuriánkováTereza Buriánková 06 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 0389
40 Natálie ZemanováNatálie Zemanová 05 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 0376
41 Karolína TlapákováKarolína Tlapáková 05 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 0369
42 Evelína ŠediváEvelína Šedivá 06 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0352
43 Karolína MockováKarolína Mocková 05 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 0348
44 Hana FléglováHana Fléglová 05 zs metelkovo nám. Teplicezs metelkovo nám. Teplice 0343
45 Justina KováčováJustina Kováčová 05 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 0334
Adéla MužíkováAdéla Mužíková 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0331
46 Natálie PackertováNatálie Packertová 06 mgzš jirkovmgzš jirkov 0331
47 Barbora PechováBarbora Pechová 05 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 0307
Tereza RackováTereza Racková 05 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 0293
48 Nela ŠkodováNela Škodová 05 mgzš jirkovmgzš jirkov 0293
49 Sára ČernáSára Černá 05 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 0287
50 Aneta PekárkováAneta Pekárková 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0277
51 Kateřina KoubkováKateřina Koubková 05 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 0274
52 Tereza BeranováTereza Beranová 05 ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny 0269
53 Lucie HumlováLucie Humlová 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0219
Barbora PolanskáBarbora Polanská 06 zs metelkovo nám. Teplicezs metelkovo nám. Teplice 0000
Jana KupcováJana Kupcová 06 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0000
Lucie ČermákováLucie Čermáková 06 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 0000
Barbora BížováBarbora Bížová 06 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 0000
Nela SankováNela Sanková 06 mgzš jirkovmgzš jirkov 0000
Anna HorákováAnna Horáková 05 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 0000
Ellen LeithermannováEllen Leithermannová 06 zs metelkovo nám. Teplicezs metelkovo nám. Teplice 0000
Karolína VranáKarolína Vraná 05 mgzš jirkovmgzš jirkov 0000
Eliška ŘádováEliška Řádová 05 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 0000
Valentýna VejlupkováValentýna Vejlupková 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0000
Natálie DobrovolskáNatálie Dobrovolská 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0000
54 Veronika VeseláVeronika Veselá 05 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 0000
Celkem 70 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 22.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ČáslavováBarbora Čáslavová
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
05 45.42 0.0 422.00
2 Bára LedvinováBára Ledvinová
mgzš jirkovmgzš jirkov
06 45.25 0.0 420.00
3 Lucie PyšnáLucie Pyšná
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
06 45.02 0.0 417.00
4 Natálie ZemanováNatálie Zemanová
ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny
05 41.70 0.0 376.00
5 Adéla BučkováAdéla Bučková
mgzš jirkovmgzš jirkov
05 41.43 0.0 373.00
6 Karolína MockováKarolína Mocková
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
05 39.43 0.0 348.00
7 Hana FléglováHana Fléglová
zs metelkovo nám. Teplicezs metelkovo nám. Teplice
05 39.01 0.0 343.00
8 Justina KováčováJustina Kováčová
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
05 38.29 0.0 334.00
9 Eliška ŘádováEliška Řádová
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
05 37.99 0.0 331.00
10 Nela RollingerováNela Rollingerová
zs metelkovo nám. Teplicezs metelkovo nám. Teplice
06 37.52 0.0 325.00
11 Barbora PechováBarbora Pechová
ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na...
05 36.01 0.0 307.00
12 Natálie BermannováNatálie Bermannová
Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk
05 34.34 0.0 287.00
13 Aneta PekárkováAneta Pekárková
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
05 33.53 0.0 277.00
14 Kateřina KoubkováKateřina Koubková
ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na...
05 33.26 0.0 274.00
15 Tereza BeranováTereza Beranová
ZŠ Prokopa Holého 2632, LounyZŠ Prokopa Holého 2632, Louny
05 32.88 0.0 269.00
16 Adéla PetrouškováAdéla Petroušková
Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk
05 32.84 0.0 269.00
17 Karolína VranáKarolína Vraná
mgzš jirkovmgzš jirkov
05 32.65 0.0 267.00
18 Anna KloboučkováAnna Kloboučková
zs metelkovo nám. Teplicezs metelkovo nám. Teplice
05 32.37 0.0 263.00
19 Lucie HumlováLucie Humlová
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
05 28.58 0.0 219.00
20 Jana KupcováJana Kupcová
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
06 28.20 0.0 214.00
21 Veronika VeseláVeronika Veselá
ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na...
