výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV

Uherské Hradiště (23. 5. 2018)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 23.5.2018 - 08:10) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš LorencLukáš Lorenc 02 ZŠ a MŠ Větrná Uh.HradištěZŠ a MŠ Větrná Uh.Hradiště 5 07.80 619.00
2 Václav PfefferVáclav Pfeffer 02 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 6 07.84 607.00
3 Jan ČablaJan Čabla 02 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 7 08.01 557.00
4 Jakub CibulecJakub Cibulec 03 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 4 08.17 511.00
5 Jiří DostálJiří Dostál 03 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 2 08.44 439.00
6 Adam TomečekAdam Tomeček 03 Základní škola Horní Lideč, okres VsetínZákladní škola Horní Lideč,... 3 08.55 411.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 23.5.2018 - 08:10) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marian PražákMarian Pražák 02 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 6 07.42 739.00
2 Vojtěch BartošVojtěch Bartoš 02 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 7 07.73 640.00
3 Jakub VaněkJakub Vaněk 02 ZŠ a MŠ Větrná Uh.HradištěZŠ a MŠ Větrná Uh.Hradiště 5 07.86 601.00
4 Petr GrygarPetr Grygar 03 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 2 07.95 574.00
5 Štěpán FialaŠtěpán Fiala 02 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 3 08.07 540.00
6 Jiří ZemanJiří Zeman 02 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 4 08.28 481.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 23.5.2018 - 08:10) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KundrataAdam Kundrata 03 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 3 07.66 662.00
2 Lukáš VrabecLukáš Vrabec 02 ZŠ ZašováZŠ Zašová 7 07.78 625.00
3 René HověžákRené Hověžák 03 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 5 07.86 601.00
4 Erik JanáčErik Janáč 02 Základní škola Horní Lideč, okres VsetínZákladní škola Horní Lideč,... 6 08.01 557.00
5 Jakub TrčkaJakub Trčka 02 Základní škola Horní Lideč, okres VsetínZákladní škola Horní Lideč,... 2 08.05 545.00
6 Jan StaněkJan Staněk 03 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 4 08.09 534.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 23.5.2018 - 08:10) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ŠáchaPetr Šácha 02 ZŠ a MŠ Větrná Uh.HradištěZŠ a MŠ Větrná Uh.Hradiště 6 07.96 571.00
2 Vladislav ČervenýVladislav Červený 02 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 3 08.22 498.00
3 Tadeáš HartmanTadeáš Hartman 02 ZŠ ZašováZŠ Zašová 4 08.33 468.00
4 Miroslav KoudelíkMiroslav Koudelík 03 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 2 08.50 423.00
5 Josef HrubýJosef Hrubý 03 ZŠ ZašováZŠ Zašová 7 08.81 347.00
Tomáš KapitáníkTomáš Kapitáník 03 ZŠ a MŠ Větrná Uh.HradištěZŠ a MŠ Větrná Uh.Hradiště 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marian PražákMarian Pražák 02 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 6 07.42 739.00
2 Adam KundrataAdam Kundrata 03 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 3 07.66 662.00
3 Vojtěch BartošVojtěch Bartoš 02 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 7 07.73 640.00
4 Lukáš VrabecLukáš Vrabec 02 ZŠ ZašováZŠ Zašová 7 07.78 625.00
5 Lukáš LorencLukáš Lorenc 02 ZŠ a MŠ Větrná Uh.HradištěZŠ a MŠ Větrná Uh.Hradiště 5 07.80 619.00
6 Václav PfefferVáclav Pfeffer 02 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 6 07.84 607.00
7 Jakub VaněkJakub Vaněk 02 ZŠ a MŠ Větrná Uh.HradištěZŠ a MŠ Větrná Uh.Hradiště 5 07.86 601.00
7 René HověžákRené Hověžák 03 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 5 07.86 601.00
9 Petr GrygarPetr Grygar 03 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 2 07.95 574.00
10 Petr ŠáchaPetr Šácha 02 ZŠ a MŠ Větrná Uh.HradištěZŠ a MŠ Větrná Uh.Hradiště 6 07.96 571.00
11 Jan ČablaJan Čabla 02 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 7 08.01 557.00
11 Erik JanáčErik Janáč 02 Základní škola Horní Lideč, okres VsetínZákladní škola Horní Lideč,... 6 08.01 557.00
13 Jakub TrčkaJakub Trčka 02 Základní škola Horní Lideč, okres VsetínZákladní škola Horní Lideč,... 2 08.05 545.00
14 Štěpán FialaŠtěpán Fiala 02 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 3 08.07 540.00
15 Jan StaněkJan Staněk 03 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 4 08.09 534.00
16 Jakub CibulecJakub Cibulec 03 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 4 08.17 511.00
17 Vladislav ČervenýVladislav Červený 02 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 3 08.22 498.00
18 Jiří ZemanJiří Zeman 02 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 4 08.28 481.00
19 Tadeáš HartmanTadeáš Hartman 02 ZŠ ZašováZŠ Zašová 4 08.33 468.00
20 Jiří DostálJiří Dostál 03 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 2 08.44 439.00
21 Miroslav KoudelíkMiroslav Koudelík 03 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 2 08.50 423.00
22 Adam TomečekAdam Tomeček 03 Základní škola Horní Lideč, okres VsetínZákladní škola Horní Lideč,... 3 08.55 411.00
23 Josef HrubýJosef Hrubý 03 ZŠ ZašováZŠ Zašová 7 08.81 347.00
Tomáš KapitáníkTomáš Kapitáník 03 ZŠ a MŠ Větrná Uh.HradištěZŠ a MŠ Větrná Uh.Hradiště 5 DNS

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 23.5.2018 - 07:30) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym KousalJáchym Kousal 05 ZŠ OHRADAZŠ OHRADA 1 08.43 441.00
2 Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek 06 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 7 08.67 381.00
3 Matěj KarlíkMatěj Karlík 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 8 08.87 333.00
4 Tomáš ŽižkaTomáš Žižka 05 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 5 08.90 327.00
5 Tomáš TobolaTomáš Tobola 05 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 3 08.95 315.00
6 Adam DostálíkAdam Dostálík 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 4 09.08 287.00
7 Vít VymazalVít Vymazal 06 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 6 09.10 282.00
8 Vojtěch GrodaVojtěch Groda 05 Základní škola 5.května, Rožnov p.R.Základní škola 5.května, Ro... 2 09.30 241.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 23.5.2018 - 07:30) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 7 08.45 436.00
2 Miroslav JanovskýMiroslav Janovský 05 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 4 08.51 421.00
3 Martin SosnowskiMartin Sosnowski 05 Základní škola 5.května, Rožnov p.R.Základní škola 5.května, Ro... 6 08.75 362.00
4 Marek MahdalMarek Mahdal 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 2 08.76 359.00
5 Šimon KrálíčekŠimon Králíček 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 3 08.81 347.00
6 Marek BětuňákMarek Bětuňák 05 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 1 08.82 345.00
7 Jakub DvořákJakub Dvořák 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 5 08.87 333.00
8 Jakub FabrikaJakub Fabrika 06 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 8 09.61 183.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 23.5.2018 - 07:30) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří MičkeJiří Mičke 05 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 5 08.34 465.00
2 Michael BorikMichael Borik 05 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 3 08.52 418.00
3 Jan ResslerJan Ressler 06 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 6 08.96 313.00
4 Jan PobořilJan Pobořil 05 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 4 09.03 298.00
5 Adam ŠvageraAdam Švagera 05 ZŠ OHRADAZŠ OHRADA 2 09.15 272.00
6 Alexandr PujinAlexandr Pujin 05 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 7 09.16 270.00
7 Adam DobešAdam Dobeš 06 ZŠ OHRADAZŠ OHRADA 1 09.26 249.00
8 Jan StillerJan Stiller 06 Základní škola 5.května, Rožnov p.R.Základní škola 5.května, Ro... 8 09.56 192.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří MičkeJiří Mičke 05 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 5 08.34 465.00
2 Jáchym KousalJáchym Kousal 05 ZŠ OHRADAZŠ OHRADA 1 08.43 441.00
3 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 7 08.45 436.00
4 Miroslav JanovskýMiroslav Janovský 05 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 4 08.51 421.00
5 Michael BorikMichael Borik 05 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 3 08.52 418.00
6 Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek 06 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 7 08.67 381.00
7 Martin SosnowskiMartin Sosnowski 05 Základní škola 5.května, Rožnov p.R.Základní škola 5.května, Ro... 6 08.75 362.00
8 Marek MahdalMarek Mahdal 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 2 08.76 359.00
9 Šimon KrálíčekŠimon Králíček 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 3 08.81 347.00
10 Marek BětuňákMarek Bětuňák 05 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 1 08.82 345.00
11 Matěj KarlíkMatěj Karlík 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 8 08.87 333.00
11 Jakub DvořákJakub Dvořák 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 5 08.87 333.00
13 Tomáš ŽižkaTomáš Žižka 05 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 5 08.90 327.00
14 Tomáš TobolaTomáš Tobola 05 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 3 08.95 315.00
15 Jan ResslerJan Ressler 06 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 6 08.96 313.00
16 Jan PobořilJan Pobořil 05 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 4 09.03 298.00
17 Adam DostálíkAdam Dostálík 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 4 09.08 287.00
18 Vít VymazalVít Vymazal 06 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 6 09.10 282.00
19 Adam ŠvageraAdam Švagera 05 ZŠ OHRADAZŠ OHRADA 2 09.15 272.00
20 Alexandr PujinAlexandr Pujin 05 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 7 09.16 270.00
21 Adam DobešAdam Dobeš 06 ZŠ OHRADAZŠ OHRADA 1 09.26 249.00
22 Vojtěch GrodaVojtěch Groda 05 Základní škola 5.května, Rožnov p.R.Základní škola 5.května, Ro... 2 09.30 241.00
23 Jan StillerJan Stiller 06 Základní škola 5.května, Rožnov p.R.Základní škola 5.května, Ro... 8 09.56 192.00
24 Jakub FabrikaJakub Fabrika 06 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 8 09.61 183.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 23.5.2018 - 08:30) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 5 08.24 776.00
2 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 7 08.39 732.00
3 Jessica OndrigováJessica Ondrigová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 6 08.52 695.00
4 Hana KotulkováHana Kotulková 03 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 8 08.53 692.00
5 Lucie KašpárkováLucie Kašpárková 04 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 3 08.68 651.00
6 Denisa MaňáskováDenisa Maňásková 03 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 2 09.13 533.00
7 Sabina KneifelováSabina Kneifelová 04 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 4 09.23 509.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 23.5.2018 - 08:30) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 7 08.04 836.00
2 Karolína SmýkalováKarolína Smýkalová 03 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 2 08.35 744.00
3 Ema KráčalováEma Kráčalová 03 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 6 08.56 684.00
4 Marie VařechováMarie Vařechová 03 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 4 09.09 543.00
5 Tereza KonečnáTereza Konečná 03 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 5 09.13 533.00
6 Sára ČajanováSára Čajanová 02 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 3 09.33 484.00
7 Barbora PetřekováBarbora Petřeková 02 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 8 09.51 442.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 23.5.2018 - 08:30) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila ZedkováKamila Zedková 03 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 3 08.78 624.00
2 Ema BajčíkováEma Bajčíková 02 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 7 08.98 571.00
3 Julie TluťákováJulie Tluťáková 04 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 5 08.98 571.00
4 Viktorie ChytilováViktorie Chytilová 03 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 6 09.15 528.00
5 Tereza VašutováTereza Vašutová 03 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 4 09.15 528.00
6 Ema JanůEma Janů 04 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 2 09.18 521.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 7 08.04 836.00
2 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 5 08.24 776.00
3 Karolína SmýkalováKarolína Smýkalová 03 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 2 08.35 744.00
4 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 7 08.39 732.00
5 Jessica OndrigováJessica Ondrigová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 6 08.52 695.00
6 Hana KotulkováHana Kotulková 03 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 8 08.53 692.00
7 Ema KráčalováEma Kráčalová 03 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 6 08.56 684.00
8 Lucie KašpárkováLucie Kašpárková 04 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 3 08.68 651.00
9 Kamila ZedkováKamila Zedková 03 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 3 08.78 624.00
10 Ema BajčíkováEma Bajčíková 02 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 7 08.98 571.00
10 Julie TluťákováJulie Tluťáková 04 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 5 08.98 571.00
12 Marie VařechováMarie Vařechová 03 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 4 09.09 543.00
13 Denisa MaňáskováDenisa Maňásková 03 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 2 09.13 533.00
13 Tereza KonečnáTereza Konečná 03 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 5 09.13 533.00
15 Viktorie ChytilováViktorie Chytilová 03 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 6 09.15 528.00
