výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV

Praha - Kotlářka (23. 5. 2018)
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Matyáš MottelMatyáš Mottel 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1099
Ondřej PelantOndřej Pelant 04 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 0528
Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 0690
Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 1372
Petr KarlíkPetr Karlík 03 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 0524
Michal BlahaMichal Blaha 04 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 0578
Jiří BlahaJiří Blaha 04 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 0604
Martin ZenkMartin Zenk 02 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 0639
Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička 04 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0652
Marek DolejšMarek Dolejš 04 Gymnázium Christiana DoppleraGymnázium Christiana Dopplera 0542
Matěj RencMatěj Renc 02 Gymnázium Christiana DoppleraGymnázium Christiana Dopplera 0000
Matěj BrzickýMatěj Brzický 03 Gymnázium Nad Kavalírkou Praha 5Gymnázium Nad Kavalírkou Pr... 1098
Tomáš JankovskýTomáš Jankovský 04 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0535
Robin AdamecRobin Adamec 02 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 0544
Nicholas KmecNicholas Kmec 02 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 0389
Pavel HrdličkaPavel Hrdlička 04 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 0331
Vojtěch PaletaVojtěch Paleta 03 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 0000
Matěj MiřejovskýMatěj Miřejovský 03 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 0970
Alexandr TerzievAlexandr Terziev 02 Gymnázium Christiana DoppleraGymnázium Christiana Dopplera 0449
Marc DiopMarc Diop 02 Gymnázium Christiana DoppleraGymnázium Christiana Dopplera 0000
Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 0000
Prokop SmetanaProkop Smetana 03 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 0000
Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 Gymnázium Nad Kavalírkou Praha 5Gymnázium Nad Kavalírkou Pr... 0416
Tomáš BémTomáš Bém 02 Gymnázium Nad Kavalírkou Praha 5Gymnázium Nad Kavalírkou Pr... 0501
Lukáš KopečnýLukáš Kopečný 02 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 0000
Jiří HermannJiří Hermann 02 Gymnázium Christiana DoppleraGymnázium Christiana Dopplera 0000
Ondřej PoledníkOndřej Poledník 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0862
Jakub KociánJakub Kocián 03 Gymnázium Nad Kavalírkou Praha 5Gymnázium Nad Kavalírkou Pr... 0000
Jakub KudláčekJakub Kudláček 04 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1594
Viktor VološinViktor Vološin 02 Gymnázium Christiana DoppleraGymnázium Christiana Dopplera 1735
Michael HöfnerMichael Höfner 02 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 0000
Ondřej PelantOndřej Pelant 04 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 0000
Sebastian HykšSebastian Hykš 02 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 1907
Pavel KordíkPavel Kordík 03 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 1094
Oskar ČejkaOskar Čejka 02 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 0470
Adam ŽákAdam Žák 02 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 0568
Marek FilikarMarek Filikar 02 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 0689
Jakub ŠafránekJakub Šafránek 02 Gymnázium Nad Kavalírkou Praha 5Gymnázium Nad Kavalírkou Pr... 1877
Jan BulderbergsJan Bulderbergs 03 Gymnázium Nad Kavalírkou Praha 5Gymnázium Nad Kavalírkou Pr... 0000
David JislDavid Jisl 03 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 1127
Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 1948
Tom RileyTom Riley 03 Gymnázium Christiana DoppleraGymnázium Christiana Dopplera 1065
Tomáš HlubockýTomáš Hlubocký 03 Gymnázium Christiana DoppleraGymnázium Christiana Dopplera 0497