05 25.90 0.0 187.00
22 Karolína TlapákováKarolína Tlapáková
Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk
05 24.25 0.0 168.00
23 Natálie DobrovolskáNatálie Dobrovolská
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
05 22.76 0.0 151.00
Celkem 23 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Vinařská{8} 1812
2 ZŠ Prokopa Holého 2632, Louny{8} 1572
3 ZŠ Prokopa Holého 2632, Louny{8} 1420
4 ZŠ Kamenická Děčín{8} 1163
5 ZŠ Kamenická Děčín{8} 1152
6 ZŠ Kadaňská, Chomutov{8} 1146
7 ZŠ Kadaňská, Chomutov{8} 1127
8 ZŠ a MŠ Meziboří{8} 1112
9 ZŠ U Stadionu Litoměřice{8} 1105
10 ZŠ Kadaňská, Chomutov{8} 1087
11 ZŠ a MŠ Meziboří{8} 1069
12 ZŠ Kamenická Děčín{8} 979
13 ZŠ Prokopa Holého 2632, Louny{8} 977
14 ZŠ Kamenická Děčín{8} 976
15 ZŠ Kadaňská, Chomutov{8} 971
16 ZŠ U Stadionu Litoměřice{8} 955
17 ZŠ a MŠ Meziboří{8} 951
18 ZŠ Edisonova Teplice{8} 948
19 ZŠ Edisonova Teplice{8} 927
20 ZŠ Edisonova Teplice{8} 916
21 ZŠ Vinařská{8} 914
22 ZŠ U Stadionu Litoměřice{8} 913
23 ZŠ Vinařská{8} 906
24 ZŠ Kadaňská, Chomutov{8} 773
25 ZŠ a MŠ Meziboří{8} 625
26 ZŠ Kamenická Děčín{8} 575
27 ZŠ Vinařská{8} 550
27 ZŠ Kadaňská, Chomutov{8} 550
29 ZŠ Prokopa Holého 2632, Louny{8} 542
30 ZŠ a MŠ Meziboří{8} 536
31 ZŠ U Stadionu Litoměřice{8} 528
32 ZŠ Vinařská{8} 525
33 ZŠ Edisonova Teplice{8} 517
34 ZŠ Edisonova Teplice{8} 492
35 ZŠ Edisonova Teplice{8} 488
36 ZŠ U Stadionu Litoměřice{8} 485
37 ZŠ Prokopa Holého 2632, Louny{8} 483
38 ZŠ Vinařská{8} 472
39 ZŠ Edisonova Teplice{8} 445
40 ZŠ U Stadionu Litoměřice{8} 439
41 ZŠ a MŠ Meziboří{8} 433
42 ZŠ a MŠ Meziboří{8} 421
43 ZŠ Kamenická Děčín{8} 396
44 ZŠ Prokopa Holého 2632, Louny{8} 394
45 ZŠ a MŠ Meziboří{8} 381
46 ZŠ Kamenická Děčín{8} 378
47 ZŠ U Stadionu Litoměřice{8} 363
48 ZŠ Prokopa Holého 2632, Louny{8} 352
48 ZŠ Edisonova Teplice{8} 352
50 ZŠ Vinařská{8} 294
51 ZŠ Kamenická Děčín{8} 0
51 ZŠ Prokopa Holého 2632, Louny{8} 0
51 ZŠ U Stadionu Litoměřice{8} 0
51 ZŠ Vinařská{8} 0
51 ZŠ Prokopa Holého 2632, Louny{8} 0
51 ZŠ U Stadionu Litoměřice{8} 0
51 ZŠ Kamenická Děčín{8} 0
51 ZŠ Vinařská{8} 0
51 ZŠ Vinařská{8} 0
51 ZŠ U Stadionu Litoměřice{8} 0
51 ZŠ Edisonova Teplice{8} 0
51 ZŠ Prokopa Holého 2632, Louny{8} 0
Celkem 62 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Podbořany, Husova{8} 1119
2 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 1107
3 ZŠ Podbořany, Husova{8} 1055
4 ZŠ Edisonova Teplice{8} 989
5 7. ZŠ Most{8} 807
6 ZŠ Edisonova Teplice{8} 803
7 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2{8} 738
8 ZŠ Kamenická Děčín{8} 720
9 eliska{8} 693
10 ZŠ Edisonova Teplice{8} 681
10 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 681
12 ZŠ Edisonova Teplice{8} 675
13 ZŠ Kamenická Děčín{8} 657
14 eliska{8} 591
15 ZŠ Kamenická Děčín{8} 580
16 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2{8} 534
17 7. ZŠ Most{8} 504
18 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2{8} 477
19 eliska{8} 476
20 ZŠ Podbořany, Husova{8} 474
21 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 471
22 7. ZŠ Most{8} 418
23 eliska{8} 416
24 ZŠ Edisonova Teplice{8} 413
25 ZŠ Podbořany, Husova{8} 397
26 eliska{8} 396
27 7. ZŠ Most{8} 394
28 ZŠ Kamenická Děčín{8} 373
29 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 359
