výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Karlovarský, Kategorie III a IV

Sokolov (31. 5. 2018)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 31.5.2018 - 08:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 3. ZŠ Cheb3. ZŠ Cheb 5 07.78 625.00
2 Petr ErnstPetr Ernst 02 ZŠ Chodov, KomenskéhoZŠ Chodov, Komenského 3 07.82 613.00
3 Filip BufkaFilip Bufka 04 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 4 08.05 545.00
4 Roman OttRoman Ott 02 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 2 08.20 503.00
Jakub VítekJakub Vítek 02 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 1 DNS
Tomáš SpáčilTomáš Spáčil 03 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 31.5.2018 - 08:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David DucDavid Duc 03 3. ZŠ Cheb3. ZŠ Cheb 3 07.68 656.00
2 Anh Mai PhanAnh Mai Phan 03 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 6 07.78 625.00
3 Adam FialaAdam Fiala 02 ZŠ Chodov, KomenskéhoZŠ Chodov, Komenského 5 07.92 583.00
Jakub JansaJakub Jansa 02 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 2 DNS
Vojtěch ČáslavskýVojtěch Čáslavský 03 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 31.5.2018 - 08:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav ProftMiroslav Proft 03 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 3 07.88 595.00
2 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 03 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 6 08.12 525.00
3 Patrik JiroušekPatrik Jiroušek 02 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 4 08.16 514.00
4 Roman RehákRoman Rehák 03 ZŠ Chodov, KomenskéhoZŠ Chodov, Komenského 5 08.54 413.00
Vladimír StejskalVladimír Stejskal 02 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 31.5.2018 - 08:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 3. ZŠ Cheb3. ZŠ Cheb 6 07.59 684.00
2 Radim StehlíkRadim Stehlík 03 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 2 07.64 668.00
3 Jan JadlovskýJan Jadlovský 03 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 4 07.93 580.00
4 Thang Le DucThang Le Duc 03 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 5 08.00 560.00
Filip KavkaFilip Kavka 02 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 3. ZŠ Cheb3. ZŠ Cheb 6 07.59 684.00
2 Radim StehlíkRadim Stehlík 03 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 2 07.64 668.00
3 David DucDavid Duc 03 3. ZŠ Cheb3. ZŠ Cheb 3 07.68 656.00
4 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 3. ZŠ Cheb3. ZŠ Cheb 5 07.78 625.00
4 Anh Mai PhanAnh Mai Phan 03 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 6 07.78 625.00
6 Petr ErnstPetr Ernst 02 ZŠ Chodov, KomenskéhoZŠ Chodov, Komenského 3 07.82 613.00
7 Miroslav ProftMiroslav Proft 03 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 3 07.88 595.00
8 Adam FialaAdam Fiala 02 ZŠ Chodov, KomenskéhoZŠ Chodov, Komenského 5 07.92 583.00
9 Jan JadlovskýJan Jadlovský 03 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 4 07.93 580.00
10 Thang Le DucThang Le Duc 03 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 5 08.00 560.00
11 Filip BufkaFilip Bufka 04 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 4 08.05 545.00
12 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 03 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 6 08.12 525.00
13 Patrik JiroušekPatrik Jiroušek 02 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 4 08.16 514.00
14 Roman OttRoman Ott 02 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 2 08.20 503.00
15 Roman RehákRoman Rehák 03 ZŠ Chodov, KomenskéhoZŠ Chodov, Komenského 5 08.54 413.00
Jakub VítekJakub Vítek 02 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 1 DNS
Tomáš SpáčilTomáš Spáčil 03 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 6 DNS
Jakub JansaJakub Jansa 02 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 2 DNS
Vojtěch ČáslavskýVojtěch Čáslavský 03 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 4 DNS
Vladimír StejskalVladimír Stejskal 02 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 2 DNS
Filip KavkaFilip Kavka 02 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 3 DNS

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 31.5.2018 - 08:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír MatějůVladimír Matějů 05 ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy VaryZŠ Dukelských hrdinů, Karlo... 3 08.67 381.00
2 David ŠtikaDavid Štika 06 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 6 09.03 298.00
3 Marek RaclavskýMarek Raclavský 05 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 2 09.04 295.00
4 Pavel HauserPavel Hauser 05 ZŠ Sokolov, Rokycanova 258ZŠ Sokolov, Rokycanova 258 4 09.58 188.00
5 Tomáš ZázrivecTomáš Zázrivec 06 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786 1 09.61 183.00
6 Šimon MlejnekŠimon Mlejnek 05 ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká 5 10.50 58.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 31.5.2018 - 08:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KvietikAdam Kvietik 05 ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy VaryZŠ Dukelských hrdinů, Karlo... 2 08.42 444.00
2 Štěpán StarýŠtěpán Starý 05 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 1 08.51 421.00
3 Matěj BoroličMatěj Borolič 06 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 4 08.70 374.00
4 Tomáš JindraTomáš Jindra 06 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786 5 09.04 295.00
5 Vít HolubVít Holub 05 ZŠ Sokolov, Rokycanova 258ZŠ Sokolov, Rokycanova 258 3 09.21 259.00
6 František SpiříkFrantišek Spiřík 06 ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká 6 09.71 166.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 31.5.2018 - 08:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Arman DivotyanArman Divotyan 05 ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy VaryZŠ Dukelských hrdinů, Karlo... 5 08.70 374.00
2 Eduard AbtEduard Abt 05 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 4 08.72 369.00
3 Jan TřesohlavýJan Třesohlavý 05 ZŠ Sokolov, Rokycanova 258ZŠ Sokolov, Rokycanova 258 2 09.07 289.00
4 Martin ČernýMartin Černý 05 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 3 09.28 245.00
5 Tomáš ZáhorskýTomáš Záhorský 05 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786 6 09.51 201.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KvietikAdam Kvietik 05 ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy VaryZŠ Dukelských hrdinů, Karlo... 2 08.42 444.00
2 Štěpán StarýŠtěpán Starý 05 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 1 08.51 421.00
3 Vladimír MatějůVladimír Matějů 05 ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy VaryZŠ Dukelských hrdinů, Karlo... 3 08.67 381.00
4 Matěj BoroličMatěj Borolič 06 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 4 08.70 374.00
4 Arman DivotyanArman Divotyan 05 ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy VaryZŠ Dukelských hrdinů, Karlo... 5 08.70 374.00
6 Eduard AbtEduard Abt 05 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 4 08.72 369.00
7 David ŠtikaDavid Štika 06 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 6 09.03 298.00
8 Marek RaclavskýMarek Raclavský 05 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 2 09.04 295.00
8 Tomáš JindraTomáš Jindra 06 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786 5 09.04 295.00
10 Jan TřesohlavýJan Třesohlavý 05 ZŠ Sokolov, Rokycanova 258ZŠ Sokolov, Rokycanova 258 2 09.07 289.00
11 Vít HolubVít Holub 05 ZŠ Sokolov, Rokycanova 258ZŠ Sokolov, Rokycanova 258 3 09.21 259.00
12 Martin ČernýMartin Černý 05 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 3 09.28 245.00
13 Tomáš ZáhorskýTomáš Záhorský 05 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786 6 09.51 201.00
14 Pavel HauserPavel Hauser 05 ZŠ Sokolov, Rokycanova 258ZŠ Sokolov, Rokycanova 258 4 09.58 188.00
15 Tomáš ZázrivecTomáš Zázrivec 06 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786 1 09.61 183.00
16 František SpiříkFrantišek Spiřík 06 ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká 6 09.71 166.00
