Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV

Praha - Kotlářka (23. 5. 2018)

1500 m - Žáci (Běh)

Běh (st, 23.5.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 65 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 14 4:27.40 762.00
2 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 9 4:38.42 690.00
3 84 Marek FilikarMarek Filikar 02 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 11 4:38.55 689.00
4 96 Matěj BrzickýMatěj Brzický 03 Gymnázium Nad Kavalírkou Praha 5Gymnázium Nad Kavalírkou Pr... 2 4:40.23 679.00
5 91 Jan MoravaJan Morava 03 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 15 4:42.03 668.00
6 73 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička 04 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1 4:44.47 652.00
7 16 Martin ZenkMartin Zenk 02 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 18 4:46.61 639.00
8 15 Jiří BlahaJiří Blaha 04 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 8 4:52.37 604.00
9 64 Filip GaličFilip Galič 02 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 12 4:52.51 604.00
10 14 Antonín ŠvachAntonín Švach 02 Gymnázium Nad Kavalírkou Praha 5Gymnázium Nad Kavalírkou Pr... 3 4:54.46 592.00
11 67 Tom RileyTom Riley 03 Gymnázium Christiana DoppleraGymnázium Christiana Dopplera 17 4:56.77 578.00
12 66 Michal BlahaMichal Blaha 04 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 7 4:56.85 578.00
13 77 Marek DolejšMarek Dolejš 04 Gymnázium Christiana DoppleraGymnázium Christiana Dopplera 10 5:03.03 542.00
14 12 Tomáš JankovskýTomáš Jankovský 04 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 5 5:04.36 535.00
15 94 Andrej KornackiAndrej Kornacki 03 Gymnázium Nad Kavalírkou Praha 5Gymnázium Nad Kavalírkou Pr... 4 5:05.31 530.00
16 72 Petr KarlíkPetr Karlík 03 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 13 5:31.73 391.00
17 71 Jakub DobiášJakub Dobiáš 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6 5:36.29 369.00
18 74 Matěj RencMatěj Renc 02 Gymnázium Christiana DoppleraGymnázium Christiana Dopplera 16 5:45.41 327.00
Celkem 18 závodníků