Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV
Uherské Hradiště (23. 5. 2018)600 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (st, 23.5.2018 - 12:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema VlachynskáEma Vlachynská | 05 | ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní | 9 | 1:45.46 | 744.00 | |||||||||||||
2 | Mariana VaňáčováMariana Vaňáčová | 06 | 2. ZŠ Napajedla | 8 | 1:52.42 | 626.00 | |||||||||||||
3 | Tereza SommerováTereza Sommerová | 05 | ZŠ Videčská | 6 | 1:57.12 | 552.00 | |||||||||||||
4 | Marika MahdalováMarika Mahdalová | 06 | ZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice | 1 | 1:59.06 | 523.00 | |||||||||||||
5 | Vendula ValeriánováVendula Valeriánová | 06 | ZŠEZ Zlín | 3 | 2:00.96 | 495.00 | |||||||||||||
6 | Tereza BarošováTereza Barošová | 05 | ZŠ a MŠ Hutisko-Solanec | 7 | 2:04.85 | 440.00 | |||||||||||||
7 | Zuzana KorpasováZuzana Korpasová | 05 | ZŠ TGM Bojkovice | 5 | 2:05.97 | 424.00 | |||||||||||||
8 | Evženie ČermákováEvženie Čermáková | 06 | ZŠ Oskol Kroměříž | 4 | 2:06.56 | 416.00 | |||||||||||||
9 | Anna GregůrkováAnna Gregůrková | 05 | ZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice | 2 | 2:13.09 | 333.00 | |||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 02 (st, 23.5.2018 - 12:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kateřina ZeithamelováKateřina Zeithamelová | 05 | ZŠ Videčská | 5 | DNS | |||||||||||||||
1 | Gabriela KadlčkováGabriela Kadlčková | 05 | ZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice | 1 | 1:57.13 | 552.00 | |||||||||||||
2 | Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová | 05 | ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní | 6 | 2:00.16 | 506.00 | |||||||||||||
3 | Aneta PorubováAneta Porubová | 05 | ZŠ a MŠ Hutisko-Solanec | 9 | 2:01.10 | 493.00 | |||||||||||||
4 | Nikola RožnovjákováNikola Rožnovjáková | 05 | ZŠ Oskol Kroměříž | 3 | 2:03.23 | 462.00 | |||||||||||||
5 | Natálie BravenáNatálie Bravená | 05 | 2. ZŠ Napajedla | 7 | 2:04.14 | 449.00 | |||||||||||||
6 | Kateřina GrunikováKateřina Gruniková | 05 | ZŠEZ Zlín | 2 | 2:05.75 | 427.00 | |||||||||||||
7 | Tereza PivoňkováTereza Pivoňková | 05 | ZŠ OHRADA | 8 | 2:07.85 | 399.00 | |||||||||||||
8 | Renata SuchánkováRenata Suchánková | 05 | ZŠ TGM Bojkovice | 4 | 2:12.17 | 344.00 | |||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 03 (st, 23.5.2018 - 12:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela FiuráškováNela Fiurášková | 05 | ZŠ a MŠ Hutisko-Solanec | 4 | 1:56.87 | 556.00 | |||||||||||||
2 | Adéla BukováAdéla Buková | 05 | ZŠ Oskol Kroměříž | 2 | 1:58.84 | 526.00 | |||||||||||||
3 | Karolína MaderováKarolína Maderová | 06 | ZŠEZ Zlín | 1 | 2:00.95 | 495.00 | |||||||||||||
4 | Kristýna UrbánkováKristýna Urbánková | 05 | ZŠ TGM Bojkovice | 6 | 2:03.47 | 459.00 | |||||||||||||
5 | Tereza ZezhulčíkováTereza Zezhulčíková | 06 | ZŠ Videčská | 3 | 2:03.95 | 452.00 | |||||||||||||