17 Šimon MlejnekŠimon Mlejnek 05 ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká 5 10.50 58.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 31.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora StupkováBarbora Stupková 02 Gymnázium Sokolov, HusitskáGymnázium Sokolov, Husitská 6 08.59 676.00
2 Kristina KůtkováKristina Kůtková 03 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 5 08.81 616.00
3 Nicole HofmanováNicole Hofmanová 04 Gymnázium Sokolov, HusitskáGymnázium Sokolov, Husitská 3 08.89 595.00
4 Eliška PánkováEliška Pánková 04 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 2 09.45 456.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 31.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 03 Gymnázium Sokolov, HusitskáGymnázium Sokolov, Husitská 4 08.44 718.00
2 Karolína RampováKarolína Rampová 03 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 1 08.63 665.00
3 Adéla KrálováAdéla Králová 04 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 5 08.69 648.00
4 Antonie PlavcováAntonie Plavcová 04 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 6 08.70 645.00
5 Sára KirchnerováSára Kirchnerová 03 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 3 08.72 640.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 03 Gymnázium Sokolov, HusitskáGymnázium Sokolov, Husitská 4 08.44 718.00
2 Barbora StupkováBarbora Stupková 02 Gymnázium Sokolov, HusitskáGymnázium Sokolov, Husitská 6 08.59 676.00
3 Karolína RampováKarolína Rampová 03 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 1 08.63 665.00
4 Adéla KrálováAdéla Králová 04 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 5 08.69 648.00
5 Antonie PlavcováAntonie Plavcová 04 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 6 08.70 645.00
6 Sára KirchnerováSára Kirchnerová 03 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 3 08.72 640.00
7 Kristina KůtkováKristina Kůtková 03 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 5 08.81 616.00
8 Nicole HofmanováNicole Hofmanová 04 Gymnázium Sokolov, HusitskáGymnázium Sokolov, Husitská 3 08.89 595.00
9 Eliška PánkováEliška Pánková 04 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 2 09.45 456.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 30.5.2018 - 23:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Claudia RampováClaudia Rampová 06 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 1 09.04 556.00
2 Eva MalichováEva Malichová 05 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14 6 09.23 509.00
3 Marie Eliška JavůrkováMarie Eliška Javůrková 05 ZŠ BřezováZŠ Březová 2 09.23 509.00
4 Terezie DrobnáTerezie Drobná 06 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 3 09.30 492.00
5 Mariana FrcerováMariana Frcerová 05 ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká 5 09.83 371.00
Eliška AugustováEliška Augustová 05 ZŠ PoštovníZŠ Poštovní 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 30.5.2018 - 23:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka BurešováLenka Burešová 05 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 4 08.70 645.00
2 Karolína JirkůKarolína Jirků 18 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786 5 08.77 626.00
3 Karolína ProcházkováKarolína Procházková 05 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 6 09.17 523.00
4 Tereza LörenzováTereza Lörenzová 06 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 2 09.38 472.00
5 Tereza ČtvrtečkováTereza Čtvrtečková 05 ZŠ BřezováZŠ Březová 3 09.41 465.00
Veronika TůmováVeronika Tůmová 06 ZŠ PoštovníZŠ Poštovní 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 30.5.2018 - 23:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla BrňákováAdéla Brňáková 05 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14 3 09.08 546.00
2 Sabina BláhováSabina Bláhová 05 ZŠ BřezováZŠ Březová 1 09.15 528.00
3 Martina ČernáMartina Černá 05 ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká 5 09.30 492.00
4 Sára BrachováSára Brachová 05 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 4 09.48 449.00
5 Nicol GrillováNicol Grillová 06 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 2 09.69 402.00
6 Natálie TřasákováNatálie Třasáková 05 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786 6 09.69 402.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 30.5.2018 - 23:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SkalováTereza Skalová 06 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14 5 09.02 561.00
2 Aneta WeizenbauerováAneta Weizenbauerová 06 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 6 09.57 428.00
3 Tereza ŠafářováTereza Šafářová 05 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 2 09.66 408.00
4 Karolína RyškováKarolína Ryšková 06 ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká 3 09.94 348.00
5 Veronika LauberováVeronika Lauberová 05 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786 4 10.20 297.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka BurešováLenka Burešová 05 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 4 08.70 645.00
2 Karolína JirkůKarolína Jirků 18 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786 5 08.77 626.00
3 Tereza SkalováTereza Skalová 06 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14 5 09.02 561.00
4 Claudia RampováClaudia Rampová 06 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 1 09.04 556.00
5 Adéla BrňákováAdéla Brňáková 05 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14 3 09.08 546.00
6 Sabina BláhováSabina Bláhová 05 ZŠ BřezováZŠ Březová 1 09.15 528.00
7 Karolína ProcházkováKarolína Procházková 05 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 6 09.17 523.00
8 Eva MalichováEva Malichová 05 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14 6 09.23 509.00
8 Marie Eliška JavůrkováMarie Eliška Javůrková 05 ZŠ BřezováZŠ Březová 2 09.23 509.00
10 Terezie DrobnáTerezie Drobná 06 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 3 09.30 492.00
10 Martina ČernáMartina Černá 05 ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká 5 09.30 492.00
12 Tereza LörenzováTereza Lörenzová 06 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 2 09.38 472.00
13 Tereza ČtvrtečkováTereza Čtvrtečková 05 ZŠ BřezováZŠ Březová 3 09.41 465.00
14 Sára BrachováSára Brachová 05 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 4 09.48 449.00
15 Aneta WeizenbauerováAneta Weizenbauerová 06 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 6 09.57 428.00
16 Tereza ŠafářováTereza Šafářová 05 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 2 09.66 408.00
17 Nicol GrillováNicol Grillová 06 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 2 09.69 402.00
17 Natálie TřasákováNatálie Třasáková 05 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786 6 09.69 402.00
19 Mariana FrcerováMariana Frcerová 05 ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká 5 09.83 371.00
20 Karolína RyškováKarolína Ryšková 06 ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká 3 09.94 348.00
21 Veronika LauberováVeronika Lauberová 05 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786 4 10.20 297.00
Eliška AugustováEliška Augustová 05 ZŠ PoštovníZŠ Poštovní 4 DNS
Veronika TůmováVeronika Tůmová 06 ZŠ PoštovníZŠ Poštovní 1 DNS

600 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (čt, 31.5.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Claudia RampováClaudia Rampová 06 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 1:54.55 592.00
2 Kateřina ŠtecováKateřina Štecová 06 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786 1:57.21 551.00
3 Michaela RybákováMichaela Rybáková 05 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 1:58.80 527.00
4 Natálie SeifertováNatálie Seifertová 06 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 1:59.38 518.00
5 Tereza SkalováTereza Skalová 06 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14 2:03.41 460.00
6 Hana DanilecováHana Danilecová 05 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14 2:07.91 398.00
7 Adéla PintováAdéla Pintová 06 ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká 2:11.06 358.00
8 Tereza ŠafářováTereza Šafářová 05 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 2:12.43 341.00
9 Theresia PolcarováTheresia Polcarová 05 ZŠ BřezováZŠ Březová 2:13.73 325.00