15 Tereza VašutováTereza Vašutová 03 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 4 09.15 528.00
17 Ema JanůEma Janů 04 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 2 09.18 521.00
18 Sabina KneifelováSabina Kneifelová 04 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 4 09.23 509.00
19 Sára ČajanováSára Čajanová 02 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 3 09.33 484.00
20 Barbora PetřekováBarbora Petřeková 02 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 8 09.51 442.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 23.5.2018 - 07:50) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Romana HabartováRomana Habartová 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 7 09.11 538.00
2 Aneta PorubováAneta Porubová 05 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 6 09.27 499.00
3 Lucie RožnovjákováLucie Rožnovjáková 06 ZŠ OHRADAZŠ OHRADA 8 09.39 470.00
4 Marie SmutnáMarie Smutná 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 3 09.49 447.00
5 Kristýna UrbánkováKristýna Urbánková 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 4 09.58 426.00
6 Magdaléna VálkováMagdaléna Válková 05 ZŠ VidečskáZŠ Videčská 5 09.82 374.00
7 Valentýna ZadrobílkováValentýna Zadrobílková 05 ZŠ OHRADAZŠ OHRADA 2 09.98 340.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 23.5.2018 - 07:50) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 6 08.53 692.00
2 Tereza BarošováTereza Barošová 05 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 4 09.01 564.00
3 Viktorie ŠulcováViktorie Šulcová 05 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 7 09.12 536.00
4 Patricie OndráškováPatricie Ondrášková 05 ZŠ OHRADAZŠ OHRADA 3 09.19 518.00
5 Kamila SlovákováKamila Slováková 05 ZŠ VidečskáZŠ Videčská 5 09.55 433.00
6 Karolína TaftováKarolína Taftová 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 8 09.59 424.00
7 Simona SetínskáSimona Setínská 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 2 10.05 326.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 23.5.2018 - 07:50) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dita ZimčíkováDita Zimčíková 06 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 4 09.11 538.00
2 Michaela BelkováMichaela Belková 06 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 7 09.21 513.00
3 Vendula SukupováVendula Sukupová 05 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 6 09.24 506.00
4 Nikola RožnovjákováNikola Rožnovjáková 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 2 09.30 492.00
5 Marika MahdalováMarika Mahdalová 06 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 3 09.38 472.00
6 Anna ManiakováAnna Maniaková 05 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 5 10.08 320.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 23.5.2018 - 07:50) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 3 08.72 640.00
2 Melanie NovákováMelanie Nováková 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 4 08.90 592.00
3 Kateřina GrunikováKateřina Gruniková 05 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 5 08.95 579.00
4 Kateřina PavlasováKateřina Pavlasová 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 2 09.33 484.00
5 Tereza KuběnováTereza Kuběnová 06 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 7 09.50 444.00
6 Adriana BalejíkováAdriana Balejíková 06 ZŠ VidečskáZŠ Videčská 6 09.51 442.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 6 08.53 692.00
2 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 3 08.72 640.00
3 Melanie NovákováMelanie Nováková 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 4 08.90 592.00
4 Kateřina GrunikováKateřina Gruniková 05 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 5 08.95 579.00
5 Tereza BarošováTereza Barošová 05 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 4 09.01 564.00
6 Romana HabartováRomana Habartová 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 7 09.11 538.00
6 Dita ZimčíkováDita Zimčíková 06 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 4 09.11 538.00
8 Viktorie ŠulcováViktorie Šulcová 05 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 7 09.12 536.00
9 Patricie OndráškováPatricie Ondrášková 05 ZŠ OHRADAZŠ OHRADA 3 09.19 518.00
10 Michaela BelkováMichaela Belková 06 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 7 09.21 513.00
11 Vendula SukupováVendula Sukupová 05 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 6 09.24 506.00
12 Aneta PorubováAneta Porubová 05 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 6 09.27 499.00
13 Nikola RožnovjákováNikola Rožnovjáková 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 2 09.30 492.00
14 Kateřina PavlasováKateřina Pavlasová 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 2 09.33 484.00
15 Marika MahdalováMarika Mahdalová 06 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 3 09.38 472.00
16 Lucie RožnovjákováLucie Rožnovjáková 06 ZŠ OHRADAZŠ OHRADA 8 09.39 470.00
17 Marie SmutnáMarie Smutná 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 3 09.49 447.00
18 Tereza KuběnováTereza Kuběnová 06 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 7 09.50 444.00
19 Adriana BalejíkováAdriana Balejíková 06 ZŠ VidečskáZŠ Videčská 6 09.51 442.00
20 Kamila SlovákováKamila Slováková 05 ZŠ VidečskáZŠ Videčská 5 09.55 433.00
21 Kristýna UrbánkováKristýna Urbánková 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 4 09.58 426.00
22 Karolína TaftováKarolína Taftová 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 8 09.59 424.00
23 Magdaléna VálkováMagdaléna Válková 05 ZŠ VidečskáZŠ Videčská 5 09.82 374.00
24 Valentýna ZadrobílkováValentýna Zadrobílková 05 ZŠ OHRADAZŠ OHRADA 2 09.98 340.00
25 Simona SetínskáSimona Setínská 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 2 10.05 326.00
26 Anna ManiakováAnna Maniaková 05 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 5 10.08 320.00

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 23.5.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 9 1:45.46 744.00
2 Mariana VaňáčováMariana Vaňáčová 06 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 8 1:52.42 626.00
3 Tereza SommerováTereza Sommerová 05 ZŠ VidečskáZŠ Videčská 6 1:57.12 552.00
4 Marika MahdalováMarika Mahdalová 06 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 1 1:59.06 523.00
5 Vendula ValeriánováVendula Valeriánová 06 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 3 2:00.96 495.00
6 Tereza BarošováTereza Barošová 05 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 7 2:04.85 440.00
7 Zuzana KorpasováZuzana Korpasová 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 5 2:05.97 424.00
8 Evženie ČermákováEvženie Čermáková 06 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 4 2:06.56 416.00
9 Anna GregůrkováAnna Gregůrková 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 2 2:13.09 333.00
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (st, 23.5.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Gabriela KadlčkováGabriela Kadlčková 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 1 1:57.13 552.00
2 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 6 2:00.16 506.00
3 Aneta PorubováAneta Porubová 05 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 9 2:01.10 493.00
4 Nikola RožnovjákováNikola Rožnovjáková 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 3 2:03.23 462.00
5 Natálie BravenáNatálie Bravená 05 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 7 2:04.14 449.00
6 Kateřina GrunikováKateřina Gruniková 05 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 2 2:05.75 427.00
7 Tereza PivoňkováTereza Pivoňková 05 ZŠ OHRADAZŠ OHRADA 8 2:07.85 399.00
8 Renata SuchánkováRenata Suchánková 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 4 2:12.17 344.00
Kateřina ZeithamelováKateřina Zeithamelová 05 ZŠ VidečskáZŠ Videčská 5 DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 03 (st, 23.5.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nela FiuráškováNela Fiurášková 05 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 4 1:56.87 556.00
2 Adéla BukováAdéla Buková 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 2 1:58.84 526.00
3 Karolína MaderováKarolína Maderová 06 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 1 2:00.95 495.00
4 Kristýna UrbánkováKristýna Urbánková 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 6 2:03.47 459.00
5 Tereza ZezhulčíkováTereza Zezhulčíková 06 ZŠ VidečskáZŠ Videčská 3 2:03.95 452.00
6 Valerie StrakováValerie Straková 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 5 2:04.04 451.00
7 Barbora PaťavováBarbora Paťavová 05 ZŠ OHRADAZŠ OHRADA 8 2:14.27 319.00
8 Romana PapšíkováRomana Papšíková 05 ZŠ OHRADAZŠ OHRADA 7 2:19.23 263.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 9 1:45.46 744.00
2 Mariana VaňáčováMariana Vaňáčová 06 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 8 1:52.42 626.00
3 Nela FiuráškováNela Fiurášková 05 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 4 1:56.87 556.00
4 Tereza SommerováTereza Sommerová 05 ZŠ VidečskáZŠ Videčská 6 1:57.12 552.00
5 Gabriela KadlčkováGabriela Kadlčková 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 1 1:57.13 552.00
6 Adéla BukováAdéla Buková 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 2 1:58.84 526.00
7 Marika MahdalováMarika Mahdalová 06 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 1 1:59.06 523.00
8 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 6 2:00.16 506.00
9 Karolína MaderováKarolína Maderová 06 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 1 2:00.95 495.00
10 Vendula ValeriánováVendula Valeriánová 06 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 3 2:00.96 495.00
11 Aneta PorubováAneta Porubová 05 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 9 2:01.10 493.00
12 Nikola RožnovjákováNikola Rožnovjáková 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 3 2:03.23 462.00
13 Kristýna UrbánkováKristýna Urbánková 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 6 2:03.47 459.00
14 Tereza ZezhulčíkováTereza Zezhulčíková 06 ZŠ VidečskáZŠ Videčská 3 2:03.95 452.00
15 Valerie StrakováValerie Straková 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 5 2:04.04 451.00
16 Natálie BravenáNatálie Bravená 05 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 7 2:04.14 449.00
17 Tereza BarošováTereza Barošová 05 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 7 2:04.85 440.00
18 Kateřina GrunikováKateřina Gruniková 05 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 2 2:05.75 427.00
19 Zuzana KorpasováZuzana Korpasová 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 5 2:05.97 424.00
20 Evženie ČermákováEvženie Čermáková 06 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 4 2:06.56 416.00
21 Tereza PivoňkováTereza Pivoňková 05 ZŠ OHRADAZŠ OHRADA 8 2:07.85 399.00
22 Renata SuchánkováRenata Suchánková 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 4 2:12.17 344.00
23 Anna GregůrkováAnna Gregůrková 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 2 2:13.09 333.00
24 Barbora PaťavováBarbora Paťavová 05 ZŠ OHRADAZŠ OHRADA 8 2:14.27 319.00
25 Romana PapšíkováRomana Papšíková 05 ZŠ OHRADAZŠ OHRADA 7 2:19.23 263.00
Kateřina ZeithamelováKateřina Zeithamelová 05 ZŠ VidečskáZŠ Videčská 5 DNS

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 23.5.2018 - 11:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 8 2:26.91 732.00
2 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 10 2:28.22 715.00
3 Adriana FuglíkováAdriana Fuglíková 03 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 6 2:30.20 690.00
4 Tereza SuráTereza Surá 04 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 7 2:37.06 607.00
5 Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 2 2:47.01 495.00
6 Klára BrázdilováKlára Brázdilová 04 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 3 2:47.36 491.00
7 Dagmar HlucháňováDagmar Hlucháňová 04 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 9 2:54.89 414.00
8 Eliška MajerováEliška Majerová 04 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 5 3:01.89 348.00
9 Kateřina JuráňováKateřina Juráňová 04 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 4 3:08.83 287.00
10 Julie SkalíkováJulie Skalíková 03 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 1 3:11.28 267.00
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (st, 23.5.2018 - 11:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marie VařechováMarie Vařechová 03 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 1 2:40.30 569.00
2 Kristýna KrocováKristýna Krocová 04 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 4 2:42.00 550.00
3 Hana KotulkováHana Kotulková 03 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 7 2:43.91 529.00
4 Ema FridrichováEma Fridrichová 04 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 3 2:44.46 523.00
5 Dorka ŠevčíkováDorka Ševčíková 03 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 5 2:44.58 521.00
6 Natálie HanáčkováNatálie Hanáčková 04 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 6 2:48.34 481.00
7 Tereza KuželováTereza Kuželová 02 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 8 2:49.25 471.00
8 Nikola PulcováNikola Pulcová 03 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 2 2:56.79 396.00
9 Barbora PetřekováBarbora Petřeková 02 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 9 2:59.50 370.00
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 8 2:26.91 732.00
2 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 10 2:28.22 715.00
3 Adriana FuglíkováAdriana Fuglíková 03 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 6 2:30.20 690.00
4 Tereza SuráTereza Surá 04 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 7 2:37.06 607.00
5 Marie VařechováMarie Vařechová 03 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 1 2:40.30 569.00
6 Kristýna KrocováKristýna Krocová 04 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 4 2:42.00 550.00