6 | Valerie StrakováValerie Straková | 05 | ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní | 5 | 2:04.04 | 451.00 | |||||||||||||
7 | Barbora PaťavováBarbora Paťavová | 05 | ZŠ OHRADA | 8 | 2:14.27 | 319.00 | |||||||||||||
8 | Romana PapšíkováRomana Papšíková | 05 | ZŠ OHRADA | 7 | 2:19.23 | 263.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema VlachynskáEma Vlachynská | 05 | ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní | 9 | 1:45.46 | 744.00 | |||
2 | Mariana VaňáčováMariana Vaňáčová | 06 | 2. ZŠ Napajedla | 8 | 1:52.42 | 626.00 | |||
3 | Nela FiuráškováNela Fiurášková | 05 | ZŠ a MŠ Hutisko-Solanec | 4 | 1:56.87 | 556.00 | |||
4 | Tereza SommerováTereza Sommerová | 05 | ZŠ Videčská | 6 | 1:57.12 | 552.00 | |||
5 | Gabriela KadlčkováGabriela Kadlčková | 05 | ZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice | 1 | 1:57.13 | 552.00 | |||
6 | Adéla BukováAdéla Buková | 05 | ZŠ Oskol Kroměříž | 2 | 1:58.84 | 526.00 | |||
7 | Marika MahdalováMarika Mahdalová | 06 | ZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice | 1 | 1:59.06 | 523.00 | |||
8 | Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová | 05 | ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní | 6 | 2:00.16 | 506.00 | |||
9 | Karolína MaderováKarolína Maderová | 06 | ZŠEZ Zlín | 1 | 2:00.95 | 495.00 | |||
10 | Vendula ValeriánováVendula Valeriánová | 06 | ZŠEZ Zlín | 3 | 2:00.96 | 495.00 | |||
11 | Aneta PorubováAneta Porubová | 05 | ZŠ a MŠ Hutisko-Solanec | 9 | 2:01.10 | 493.00 | |||
12 | Nikola RožnovjákováNikola Rožnovjáková | 05 | ZŠ Oskol Kroměříž | 3 | 2:03.23 | 462.00 | |||
13 | Kristýna UrbánkováKristýna Urbánková | 05 | ZŠ TGM Bojkovice | 6 | 2:03.47 | 459.00 | |||
14 | Tereza ZezhulčíkováTereza Zezhulčíková | 06 | ZŠ Videčská | 3 | 2:03.95 | 452.00 | |||
15 | Valerie StrakováValerie Straková | 05 | ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní | 5 | 2:04.04 | 451.00 | |||
16 | Natálie BravenáNatálie Bravená | 05 | 2. ZŠ Napajedla | 7 | 2:04.14 | 449.00 | |||
17 | Tereza BarošováTereza Barošová | 05 | ZŠ a MŠ Hutisko-Solanec | 7 | 2:04.85 | 440.00 | |||
18 | Kateřina GrunikováKateřina Gruniková | 05 | ZŠEZ Zlín | 2 | 2:05.75 | 427.00 | |||
19 | Zuzana KorpasováZuzana Korpasová | 05 | ZŠ TGM Bojkovice | 5 | 2:05.97 | 424.00 | |||
20 | Evženie ČermákováEvženie Čermáková | 06 | ZŠ Oskol Kroměříž | 4 | 2:06.56 | 416.00 | |||
21 | Tereza PivoňkováTereza Pivoňková | 05 | ZŠ OHRADA | 8 | 2:07.85 | 399.00 | |||
22 | Renata SuchánkováRenata Suchánková | 05 | ZŠ TGM Bojkovice | 4 | 2:12.17 | 344.00 | |||
23 | Anna GregůrkováAnna Gregůrková | 05 | ZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice | 2 | 2:13.09 | 333.00 | |||
24 | Barbora PaťavováBarbora Paťavová | 05 | ZŠ OHRADA | 8 | 2:14.27 | 319.00 | |||
25 | Romana PapšíkováRomana Papšíková | 05 | ZŠ OHRADA | 7 | 2:19.23 | 263.00 | |||
Kateřina ZeithamelováKateřina Zeithamelová | 05 | ZŠ Videčská | 5 | DNS |