10 Tereza ElizováTereza Elizová 05 ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká 2:16.50 293.00
11 Lucie MacháčkováLucie Macháčková 05 ZŠ BřezováZŠ Březová 2:18.84 267.00
Veronika TůmováVeronika Tůmová 06 ZŠ PoštovníZŠ Poštovní DNS
Celkem 12 závodníků
Ml. žákyně 02 (čt, 31.5.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
Markéta ŠnicerováMarkéta Šnicerová 05 ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká 2:18.16
1 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 06 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 1:55.31 580.00
2 Viktorie DrobnáViktorie Drobná 06 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 1:55.95 570.00
3 Lucie MaškováLucie Mašková 06 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14 2:01.41 488.00
4 Natálie StudnařováNatálie Studnařová 06 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786 2:08.08 396.00
5 Tereza ČtvrtečkováTereza Čtvrtečková 05 ZŠ BřezováZŠ Březová 2:08.44 392.00
6 Kristýna VítkováKristýna Vítková 05 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 2:10.89 360.00
7 Lucie ŠobíškováLucie Šobíšková 06 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 2:12.85 336.00
8 Barbora MihokováBarbora Mihoková 06 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786 2:15.01 310.00
Nela JuránkováNela Juránková 06 ZŠ PoštovníZŠ Poštovní DNS
Denisa PeťovskáDenisa Peťovská 06 ZŠ PoštovníZŠ Poštovní DNS
Celkem 11 závodníků

800 m - Žákyně

(čt, 31.5.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora StupkováBarbora Stupková 02 Gymnázium Sokolov, HusitskáGymnázium Sokolov, Husitská 2:29.19 703.00
2 Markéta KůrkováMarkéta Kůrková 02 Gymnázium Sokolov, HusitskáGymnázium Sokolov, Husitská 2:41.30 558.00
3 Petra ŠteinfeldováPetra Šteinfeldová 04 Gymnázium Sokolov, HusitskáGymnázium Sokolov, Husitská 2:41.73 553.00
4 Marie LillováMarie Lillová 03 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 2:43.29 536.00
5 Karolína RampováKarolína Rampová 03 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 2:57.50 389.00
6 Olga MeiserováOlga Meiserová 04 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 3:04.82 322.00
7 Zuzana HoráčkováZuzana Horáčková 04 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 3:10.70 272.00
8 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 03 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 3:14.41 243.00
9 Kateřina MudrováKateřina Mudrová 02 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 3:19.45 206.00
Celkem 9 závodníků

1000 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (čt, 31.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Arman DivotyanArman Divotyan 05 ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy VaryZŠ Dukelských hrdinů, Karlo... 3:13.87 535.00
2 Tomáš ZáhorskýTomáš Záhorský 05 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786 3:16.47 512.00
3 Martin ŠťastnýMartin Šťastný 05 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 3:21.33 470.00
4 Jaroslav JaneckýJaroslav Janecký 05 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 3:25.24 438.00
5 Ondřej VolfOndřej Volf 05 ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká 3:39.39 331.00
6 Adam VrabecAdam Vrabec 05 ZŠ Sokolov, Rokycanova 258ZŠ Sokolov, Rokycanova 258 3:40.57 322.00
7 Antonín HorákAntonín Horák 06 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 3:41.99 312.00
8 Jan HalberštátJan Halberštát 05 ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká 3:43.64 301.00
9 Tomáš ZázrivecTomáš Zázrivec 06 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786 3:59.64 201.00
10 Vladimír ČudanVladimír Čudan 05 ZŠ Sokolov, Rokycanova 258ZŠ Sokolov, Rokycanova 258 4:06.53 164.00
Celkem 10 závodníků
Ml. žáci 02 (čt, 31.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radek LešťanRadek Lešťan 05 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 3:16.80 509.00
2 Dominik FuchsDominik Fuchs 05 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 3:23.59 452.00
3 Jakub TóthJakub Tóth 05 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786 3:26.93 425.00
4 Zdeněk OdutZdeněk Odut 05 ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy VaryZŠ Dukelských hrdinů, Karlo... 3:30.07 400.00
5 František SpiříkFrantišek Spiřík 06 ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká 3:30.78 394.00
6 Jan PravečekJan Praveček 06 ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy VaryZŠ Dukelských hrdinů, Karlo... 3:44.53 295.00
7 Radek SobotkaRadek Sobotka 05 ZŠ Sokolov, Rokycanova 258ZŠ Sokolov, Rokycanova 258 4:06.27 165.00
8 Michal BadejMichal Badej 06 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 4:07.87 157.00
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žáci

Žáci 01 (čt, 31.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 3. ZŠ Cheb3. ZŠ Cheb 4:30.89 739.00
2 Filip BufkaFilip Bufka 04 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 4:52.57 603.00
3 Tomáš HalbichTomáš Halbich 02 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 4:55.23 588.00
4 David GogaDavid Goga 03 3. ZŠ Cheb3. ZŠ Cheb 5:01.45 551.00
5 Ondřej SladkýOndřej Sladký 03 ZŠ Chodov, KomenskéhoZŠ Chodov, Komenského 5:03.24 541.00
6 Vítek SlaninaVítek Slanina 03 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 5:09.15 508.00
7 Matyáš FerkoMatyáš Ferko 03 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 5:11.51 495.00
8 Jiří ŠrámekJiří Šrámek 03 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 5:15.17 476.00
9 Petr HoclárPetr Hoclár 04 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 5:16.00 471.00
10 Matěj HoffmanMatěj Hoffman 03 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 5:18.03 460.00
11 Radek HolzerRadek Holzer 03 ZŠ Chodov, KomenskéhoZŠ Chodov, Komenského 5:18.80 456.00
12 Filip GalaFilip Gala 04 ZŠ Chodov, KomenskéhoZŠ Chodov, Komenského 5:21.69 441.00
13 Matěj ŠkabradaMatěj Škabrada 02 3. ZŠ Cheb3. ZŠ Cheb 5:23.44 432.00
14 Patrik JiroušekPatrik Jiroušek 02 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 5:27.72 411.00
15 Jan TucauerJan Tucauer 02 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 5:30.10 399.00
Jakub VítekJakub Vítek 02 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... DNS
Tomáš MrňákTomáš Mrňák 02 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... DNS
Adam BlauAdam Blau 04 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... DNS
Jakub GabrielJakub Gabriel 02 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... DNS
Benjamin VondráčekBenjamin Vondráček 02 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... DNS
Dominik RymonDominik Rymon 04 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... DNS
Celkem 21 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 30.5.2018 - 22:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sedlák, Proft, Pečinka, Stehlík Sedlák, Proft, Pečinka, Stehlík ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 1 30.77 538.00
2 Jadlovský, Ott, Drevňák, Jiroušek Jadlovský, Ott, Drevňák, Jiroušek ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 3 31.10 514.00
3 Tichota, Rehák, Gala, Kleich Tichota, Rehák, Gala, Kleich ZŠ Chodov, KomenskéhoZŠ Chodov, Komenského 6 32.49 420.00
4 Halbich, Hoffman, Slanina, Tsolakidis Halbich, Hoffman, Slanina, Tsolakidis Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 2 32.98 389.00
Vítek, Jansa, Stejskal, Kraft Vítek, Jansa, Stejskal, Kraft ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 5 DNS
Kavka, Čáslavský, Gabriel, Houdek Kavka, Čáslavský, Gabriel, Houdek ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 30.5.2018 - 22:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vaidiš, Langmaier, Duc, Weizenbauer Vaidiš, Langmaier, Duc, Weizenbauer 3. ZŠ Cheb3. ZŠ Cheb 4 29.22 655.00
2 Ernst, Sladký, Terč, Fiala Ernst, Sladký, Terč, Fiala ZŠ Chodov, KomenskéhoZŠ Chodov, Komenského 2 29.39 642.00
3 Jecha, Mai Phan, Špreňar, Le Duc Jecha, Mai Phan, Špreňar, Le Duc Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 5 29.91 602.00
4 Bigas, Bufka, Šrámek, Ferko Bigas, Bufka, Šrámek, Ferko ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 3 31.66 475.00
Mrňák, Blau, Smrž, Roneš Mrňák, Blau, Smrž, Roneš ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 1 DNS