7 Hana KotulkováHana Kotulková 03 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 7 2:43.91 529.00
8 Ema FridrichováEma Fridrichová 04 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 3 2:44.46 523.00
9 Dorka ŠevčíkováDorka Ševčíková 03 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 5 2:44.58 521.00
10 Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 2 2:47.01 495.00
11 Klára BrázdilováKlára Brázdilová 04 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 3 2:47.36 491.00
12 Natálie HanáčkováNatálie Hanáčková 04 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 6 2:48.34 481.00
13 Tereza KuželováTereza Kuželová 02 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 8 2:49.25 471.00
14 Dagmar HlucháňováDagmar Hlucháňová 04 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 9 2:54.89 414.00
15 Nikola PulcováNikola Pulcová 03 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 2 2:56.79 396.00
16 Barbora PetřekováBarbora Petřeková 02 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 9 2:59.50 370.00
17 Eliška MajerováEliška Majerová 04 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 5 3:01.89 348.00
18 Kateřina JuráňováKateřina Juráňová 04 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 4 3:08.83 287.00
19 Julie SkalíkováJulie Skalíková 03 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 1 3:11.28 267.00

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 23.5.2018 - 12:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Prokop ŠkrabálekProkop Škrabálek 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 1 3:21.42 470.00
2 Patrik MatulaPatrik Matula 05 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 3 3:23.47 453.00
3 Martin MelichaříkMartin Melichařík 05 Základní škola 5.května, Rožnov p.R.Základní škola 5.května, Ro... 7 3:25.85 433.00
4 Filip KaláčFilip Kaláč 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 10 3:27.12 423.00
5 Václav ZahradníčekVáclav Zahradníček 06 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 4 3:30.35 398.00
6 Mikuláš KapsaMikuláš Kapsa 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 6 3:33.26 376.00
7 Petr HurtaPetr Hurta 05 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 5 3:36.06 355.00
8 Tomáš MacekTomáš Macek 06 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 9 3:37.10 347.00
9 David JarošekDavid Jarošek 05 ZŠ OHRADAZŠ OHRADA 2 3:39.50 330.00
10 Miroslav HolinkaMiroslav Holinka 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 8 3:49.62 262.00
11 Petr SolařPetr Solař 06 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 11 3:54.33 232.00
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (st, 23.5.2018 - 12:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 8 3:07.27 595.00
2 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 9 3:07.58 592.00
3 Mikis KotopulosMikis Kotopulos 05 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 5 3:16.56 511.00
4 Adam ŠvageraAdam Švagera 05 ZŠ OHRADAZŠ OHRADA 1 3:21.76 467.00
5 Ondřej KozelekOndřej Kozelek 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 4 3:27.75 418.00
6 Filip DaněkFilip Daněk 05 ZŠ OHRADAZŠ OHRADA 2 3:40.40 323.00
7 Jan StillerJan Stiller 06 Základní škola 5.května, Rožnov p.R.Základní škola 5.května, Ro... 10 3:47.92 273.00
8 David ŠimšaDavid Šimša 05 Základní škola 5.května, Rožnov p.R.Základní škola 5.května, Ro... 7 3:51.16 252.00
9 Tomáš ZpěvákTomáš Zpěvák 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 6 3:54.95 229.00
10 Daniel SváčekDaniel Sváček 05 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 3 3:58.80 206.00
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 8 3:07.27 595.00
2 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 9 3:07.58 592.00
3 Mikis KotopulosMikis Kotopulos 05 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 5 3:16.56 511.00
4 Prokop ŠkrabálekProkop Škrabálek 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 1 3:21.42 470.00
5 Adam ŠvageraAdam Švagera 05 ZŠ OHRADAZŠ OHRADA 1 3:21.76 467.00
6 Patrik MatulaPatrik Matula 05 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 3 3:23.47 453.00
7 Martin MelichaříkMartin Melichařík 05 Základní škola 5.května, Rožnov p.R.Základní škola 5.května, Ro... 7 3:25.85 433.00
8 Filip KaláčFilip Kaláč 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 10 3:27.12 423.00
9 Ondřej KozelekOndřej Kozelek 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 4 3:27.75 418.00
10 Václav ZahradníčekVáclav Zahradníček 06 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 4 3:30.35 398.00
11 Mikuláš KapsaMikuláš Kapsa 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 6 3:33.26 376.00
12 Petr HurtaPetr Hurta 05 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 5 3:36.06 355.00
13 Tomáš MacekTomáš Macek 06 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 9 3:37.10 347.00
14 David JarošekDavid Jarošek 05 ZŠ OHRADAZŠ OHRADA 2 3:39.50 330.00
15 Filip DaněkFilip Daněk 05 ZŠ OHRADAZŠ OHRADA 2 3:40.40 323.00
16 Jan StillerJan Stiller 06 Základní škola 5.května, Rožnov p.R.Základní škola 5.května, Ro... 10 3:47.92 273.00
17 Miroslav HolinkaMiroslav Holinka 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 8 3:49.62 262.00
18 David ŠimšaDavid Šimša 05 Základní škola 5.května, Rožnov p.R.Základní škola 5.května, Ro... 7 3:51.16 252.00
19 Petr SolařPetr Solař 06 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 11 3:54.33 232.00
20 Tomáš ZpěvákTomáš Zpěvák 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 6 3:54.95 229.00
21 Daniel SváčekDaniel Sváček 05 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 3 3:58.80 206.00

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 23.5.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 ZŠ a MŠ Větrná Uh.HradištěZŠ a MŠ Větrná Uh.Hradiště 9 4:42.00 668.00
2 Jan StaněkJan Staněk 03 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 3 4:44.82 650.00
3 Jiří PinďákJiří Pinďák 01 Základní škola Horní Lideč, okres VsetínZákladní škola Horní Lideč,... 1 4:45.57 646.00
4 Richard VašíčekRichard Vašíček 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 6 4:48.69 627.00
5 Filip FusekFilip Fusek 03 Základní škola Horní Lideč, okres VsetínZákladní škola Horní Lideč,... 2 4:52.20 605.00
6 Lukáš JanoštíkLukáš Janoštík 03 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 5 5:04.17 536.00
7 Erik BulejkoErik Bulejko 03 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 4 5:09.31 507.00
8 Tadeáš PennerTadeáš Penner 03 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 12 5:11.57 495.00
9 Filip ČechFilip Čech 02 ZŠ a MŠ Větrná Uh.HradištěZŠ a MŠ Větrná Uh.Hradiště 8 5:15.22 475.00
10 Matěj MaršálekMatěj Maršálek 03 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 11 5:29.73 401.00
Štěpán JanošekŠtěpán Janošek 03 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 7 DNS
Tadeáš JurčekaTadeáš Jurčeka 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 10 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (st, 23.5.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš VrabecLukáš Vrabec 02 ZŠ ZašováZŠ Zašová 10 4:29.90 745.00
2 Daniel ŽvakDaniel Žvak 02 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 2 4:31.31 736.00
3 Kryštof ObadalKryštof Obadal 03 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 9 4:31.84 733.00
MS Dávid ŠimekDávid Šimek 04 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 7 4:49.91
5 Martin ŠtěpáníkMartin Štěpáník 02 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 3 5:10.82 499.00
6 Tomáš SkýpalaTomáš Skýpala 02 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 6 5:25.42 422.00
7 Ondřej KrupaaOndřej Krupaa 04 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 11 5:39.03 356.00
8 Marek PinďákMarek Pinďák 04 Základní škola Horní Lideč, okres VsetínZákladní škola Horní Lideč,... 1 5:46.96 320.00
9 Dominik MatejnýDominik Matejný 02 ZŠ ZašováZŠ Zašová 5 5:49.20 310.00
10 Jakub HavlíčekJakub Havlíček 02 ZŠ a MŠ Větrná Uh.HradištěZŠ a MŠ Větrná Uh.Hradiště 8 5:49.82 307.00
11 Viktor BumbalaViktor Bumbala 03 ZŠ ZašováZŠ Zašová 4 5:54.25 288.00
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš VrabecLukáš Vrabec 02 ZŠ ZašováZŠ Zašová 10 4:29.90 745.00
2 Daniel ŽvakDaniel Žvak 02 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 2 4:31.31 736.00
3 Kryštof ObadalKryštof Obadal 03 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 9 4:31.84 733.00
4 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 ZŠ a MŠ Větrná Uh.HradištěZŠ a MŠ Větrná Uh.Hradiště 9 4:42.00 668.00
5 Jan StaněkJan Staněk 03 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 3 4:44.82 650.00
6 Jiří PinďákJiří Pinďák 01 Základní škola Horní Lideč, okres VsetínZákladní škola Horní Lideč,... 1 4:45.57 646.00
7 Richard VašíčekRichard Vašíček 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 6 4:48.69 627.00
8 Dávid ŠimekDávid Šimek 04 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 7 4:49.91
9 Filip FusekFilip Fusek 03 Základní škola Horní Lideč, okres VsetínZákladní škola Horní Lideč,... 2 4:52.20 605.00
10 Lukáš JanoštíkLukáš Janoštík 03 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 5 5:04.17 536.00
11 Erik BulejkoErik Bulejko 03 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 4 5:09.31 507.00
12 Martin ŠtěpáníkMartin Štěpáník 02 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 3 5:10.82 499.00
13 Tadeáš PennerTadeáš Penner 03 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 12 5:11.57 495.00
14 Filip ČechFilip Čech 02 ZŠ a MŠ Větrná Uh.HradištěZŠ a MŠ Větrná Uh.Hradiště 8 5:15.22 475.00
15 Tomáš SkýpalaTomáš Skýpala 02 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 6 5:25.42 422.00
16 Matěj MaršálekMatěj Maršálek 03 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 11 5:29.73 401.00
17 Ondřej KrupaaOndřej Krupaa 04 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 11 5:39.03 356.00
18 Marek PinďákMarek Pinďák 04 Základní škola Horní Lideč, okres VsetínZákladní škola Horní Lideč,... 1 5:46.96 320.00
19 Dominik MatejnýDominik Matejný 02 ZŠ ZašováZŠ Zašová 5 5:49.20 310.00
20 Jakub HavlíčekJakub Havlíček 02 ZŠ a MŠ Větrná Uh.HradištěZŠ a MŠ Větrná Uh.Hradiště 8 5:49.82 307.00
21 Viktor BumbalaViktor Bumbala 03 ZŠ ZašováZŠ Zašová 4 5:54.25 288.00
Štěpán JanošekŠtěpán Janošek 03 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 7 DNS
Tadeáš JurčekaTadeáš Jurčeka 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 10 DNS

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 23.5.2018 - 10:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hověžák, Kundrata, Bulejko, Štěpáník Hověžák, Kundrata, Bulejko, Štěpáník ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 4 29.68 619.00
2 Hartman, Vrabec, Matejný, Rákosník Hartman, Vrabec, Matejný, Rákosník ZŠ ZašováZŠ Zašová 2 30.16 583.00
3 Trčka, Janáč, Švec, Ptáček Trčka, Janáč, Švec, Ptáček Základní škola Horní Lideč, okres VsetínZákladní škola Horní Lideč,... 3 30.30 572.00
4 Pfeffer, Obadal, Bartoš, Hořínka Pfeffer, Obadal, Bartoš, Hořínka ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 6 30.93 526.00
5 Červený, Grygar, Dostál, Grejták Červený, Grygar, Dostál, Grejták ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 5 30.99 522.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 23.5.2018 - 10:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kapitáník, Vaněk, Lorenc, Šácha Kapitáník, Vaněk, Lorenc, Šácha ZŠ a MŠ Větrná Uh.HradištěZŠ a MŠ Větrná Uh.Hradiště 6 30.49 558.00
2 Pražák, Staněk, Čabla, Penner Pražák, Staněk, Čabla, Penner ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 5 30.74 540.00
3 Zeman, Fiala, Cibulec, Koleček Zeman, Fiala, Cibulec, Koleček ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 2 30.83 534.00
4 Hrubý, Bumbala, Tvrdý, Svozil Hrubý, Bumbala, Tvrdý, Svozil ZŠ ZašováZŠ Zašová 3 32.79 401.00
5 Janoštík, Žvak, Adzima, Nevrla Janoštík, Žvak, Adzima, Nevrla ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 4 33.55 354.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hověžák, Kundrata, Bulejko, Štěpáník Hověžák, Kundrata, Bulejko, Štěpáník ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 4 29.68 619.00
2 Hartman, Vrabec, Matejný, Rákosník Hartman, Vrabec, Matejný, Rákosník ZŠ ZašováZŠ Zašová 2 30.16 583.00
3 Trčka, Janáč, Švec, Ptáček Trčka, Janáč, Švec, Ptáček Základní škola Horní Lideč, okres VsetínZákladní škola Horní Lideč,... 3 30.30 572.00
4 Kapitáník, Vaněk, Lorenc, Šácha Kapitáník, Vaněk, Lorenc, Šácha ZŠ a MŠ Větrná Uh.HradištěZŠ a MŠ Větrná Uh.Hradiště 6 30.49 558.00
5 Pražák, Staněk, Čabla, Penner Pražák, Staněk, Čabla, Penner ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 5 30.74 540.00
6 Zeman, Fiala, Cibulec, Koleček Zeman, Fiala, Cibulec, Koleček ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 2 30.83 534.00
7 Pfeffer, Obadal, Bartoš, Hořínka Pfeffer, Obadal, Bartoš, Hořínka ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 6 30.93 526.00
8 Červený, Grygar, Dostál, Grejták Červený, Grygar, Dostál, Grejták ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 5 30.99 522.00
9 Hrubý, Bumbala, Tvrdý, Svozil Hrubý, Bumbala, Tvrdý, Svozil ZŠ ZašováZŠ Zašová 3 32.79 401.00
10 Janoštík, Žvak, Adzima, Nevrla Janoštík, Žvak, Adzima, Nevrla ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 4 33.55 354.00

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 23.5.2018 - 09:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vlachynský, Ressler, Šípek, Pekař Vlachynský, Ressler, Šípek, Pekař ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 2 32.13 444.00
2 Janovský, Mičke, Žižka, Kotopulos Janovský, Mičke, Žižka, Kotopulos ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 6 33.05 384.00
3 Bětuňák, Tobola, Pobořil, Hurta Bětuňák, Tobola, Pobořil, Hurta ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 5 33.58 352.00
4 Švagera, Kousal, Dobeš, Miklaš Švagera, Kousal, Dobeš, Miklaš ZŠ OHRADAZŠ OHRADA 4 33.67 347.00