Jáchym ZvelebilJáchym Zvelebil 02 Gymnázium Christiana DoppleraGymnázium Christiana Dopplera 0653
Antonín ŠvachAntonín Švach 02 Gymnázium Nad Kavalírkou Praha 5Gymnázium Nad Kavalírkou Pr... 1163
Thai Bao TranThai Bao Tran 04 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0000
Jakub DobiášJakub Dobiáš 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0000
Martin SobotkaMartin Sobotka 04 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 0250
Antonín JakubůvAntonín Jakubův 03 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 0957
Šimon VainerŠimon Vainer 03 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 0000
Martin LebedaMartin Lebeda 02 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 0471
Tomáš SuchánekTomáš Suchánek 03 Gymnázium Christiana DoppleraGymnázium Christiana Dopplera 0781
Andrej KornackiAndrej Kornacki 03 Gymnázium Nad Kavalírkou Praha 5Gymnázium Nad Kavalírkou Pr... 0292
Jiří FarkašJiří Farkaš 04 Gymnázium Nad Kavalírkou Praha 5Gymnázium Nad Kavalírkou Pr... 0326
David SeidlDavid Seidl 02 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 0480
Filip GaličFilip Galič 02 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 0544
Filip NýčFilip Nýč 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0598
Viktor RezekViktor Rezek 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0648
Celkem 58 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Jan HurdálekJan Hurdálek 06 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0330
Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0803
Filip StudničnýFilip Studničný 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0852
Dmytro NykyforukDmytro Nykyforuk 05 KvětňákKvětňák 0000
Tony NguyenTony Nguyen 05 KvětňákKvětňák 0934
Ondřej TurekOndřej Turek 05 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 0366
Bořek BrejchaBořek Brejcha 05 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 0675
Tomas JärvinenTomas Järvinen 05 KvětňákKvětňák 0997
Hynek ZlatuškaHynek Zlatuška 06 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 0442
Matěj HorákMatěj Horák 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0000
Václav DlabačVáclav Dlabač 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0317
Tobiáš BočekTobiáš Boček 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0345
Daniel HruškaDaniel Hruška 05 KvětňákKvětňák 0356
Tomas JärvinenTomas Järvinen 05 KvětňákKvětňák 0913
Samuel KollerSamuel Koller 05 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 0589
Pavel ŠimonovskýPavel Šimonovský 05 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 0000
Jonáš KloudaJonáš Klouda 06 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0271
Jan AuředníkJan Auředník 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0920
Matouš PetrMatouš Petr 06 KvětňákKvětňák 0000
Mikuláš FatkaMikuláš Fatka 06 KvětňákKvětňák 0150
Jakub MálekJakub Málek 06 KvětňákKvětňák 0223
Hynek ZlatuškaHynek Zlatuška 06 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 0000
Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 0630
Hugo DanelHugo Danel 05 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 0626
Marek OravecMarek Oravec 05 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 0417
Martin ŠímaMartin Šíma 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0467
Celkem 26 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jůlie JirátováJůlie Jirátová 04 Rakouské gymnáziumRakouské gymnázium 1986
2 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ZŠ Jižní IV. Praha 4ZŠ Jižní IV. Praha 4 1893
3 Vendula ObuškevičováVendula Obuškevičová 03 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 1643
4 Karolína PardubskáKarolína Pardubská 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1513
5 Christina PittChristina Pitt 04 ZŠ a MŠ Petřiny-jihZŠ a MŠ Petřiny-jih 1382
6 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1301
7 Rozálie SchwarzováRozálie Schwarzová 04 ZŠ Jižní IV. Praha 4ZŠ Jižní IV. Praha 4 1272
8 Hana HybáškováHana Hybášková 03 ZŠ a MŠ Červený vrchZŠ a MŠ Červený vrch 1243