Spáčil, Vondráček, Rymon, Remeš Spáčil, Vondráček, Rymon, Remeš ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vaidiš, Langmaier, Duc, Weizenbauer Vaidiš, Langmaier, Duc, Weizenbauer 3. ZŠ Cheb3. ZŠ Cheb 4 29.22 655.00
2 Ernst, Sladký, Terč, Fiala Ernst, Sladký, Terč, Fiala ZŠ Chodov, KomenskéhoZŠ Chodov, Komenského 2 29.39 642.00
3 Jecha, Mai Phan, Špreňar, Le Duc Jecha, Mai Phan, Špreňar, Le Duc Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 5 29.91 602.00
4 Sedlák, Proft, Pečinka, Stehlík Sedlák, Proft, Pečinka, Stehlík ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 1 30.77 538.00
5 Jadlovský, Ott, Drevňák, Jiroušek Jadlovský, Ott, Drevňák, Jiroušek ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 3 31.10 514.00
6 Bigas, Bufka, Šrámek, Ferko Bigas, Bufka, Šrámek, Ferko ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 3 31.66 475.00
7 Tichota, Rehák, Gala, Kleich Tichota, Rehák, Gala, Kleich ZŠ Chodov, KomenskéhoZŠ Chodov, Komenského 6 32.49 420.00
8 Halbich, Hoffman, Slanina, Tsolakidis Halbich, Hoffman, Slanina, Tsolakidis Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 2 32.98 389.00
Vítek, Jansa, Stejskal, Kraft Vítek, Jansa, Stejskal, Kraft ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 5 DNS
Kavka, Čáslavský, Gabriel, Houdek Kavka, Čáslavský, Gabriel, Houdek ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 4 DNS
Mrňák, Blau, Smrž, Roneš Mrňák, Blau, Smrž, Roneš ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 1 DNS
Spáčil, Vondráček, Rymon, Remeš Spáčil, Vondráček, Rymon, Remeš ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 6 DNS

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 30.5.2018 - 22:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štika, Starý, Lešťan, Paluska Štika, Starý, Lešťan, Paluska Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 6 32.31 432.00
2 Raclavský, Borolič, Abt, Šťastný Raclavský, Borolič, Abt, Šťastný ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 5 34.04 325.00
3 Holub, Třesohlavý, Večerník, Vrabec Holub, Třesohlavý, Večerník, Vrabec ZŠ Sokolov, Rokycanova 258ZŠ Sokolov, Rokycanova 258 1 34.67 289.00
4 Badej, Černý, Fuchs, Krauz Badej, Černý, Fuchs, Krauz ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 3 37.11 170.00
5 Havel, Kvapil, Vávra, Kvapil Havel, Kvapil, Vávra, Kvapil ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786 2 38.18 126.00
6 Halberštát, Roller, Jedlička, Mlejnek Halberštát, Roller, Jedlička, Mlejnek ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká 4 38.76 105.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 30.5.2018 - 22:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Divotyan, Matějů, Kvietik, Odut Divotyan, Matějů, Kvietik, Odut ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy VaryZŠ Dukelských hrdinů, Karlo... 4 33.66 347.00
2 Zázrivec, Záhorský, Jindra, Tóth Zázrivec, Záhorský, Jindra, Tóth ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786 1 34.64 291.00
3 Suk, Horák, Janecký, Černý Suk, Horák, Janecký, Černý Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 3 35.22 260.00
4 Holejšovský, Volf, Milko, Spiřík Holejšovský, Volf, Milko, Spiřík ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká 5 35.68 236.00
5 Duc, Hai Dao, Šafařík, Praveček Duc, Hai Dao, Šafařík, Praveček ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy VaryZŠ Dukelských hrdinů, Karlo... 6 36.06 218.00
6 Dust, Sobotka, Čudan, Hauser Dust, Sobotka, Čudan, Hauser ZŠ Sokolov, Rokycanova 258ZŠ Sokolov, Rokycanova 258 2 36.45 199.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štika, Starý, Lešťan, Paluska Štika, Starý, Lešťan, Paluska Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 6 32.31 432.00
2 Divotyan, Matějů, Kvietik, Odut Divotyan, Matějů, Kvietik, Odut ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy VaryZŠ Dukelských hrdinů, Karlo... 4 33.66 347.00
3 Raclavský, Borolič, Abt, Šťastný Raclavský, Borolič, Abt, Šťastný ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 5 34.04 325.00
4 Zázrivec, Záhorský, Jindra, Tóth Zázrivec, Záhorský, Jindra, Tóth ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786 1 34.64 291.00
5 Holub, Třesohlavý, Večerník, Vrabec Holub, Třesohlavý, Večerník, Vrabec ZŠ Sokolov, Rokycanova 258ZŠ Sokolov, Rokycanova 258 1 34.67 289.00
6 Suk, Horák, Janecký, Černý Suk, Horák, Janecký, Černý Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 3 35.22 260.00
7 Holejšovský, Volf, Milko, Spiřík Holejšovský, Volf, Milko, Spiřík ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká 5 35.68 236.00
8 Duc, Hai Dao, Šafařík, Praveček Duc, Hai Dao, Šafařík, Praveček ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy VaryZŠ Dukelských hrdinů, Karlo... 6 36.06 218.00
9 Dust, Sobotka, Čudan, Hauser Dust, Sobotka, Čudan, Hauser ZŠ Sokolov, Rokycanova 258ZŠ Sokolov, Rokycanova 258 2 36.45 199.00
10 Badej, Černý, Fuchs, Krauz Badej, Černý, Fuchs, Krauz ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 3 37.11 170.00
11 Havel, Kvapil, Vávra, Kvapil Havel, Kvapil, Vávra, Kvapil ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786 2 38.18 126.00
12 Halberštát, Roller, Jedlička, Mlejnek Halberštát, Roller, Jedlička, Mlejnek ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká 4 38.76 105.00

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 30.5.2018 - 22:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bauerová, Hofmanová, Stupková, Kůrková Bauerová, Hofmanová, Stupková, Kůrková Gymnázium Sokolov, HusitskáGymnázium Sokolov, Husitská 3 32.32 713.00
2 Krutinová, Králová, Horáčková, Kůtková Krutinová, Králová, Horáčková, Kůtková Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 2 33.97 598.00
3 Havlenová, Knotková, Suchá, Machová Havlenová, Knotková, Suchá, Machová ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 4 36.24 456.00
4 Křivánková, Šteinfeldová, Krämlingová, Neumannová Křivánková, Šteinfeldová, Krämlingová, Neumannová Gymnázium Sokolov, HusitskáGymnázium Sokolov, Husitská 5 36.53 439.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 30.5.2018 - 22:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Meiserová, Zikmundová, Matoušková, Plavcová Meiserová, Zikmundová, Matoušková, Plavcová Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 2 34.98 533.00
2 Kirchnerová, Pánková, Lillová, Rampová Kirchnerová, Pánková, Lillová, Rampová ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 4 39.19 297.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bauerová, Hofmanová, Stupková, Kůrková Bauerová, Hofmanová, Stupková, Kůrková Gymnázium Sokolov, HusitskáGymnázium Sokolov, Husitská 3 32.32 713.00
2 Krutinová, Králová, Horáčková, Kůtková Krutinová, Králová, Horáčková, Kůtková Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 2 33.97 598.00
3 Meiserová, Zikmundová, Matoušková, Plavcová Meiserová, Zikmundová, Matoušková, Plavcová Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 2 34.98 533.00
4 Havlenová, Knotková, Suchá, Machová Havlenová, Knotková, Suchá, Machová ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 4 36.24 456.00
5 Křivánková, Šteinfeldová, Krämlingová, Neumannová Křivánková, Šteinfeldová, Krämlingová, Neumannová Gymnázium Sokolov, HusitskáGymnázium Sokolov, Husitská 5 36.53 439.00
6 Kirchnerová, Pánková, Lillová, Rampová Kirchnerová, Pánková, Lillová, Rampová ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 4 39.19 297.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 30.5.2018 - 22:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Burešová, Drobná, Drobná, Brachová Burešová, Drobná, Drobná, Brachová Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 3 34.86 540.00
2 Rampová, Galánová, Šafářová, Kalabzová Rampová, Galánová, Šafářová, Kalabzová ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 4 36.14 462.00
3 Vítková, Seifertová, Procházková, Kadlecová Vítková, Seifertová, Procházková, Kadlecová ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 6 36.28 453.00
4 Polcarová, Sinkulová, Macháčková, Böhmová Polcarová, Sinkulová, Macháčková, Böhmová ZŠ BřezováZŠ Březová 5 38.08 353.00