5 Dostálík, Dvořák, Vymazal, Macek Dostálík, Dvořák, Vymazal, Macek ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 3 33.90 333.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 23.5.2018 - 09:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pujin, Borik, Matula, Štourač Pujin, Borik, Matula, Štourač ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 6 32.71 406.00
2 Mahdal, Karlík, Králíček, Surý Mahdal, Karlík, Králíček, Surý ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 3 33.53 355.00
3 Sosnowski, Melichařík, Šimša, Gajdušek Sosnowski, Melichařík, Šimša, Gajdušek Základní škola 5.května, Rožnov p.R.Základní škola 5.května, Ro... 2 35.11 266.00
4 Daněk, Jarošek, Gola, Šturala Daněk, Jarošek, Gola, Šturala ZŠ OHRADAZŠ OHRADA 4 36.38 203.00
5 Zahradníček, Sváček, Španěl, Vašíček Zahradníček, Sváček, Španěl, Vašíček ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 5 36.55 195.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vlachynský, Ressler, Šípek, Pekař Vlachynský, Ressler, Šípek, Pekař ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 2 32.13 444.00
2 Pujin, Borik, Matula, Štourač Pujin, Borik, Matula, Štourač ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 6 32.71 406.00
3 Janovský, Mičke, Žižka, Kotopulos Janovský, Mičke, Žižka, Kotopulos ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 6 33.05 384.00
4 Mahdal, Karlík, Králíček, Surý Mahdal, Karlík, Králíček, Surý ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 3 33.53 355.00
5 Bětuňák, Tobola, Pobořil, Hurta Bětuňák, Tobola, Pobořil, Hurta ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 5 33.58 352.00
6 Švagera, Kousal, Dobeš, Miklaš Švagera, Kousal, Dobeš, Miklaš ZŠ OHRADAZŠ OHRADA 4 33.67 347.00
7 Dostálík, Dvořák, Vymazal, Macek Dostálík, Dvořák, Vymazal, Macek ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 3 33.90 333.00
8 Sosnowski, Melichařík, Šimša, Gajdušek Sosnowski, Melichařík, Šimša, Gajdušek Základní škola 5.května, Rožnov p.R.Základní škola 5.května, Ro... 2 35.11 266.00
9 Daněk, Jarošek, Gola, Šturala Daněk, Jarošek, Gola, Šturala ZŠ OHRADAZŠ OHRADA 4 36.38 203.00
10 Zahradníček, Sváček, Španěl, Vašíček Zahradníček, Sváček, Španěl, Vašíček ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 5 36.55 195.00

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 23.5.2018 - 10:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mitanová, Ondrigová, Fornůsková, Polášková Mitanová, Ondrigová, Fornůsková, Polášková ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 5 32.11 728.00
2 Kašpárková, Čajanová, Vařechová, Brázdilová Kašpárková, Čajanová, Vařechová, Brázdilová ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 6 32.57 695.00
3 Zedková, Smýkalová, Fridrichová, Olivíková Zedková, Smýkalová, Fridrichová, Olivíková 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 7 33.07 660.00
4 Chytilová, Maňásková, Kuchmister, Mitevová Chytilová, Maňásková, Kuchmister, Mitevová 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 2 33.16 653.00
5 Kráčalová, Kneifelová, Šimoníková, Tlusťáková Kráčalová, Kneifelová, Šimoníková, Tlusťáková Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 3 34.35 573.00
6 Vašutová, Kotulková, Konečná, Stejskalová Vašutová, Kotulková, Konečná, Stejskalová ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 4 34.79 545.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 23.5.2018 - 10:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mojžíšová, Ševčíková, Lekešová, Nagyová Mojžíšová, Ševčíková, Lekešová, Nagyová ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 5 33.76 612.00
2 Petřeková, Bajčíková, Hendrychová, Svozilová Petřeková, Bajčíková, Hendrychová, Svozilová Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 2 34.11 589.00
3 Krocová, Surá, Fusková, Kuželová Krocová, Surá, Fusková, Kuželová Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 3 35.29 513.00
4 Janů, Juráňová, Pulcová, Barotová Janů, Juráňová, Pulcová, Barotová 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 6 35.97 472.00
5 Skalíková, Majerová, Vašková, Mikudová Skalíková, Majerová, Vašková, Mikudová ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 4 36.68 430.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mitanová, Ondrigová, Fornůsková, Polášková Mitanová, Ondrigová, Fornůsková, Polášková ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 5 32.11 728.00
2 Kašpárková, Čajanová, Vařechová, Brázdilová Kašpárková, Čajanová, Vařechová, Brázdilová ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 6 32.57 695.00
3 Zedková, Smýkalová, Fridrichová, Olivíková Zedková, Smýkalová, Fridrichová, Olivíková 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 7 33.07 660.00
4 Chytilová, Maňásková, Kuchmister, Mitevová Chytilová, Maňásková, Kuchmister, Mitevová 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 2 33.16 653.00
5 Mojžíšová, Ševčíková, Lekešová, Nagyová Mojžíšová, Ševčíková, Lekešová, Nagyová ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 5 33.76 612.00
6 Petřeková, Bajčíková, Hendrychová, Svozilová Petřeková, Bajčíková, Hendrychová, Svozilová Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 2 34.11 589.00
7 Kráčalová, Kneifelová, Šimoníková, Tlusťáková Kráčalová, Kneifelová, Šimoníková, Tlusťáková Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 3 34.35 573.00
8 Vašutová, Kotulková, Konečná, Stejskalová Vašutová, Kotulková, Konečná, Stejskalová ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 4 34.79 545.00
9 Krocová, Surá, Fusková, Kuželová Krocová, Surá, Fusková, Kuželová Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 3 35.29 513.00
10 Janů, Juráňová, Pulcová, Barotová Janů, Juráňová, Pulcová, Barotová 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 6 35.97 472.00
11 Skalíková, Majerová, Vašková, Mikudová Skalíková, Majerová, Vašková, Mikudová ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 4 36.68 430.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 23.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šulcová, Maniaková, Sukupová, Novotná Šulcová, Maniaková, Sukupová, Novotná 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 2 33.71 616.00
2 Gruniková, Hefková, Ďuláková, Maderová Gruniková, Hefková, Ďuláková, Maderová ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 5 34.07 592.00
3 Urbánková, Belková, Zimčíková, Korpasová Urbánková, Belková, Zimčíková, Korpasová ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 4 34.62 556.00
4 Rožnovjáková, Pavlasová, Buková, Nguyen Rožnovjáková, Pavlasová, Buková, Nguyen ZŠ Oskol Kroměříž AZŠ Oskol Kroměříž A 3 35.07 527.00
5 Halíková, Straková, Chodurová, Brostíková Halíková, Straková, Chodurová, Brostíková ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 7 35.29 513.00
6 Papšíková, Bartíková, Mítková, Paťavová Papšíková, Bartíková, Mítková, Paťavová ZŠ OHRADAZŠ OHRADA 6 39.56 279.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 23.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Taftová, Vlachynská, Habartová, Jurčeková Taftová, Vlachynská, Habartová, Jurčeková ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 6 33.93 601.00
2 Smutná, Nováková, Mahdalová, Kadlčková Smutná, Nováková, Mahdalová, Kadlčková ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 3 34.86 540.00
3 Porubová, Barošová, Kolečková, Fiurášková Porubová, Barošová, Kolečková, Fiurášková ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 7 35.20 519.00
4 Balejíková, Válková, Slováková, Zeithamelová Balejíková, Válková, Slováková, Zeithamelová ZŠ VidečskáZŠ Videčská 2 35.57 496.00
5 Rožnovjáková, Ondrášková, Kašíková, Pivoňková Rožnovjáková, Ondrášková, Kašíková, Pivoňková ZŠ OHRADAZŠ OHRADA 5 35.94 474.00
6 Suchánková, Hrubá, Kalivodová, Jančová Suchánková, Hrubá, Kalivodová, Jančová ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 4 36.13 462.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šulcová, Maniaková, Sukupová, Novotná Šulcová, Maniaková, Sukupová, Novotná 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 2 33.71 616.00
2 Taftová, Vlachynská, Habartová, Jurčeková Taftová, Vlachynská, Habartová, Jurčeková ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 6 33.93 601.00
3 Gruniková, Hefková, Ďuláková, Maderová Gruniková, Hefková, Ďuláková, Maderová ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 5 34.07 592.00
4 Urbánková, Belková, Zimčíková, Korpasová Urbánková, Belková, Zimčíková, Korpasová ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 4 34.62 556.00
5 Smutná, Nováková, Mahdalová, Kadlčková Smutná, Nováková, Mahdalová, Kadlčková ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 3 34.86 540.00
6 Rožnovjáková, Pavlasová, Buková, Nguyen Rožnovjáková, Pavlasová, Buková, Nguyen ZŠ Oskol Kroměříž AZŠ Oskol Kroměříž A 3 35.07 527.00
7 Porubová, Barošová, Kolečková, Fiurášková Porubová, Barošová, Kolečková, Fiurášková ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 7 35.20 519.00
8 Halíková, Straková, Chodurová, Brostíková Halíková, Straková, Chodurová, Brostíková ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 7 35.29 513.00
9 Balejíková, Válková, Slováková, Zeithamelová Balejíková, Válková, Slováková, Zeithamelová ZŠ VidečskáZŠ Videčská 2 35.57 496.00
10 Rožnovjáková, Ondrášková, Kašíková, Pivoňková Rožnovjáková, Ondrášková, Kašíková, Pivoňková ZŠ OHRADAZŠ OHRADA 5 35.94 474.00
11 Suchánková, Hrubá, Kalivodová, Jančová Suchánková, Hrubá, Kalivodová, Jančová ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 4 36.13 462.00
12 Papšíková, Bartíková, Mítková, Paťavová Papšíková, Bartíková, Mítková, Paťavová ZŠ OHRADAZŠ OHRADA 6 39.56 279.00

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (st, 23.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.321.361.401.441.481.521.561.601.641.681.721.76 Body
1 Pavel GrejtákPavel Grejták
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
02 1.72 --oooooooxooxxx 560.00
2 Michal MachalaMichal Machala
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
03 1.72 -----xxoooooxoxxx 560.00
3= Erik JanáčErik Janáč
Základní škola Horní Lideč, okres VsetínZákladní škola Horní Lideč,...
02 1.64 --ooooooxoxxx 496.00
3= Miroslav KolečekMiroslav Koleček
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
03 1.64 ooooooooxoxxx 496.00
5 Martin JakšíkMartin Jakšík
ZŠ a MŠ Větrná Uh.HradištěZŠ a MŠ Větrná Uh.Hradiště
03 1.64 ooooooxxoxoxxoxxx 496.00
6 Tomáš KapitáníkTomáš Kapitáník
ZŠ a MŠ Větrná Uh.HradištěZŠ a MŠ Větrná Uh.Hradiště
03 1.60 ooooooooxxx 464.00
7 Pavel DlabajaPavel Dlabaja
Základní škola Horní Lideč, okres VsetínZákladní škola Horní Lideč,...
02 1.60 oooooooxxoxxx 464.00
8 Petr ŠáchaPetr Šácha
ZŠ a MŠ Větrná Uh.HradištěZŠ a MŠ Větrná Uh.Hradiště
02 1.60 oooooxxooxxoxxx 464.00
9= Dominik MatejnýDominik Matejný
ZŠ ZašováZŠ Zašová
02 1.56 ooxooooxxoxxx 434.00
9= Martin KabelkaMartin Kabelka
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
03 1.56 ooooxooxxoxxx 434.00
11 Petr AdzimaPetr Adzima
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
02 1.52 ooooooxxx 404.00
12 Erik NevrlaErik Nevrla
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
02 1.52 oooooxoxxx 404.00
13 Adam KundrataAdam Kundrata
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
03 1.52 oooooxxoxxx 404.00
14 Petr PšenčíkPetr Pšenčík
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
02 1.48 ooxoooxxx 374.00
15= Jakub RákosníkJakub Rákosník
ZŠ ZašováZŠ Zašová
02 1.48 ooooxoxxx 374.00
15= Tomáš HořínkaTomáš Hořínka
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
02 1.48 ooooxoxxx 374.00
17 Štěpán JanošekŠtěpán Janošek
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
03 1.48 ooxooxoxxx 374.00
18 Radek PšenicaRadek Pšenica
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
02 1.48 ooxxooxoxxx 374.00
19 Viktor BumbalaViktor Bumbala
ZŠ ZašováZŠ Zašová
03 1.44 oooxoxxx 345.00
20= Matěj MaršálekMatěj Maršálek
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
03 0.00 xxx 0.00
20= Richard ŠevečekRichard Ševeček
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
02 0.00 xxx 0.00
Celkem 21 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 23.5.2018 - 07:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.121.161.201.241.281.321.361.401.441.481.521.56 Body
1 Prokop ŠkrabálekProkop Škrabálek
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
05 1.52 oooooooooxooxxx 404.00
2 Jan PobořilJan Pobořil
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
05 1.52 ----o-xxoooxxoxxoxxx 404.00
3 Miroslav JanovskýMiroslav Janovský
ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín
05 1.44 oooooooxoxoxxx 345.00
4 Tomáš MacekTomáš Macek
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
06 1.44 ooooxooxxooxxoxxx 345.00
5 Erik DlabajaErik Dlabaja
ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín
05 1.40 ooooooooxxx 317.00
6 Ondřej MachůOndřej Machů
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
05 1.40 oooooooxoxxx 317.00
7= Mikis KotopulosMikis Kotopulos
ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín
05 1.36 oooooooxxx 290.00
7= Šimon KrálíčekŠimon Králíček
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
05 1.36 oooooooxxx 290.00
9 Viktor GolaViktor Gola
ZŠ OHRADAZŠ OHRADA
05 1.36 oooooxxoxoxxx 290.00
10 Martin ZálešákMartin Zálešák
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
05 1.36 ooooxxoxoxoxxx 290.00
11 Michael BorikMichael Borik
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
05 1.32 oooxooxoxxx 263.00
12 Lukáš ŠturalaLukáš Šturala
ZŠ OHRADAZŠ OHRADA
05 1.32 oooooxxoxxx 263.00
13 Jan ŠpanělJan Španěl
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
06 1.28 oooxoxoxxx 237.00
14= Tomáš ZpěvákTomáš Zpěvák
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
05 1.28 oooxxoxoxxx 237.00
14= Filip KaláčFilip Kaláč
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
05 1.28 ooxoxoxoxxx 237.00
16 Václav GajdušekVáclav Gajdušek
Základní škola 5.května, Rožnov p.R.Základní škola 5.května, Ro...