9 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 ZŠ a MŠ Petřiny-jihZŠ a MŠ Petřiny-jih 1143
10 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 ZŠ a MŠ Červený vrchZŠ a MŠ Červený vrch 1086
11 Michaela DurdováMichaela Durdová 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1080
12 Karolína PardubskáKarolína Pardubská 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1056
13 Eliška PekárkováEliška Pekárková 02 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 1050
14 Marie ŠtěpánkováMarie Štěpánková 04 Rakouské gymnáziumRakouské gymnázium 1033
15 Tereza JakoubkováTereza Jakoubková 04 ZŠ a MŠ Červený vrchZŠ a MŠ Červený vrch 1022
16 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová 02 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 1005
17 Agáta LautnerováAgáta Lautnerová 04 ZŠ a MŠ Červený vrchZŠ a MŠ Červený vrch 0988
18 Adéla TrnkováAdéla Trnková 04 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 0925
19 Christina PittChristina Pitt 04 ZŠ a MŠ Petřiny-jihZŠ a MŠ Petřiny-jih 0840
20 Evelína DoležalováEvelína Doležalová 04 Rakouské gymnáziumRakouské gymnázium 0784
21 Františka SztogrýnováFrantiška Sztogrýnová 03 ZŠ Jižní IV. Praha 4ZŠ Jižní IV. Praha 4 0770
22 Nela SechterováNela Sechterová 04 Rakouské gymnáziumRakouské gymnázium 0761
23 Ema ŽákováEma Žáková 04 ZŠ a MŠ Červený vrchZŠ a MŠ Červený vrch 0695
24 Eliška PoborskáEliška Poborská 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0688
25 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 0662
26 Natálie JakabováNatálie Jakabová 03 ZŠ a MŠ Petřiny-jihZŠ a MŠ Petřiny-jih 0632
27 Daniela KozačováDaniela Kozačová 02 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0597
28 Kateřina KolaříkováKateřina Kolaříková 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0566
Veronika HanzlíkováVeronika Hanzlíková 03 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 0503
29 Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná 04 ZŠ Jižní IV. Praha 4ZŠ Jižní IV. Praha 4 0503
30 Adéla ČervenkováAdéla Červenková 04 ZŠ Jižní IV. Praha 4ZŠ Jižní IV. Praha 4 0500
31 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 ZŠ a MŠ Petřiny-jihZŠ a MŠ Petřiny-jih 0481
32 Nikola OtáhalováNikola Otáhalová 03 ZŠ a MŠ Petřiny-jihZŠ a MŠ Petřiny-jih 0469
33 Anna TeubnerováAnna Teubnerová 03 ZŠ Jižní IV. Praha 4ZŠ Jižní IV. Praha 4 0370
34 Nataša SchiestlováNataša Schiestlová 04 Rakouské gymnáziumRakouské gymnázium 0318
35 Klára NosálkováKlára Nosálková 03 ZŠ Jižní IV. Praha 4ZŠ Jižní IV. Praha 4 0281
36 Adéla AmbrožováAdéla Ambrožová 02 ZŠ a MŠ Červený vrchZŠ a MŠ Červený vrch 0270
37 Jůlie JirátováJůlie Jirátová 04 Rakouské gymnáziumRakouské gymnázium 0196
Anna JestříbkováAnna Jestříbková 04 Rakouské gymnáziumRakouské gymnázium 0000
Tereza NoskováTereza Nosková 04 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0000
Marie Anna ČervenkováMarie Anna Červenková 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0000
Eva CaldrováEva Caldrová 04 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 0000
Kamila FortinováKamila Fortinová 03 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 0000
38 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 0000
Anna Paula MoreiraAnna Paula Moreira 04 ZŠ a MŠ Petřiny-jihZŠ a MŠ Petřiny-jih 0000
Celkem 45 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 fzs chodovickafzs chodovicka 1152
Klára HonsůKlára Honsů 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0000
Kristýna KrýdováKristýna Krýdová 05 fzs chodovickafzs chodovicka 0634
Karolína SlabáKarolína Slabá 05 fzs chodovickafzs chodovicka 0453
Linda KubůLinda Kubů 05 fzs chodovickafzs chodovicka 0404
Veronika NoskováVeronika Nosková 06 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0000
Hoang Bao Ngoc NguyenHoang Bao Ngoc Nguyen 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0379
Julie DurychováJulie Durychová 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0465