5 Pokorná, Lauberová, Mihoková, Krpejšová Pokorná, Lauberová, Mihoková, Krpejšová ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786 2 41.69 186.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 30.5.2018 - 22:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jirků, Třasáková, Štecová, Studnařová Jirků, Třasáková, Štecová, Studnařová ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786 2 35.76 484.00
2 Bartůšková, Nováková, Ryšková, Černá Bartůšková, Nováková, Ryšková, Černá ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká 4 36.83 421.00
3 Růžičková Růžičková Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 6 38.62 325.00
4 Šobíšková, Makovcová, Milotová, Přibysová Šobíšková, Makovcová, Milotová, Přibysová ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 5 39.77 269.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 30.5.2018 - 22:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Brňáková, Mašková, Malichová, Skalová Brňáková, Mašková, Malichová, Skalová 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14 4 33.86 606.00
2 Vostrá, Javůrková, Bláhová, Čtvrtečková Vostrá, Javůrková, Bláhová, Čtvrtečková ZŠ BřezováZŠ Březová 5 35.78 483.00
3 Páceltová, Grillová, Shefová, Weizenbauerová Páceltová, Grillová, Shefová, Weizenbauerová ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 2 37.84 366.00
4 Frcerová, Pintová, Elizová, Šnicerová Frcerová, Pintová, Elizová, Šnicerová ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká 3 39.15 299.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Brňáková, Mašková, Malichová, Skalová Brňáková, Mašková, Malichová, Skalová 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14 4 33.86 606.00
2 Burešová, Drobná, Drobná, Brachová Burešová, Drobná, Drobná, Brachová Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 3 34.86 540.00
3 Jirků, Třasáková, Štecová, Studnařová Jirků, Třasáková, Štecová, Studnařová ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786 2 35.76 484.00
4 Vostrá, Javůrková, Bláhová, Čtvrtečková Vostrá, Javůrková, Bláhová, Čtvrtečková ZŠ BřezováZŠ Březová 5 35.78 483.00
5 Rampová, Galánová, Šafářová, Kalabzová Rampová, Galánová, Šafářová, Kalabzová ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 4 36.14 462.00
6 Vítková, Seifertová, Procházková, Kadlecová Vítková, Seifertová, Procházková, Kadlecová ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 6 36.28 453.00
7 Bartůšková, Nováková, Ryšková, Černá Bartůšková, Nováková, Ryšková, Černá ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká 4 36.83 421.00
8 Páceltová, Grillová, Shefová, Weizenbauerová Páceltová, Grillová, Shefová, Weizenbauerová ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 2 37.84 366.00
9 Polcarová, Sinkulová, Macháčková, Böhmová Polcarová, Sinkulová, Macháčková, Böhmová ZŠ BřezováZŠ Březová 5 38.08 353.00
10 Růžičková Růžičková Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 6 38.62 325.00
11 Frcerová, Pintová, Elizová, Šnicerová Frcerová, Pintová, Elizová, Šnicerová ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká 3 39.15 299.00
12 Šobíšková, Makovcová, Milotová, Přibysová Šobíšková, Makovcová, Milotová, Přibysová ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 5 39.77 269.00
13 Pokorná, Lauberová, Mihoková, Krpejšová Pokorná, Lauberová, Mihoková, Krpejšová ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786 2 41.69 186.00

Skok vysoký - Žáci

(st, 30.5.2018 - 23:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
Josef TerčJosef Terč
ZŠ Chodov, KomenskéhoZŠ Chodov, Komenského
03 1.60 464.00
Lukáš WeizenbauerLukáš Weizenbauer
3. ZŠ Cheb3. ZŠ Cheb
02 1.60 464.00
Daniel PečinkaDaniel Pečinka
ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614
04 1.60 464.00
1 Matěj HoffmanMatěj Hoffman
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
03 1.60 464.00
Matyáš FerkoMatyáš Ferko
ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614
03 1.56 434.00
2 Jindřich DennisonJindřich Dennison
ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně
03 1.56 434.00
Thang Le DucThang Le Duc
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
03 1.52 404.00
3 Ernest DrevňákErnest Drevňák
ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně
03 1.52 404.00
Michal MichalcoMichal Michalco
3. ZŠ Cheb3. ZŠ Cheb
02 1.48 374.00
Vojtěch BigasVojtěch Bigas
ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614
03 1.48 374.00
4 Daniel KleichDaniel Kleich
ZŠ Chodov, KomenskéhoZŠ Chodov, Komenského
03 1.48 374.00
Jiří ŠuraJiří Šura
3. ZŠ Cheb3. ZŠ Cheb
03 1.44 345.00
5 Filip KoubaFilip Kouba
ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně
02 1.44 345.00
6 Evangelos TsolakidisEvangelos Tsolakidis
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
02 1.40 317.00
David SitekDavid Sitek
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 NM 0.00
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(st, 30.5.2018 - 22:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Ondřej VolfOndřej Volf
ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká
05 1.52 404.00
2 Jakub TóthJakub Tóth
ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786
05 1.48 374.00
Vladimír ČudanVladimír Čudan
ZŠ Sokolov, Rokycanova 258ZŠ Sokolov, Rokycanova 258
05 1.36 290.00
Lukáš ČernýLukáš Černý
ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614
06 1.36 290.00
Matyáš MilkoMatyáš Milko
ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká
05 1.36 290.00
Marek RaclavskýMarek Raclavský
ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614
05 1.36 290.00
3 Radek LešťanRadek Lešťan
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
05 1.36 290.00
4 Michal VávraMichal Vávra
ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786
05 1.32 263.00
Vít HolubVít Holub
ZŠ Sokolov, Rokycanova 258ZŠ Sokolov, Rokycanova 258
05 1.28 237.00
Mikuláš KvapilMikuláš Kvapil
ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786
05 1.28 237.00
5 Matěj BoroličMatěj Borolič
ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614
06 1.28 237.00
Jaroslav JaneckýJaroslav Janecký
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
05 1.24 212.00
Zdeněk OdutZdeněk Odut
ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy VaryZŠ Dukelských hrdinů, Karlo...
05 1.24 212.00
Tomáš DucTomáš Duc
ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy VaryZŠ Dukelských hrdinů, Karlo...
05 1.24 212.00
6 František KučeraFrantišek Kučera
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
05 1.24 212.00
Antonín ZichAntonín Zich
ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy VaryZŠ Dukelských hrdinů, Karlo...
05 1.20 188.00
7 Pavel HauserPavel Hauser
ZŠ Sokolov, Rokycanova 258ZŠ Sokolov, Rokycanova 258
05 1.20 188.00
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(st, 30.5.2018 - 22:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
03 1.41 523.00
2 Tereza KnotkováTereza Knotková
ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614
02 1.29 399.00
3 Daniela HavlenováDaniela Havlenová
ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614
02 1.29 399.00
4 Daniela NeumannováDaniela Neumannová
Gymnázium Sokolov, HusitskáGymnázium Sokolov, Husitská
03 1.29 399.00
5= Adéla KrálováAdéla Králová
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
04 1.25 359.00
5= Markéta KůrkováMarkéta Kůrková
Gymnázium Sokolov, HusitskáGymnázium Sokolov, Husitská
02 1.25 359.00
7 Sára KirchnerováSára Kirchnerová
ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614
03 1.25 359.00
8 Olga MeiserováOlga Meiserová
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
04 1.25 359.00
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 30.5.2018 - 22:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
Petra GalánováPetra Galánová
ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614
05 1.45 566.00
1 Lenka BurešováLenka Burešová
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
05 1.45 566.00
2 Adéla FialováAdéla Fialová
ZŠ BřezováZŠ Březová
05 1.41 523.00
3 Eliška KamínkováEliška Kamínková
4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
06 1.37 481.00
Kateřina ŠtecováKateřina Štecová
ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786
06 1.29 399.00
4 Markéta PáceltováMarkéta Páceltová
ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors...