05 1.24 ooxooxxx 212.00
17 Vojtěch VašíčekVojtěch Vašíček
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
05 1.24 oxxooxoxxx 212.00
18 Matěj PolášekMatěj Polášek
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
06 1.24 oooxxoxxx 212.00
19 Miroslav HolinkaMiroslav Holinka
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
05 1.24 oxoxoxxoxxx 212.00
20 Filip DaněkFilip Daněk
ZŠ OHRADAZŠ OHRADA
05 1.20 ooxoxxx 188.00
21 Matěj MachačMatěj Machač
Základní škola 5.května, Rožnov p.R.Základní škola 5.května, Ro...
05 1.12 xxo 142.00
22 David ŠimšaDavid Šimša
Základní škola 5.května, Rožnov p.R.Základní škola 5.května, Ro...
05 0.00 xxx 0.00
Celkem 22 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 23.5.2018 - 09:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.221.261.301.341.381.421.461.501.541.581.621.66 Body
1 Karolína SmýkalováKarolína Smýkalová
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
03 1.54 ---oooxxooxxoxxx 666.00
2 Adéla LekešováAdéla Lekešová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
02 1.50 ooxoooxooxoxxx 621.00
3 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
03 1.46 --oooxxooxxx 577.00
4 Michaela StejskalováMichaela Stejskalová
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
03 1.46 ooooxoxxooxxx 577.00
5 Marie SvozilováMarie Svozilová
Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val...
02 1.46 --o-ooxo 577.00
6 Jana PoláškováJana Polášková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 1.42 --ooxxoxxoxxx 534.00
7= Lucie KašpárkováLucie Kašpárková
ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín
04 1.38 oooooxxx 491.00
7= Tereza SuráTereza Surá
Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př...
04 1.38 --oooxxx 491.00
7= Barbora MitevováBarbora Mitevová
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
03 1.38 oooooxxx 491.00
10 Ema KráčalováEma Kráčalová
Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př...
03 1.34 ooxooxxx 449.00
11 Lucie ProuzováLucie Prouzová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 1.34 xxooooxxx 449.00
12 Anetta ŠimoníkováAnetta Šimoníková
Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př...
03 1.34 oooxoxxx 449.00
13 Julie BajzováJulie Bajzová
ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín
04 1.34 xoxxoxxoxxoxxx 449.00
14 Michaela VaškováMichaela Vašková
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
02 1.30 oooxxx 409.00
15= Alžběta HluštíkováAlžběta Hluštíková
ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín
04 1.30 xoooxxx
15= Tereza KonečnáTereza Konečná
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
03 1.30 oxooxxx 409.00
17 Natálie OlivíkováNatálie Olivíková
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
04 1.30 ooxxoxxx 409.00
18 Helena ProkešováHelena Prokešová
ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín
04 1.26 ooxxx 369.00
19 Barbora SváčkováBarbora Sváčková
Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val...
03 1.22 oxxx 331.00
Celkem 19 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 23.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.121.161.201.241.281.321.361.401.441.481.521.56 Body
1 Natálie NovotnáNatálie Novotná
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
05 1.52 oooooooooxxoxoxxx 644.00
2 Tereza KolečkováTereza Kolečková
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
05 1.36 oooooxxooxxx 470.00
3 Michaela BelkováMichaela Belková
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
06 1.36 oxoooxoxoxoxxx 470.00
4 Vendula SukupováVendula Sukupová
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
05 1.32 ooooooxxx 429.00
5= Michaela KadlčkováMichaela Kadlčková
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
05 1.32 oooooxoxxx 429.00
5= Aneta HrubáAneta Hrubá
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
05 1.32 oooooxoxxx 429.00
5= Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
05 1.32 oooooxoxxx 429.00
8 Soňa BartíkováSoňa Bartíková
ZŠ OHRADAZŠ OHRADA
05 1.32 ooooxoxxoxxx 429.00
9= Kateřina PavlasováKateřina Pavlasová
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
05 1.28 ooooxoxxx 389.00
9= Tereza SommerováTereza Sommerová
ZŠ VidečskáZŠ Videčská
05 1.28 ooooxoxxx 389.00
11 Tereza TunováTereza Tunová
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
06 1.28 ooxoxoxoxxx 389.00
12 Karolína TaftováKarolína Taftová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
05 1.28 ooooxxoxxx 389.00
13 Gabriela VardžákováGabriela Vardžáková
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
05 1.28 ooxooxxoxxx 389.00
14 Kristýna ŠčepánováKristýna Ščepánová
ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín
05 1.24 ooxooxxx 350.00
15 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
05 1.24 oooxoxxx 350.00
16 Adéla BukováAdéla Buková
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
05 1.24 xoooxxoxxx 350.00
17 Adriana BalejíkováAdriana Balejíková
ZŠ VidečskáZŠ Videčská
06 1.24 oxxooxxoxxx 350.00
18= Marie SmutnáMarie Smutná
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
05 1.20 oooxxx 312.00
18= Renata SuchánkováRenata Suchánková
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
05 1.20 oooxxx 312.00
20 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková
ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín
06 1.20 oxooxxx 312.00
21 Martina KašíkováMartina Kašíková
ZŠ OHRADAZŠ OHRADA
06 1.20 oxxooxxx 312.00
22 Romana PapšíkováRomana Papšíková
ZŠ OHRADAZŠ OHRADA
05 1.16 xxooxxx 275.00
23 Tereza VardžákováTereza Vardžáková
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
06 1.12 oxxx 239.00
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (st, 23.5.2018 - 08:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Erik BulejkoErik Bulejko
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
03 5.85 0.0 554.00
2 René HověžákRené Hověžák
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
03 5.53 0.0 487.00
3 Václav PfefferVáclav Pfeffer
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
02 5.51 0.0 483.00
4 Filip ŠvecFilip Švec
Základní škola Horní Lideč, okres VsetínZákladní škola Horní Lideč,...
03 5.44 0.0 469.00
5 Jakub TrčkaJakub Trčka
Základní škola Horní Lideč, okres VsetínZákladní škola Horní Lideč,...
02 5.43 0.0 467.00
6 Jakub CibulecJakub Cibulec
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
03 5.35 0.0 451.00
7 Kryštof ObadalKryštof Obadal
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
03 5.25 0.0 431.00
8 Pavel GrejtákPavel Grejták
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
02 5.24 0.0 429.00
9 Jiří ZemanJiří Zeman
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
02 5.15 0.0 411.00
10 Jakub VaněkJakub Vaněk
ZŠ a MŠ Větrná Uh.HradištěZŠ a MŠ Větrná Uh.Hradiště
02 5.15 0.0 411.00
11 Miroslav KolečekMiroslav Koleček
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
03 5.13 0.0 407.00
12 Lukáš LorencLukáš Lorenc
ZŠ a MŠ Větrná Uh.HradištěZŠ a MŠ Větrná Uh.Hradiště
02 5.09 0.0 400.00
13 Adam KadlčekAdam Kadlček
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
03 4.92 0.0 367.00
14 Petr GrygarPetr Grygar
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
03 4.86 0.0 356.00
15 Adam TomečekAdam Tomeček
Základní škola Horní Lideč, okres VsetínZákladní škola Horní Lideč,...
03 4.73 0.0 332.00
16 Marian PražákMarian Pražák
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
02 4.69 0.0 324.00
17 Filip ČechFilip Čech
ZŠ a MŠ Větrná Uh.HradištěZŠ a MŠ Větrná Uh.Hradiště
02 4.66 0.0 319.00
18 Vojtěch TvrdýVojtěch Tvrdý
ZŠ ZašováZŠ Zašová
02 4.58 0.0 304.00
19 Daniel ŽvakDaniel Žvak
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
02 4.49 0.0 288.00
20 Jan SvozilJan Svozil
ZŠ ZašováZŠ Zašová
04 4.20 0.0 239.00
21 Josef HrubýJosef Hrubý
ZŠ ZašováZŠ Zašová
03 4.10 0.0 222.00
Michal MachalaMichal Machala
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
03 DNS 0.0 0.00
Josef ŠtouračJosef Štourač
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
03 NM 0.0 0.00
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 23.5.2018 - 10:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam ŠtouračAdam Štourač
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
05 4.99 0.0 380.00
2 Jiří MičkeJiří Mičke
ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín
05 4.93 0.0 369.00
3 Ondřej KoníčekOndřej Koníček
ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín
05 4.88 0.0 360.00
4 Šimon PekařŠimon Pekař
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
05 4.83 0.0 350.00
5 Marek BětuňákMarek Bětuňák
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
05 4.65 0.0 317.00
6 Jakub SurýJakub Surý
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
05 4.57 0.0 303.00
7 Tomáš TobolaTomáš Tobola
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
05 4.48 0.0 287.00
8 Jakub DvořákJakub Dvořák
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
05 4.46 0.0 283.00
9 Vojtěch StraňákVojtěch Straňák
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
05 4.41 0.0 274.00
10 Alexandr PujinAlexandr Pujin
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
05 4.35 0.0 264.00
11 Ondřej MachůOndřej Machů
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
05 4.33 0.0 261.00
12 Tomáš ŽižkaTomáš Žižka
ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín
05 4.31 0.0 257.00
13 Vít VymazalVít Vymazal
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
06 4.29 0.0 254.00
14 Martin ZálešákMartin Zálešák
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
05 4.24 0.0 245.00
15 Petr HurtaPetr Hurta
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
05 4.22 0.0 242.00
16 Viktor GolaViktor Gola
ZŠ OHRADAZŠ OHRADA
05 4.19 0.0 237.00
17 Adam DobešAdam Dobeš
ZŠ OHRADAZŠ OHRADA
06 4.15 0.0 230.00
18 Jan ResslerJan Ressler
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
06 4.12 0.0 225.00
19 Martin SosnowskiMartin Sosnowski
Základní škola 5.května, Rožnov p.R.Základní škola 5.května, Ro...
05 4.09 0.0 220.00
20 Václav GajdušekVáclav Gajdušek
Základní škola 5.května, Rožnov p.R.Základní škola 5.května, Ro...
05 3.92 0.0 193.00
21 Miroslav MiklašMiroslav Miklaš
ZŠ OHRADAZŠ OHRADA
06 3.78 0.0 171.00
22 Adam DostálíkAdam Dostálík
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
05 3.69 0.0 158.00
Jakub FabrikaJakub Fabrika
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
06 NM 0.0 0.00
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 23.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana PoláškováJana Polášková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 5.25 0.0 628.00
2 Barbora MitevováBarbora Mitevová
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
03 5.07 0.0 578.00
3 Julie HendrychováJulie Hendrychová
Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val...
04 4.79 0.0 503.00
4 Jessica OndrigováJessica Ondrigová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 4.76 0.0 495.00
5 Michaela StejskalováMichaela Stejskalová
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
03 4.71 0.0 482.00
6 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
02 4.70 0.0 479.00
7 Kamila ZedkováKamila Zedková
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
03 4.68 0.0 474.00
8 Klára BrázdilováKlára Brázdilová
ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín
04 4.53 0.0 436.00
9 Julie TlusťákováJulie Tlusťáková
Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př...
04 4.52 0.0 433.00
10 Alžběta HluštíkováAlžběta Hluštíková
ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín
04 4.33 0.0 386.00
11 Tereza VašutováTereza Vašutová
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
03 4.28 0.0 374.00
12 Ema FridrichováEma Fridrichová
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
04 4.20 0.0 355.00
13 Ema BajčíkováEma Bajčíková
Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val...
02 4.17 0.0 347.00
14 Sabina KneifelováSabina Kneifelová
Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př...
04 4.13 0.0 338.00
15 Dagmar HlucháňováDagmar Hlucháňová
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
04 4.09 0.0 329.00
16 Julie SkalíkováJulie Skalíková
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
03 4.09 0.0 329.00
17 Julie BajzováJulie Bajzová
ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín
04 4.04 0.0 317.00
18 Tereza FuskováTereza Fusková
Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př...
03 4.03 0.0 315.00
19 Viktorie ChytilováViktorie Chytilová
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
03 4.00 0.0 308.00
20 Ema JanůEma Janů
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
04 3.56 0.0 212.00
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 23.5.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie NovotnáNatálie Novotná
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
05 4.83 0.0 514.00
2 Hana JančováHana Jančová
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
06 4.57 0.0 446.00
3 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková
ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín
06 4.45 0.0 416.00
4 Melanie NovákováMelanie Nováková
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
05 4.42 0.0 408.00
5 Kristýna ŠčepánováKristýna Ščepánová
ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín
05 4.40 0.0 403.00
6 Gabriela VardžákováGabriela Vardžáková
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
05 4.37 0.0 396.00
7 Zuzana PetrášováZuzana Petrášová
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
05 4.28 0.0 374.00
8 Viktorie ŠulcováViktorie Šulcová
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
05 4.25 0.0 367.00
9 Kateřina ZeithamelováKateřina Zeithamelová
ZŠ VidečskáZŠ Videčská
05 4.19 0.0 352.00
10 Karolína MaderováKarolína Maderová
ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín
06 4.16 0.0 345.00
11 Klára HalíkováKlára Halíková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
05 4.15 0.0 343.00
12 Zuzana KorpasováZuzana Korpasová
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
05 4.11 0.0 333.00
13 Zuzana DudkováZuzana Dudková
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
05 4.08 0.0 326.00
14 Tereza KuběnováTereza Kuběnová
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
06 3.99 0.0 306.00
15 Kali NguyenKali Nguyen
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
05 3.99 0.0 306.00
16 Michaela KalivodováMichaela Kalivodová
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
06 3.95 0.0 296.00
17 Lucie RožnovjákováLucie Rožnovjáková
ZŠ OHRADAZŠ OHRADA
06 3.93 0.0 292.00
18 Romana HabartováRomana Habartová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
05 3.89 0.0 283.00
19 Magdaléna VálkováMagdaléna Válková
ZŠ VidečskáZŠ Videčská
05 3.81 0.0 265.00
20 Simona SetínskáSimona Setínská
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
05 3.69 0.0 239.00
21 Anna MítkováAnna Mítková
ZŠ OHRADAZŠ OHRADA
05 3.62 0.0 225.00
22 Tereza TunováTereza Tunová
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
06 3.53 0.0 206.00
23 Martina KašíkováMartina Kašíková
ZŠ OHRADAZŠ OHRADA
06 3.51 0.0 202.00
24 Tereza ChudějováTereza Chudějová
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
05 3.21 0.0 144.00
Kamila SlovákováKamila Slováková
ZŠ VidečskáZŠ Videčská
05 DNS 0.0 0.00
Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
05 DNS 0.0 0.00
Celkem 26 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 23.5.2018 - 09:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marie SvozilováMarie Svozilová
Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val...