30 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2{8} 345
31 ZŠ Kamenická Děčín{8} 341
32 ZŠ Edisonova Teplice{8} 340
33 7. ZŠ Most{8} 305
34 ZŠ Kamenická Děčín{8} 297
35 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 287
36 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2{8} 285
37 ZŠ Kamenická Děčín{8} 279
37 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2{8} 279
39 ZŠ Edisonova Teplice{8} 271
40 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 270
41 ZŠ Podbořany, Husova{8} 264
42 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 257
43 eliska{8} 243
44 eliska{8} 240
45 ZŠ Podbořany, Husova{8} 237
46 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2{8} 231
47 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2{8} 222
48 ZŠ Kamenická Děčín{8} 206
49 7. ZŠ Most{8} 193
50 7. ZŠ Most{8} 182
51 7. ZŠ Most{8} 0
51 eliska{8} 0
51 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2{8} 0
51 eliska{8} 0
51 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 0
51 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 0
51 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 0
51 ZŠ Podbořany, Husova{8} 0
51 ZŠ Podbořany, Husova{8} 0
51 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2{8} 0
51 7. ZŠ Most{8} 0
51 ZŠ Podbořany, Husova{8} 0
51 ZŠ Podbořany, Husova{8} 0
51 ZŠ Podbořany, Husova{8} 0
51 ZŠ Podbořany, Husova{8} 0
51 eliska{8} 0
51 ZŠ Kamenická Děčín{8} 0
51 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2{8} 0
51 eliska{8} 0
51 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 0
51 ZŠ Kamenická Děčín{8} 0
51 ZŠ Edisonova Teplice{8} 0
Celkem 72 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Chomutov na Příkopech 895{8} 2017
2 Gymnázium a SPŠ Duchcov{8} 1687
3 7. ZŠ Most{8} 1555
4 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 1523
5 ZŠ Mírová{8} 1392
6 ZŠ J.A.Komenského Louny{8} 1377
7 ZŠ Chomutov na Příkopech 895{8} 1248
8 ZŠ Mírová{8} 1233
9 ZŠ J.A.Komenského Louny{8} 1191
10 Gymnázium a SPŠ Duchcov{8} 1065
11 7. ZŠ Most{8} 1025
12 ZŠ Ladova Litoměřice{8} 1008
13 ZŠ Chomutov na Příkopech 895{8} 997
14 Gymnázium Varnsdorf{8} 984
15 ZŠ Ladova Litoměřice{8} 975
16 Gymnázium Varnsdorf{8} 972
17 ZŠ Ladova Litoměřice{8} 970
18 Gymnázium Varnsdorf{8} 952
19 7. ZŠ Most{8} 949
20 ZŠ J.A.Komenského Louny{8} 948
21 ZŠ Chomutov na Příkopech 895{8} 944
22 ZŠ Chomutov na Příkopech 895{8} 939
23 7. ZŠ Most{8} 919
24 Gymnázium Varnsdorf{8} 908
25 Gymnázium a SPŠ Duchcov{8} 902
26 ZŠ J.A.Komenského Louny{8} 867
27 Gymnázium a SPŠ Duchcov{8} 832
28 Gymnázium a SPŠ Duchcov{8} 783
29 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 643
30 Gymnázium Varnsdorf{8} 604
31 ZŠ Mírová{8} 566
32 Gymnázium Varnsdorf{8} 541
33 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 528
34 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 512
35 ZŠ Ladova Litoměřice{8} 511
36 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 470
36 ZŠ Mírová{8} 470
36 ZŠ Mírová{8} 470
39 ZŠ J.A.Komenského Louny{8} 437
40 7. ZŠ Most{8} 432
41 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 431
42 ZŠ Ladova Litoměřice{8} 429
43 ZŠ Mírová{8} 418
43 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 418
45 Gymnázium Varnsdorf{8} 410
46 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 405
47 ZŠ Ladova Litoměřice{8} 398