05 1.29 399.00
Adéla BrňákováAdéla Brňáková
4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
05 1.25 359.00
Tereza NovákováTereza Nováková
ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká
05 1.25 359.00
5 Lucie MaškováLucie Mašková
4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
05 1.25 359.00
Kristýna VítkováKristýna Vítková
ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors...
05 1.21 321.00
Tereza BartůškováTereza Bartůšková
ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká
05 1.21 321.00
Karolína JirkůKarolína Jirků
ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786
18 1.21 321.00
Kamila SinkulováKamila Sinkulová
ZŠ BřezováZŠ Březová
06 1.21 321.00
6 Nikola RůžičkováNikola Růžičková
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
05 1.21 321.00
Theresia PolcarováTheresia Polcarová
ZŠ BřezováZŠ Březová
05 1.17 284.00
7 Kateřina MilotováKateřina Milotová
ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614
05 1.17 284.00
8 Martina ČernáMartina Černá
ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká
05 1.13 248.00
9 Valerie PřibysováValerie Přibysová
ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614
06 1.05 180.00
Anděla SkůrováAnděla Skůrová
ZŠ PoštovníZŠ Poštovní
06 DNS 0.00
Denisa NevšímalováDenisa Nevšímalová
ZŠ PoštovníZŠ Poštovní
06 DNS 0.00
Karolína KrpejšováKarolína Krpejšová
ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786
05 NM 0.00
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Žáci

(st, 30.5.2018 - 22:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej SladkýOndřej Sladký
ZŠ Chodov, KomenskéhoZŠ Chodov, Komenského
03 5.66 0.0 514.00
2 Josef TerčJosef Terč
ZŠ Chodov, KomenskéhoZŠ Chodov, Komenského
03 5.58 0.0 498.00
3 Anh Mai PhanAnh Mai Phan
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
03 5.55 0.0 492.00
4 Radim StehlíkRadim Stehlík
ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614
03 5.40 0.0 461.00
5 Jan JechaJan Jecha
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
02 5.37 0.0 455.00
6 David DucDavid Duc
3. ZŠ Cheb3. ZŠ Cheb
03 5.37 0.0 455.00
7 Miroslav SkopalMiroslav Skopal
3. ZŠ Cheb3. ZŠ Cheb
02 5.32 0.0 445.00
8 Lukáš WeizenbauerLukáš Weizenbauer
3. ZŠ Cheb3. ZŠ Cheb
02 5.26 0.0 433.00
9 Ernest DrevňákErnest Drevňák
ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně
03 5.19 0.0 419.00
10 Jindřich DennisonJindřich Dennison
ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně
03 5.11 0.0 404.00
11 Daniel PečinkaDaniel Pečinka
ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614
04 5.09 0.0 400.00
12 Petr ŠpreňarPetr Špreňar
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
03 4.87 0.0 358.00
13 Daniel KleichDaniel Kleich
ZŠ Chodov, KomenskéhoZŠ Chodov, Komenského
03 4.78 0.0 341.00
14 Petr HoclárPetr Hoclár
ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně
04 4.49 0.0 288.00
15 Jan SedlákJan Sedlák
ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614
04 4.33 0.0 261.00
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(st, 30.5.2018 - 22:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vladimír MatějůVladimír Matějů
ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy VaryZŠ Dukelských hrdinů, Karlo...
05 4.67 0.0 321.00
2 Jan PaluskaJan Paluska
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
05 4.54 0.0 297.00
3 Adam KvietikAdam Kvietik
ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy VaryZŠ Dukelských hrdinů, Karlo...
05 4.48 0.0 287.00
4 Štěpán StarýŠtěpán Starý
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
05 4.46 0.0 283.00
5 Tomáš JindraTomáš Jindra
ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786
06 4.32 0.0 259.00
6 Filip DrofaFilip Drofa
ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614
05 4.04 0.0 212.00
7 Antonín ZichAntonín Zich
ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy VaryZŠ Dukelských hrdinů, Karlo...
05 3.97 0.0 201.00
8 Michal VávraMichal Vávra
ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786
05 3.95 0.0 198.00
9 Martin KroupaMartin Kroupa
ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614
05 3.91 0.0 191.00
10 Matyáš MilkoMatyáš Milko
ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká
05 3.82 0.0 177.00
11 Vojtěch SukVojtěch Suk
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
06 3.80 0.0 174.00
12 Dominik FuchsDominik Fuchs
ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614
05 3.80 0.0 174.00
13 Patrik VečerníkPatrik Večerník
ZŠ Sokolov, Rokycanova 258ZŠ Sokolov, Rokycanova 258
05 3.73 0.0 164.00
14 Petr HolejšovskýPetr Holejšovský
ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká
06 3.66 0.0 153.00
15 Jan TřesohlavýJan Třesohlavý
ZŠ Sokolov, Rokycanova 258ZŠ Sokolov, Rokycanova 258
05 3.61 0.0 146.00
16 Šimon MlejnekŠimon Mlejnek
ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká
05 3.41 0.0 118.00
17 Martin HavelMartin Havel
ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786
06 3.30 0.0 103.00
18 Radek SobotkaRadek Sobotka
ZŠ Sokolov, Rokycanova 258ZŠ Sokolov, Rokycanova 258
05 2.91 0.0 56.00
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(st, 30.5.2018 - 23:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marie LillováMarie Lillová
ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614
03 4.83 0.0 514.00
2 Kristina KůtkováKristina Kůtková
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
03 4.59 0.0 451.00
3 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
03 4.45 0.0 416.00
4 Nicole HofmanováNicole Hofmanová
Gymnázium Sokolov, HusitskáGymnázium Sokolov, Husitská
04 4.16 0.0 345.00
5 Daniela HavlenováDaniela Havlenová
ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614
02 3.92 0.0 290.00
6 Hana KrämlingováHana Krämlingová
Gymnázium Sokolov, HusitskáGymnázium Sokolov, Husitská
03 3.87 0.0 279.00
7 Petra KřivánkováPetra Křivánková
Gymnázium Sokolov, HusitskáGymnázium Sokolov, Husitská
03 3.82 0.0 267.00
8 Markéta MachováMarkéta Machová
ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614
03 3.74 0.0 250.00
9 Antonie PlavcováAntonie Plavcová
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
04 3.34 0.0 168.00
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(st, 30.5.2018 - 22:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sabina BláhováSabina Bláhová
ZŠ BřezováZŠ Březová
05 4.30 0.0 379.00
2 Eva MalichováEva Malichová
4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
05 4.10 0.0 331.00
3 Terezie DrobnáTerezie Drobná
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
06 4.06 0.0 322.00
4 Viktorie DrobnáViktorie Drobná
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
06 3.88 0.0 281.00
5 Nikola VostráNikola Vostrá
ZŠ BřezováZŠ Březová
05 3.80 0.0 263.00
6 Eliška KamínkováEliška Kamínková
4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
06 3.75 0.0 252.00
Natálie TřasákováNatálie Třasáková
ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786
05 3.67 0.0 235.00
7 Natálie SeifertováNatálie Seifertová
ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors...
06 3.67 0.0 235.00
8 Valerie TakáčováValerie Takáčová
4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
06 3.66 0.0 233.00
9 Tereza BartůškováTereza Bartůšková
ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká
05 3.65 0.0 231.00
10 Markéta MakovcováMarkéta Makovcová
ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614
05 3.61 0.0 223.00
11 Aneta WeizenbauerováAneta Weizenbauerová
ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors...
06 3.59 0.0 218.00
12 Kateřina KormošováKateřina Kormošová
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
06 3.51 0.0 202.00
13 Lucie MacháčkováLucie Macháčková
ZŠ BřezováZŠ Březová
05 3.44 0.0 188.00
14 Valerie PřibysováValerie Přibysová
ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614
06 3.35 0.0 170.00
15 Mariana FrcerováMariana Frcerová
ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká
05 3.33 0.0 167.00
Lucie ŠobíškováLucie Šobíšková
ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614
06 3.32 0.0 165.00
16 Leona ČernavskáLeona Černavská
ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786
05 3.32 0.0 165.00
17 Eliška PokornáEliška Pokorná
ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786
06 3.25 0.0 151.00
18 Damaris HrůzováDamaris Hrůzová
ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká
06 3.22 0.0 146.00
19 Marta ShefováMarta Shefová
ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors...