02 11.05 0.0 598.00
2 Tereza FuskováTereza Fusková
Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př...
03 09.30 0.0 484.00
3 Natálie NagyováNatálie Nagyová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 09.28 0.0 482.00
4 Anetta ŠimoníkováAnetta Šimoníková
Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př...
03 09.10 0.0 471.00
5 Lucie ProuzováLucie Prouzová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 08.84 0.0 454.00
6 Nela OndryášováNela Ondryášová
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
02 08.59 0.0 438.00
7 Sára FišerováSára Fišerová
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
03 08.56 0.0 436.00
8 Natálie VeseláNatálie Veselá
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
02 08.39 0.0 425.00
9 Kateřina MikudováKateřina Mikudová
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
03 08.17 0.0 410.00
10 Aneta BřezíkováAneta Březíková
ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín
04 07.99 0.0 399.00
11 Ester MísteckáEster Místecká
Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val...
02 07.65 0.0 377.00
12 Barbora SváčkováBarbora Sváčková
Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val...
03 07.65 0.0 377.00
13 Lucie ProcházkováLucie Procházková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
03 07.60 0.0 374.00
14 Markéta BarotováMarkéta Barotová
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
03 07.13 0.0 343.00
15 Julie MěrkováJulie Měrková
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
04 06.85 0.0 325.00
16 Hanka VečeřováHanka Večeřová
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
03 06.83 0.0 324.00
17 Helena ProkešováHelena Prokešová
ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín
04 06.70 0.0 316.00
18 Denisa MaňáskováDenisa Maňásková
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
03 06.45 0.0 300.00
19 Eliška KovářováEliška Kovářová
1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov
04 06.11 0.0 278.00
Celkem 19 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 23.5.2018 - 10:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán FialaŠtěpán Fiala
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
02 13.27 0.0 684.00
2 Matěj SemančíkMatěj Semančík
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
03 11.93 0.0 602.00
3 Jan ČablaJan Čabla
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
02 11.89 0.0 600.00
4 Jakub RákosníkJakub Rákosník
ZŠ ZašováZŠ Zašová
02 11.60 0.0 582.00
5 Marcel PtáčekMarcel Ptáček
Základní škola Horní Lideč, okres VsetínZákladní škola Horní Lideč,...
02 11.28 0.0 563.00
6 Vojtěch BartošVojtěch Bartoš
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
02 11.22 0.0 559.00
7 Matyáš MichalčíkMatyáš Michalčík
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
03 11.10 0.0 552.00
8 Tomáš HořínkaTomáš Hořínka
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
02 10.42 0.0 511.00
9 Martin JakšíkMartin Jakšík
ZŠ a MŠ Větrná Uh.HradištěZŠ a MŠ Větrná Uh.Hradiště
03 10.40 0.0 510.00
10 Jonáš JurajdaJonáš Jurajda
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
02 10.30 0.0 504.00
11 René SinerRené Siner
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
03 10.12 0.0 493.00
12 Dominik TůmaDominik Tůma
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
02 09.99 0.0 485.00
13 Petr PšenčíkPetr Pšenčík
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
02 09.94 0.0 482.00
14 Petr ValaPetr Vala
ZŠ a MŠ Větrná Uh.HradištěZŠ a MŠ Větrná Uh.Hradiště
02 09.94 0.0 482.00
15 Jakub HavlíčekJakub Havlíček
ZŠ a MŠ Větrná Uh.HradištěZŠ a MŠ Větrná Uh.Hradiště
02 09.90 0.0 480.00
16 Tadeáš HartmanTadeáš Hartman
ZŠ ZašováZŠ Zašová
02 09.89 0.0 479.00
17 Jan SvozilJan Svozil
ZŠ ZašováZŠ Zašová
04 09.85 0.0 477.00
18 Miroslav KoudelíkMiroslav Koudelík
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
03 09.70 0.0 468.00
19 Richard ŠevečekRichard Ševeček
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
02 09.64 0.0 464.00
20 Jakub RománekJakub Románek
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
02 09.55 0.0 459.00
21 Martin ŠtěpáníkMartin Štěpáník
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
02 09.01 0.0 426.00
22 Jiří PinďákJiří Pinďák
Základní škola Horní Lideč, okres VsetínZákladní škola Horní Lideč,...
01 08.96 0.0 423.00
23 Erik NevrlaErik Nevrla
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
02 08.96 0.0 423.00
24 Matěj GajdošíkMatěj Gajdošík
Základní škola Horní Lideč, okres VsetínZákladní škola Horní Lideč,...
04 08.70 0.0 408.00
Celkem 24 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Jakub TrčkaJakub Trčka 02 Základní škola Horní Lideč, okres VsetínZákladní škola Horní Lideč,... 1012
Jan SvozilJan Svozil 04 ZŠ ZašováZŠ Zašová 0239
Miroslav KolečekMiroslav Koleček 03 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 0496
Vojtěch TvrdýVojtěch Tvrdý 02 ZŠ ZašováZŠ Zašová 0304
Filip ŠvecFilip Švec 03 Základní škola Horní Lideč, okres VsetínZákladní škola Horní Lideč,... 0469
Michal MachalaMichal Machala 03 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0560
Adam KadlčekAdam Kadlček 03 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0000
Josef ŠtouračJosef Štourač 03 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 0000
Pavel GrejtákPavel Grejták 02 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 0989
Matěj MaršálekMatěj Maršálek 03 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 0000
Tadeáš JurčekaTadeáš Jurčeka 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0000
Kryštof ObadalKryštof Obadal 03 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1690
Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 ZŠ a MŠ Větrná Uh.HradištěZŠ a MŠ Větrná Uh.Hradiště 0668
Jakub HavlíčekJakub Havlíček 02 ZŠ a MŠ Větrná Uh.HradištěZŠ a MŠ Větrná Uh.Hradiště 0000
Filip ČechFilip Čech 02 ZŠ a MŠ Větrná Uh.HradištěZŠ a MŠ Větrná Uh.Hradiště 0475
Tadeáš PennerTadeáš Penner 03 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 0495
Dávid ŠimekDávid Šimek 04 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 0000
Petr AdzimaPetr Adzima 02 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 0404
Jakub RákosníkJakub Rákosník 02 ZŠ ZašováZŠ Zašová 1539
Petr ValaPetr Vala 02 ZŠ a MŠ Větrná Uh.HradištěZŠ a MŠ Větrná Uh.Hradiště 0482
Jonáš JurajdaJonáš Jurajda 02 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 0504
Jakub RománekJakub Románek 02 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 0000
René SinerRené Siner 03 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 0493
Dominik TůmaDominik Tůma 02 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 0485
Erik NevrlaErik Nevrla 02 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 0000
Pavel DlabajaPavel Dlabaja 02 Základní škola Horní Lideč, okres VsetínZákladní škola Horní Lideč,... 0464
Matyáš MichalčíkMatyáš Michalčík 03 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0552
Richard ŠevečekRichard Ševeček 02 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 0000
Martin KabelkaMartin Kabelka 03 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0434
Martin JakšíkMartin Jakšík 03 ZŠ a MŠ Větrná Uh.HradištěZŠ a MŠ Větrná Uh.Hradiště 1006
Petr PšenčíkPetr Pšenčík 02 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 0856
Radek PšenicaRadek Pšenica 02 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 0374
Matěj GajdošíkMatěj Gajdošík 04 Základní škola Horní Lideč, okres VsetínZákladní škola Horní Lideč,... 0000
Matěj SemančíkMatěj Semančík 03 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0602
Štěpán JanošekŠtěpán Janošek 03 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 0000
Richard VašíčekRichard Vašíček 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0627
Jiří ZemanJiří Zeman 02 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 0945
Lukáš VrabecLukáš Vrabec 02 ZŠ ZašováZŠ Zašová 1370
Tadeáš HartmanTadeáš Hartman 02 ZŠ ZašováZŠ Zašová 0947
Štěpán FialaŠtěpán Fiala 02 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 1224
Erik JanáčErik Janáč 02 Základní škola Horní Lideč, okres VsetínZákladní škola Horní Lideč,... 1053
Petr GrygarPetr Grygar 03 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 0930
Jakub CibulecJakub Cibulec 03 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 0962
Adam TomečekAdam Tomeček 03 Základní škola Horní Lideč, okres VsetínZákladní škola Horní Lideč,... 0000
René HověžákRené Hověžák 03 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 1088
Vladislav ČervenýVladislav Červený 02 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 0498
Jan StaněkJan Staněk 03 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 1190
Jiří DostálJiří Dostál 03 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 0522
Adam KundrataAdam Kundrata 03 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 1685
Miroslav KoudelíkMiroslav Koudelík 03 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0468
Tomáš SkýpalaTomáš Skýpala 02 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 0422
Tomáš KapitáníkTomáš Kapitáník 03 ZŠ a MŠ Větrná Uh.HradištěZŠ a MŠ Větrná Uh.Hradiště 1022
Lukáš LorencLukáš Lorenc 02 ZŠ a MŠ Větrná Uh.HradištěZŠ a MŠ Větrná Uh.Hradiště 1019
Dominik MatejnýDominik Matejný 02 ZŠ ZašováZŠ Zašová 0744
Lukáš JanoštíkLukáš Janoštík 03 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 0536
Viktor BumbalaViktor Bumbala 03 ZŠ ZašováZŠ Zašová 0000
Erik BulejkoErik Bulejko 03 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 1061
Martin ŠtěpáníkMartin Štěpáník 02 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0499
Daniel ŽvakDaniel Žvak 02 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 0736
Jakub VaněkJakub Vaněk 02 ZŠ a MŠ Větrná Uh.HradištěZŠ a MŠ Větrná Uh.Hradiště 1012
Filip FusekFilip Fusek 03 Základní škola Horní Lideč, okres VsetínZákladní škola Horní Lideč,... 0605
Jiří PinďákJiří Pinďák 01 Základní škola Horní Lideč, okres VsetínZákladní škola Horní Lideč,... 1069
Jan ČablaJan Čabla 02 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 1157
Josef HrubýJosef Hrubý 03 ZŠ ZašováZŠ Zašová 0000
Marian PražákMarian Pražák 02 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 1063
Václav PfefferVáclav Pfeffer 02 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1090
Petr ŠáchaPetr Šácha 02 ZŠ a MŠ Větrná Uh.HradištěZŠ a MŠ Větrná Uh.Hradiště 0000
Marek PinďákMarek Pinďák 04 Základní škola Horní Lideč, okres VsetínZákladní škola Horní Lideč,... 0000
Marcel PtáčekMarcel Ptáček 02 Základní škola Horní Lideč, okres VsetínZákladní škola Horní Lideč,... 1135
Vojtěch BartošVojtěch Bartoš 02 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1199
Tomáš HořínkaTomáš Hořínka 02 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0374
Ondřej KrupaaOndřej Krupaa 04 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 0356
Celkem 72 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Adam DobešAdam Dobeš 06 ZŠ OHRADAZŠ OHRADA 0577
Tomáš ZpěvákTomáš Zpěvák 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0237
Tomáš MacekTomáš Macek 06 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0692
Filip KaláčFilip Kaláč 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0660
David ŠimšaDavid Šimša 05 Základní škola 5.května, Rožnov p.R.Základní škola 5.května, Ro... 0000
Petr SolařPetr Solař 06 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 0232
Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 0952
Jakub SurýJakub Surý 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0550
Adam ŠtouračAdam Štourač 05 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 0704
Jakub FabrikaJakub Fabrika 06 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 0000
Miroslav MiklašMiroslav Miklaš 06 ZŠ OHRADAZŠ OHRADA 0000
Viktor GolaViktor Gola 05 ZŠ OHRADAZŠ OHRADA 0527
Martin ZálešákMartin Zálešák 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0290
Vojtěch StraňákVojtěch Straňák 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0274
Miroslav HolinkaMiroslav Holinka 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0262
Václav GajdušekVáclav Gajdušek 05 Základní škola 5.května, Rožnov p.R.Základní škola 5.května, Ro... 0405
Šimon PekařŠimon Pekař 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0350
Vojtěch VašíčekVojtěch Vašíček 05 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 0000
Jan ŠpanělJan Španěl 06 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 0237
Lukáš ŠturalaLukáš Šturala 05 ZŠ OHRADAZŠ OHRADA 0263
Erik DlabajaErik Dlabaja 05 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 0317
Matěj MachačMatěj Machač 05 Základní škola 5.května, Rožnov p.R.Základní škola 5.května, Ro... 0142
Ondřej MachůOndřej Machů 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0578
Šimon MartínekŠimon Martínek 05 ZŠ OHRADAZŠ OHRADA 0296
Dominik LysákDominik Lysák 06 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 0262
Stanislav JanovskýStanislav Janovský 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0246
Stanislav ZbořilStanislav Zbořil 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0260
Jakub NajmanJakub Najman 05 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 0286
Mikis KotopulosMikis Kotopulos 05 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 0511
Martin MelichaříkMartin Melichařík 05 Základní škola 5.května, Rožnov p.R.Základní škola 5.května, Ro... 1075
Mikuláš KapsaMikuláš Kapsa 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0000
Jáchym KousalJáchym Kousal 05 ZŠ OHRADAZŠ OHRADA 0808
Adam ŠvageraAdam Švagera 05 ZŠ OHRADAZŠ OHRADA 0739
Vojtěch GrodaVojtěch Groda 05 Základní škola 5.května, Rožnov p.R.Základní škola 5.května, Ro... 0547
Matěj PolášekMatěj Polášek 06 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 0212
Tomáš TobolaTomáš Tobola 05 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 0602
Marek BětuňákMarek Bětuňák 05 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 1014
Michael BorikMichael Borik 05 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 1087
Marek MahdalMarek Mahdal 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0359
Jan PobořilJan Pobořil 05 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 0404
Šimon KrálíčekŠimon Králíček 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0347
Adam DostálíkAdam Dostálík 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0287
Miroslav JanovskýMiroslav Janovský 05 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 0766
Jiří MičkeJiří Mičke 05 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 0834
Tomáš ŽižkaTomáš Žižka 05 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 0384
Jakub DvořákJakub Dvořák 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0616
Vít VymazalVít Vymazal 06 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0587
Martin SosnowskiMartin Sosnowski 05 Základní škola 5.května, Rožnov p.R.Základní škola 5.května, Ro... 0582
Petr HurtaPetr Hurta 05 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 0355
Ondřej KozelekOndřej Kozelek 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0418
Václav ZahradníčekVáclav Zahradníček 06 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 0618
Daniel SváčekDaniel Sváček 05 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 0000
Patrik MatulaPatrik Matula 05 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 0796
Filip DaněkFilip Daněk 05 ZŠ OHRADAZŠ OHRADA 0000
Dalibor HarásekDalibor Harásek 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0257
David JarošekDavid Jarošek 05 ZŠ OHRADAZŠ OHRADA 0330
Jan StillerJan Stiller 06 Základní škola 5.května, Rožnov p.R.Základní škola 5.května, Ro... 0273
Matěj KarlíkMatěj Karlík 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0355
Alexandr PujinAlexandr Pujin 05 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 0534
Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1475
Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek 06 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0772
Jan ResslerJan Ressler 06 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0000
Prokop ŠkrabálekProkop Škrabálek 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0874
Adam JechoAdam Jecho 06 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 0279
Mikuláš ObdržálekMikuláš Obdržálek 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0306
Celkem 65 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 23.5.2018 - 07:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
06 59.71 0.0 391.00
2 Martin MelichaříkMartin Melichařík
Základní škola 5.května, Rožnov p.R.Základní škola 5.května, Ro...