Eva FulínováEva Fulínová 06 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 0352
Karolína HorníčkováKarolína Horníčková 05 ZŠ MAZURSKÁZŠ MAZURSKÁ 0000
Anděla KopeckáAnděla Kopecká 06 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0305
Klára KlímováKlára Klímová 05 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0353
Anna WickováAnna Wicková 05 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 0000
Viktorie ŠtaflováViktorie Štaflová 05 fzs chodovickafzs chodovicka 0760
Sára GeprtováSára Geprtová 05 PJZŠ Horáčkova, Praha 4 APJZŠ Horáčkova, Praha 4 A 0000
Lenka HrbkováLenka Hrbková 05 ZŠ MAZURSKÁZŠ MAZURSKÁ 0961
Viktorie VrbkováViktorie Vrbková 06 ZŠ MAZURSKÁZŠ MAZURSKÁ 0728
Zuzana FraňkováZuzana Fraňková 05 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0302
Veronika DaníčkováVeronika Daníčková 05 fzs chodovickafzs chodovicka 0460
Tereza GrygarováTereza Grygarová 06 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 0000
Kateřina StezkováKateřina Stezková 05 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0000
Gabriela PážíkováGabriela Pážíková 05 PJZŠ Horáčkova, Praha 4 APJZŠ Horáčkova, Praha 4 A 0340
Viktorie BrožováViktorie Brožová 05 fzs chodovickafzs chodovicka 0494
Barbora BenešováBarbora Benešová 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0482
Alžběta BrejchováAlžběta Brejchová 05 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 0600
Karolína KoppováKarolína Koppová 05 PJZŠ Horáčkova, Praha 4 APJZŠ Horáčkova, Praha 4 A 0316
Valerie VáclavíkováValerie Václavíková 05 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 1667
Zuzana PutzováZuzana Putzová 05 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0000
Eliška JarošováEliška Jarošová 05 ZŠ MAZURSKÁZŠ MAZURSKÁ 0379
Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1163
Karolína RouskováKarolína Rousková 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0460
Tereza KauckáTereza Kaucká 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1643
Anna WickováAnna Wicková 05 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 0821
Valerie VáclavíkováValerie Václavíková 05 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 0595
Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 1264
Karolína DoležalováKarolína Doležalová 05 ZŠ MAZURSKÁZŠ MAZURSKÁ 0000
Karolína GörglováKarolína Görglová 05 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 1048
Viktorie DošláViktorie Došlá 05 PJZŠ Horáčkova, Praha 4 APJZŠ Horáčkova, Praha 4 A 0450
Veronika PolákováVeronika Poláková 06 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0831
Regína MatějkováRegína Matějková 06 PJZŠ Horáčkova, Praha 4 APJZŠ Horáčkova, Praha 4 A 1195
Barbora StodolováBarbora Stodolová 05 PJZŠ Horáčkova, Praha 4 APJZŠ Horáčkova, Praha 4 A 0779
Eliška JarošováEliška Jarošová 05 ZŠ MAZURSKÁZŠ MAZURSKÁ 0270
Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 ZŠ MAZURSKÁZŠ MAZURSKÁ 1093
Kristýna KrýdováKristýna Krýdová 05 fzs chodovickafzs chodovicka 0940
Zuzana PutzováZuzana Putzová 05 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0419
Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 fzs chodovickafzs chodovicka 0000
Klára HonsůKlára Honsů 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0000
Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1497
Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková 06 ZŠ Filosofská - objekt JitřníZŠ Filosofská - objekt Jitřní 0460
Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 1928
Nikola FriedlováNikola Friedlová 06 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0000
Magda HrubáMagda Hrubá 05 PJZŠ Horáčkova, Praha 4 APJZŠ Horáčkova, Praha 4 A 1173
Nela DorazinováNela Dorazinová 05 ZŠ MAZURSKÁZŠ MAZURSKÁ 2017
Lenka KřenováLenka Křenová 05 PJZŠ Horáčkova, Praha 4 APJZŠ Horáčkova, Praha 4 A 0000
Emílie OdnohováEmílie Odnohová 06 PJZŠ Horáčkova, Praha 4 APJZŠ Horáčkova, Praha 4 A 0517
Kateřina VitoušováKateřina Vitoušová 06 ZŠ MAZURSKÁZŠ MAZURSKÁ 0000
Celkem 56 závodníků