48 7. ZŠ Most{8} 389
48 ZŠ J.A.Komenského Louny{8} 389
50 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 341
51 ZŠ Mírová{8} 325
52 ZŠ Mírová{8} 319
53 ZŠ Ladova Litoměřice{8} 302
54 ZŠ Mírová{8} 260
55 7. ZŠ Most{8} 0
55 ZŠ J.A.Komenského Louny{8} 0
55 ZŠ Mírová{8} 0
55 ZŠ J.A.Komenského Louny{8} 0
55 7. ZŠ Most{8} 0
55 ZŠ J.A.Komenského Louny{8} 0
55 ZŠ J.A.Komenského Louny{8} 0
55 Gymnázium Varnsdorf{8} 0
55 Gymnázium a SPŠ Duchcov{8} 0
55 Gymnázium Varnsdorf{8} 0
55 7. ZŠ Most{8} 0
55 ZŠ Mírová{8} 0
55 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 0
55 ZŠ Mírová{8} 0
55 ZŠ Ladova Litoměřice{8} 0
55 7. ZŠ Most{8} 0
Celkem 70 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 1611
2 zs metelkovo nám. Teplice{8} 1553
3 ZŠ Vinařská{8} 1301
4 Gymnázium Rumburk{8} 1263
5 ZŠ Prokopa Holého 2632, Louny{8} 1257
6 ZŠ Prokopa Holého 2632, Louny{8} 1175
7 zs metelkovo nám. Teplice{8} 1077
8 zs metelkovo nám. Teplice{8} 1037
9 ZŠ Vinařská{8} 991
10 7. ZŠ Most{8} 988
11 mgzš jirkov{8} 956
12 Gymnázium Rumburk{8} 950
13 7. ZŠ Most{8} 856
14 ZŠ Prokopa Holého 2632, Louny{8} 804
15 Gymnázium Rumburk{8} 777
16 zs metelkovo nám. Teplice{8} 774
17 ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem{8} 749
18 ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem{8} 746
19 ZŠ Prokopa Holého 2632, Louny{8} 743
20 ZŠ Vinařská{8} 732
21 7. ZŠ Most{8} 712
21 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 712
23 mgzš jirkov{8} 672
24 ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem{8} 665
25 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 624
26 ZŠ Prokopa Holého 2632, Louny{8} 616
27 ZŠ Vinařská{8} 590
28 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 582
29 ZŠ Vinařská{8} 534
30 Gymnázium Rumburk{8} 526
31 Gymnázium Rumburk{8} 507
32 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 463
32 ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem{8} 463
34 zs metelkovo nám. Teplice{8} 449
35 mgzš jirkov{8} 444
36 mgzš jirkov{8} 436
37 mgzš jirkov{8} 420
38 ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem{8} 411
39 mgzš jirkov{8} 407
39 mgzš jirkov{8} 407
41 7. ZŠ Most{8} 404
42 7. ZŠ Most{8} 389
43 ZŠ Prokopa Holého 2632, Louny{8} 376
44 Gymnázium Rumburk{8} 369
45 ZŠ Vinařská{8} 352
46 7. ZŠ Most{8} 348
47 zs metelkovo nám. Teplice{8} 343
48 7. ZŠ Most{8} 334
49 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 331
49 mgzš jirkov{8} 331
51 ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem{8} 307
52 mgzš jirkov{8} 293
52 ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem{8} 293
54 7. ZŠ Most{8} 287
55 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 277
56 ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem{8} 274
57 ZŠ Prokopa Holého 2632, Louny{8} 269
58 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 219
59 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 0
59 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 0
59 mgzš jirkov{8} 0
59 ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem{8} 0
59 7. ZŠ Most{8} 0
59 zs metelkovo nám. Teplice{8} 0
59 Gymnázium Rumburk{8} 0
59 7. ZŠ Most{8} 0
59 mgzš jirkov{8} 0
59 ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem{8} 0
59 ZŠ Vinařská{8} 0
59 zs metelkovo nám. Teplice{8} 0
Celkem 70 závodníků