05 57.97 0.0 376.00
3 Jáchym KousalJáchym Kousal
ZŠ OHRADAZŠ OHRADA
05 56.92 0.0 367.00
4 Patrik MatulaPatrik Matula
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
05 54.14 0.0 343.00
5 Adam ŠtouračAdam Štourač
ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice
05 51.86 0.0 324.00
6 Vojtěch GrodaVojtěch Groda
Základní škola 5.května, Rožnov p.R.Základní škola 5.května, Ro...
05 49.82 0.0 306.00
7 Mikuláš ObdržálekMikuláš Obdržálek
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
05 49.78 0.0 306.00
8 Šimon MartínekŠimon Martínek
ZŠ OHRADAZŠ OHRADA
05 48.65 0.0 296.00
9 Matěj MachačMatěj Machač
Základní škola 5.května, Rožnov p.R.Základní škola 5.května, Ro...
05 48.65 0.0 296.00
10 Šimon PekařŠimon Pekař
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
05 47.89 0.0 290.00
11 Jakub NajmanJakub Najman
ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín
05 47.37 0.0 286.00
12 Adam JechoAdam Jecho
ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín
06 46.61 0.0 279.00
13 Dominik LysákDominik Lysák
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
06 44.54 0.0 262.00
14 Stanislav ZbořilStanislav Zbořil
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
05 44.37 0.0 260.00
15 Dalibor HarásekDalibor Harásek
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
05 43.90 0.0 257.00
16 Erik DlabajaErik Dlabaja
ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín
05 43.25 0.0 251.00
17 Jakub SurýJakub Surý
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
05 42.76 0.0 247.00
18 Stanislav JanovskýStanislav Janovský
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
05 42.68 0.0 246.00
19 Lukáš ŠturalaLukáš Šturala
ZŠ OHRADAZŠ OHRADA
05 41.58 0.0 237.00
20 Václav ZahradníčekVáclav Zahradníček
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
06 39.47 0.0 220.00
21 Jan ŠpanělJan Španěl
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
06 39.24 0.0 218.00
22 Marek MahdalMarek Mahdal
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
05 37.87 0.0 207.00
Celkem 22 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Ema JanůEma Janů 04 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 0000
Dagmar HlucháňováDagmar Hlucháňová 04 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 0329
Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 1218
Michaela VaškováMichaela Vašková 02 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 0409
Julie BajzováJulie Bajzová 04 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 0449
Alžběta HluštíkováAlžběta Hluštíková 04 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 0386
Helena ProkešováHelena Prokešová 04 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 0316
Natálie OlivíkováNatálie Olivíková 04 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 0409
Jana PoláškováJana Polášková 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1162
Anetta ŠimoníkováAnetta Šimoníková 03 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 0471
Adéla LekešováAdéla Lekešová 02 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0621
Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 1069
Michaela StejskalováMichaela Stejskalová 03 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 1059
Barbora SváčkováBarbora Sváčková 03 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 0331
Natálie NagyováNatálie Nagyová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0482
Julie SkalíkováJulie Skalíková 03 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 0000
Sára FišerováSára Fišerová 03 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 0436
Kateřina MikudováKateřina Mikudová 03 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 0000
Aneta BřezíkováAneta Březíková 04 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 0399
Julie MěrkováJulie Měrková 04 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 0325
Eliška KovářováEliška Kovářová 04 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 0000
Markéta BarotováMarkéta Barotová 03 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 0343
Nela OndryášováNela Ondryášová 02 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 0438
Lucie ProcházkováLucie Procházková 03 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0000
Natálie VeseláNatálie Veselá 02 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 0425
Ester MísteckáEster Místecká 02 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 0377
Lucie ProuzováLucie Prouzová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0454
Hanka VečeřováHanka Večeřová 03 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 0324
Marie SvozilováMarie Svozilová 02 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 1764
Tereza FuskováTereza Fusková 03 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 0484
Natálie HanáčkováNatálie Hanáčková 04 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 0481
Tereza SuráTereza Surá 04 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 1098
Karolína SmýkalováKarolína Smýkalová 03 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 2070
Kamila ZedkováKamila Zedková 03 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 1098
Denisa MaňáskováDenisa Maňásková 03 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 1186
Sára ČajanováSára Čajanová 02 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 0000
Lucie KašpárkováLucie Kašpárková 04 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 1142
Tereza VašutováTereza Vašutová 03 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 0374
Marie VařechováMarie Vařechová 03 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 1807
Tereza KonečnáTereza Konečná 03 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 1078
Sabina KneifelováSabina Kneifelová 04 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 0911
Julie TluťákováJulie Tluťáková 04 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 0571
Ema KráčalováEma Kráčalová 03 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 1133
Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1508
Jessica OndrigováJessica Ondrigová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0495
Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1564
Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 1309
Viktorie ChytilováViktorie Chytilová 03 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 0000
Barbora PetřekováBarbora Petřeková 02 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 0812
Hana KotulkováHana Kotulková 03 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 1221
Ema BajčíkováEma Bajčíková 02 Gymnázium Fr. Palackého Val. MeziříčíGymnázium Fr. Palackého Val... 0918
Julie SkalíkováJulie Skalíková 03 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 0000
Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0000
Klára BrázdilováKlára Brázdilová 04 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 0927
Nikola PulcováNikola Pulcová 03 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 0396
Kateřina JuráňováKateřina Juráňová 04 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 0000
Ema FridrichováEma Fridrichová 04 1. ZŠ Holešov1. ZŠ Holešov 0878
Eliška MajerováEliška Majerová 04 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 0348
Adriana FuglíkováAdriana Fuglíková 03 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 0690
Kristýna KrocováKristýna Krocová 04 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 0550
Dorka ŠevčíkováDorka Ševčíková 03 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0521
Julie TlusťákováJulie Tlusťáková 04 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 0433
Tereza KuželováTereza Kuželová 02 Základní škola Vizovice, přísp. org.Základní škola Vizovice, př... 0000
Celkem 63 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Kateřina PavlasováKateřina Pavlasová 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0873
Karolína TaftováKarolína Taftová 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0000
Anna MítkováAnna Mítková 05 ZŠ OHRADAZŠ OHRADA 0514
Zuzana KorpasováZuzana Korpasová 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0757
Klára HalíkováKlára Halíková 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0343
Tereza ChudějováTereza Chudějová 05 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 0000
Kateřina ZeithamelováKateřina Zeithamelová 05 ZŠ VidečskáZŠ Videčská 0352
Hana JančováHana Jančová 06 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0747
Michaela KalivodováMichaela Kalivodová 06 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0000
Zuzana PetrášováZuzana Petrášová 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0374
Zuzana DudkováZuzana Dudková 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0000
Karolína MaderováKarolína Maderová 06 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 0495
Evženie ČermákováEvženie Čermáková 06 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0000
Kali NguyenKali Nguyen 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0833
Martina KašíkováMartina Kašíková 06 ZŠ OHRADAZŠ OHRADA 0312
Natálie NovotnáNatálie Novotná 05 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 1774
Veronika BrostíkováVeronika Brostíková 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0349
Marie SmutnáMarie Smutná 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 1092
Romana PapšíkováRomana Papšíková 05 ZŠ OHRADAZŠ OHRADA 0399
Daniela TřískováDaniela Třísková 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0313
Mariana VaňáčováMariana Vaňáčová 06 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 0626
Anna GregůrkováAnna Gregůrková 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0000
Sára CingelováSára Cingelová 05 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 0281
Anežka BoudováAnežka Boudová 05 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 0313
Viktorie StaškováViktorie Stašková 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0451
Nela FiuráškováNela Fiurášková 05 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 0934
Romana PapšíkováRomana Papšíková 05 ZŠ OHRADAZŠ OHRADA 0000
Barbora PaťavováBarbora Paťavová 05 ZŠ OHRADAZŠ OHRADA 0319
Malvína MartinákováMalvína Martináková 05 ZŠ VidečskáZŠ Videčská 0000
Tereza ZezhulčíkováTereza Zezhulčíková 06 ZŠ VidečskáZŠ Videčská 0703
Michaela FojtíkováMichaela Fojtíková 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0000
Veronika ŠímováVeronika Šímová 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0337
Kateřina StrommerováKateřina Strommerová 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0310
Julie BabíkováJulie Babíková 06 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 0000
Vendula ValeriánováVendula Valeriánová 06 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 0753
Odeta MořkovskáOdeta Mořkovská 05 ZŠ VidečskáZŠ Videčská 0403
Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0000
Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0935
Gabriela VardžákováGabriela Vardžáková 05 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 0785
Aneta PorubováAneta Porubová 05 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 1511
Kamila SlovákováKamila Slováková 05 ZŠ VidečskáZŠ Videčská 0929
Magdaléna VálkováMagdaléna Válková 05 ZŠ VidečskáZŠ Videčská 0265
Adriana BalejíkováAdriana Balejíková 06 ZŠ VidečskáZŠ Videčská 0792
Tereza BarošováTereza Barošová 05 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 0564
Dita ZimčíkováDita Zimčíková 06 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0538
Kateřina GrunikováKateřina Gruniková 05 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 0579
Tereza KuběnováTereza Kuběnová 06 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 0306
Kristýna UrbánkováKristýna Urbánková 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0459
Marie SmutnáMarie Smutná 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0312
Melanie NovákováMelanie Nováková 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 1000
Marika MahdalováMarika Mahdalová 06 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0995
Valentýna ZadrobílkováValentýna Zadrobílková 05 ZŠ OHRADAZŠ OHRADA 0000
Adriana HefkováAdriana Hefková 05 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 1480
Simona SetínskáSimona Setínská 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0239
Nikola RožnovjákováNikola Rožnovjáková 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0954
Patricie OndráškováPatricie Ondrášková 05 ZŠ OHRADAZŠ OHRADA 1399
Valerie StrakováValerie Straková 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0000
Anna ManiakováAnna Maniaková 05 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 0000
Romana HabartováRomana Habartová 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0821