06 2.41 0.0 23.00
Nicol GrillováNicol Grillová
ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors...
06 DNS 0.0 0.00
Eliška AugustováEliška Augustová
ZŠ PoštovníZŠ Poštovní
05 DNS 0.0 0.00
Denisa PeťovskáDenisa Peťovská
ZŠ PoštovníZŠ Poštovní
06 DNS 0.0 0.00
Celkem 24 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 30.5.2018 - 23:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta BauerováMarkéta Bauerová
Gymnázium Sokolov, HusitskáGymnázium Sokolov, Husitská
03 09.68 0.0 509.00
2 Petra ZikmundováPetra Zikmundová
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
03 08.54 0.0 434.00
3 Denisa SucháDenisa Suchá
ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614
03 07.67 0.0 378.00
4 Eliška ProftováEliška Proftová
ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614
03 07.01 0.0 336.00
5 Zuzana HoráčkováZuzana Horáčková
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
04 06.97 0.0 333.00
6 Daniela NeumannováDaniela Neumannová
Gymnázium Sokolov, HusitskáGymnázium Sokolov, Husitská
03 06.50 0.0 303.00
7 Eliška PánkováEliška Pánková
ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614
04 05.51 0.0 240.00
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 30.5.2018 - 23:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip KoubaFilip Kouba
ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně
02 12.90 0.0 661.00
2 Daniel KorecDaniel Korec
ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně
02 12.89 0.0 661.00
3 Petr ErnstPetr Ernst
ZŠ Chodov, KomenskéhoZŠ Chodov, Komenského
02 11.45 0.0 573.00
4 Roman RehákRoman Rehák
ZŠ Chodov, KomenskéhoZŠ Chodov, Komenského
03 11.05 0.0 549.00
5 Evangelos TsolakidisEvangelos Tsolakidis
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
02 10.24 0.0 500.00
6 Michal MichalcoMichal Michalco
3. ZŠ Cheb3. ZŠ Cheb
02 09.96 0.0 483.00
7 Miroslav ProftMiroslav Proft
ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614
03 09.90 0.0 480.00
8 Adam FialaAdam Fiala
ZŠ Chodov, KomenskéhoZŠ Chodov, Komenského
02 09.90 0.0 480.00
9 Daniel HlaváčDaniel Hlaváč
ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně
03 09.82 0.0 475.00
10 Jan SedlákJan Sedlák
ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614
04 09.48 0.0 454.00
11 Vojtěch BigasVojtěch Bigas
ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614
03 09.47 0.0 454.00
12 Jan JechaJan Jecha
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
02 09.45 0.0 453.00
13 Vítek SlaninaVítek Slanina
Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková...
03 09.41 0.0 450.00
14 Miroslav SkopalMiroslav Skopal
3. ZŠ Cheb3. ZŠ Cheb
02 08.51 0.0 397.00
Celkem 14 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Petr ErnstPetr Ernst 02 ZŠ Chodov, KomenskéhoZŠ Chodov, Komenského 1828
2 David DucDavid Duc 03 3. ZŠ Cheb3. ZŠ Cheb 1766
3 Jan JechaJan Jecha 02 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 1510
4 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 3. ZŠ Cheb3. ZŠ Cheb 1423
5 Ernest DrevňákErnest Drevňák 03 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 1337
6 Radim StehlíkRadim Stehlík 03 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 1129
7 Anh Mai PhanAnh Mai Phan 03 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 1117
8 Miroslav ProftMiroslav Proft 03 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 1075
9 Ondřej SladkýOndřej Sladký 03 ZŠ Chodov, KomenskéhoZŠ Chodov, Komenského 1055
10 Jan SedlákJan Sedlák 04 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 0992
11 Thang Le DucThang Le Duc 03 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 0964
12 Josef TerčJosef Terč 03 ZŠ Chodov, KomenskéhoZŠ Chodov, Komenského 0962
13 Matyáš FerkoMatyáš Ferko 03 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 0929
14 Patrik JiroušekPatrik Jiroušek 02 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 0925
15 Daniel PečinkaDaniel Pečinka 04 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 0864
16 Michal MichalcoMichal Michalco 02 3. ZŠ Cheb3. ZŠ Cheb 0857
17 Miroslav SkopalMiroslav Skopal 02 3. ZŠ Cheb3. ZŠ Cheb 0842
18 Jindřich DennisonJindřich Dennison 03 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 0838
Daniel KorecDaniel Korec 02 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 0661
19 Filip KoubaFilip Kouba 02 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 0661
20 Filip BufkaFilip Bufka 04 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 0603
21 Tomáš HalbichTomáš Halbich 02 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 0588
22 Adam FialaAdam Fiala 02 ZŠ Chodov, KomenskéhoZŠ Chodov, Komenského 0583
23 Jan JadlovskýJan Jadlovský 03 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 0580
24 David GogaDavid Goga 03 3. ZŠ Cheb3. ZŠ Cheb 0551
25 Roman RehákRoman Rehák 03 ZŠ Chodov, KomenskéhoZŠ Chodov, Komenského 0549
26 Vítek SlaninaVítek Slanina 03 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 0508
27 Evangelos TsolakidisEvangelos Tsolakidis 02 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 0500
28 Petr HoclárPetr Hoclár 04 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 0471
Lukáš WeizenbauerLukáš Weizenbauer 02 3. ZŠ Cheb3. ZŠ Cheb 0464
29 Matěj HoffmanMatěj Hoffman 03 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 0464
30 Radek HolzerRadek Holzer 03 ZŠ Chodov, KomenskéhoZŠ Chodov, Komenského 0456
31 Daniel KleichDaniel Kleich 03 ZŠ Chodov, KomenskéhoZŠ Chodov, Komenského 0374
Jakub VítekJakub Vítek 02 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 0000
Šimon KrutinaŠimon Krutina 02 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 0000
Šimon KraftŠimon Kraft 04 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 0000
Petr HoudekPetr Houdek 03 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 0000
Alexandr RemešAlexandr Remeš 03 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 0000
Dominik RonešDominik Roneš 02 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 0000
Tomáš MrňákTomáš Mrňák 02 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 0000
Dominik RymonDominik Rymon 04 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 0000
Richard BílýRichard Bílý 02 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 0000
Benjamin VondráčekBenjamin Vondráček 02 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 0000
Adam BlauAdam Blau 04 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 0000
Tomáš MrňákTomáš Mrňák 02 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 0000
Vojtěch ČáslavskýVojtěch Čáslavský 03 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 0000
Tomáš SpáčilTomáš Spáčil 03 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 0000
Filip KavkaFilip Kavka 02 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 0000
Vladimír StejskalVladimír Stejskal 02 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 0000
Jakub JansaJakub Jansa 02 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 0000
Jakub GabrielJakub Gabriel 02 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 0000
David ProšekDavid Prošek 03 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 0000
Roman OttRoman Ott 02 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 0000
Jan TucauerJan Tucauer 02 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 0000
Matěj ŠkabradaMatěj Škabrada 02 3. ZŠ Cheb3. ZŠ Cheb 0000
Jiří ŠuraJiří Šura 03 3. ZŠ Cheb3. ZŠ Cheb 0000
Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 3. ZŠ Cheb3. ZŠ Cheb 0000
Vojtěch BigasVojtěch Bigas 03 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 0000
Petr ŠpreňarPetr Špreňar 03 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 0000
Kristián TichotaKristián Tichota 03 ZŠ Chodov, KomenskéhoZŠ Chodov, Komenského 0000
Jiří ŠrámekJiří Šrámek 03 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 0000
Daniel HlaváčDaniel Hlaváč 03 ZŠ Úšovice Mariánské LázněZŠ Úšovice Mariánské Lázně 0000
David SitekDavid Sitek 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 0000
32 Filip GalaFilip Gala 04 ZŠ Chodov, KomenskéhoZŠ Chodov, Komenského 0000
Celkem 64 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Arman DivotyanArman Divotyan 05 ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy VaryZŠ Dukelských hrdinů, Karlo... 0882