Tereza KolečkováTereza Kolečková 05 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 0752
Tereza VardžákováTereza Vardžáková 06 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 0000
Tereza SommerováTereza Sommerová 05 ZŠ VidečskáZŠ Videčská 0941
Renata SuchánkováRenata Suchánková 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0000
Kristýna ŠčepánováKristýna Ščepánová 05 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 0753
Aneta HrubáAneta Hrubá 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0725
Michaela KadlčkováMichaela Kadlčková 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0761
Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 2037
Soňa BartíkováSoňa Bartíková 05 ZŠ OHRADAZŠ OHRADA 0429
Adéla BukováAdéla Buková 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0526
Tereza TunováTereza Tunová 06 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0389
Karolína TaftováKarolína Taftová 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0389
Michaela BelkováMichaela Belková 06 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 1539
Lucie RožnovjákováLucie Rožnovjáková 06 ZŠ OHRADAZŠ OHRADA 0762
Viktorie ŠulcováViktorie Šulcová 05 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 0903
Vendula SukupováVendula Sukupová 05 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 0935
Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková 06 ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín 0728
Natálie BravenáNatálie Bravená 05 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 0449
Celkem 77 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 23.5.2018 - 08:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktorie StaškováViktorie Stašková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
05 47.72 0.0 451.00
2 Patricie OndráškováPatricie Ondrášková
ZŠ OHRADAZŠ OHRADA
05 44.20 0.0 407.00
3 Odeta MořkovskáOdeta Mořkovská
ZŠ VidečskáZŠ Videčská
05 43.87 0.0 403.00
4 Nela FiuráškováNela Fiurášková
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
05 41.87 0.0 378.00
5 Veronika BrostíkováVeronika Brostíková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
05 39.51 0.0 349.00
6 Veronika ŠímováVeronika Šímová
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
05 38.50 0.0 337.00
7 Michaela KadlčkováMichaela Kadlčková
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
05 38.08 0.0 332.00
8 Kali NguyenKali Nguyen
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
05 36.56 0.0 313.00
9 Anežka BoudováAnežka Boudová
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
05 36.54 0.0 313.00
10 Daniela TřískováDaniela Třísková
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
05 36.49 0.0 313.00
11 Kateřina StrommerováKateřina Strommerová
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
05 36.28 0.0 310.00
12 Hana JančováHana Jančová
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
06 35.56 0.0 301.00
13 Aneta HrubáAneta Hrubá
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
05 35.13 0.0 296.00
14 Anna MítkováAnna Mítková
ZŠ OHRADAZŠ OHRADA
05 34.49 0.0 289.00
15 Tereza KolečkováTereza Kolečková
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
05 33.98 0.0 282.00
16 Sára CingelováSára Cingelová
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
05 33.89 0.0 281.00
17 Adéla ChodurováAdéla Chodurová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
06 32.43 0.0 264.00
18 Vendula ValeriánováVendula Valeriánová
ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín
06 31.92 0.0 258.00
19 Tereza ZezhulčíkováTereza Zezhulčíková
ZŠ VidečskáZŠ Videčská
06 31.37 0.0 251.00
20 Malvína MartinákováMalvína Martináková
ZŠ VidečskáZŠ Videčská
05 31.36 0.0 251.00
21 Adriana HefkováAdriana Hefková
ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín
05 31.10 0.0 248.00
22 Barbora PaťavováBarbora Paťavová
ZŠ OHRADAZŠ OHRADA
05 30.87 0.0 245.00
23 Michaela KalivodováMichaela Kalivodová
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
06 30.14 0.0 237.00
24 Michaela FojtíkováMichaela Fojtíková
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
05 29.90 0.0 234.00
25 Julie BabíkováJulie Babíková
ZŠEZ ZlínZŠEZ Zlín
06 27.02 0.0 200.00
26 Tereza ChudějováTereza Chudějová
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
05 25.77 0.0 186.00
Celkem 26 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 1690
2 ZŠ TGM Bojkovice{8} 1685
3 ZŠ Zašová{8} 1539
4 ZŠ Zašová{8} 1370
5 ZŠ ZUBŘÍ{8} 1224
6 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 1199
7 ZŠ Mánesova Otrokovice{8} 1190
8 ZŠ Mánesova Otrokovice{8} 1157
9 Základní škola Horní Lideč, okres Vsetín{8} 1135
10 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 1090
11 ZŠ TGM Bojkovice{8} 1088
12 Základní škola Horní Lideč, okres Vsetín{8} 1069
13 ZŠ Mánesova Otrokovice{8} 1063
14 ZŠ TGM Bojkovice{8} 1061
15 Základní škola Horní Lideč, okres Vsetín{8} 1053
16 ZŠ a MŠ Větrná Uh.Hradiště{8} 1022
17 ZŠ a MŠ Větrná Uh.Hradiště{8} 1019
18 ZŠ a MŠ Větrná Uh.Hradiště{8} 1012
18 Základní škola Horní Lideč, okres Vsetín{8} 1012
20 ZŠ a MŠ Větrná Uh.Hradiště{8} 1006
21 ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí{8} 989
22 ZŠ ZUBŘÍ{8} 962
23 ZŠ Zašová{8} 947
24 ZŠ ZUBŘÍ{8} 945
25 ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí{8} 930
26 ZŠ Mánesova Otrokovice{8} 856
27 ZŠ Zašová{8} 744
28 ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí{8} 736
29 ZŠ a MŠ Větrná Uh.Hradiště{8} 668
30 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 627
31 Základní škola Horní Lideč, okres Vsetín{8} 605
32 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 602
33 ZŠ TGM Bojkovice{8} 560
34 ZŠ TGM Bojkovice{8} 552
35 ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí{8} 536
36 ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí{8} 522
37 ZŠ ZUBŘÍ{8} 504
38 ZŠ TGM Bojkovice{8} 499
39 ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí{8} 498
40 ZŠ ZUBŘÍ{8} 496
41 ZŠ Mánesova Otrokovice{8} 495
42 ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí{8} 493
43 ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí{8} 485
44 ZŠ a MŠ Větrná Uh.Hradiště{8} 482
45 ZŠ a MŠ Větrná Uh.Hradiště{8} 475
46 Základní škola Horní Lideč, okres Vsetín{8} 469
47 ZŠ TGM Bojkovice{8} 468
48 Základní škola Horní Lideč, okres Vsetín{8} 464
49 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 434
50 ZŠ ZUBŘÍ{8} 422
51 ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí{8} 404
52 ZŠ ZUBŘÍ{8} 374
52 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 374
54 ZŠ ZUBŘÍ{8} 356
55 ZŠ Zašová{8} 304
56 ZŠ Zašová{8} 239
57 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 0
57 ZŠ Mánesova Otrokovice{8} 0
57 ZŠ Mánesova Otrokovice{8} 0
57 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 0
57 ZŠ a MŠ Větrná Uh.Hradiště{8} 0
57 2. ZŠ Napajedla{8} 0
57 Základní škola Horní Lideč, okres Vsetín{8} 0
57 ZŠ ZUBŘÍ{8} 0
57 ZŠ Mánesova Otrokovice{8} 0
57 ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí{8} 0
57 ZŠ ZUBŘÍ{8} 0
57 ZŠ a MŠ Větrná Uh.Hradiště{8} 0
57 Základní škola Horní Lideč, okres Vsetín{8} 0
57 ZŠ Zašová{8} 0
57 ZŠ Zašová{8} 0
57 Základní škola Horní Lideč, okres Vsetín{8} 0
Celkem 72 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 1475
2 ZŠ Mánesova Otrokovice{8} 1087
3 Základní škola 5.května, Rožnov p.R.{8} 1075
4 ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí{8} 1014
5 ZŠEZ Zlín{8} 952
6 ZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice{8} 874
7 ZŠEZ Zlín{8} 834
8 ZŠ OHRADA{8} 808
9 ZŠ Mánesova Otrokovice{8} 796
10 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 772
11 ZŠEZ Zlín{8} 766
12 ZŠ OHRADA{8} 739
13 ZŠ Mánesova Otrokovice{8} 704
14 ZŠ Oskol Kroměříž{8} 692
15 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 660
16 ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí{8} 618
17 ZŠ Oskol Kroměříž{8} 616
18 ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí{8} 602
19 ZŠ Oskol Kroměříž{8} 587
20 Základní škola 5.května, Rožnov p.R.{8} 582
21 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 578
22 ZŠ OHRADA{8} 577
23 ZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice{8} 550
24 Základní škola 5.května, Rožnov p.R.{8} 547
25 ZŠ Mánesova Otrokovice{8} 534
26 ZŠ OHRADA{8} 527
27 ZŠEZ Zlín{8} 511
28 ZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice{8} 418
29 Základní škola 5.května, Rožnov p.R.{8} 405
30 ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí{8} 404
31 ZŠEZ Zlín{8} 384
32 ZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice{8} 359
33 ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí{8} 355
33 ZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice{8} 355
35 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 350
36 ZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice{8} 347
37 ZŠ OHRADA{8} 330
38 ZŠEZ Zlín{8} 317
39 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 306
40 ZŠ OHRADA{8} 296
41 ZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice{8} 290
42 ZŠ Oskol Kroměříž{8} 287
43 ZŠEZ Zlín{8} 286
44 ZŠEZ Zlín{8} 279
45 ZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice{8} 274
46 Základní škola 5.května, Rožnov p.R.{8} 273
47 ZŠ OHRADA{8} 263
48 ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí{8} 262
48 ZŠ Oskol Kroměříž{8} 262
50 ZŠ Oskol Kroměříž{8} 260
51 ZŠ Oskol Kroměříž{8} 257
52 ZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice{8} 246
53 ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí{8} 237
53 ZŠ Oskol Kroměříž{8} 237
55 ZŠ Mánesova Otrokovice{8} 232
56 ZŠ Mánesova Otrokovice{8} 212
57 Základní škola 5.května, Rožnov p.R.{8} 142
58 ZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice{8} 0
58 ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí{8} 0
58 Základní škola 5.května, Rožnov p.R.{8} 0
58 ZŠ Mánesova Otrokovice{8} 0
58 ZŠ OHRADA{8} 0
58 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 0
58 ZŠ OHRADA{8} 0
58 ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí{8} 0
Celkem 65 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 1. ZŠ Holešov{8} 2070
2 ZŠEZ Zlín{8} 1807
3 Gymnázium Fr. Palackého Val. Meziříčí{8} 1764
4 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 1564
5 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 1508
6 2. ZŠ Napajedla{8} 1309
7 ZŠ a MŠ Hutisko-Solanec{8} 1221
8 Gymnázium Fr. Palackého Val. Meziříčí{8} 1218
9 2. ZŠ Napajedla{8} 1186
10 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 1162
11 ZŠEZ Zlín{8} 1142
12 Základní škola Vizovice, přísp. org.{8} 1133
13 1. ZŠ Holešov{8} 1098
13 Základní škola Vizovice, přísp. org.{8} 1098
15 ZŠ a MŠ Hutisko-Solanec{8} 1078
16 2. ZŠ Napajedla{8} 1069
17 ZŠ a MŠ Hutisko-Solanec{8} 1059
18 ZŠEZ Zlín{8} 927
19 Gymnázium Fr. Palackého Val. Meziříčí{8} 918
20 Základní škola Vizovice, přísp. org.{8} 911
21 1. ZŠ Holešov{8} 878
22 Gymnázium Fr. Palackého Val. Meziříčí{8} 812
23 2. ZŠ Napajedla{8} 690
24 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 621
25 Základní škola Vizovice, přísp. org.{8} 571
26 Základní škola Vizovice, přísp. org.{8} 550
27 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 521
28 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 495
29 Základní škola Vizovice, přísp. org.{8} 484
30 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 482
31 2. ZŠ Napajedla{8} 481
32 Základní škola Vizovice, přísp. org.{8} 471
33 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 454
34 ZŠEZ Zlín{8} 449
35 ZŠ a MŠ Hutisko-Solanec{8} 438
36 ZŠ a MŠ Hutisko-Solanec{8} 436
37 Základní škola Vizovice, přísp. org.{8} 433
38 2. ZŠ Napajedla{8} 425
39 1. ZŠ Holešov{8} 409
39 ZŠ a MŠ Hutisko-Solanec{8} 409
41 ZŠEZ Zlín{8} 399
42 1. ZŠ Holešov{8} 396
43 ZŠEZ Zlín{8} 386
44 Gymnázium Fr. Palackého Val. Meziříčí{8} 377
45 ZŠ a MŠ Hutisko-Solanec{8} 374
46 ZŠ a MŠ Hutisko-Solanec{8} 348
47 1. ZŠ Holešov{8} 343
48 Gymnázium Fr. Palackého Val. Meziříčí{8} 331
49 2. ZŠ Napajedla{8} 329
50 1. ZŠ Holešov{8} 325
51 2. ZŠ Napajedla{8} 324
52 ZŠEZ Zlín{8} 316
53 1. ZŠ Holešov{8} 0
53 ZŠ a MŠ Hutisko-Solanec{8} 0
53 ZŠ a MŠ Hutisko-Solanec{8} 0
53 1. ZŠ Holešov{8} 0
53 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 0
53 ZŠEZ Zlín{8} 0
53 1. ZŠ Holešov{8} 0
53 Základní škola Vizovice, přísp. org.{8} 0
53 2. ZŠ Napajedla{8} 0
53 ZŠ a MŠ Hutisko-Solanec{8} 0
53 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 0
Celkem 63 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 2037
2 2. ZŠ Napajedla{8} 1774
3 ZŠ TGM Bojkovice{8} 1539
4 ZŠ a MŠ Hutisko-Solanec{8} 1511
5 ZŠEZ Zlín{8} 1480
6 ZŠ OHRADA{8} 1399
7 ZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice{8} 1092
8 ZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice{8} 1000
9 ZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice{8} 995