2 Adam VrabecAdam Vrabec 05 ZŠ Sokolov, Rokycanova 258ZŠ Sokolov, Rokycanova 258 0851
Jakub TóthJakub Tóth 05 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786 0799
3 Radek LešťanRadek Lešťan 05 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0799
4 Ondřej VolfOndřej Volf 05 ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká 0735
5 Adam KvietikAdam Kvietik 05 ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy VaryZŠ Dukelských hrdinů, Karlo... 0731
6 David ŠtikaDavid Štika 06 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0730
7 Tomáš ZáhorskýTomáš Záhorský 05 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786 0713
8 Štěpán StarýŠtěpán Starý 05 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0704
9 Vladimír MatějůVladimír Matějů 05 ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy VaryZŠ Dukelských hrdinů, Karlo... 0702
10 Petr HolejšovskýPetr Holejšovský 06 ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká 0686
11 Jaroslav JaneckýJaroslav Janecký 05 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0650
12 Eduard AbtEduard Abt 05 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 0624
13 Marek RaclavskýMarek Raclavský 05 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 0615
14 Zdeněk OdutZdeněk Odut 05 ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy VaryZŠ Dukelských hrdinů, Karlo... 0612
15 Jan PaluskaJan Paluska 05 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0579
16 František SpiříkFrantišek Spiřík 06 ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká 0560
17 Tomáš JindraTomáš Jindra 06 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786 0554
18 Vít HolubVít Holub 05 ZŠ Sokolov, Rokycanova 258ZŠ Sokolov, Rokycanova 258 0496
19 Martin ŠťastnýMartin Šťastný 05 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 0470
20 Matyáš MilkoMatyáš Milko 05 ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká 0467
21 Michal VávraMichal Vávra 05 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786 0461
22 Dominik FuchsDominik Fuchs 05 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 0452
23 Jan TřesohlavýJan Třesohlavý 05 ZŠ Sokolov, Rokycanova 258ZŠ Sokolov, Rokycanova 258 0435
24 Matěj BoroličMatěj Borolič 06 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 0374
25 Tomáš ZázrivecTomáš Zázrivec 06 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786 0291
Vladimír ČudanVladimír Čudan 05 ZŠ Sokolov, Rokycanova 258ZŠ Sokolov, Rokycanova 258 0290
26 Lukáš ČernýLukáš Černý 06 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 0290
27 František KučeraFrantišek Kučera 05 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0286
28 Patrik ŠafaříkPatrik Šafařík 05 ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy VaryZŠ Dukelských hrdinů, Karlo... 0267
29 František KrauzFrantišek Krauz 05 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 0252
30 Jaroslav KvapilJaroslav Kvapil 06 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786 0247
31 Honza Hai DaoHonza Hai Dao 05 ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy VaryZŠ Dukelských hrdinů, Karlo... 0239
32 Oliver RollerOliver Roller 06 ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká 0231
Tomáš DucTomáš Duc 05 ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy VaryZŠ Dukelských hrdinů, Karlo... 0212
Filip DrofaFilip Drofa 05 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 0212
33 Mikuláš KvapilMikuláš Kvapil 05 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786 0212
34 Dominik DustDominik Dust 05 ZŠ Sokolov, Rokycanova 258ZŠ Sokolov, Rokycanova 258 0204
35 Martin KroupaMartin Kroupa 05 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 0191
36 Radek SobotkaRadek Sobotka 05 ZŠ Sokolov, Rokycanova 258ZŠ Sokolov, Rokycanova 258 0165
37 Patrik VečerníkPatrik Večerník 05 ZŠ Sokolov, Rokycanova 258ZŠ Sokolov, Rokycanova 258 0164
38 Šimon MlejnekŠimon Mlejnek 05 ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká 0058
Antonín HorákAntonín Horák 06 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0000
Antonín ZichAntonín Zich 05 ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy VaryZŠ Dukelských hrdinů, Karlo... 0000
Pavel HauserPavel Hauser 05 ZŠ Sokolov, Rokycanova 258ZŠ Sokolov, Rokycanova 258 0000
Michal BadejMichal Badej 06 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 0000
Jan HalberštátJan Halberštát 05 ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká 0000
Jan PravečekJan Praveček 06 ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy VaryZŠ Dukelských hrdinů, Karlo... 0000
Martin HavelMartin Havel 06 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786 0000
Adam JedličkaAdam Jedlička 05 ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká 0000
Vojtěch SukVojtěch Suk 06 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0000
Martin ČernýMartin Černý 05 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0000
39 Andriy BohunAndriy Bohun 05 ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy VaryZŠ Dukelských hrdinů, Karlo... 0000
Celkem 53 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 30.5.2018 - 23:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr HolejšovskýPetr Holejšovský
ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká
06 48.68 0.0 297.00
2 František KučeraFrantišek Kučera
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
05 47.36 0.0 286.00
3 Jan PaluskaJan Paluska
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
05 46.97 0.0 282.00
4 Patrik ŠafaříkPatrik Šafařík
ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy VaryZŠ Dukelských hrdinů, Karlo...
05 45.20 0.0 267.00
5 Eduard AbtEduard Abt
ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614
05 43.70 0.0 255.00
6 František KrauzFrantišek Krauz
ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614
05 43.40 0.0 252.00
7 Jaroslav KvapilJaroslav Kvapil
ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786
06 42.79 0.0 247.00
8 Adam VrabecAdam Vrabec
ZŠ Sokolov, Rokycanova 258ZŠ Sokolov, Rokycanova 258
05 41.88 0.0 240.00
9 Honza Hai DaoHonza Hai Dao
ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy VaryZŠ Dukelských hrdinů, Karlo...
05 41.80 0.0 239.00
10 Antonín HorákAntonín Horák
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
06 40.90 0.0 232.00
11 Oliver RollerOliver Roller
ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká
06 40.83 0.0 231.00
12 Andriy BohunAndriy Bohun
ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy VaryZŠ Dukelských hrdinů, Karlo...
05 39.73 0.0 222.00
13 Lukáš ČernýLukáš Černý
ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614
06 38.92 0.0 215.00
14 Mikuláš KvapilMikuláš Kvapil
ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786
05 38.47 0.0 212.00
15 Dominik DustDominik Dust
ZŠ Sokolov, Rokycanova 258ZŠ Sokolov, Rokycanova 258
05 37.56 0.0 204.00
16 Adam JedličkaAdam Jedlička
ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká
05 37.37 0.0 203.00
17 Patrik VečerníkPatrik Večerník
ZŠ Sokolov, Rokycanova 258ZŠ Sokolov, Rokycanova 258
05 35.05 0.0 184.00
18 Martin HavelMartin Havel
ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786
06 33.46 0.0 171.00
Celkem 18 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 03 Gymnázium Sokolov, HusitskáGymnázium Sokolov, Husitská 1940
2 Adéla KrálováAdéla Králová 04 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 1605
3 Barbora StupkováBarbora Stupková 02 Gymnázium Sokolov, HusitskáGymnázium Sokolov, Husitská 1379
4 Daniela HavlenováDaniela Havlenová 02 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 1145
5 Karolína RampováKarolína Rampová 03 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 1054
6 Marie LillováMarie Lillová 03 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 1050
7 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová 03 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 0939
8 Markéta KůrkováMarkéta Kůrková 02 Gymnázium Sokolov, HusitskáGymnázium Sokolov, Husitská 0917
9 Daniela NeumannováDaniela Neumannová 03 Gymnázium Sokolov, HusitskáGymnázium Sokolov, Husitská 0702
10 Antonie PlavcováAntonie Plavcová 04 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 0645
11 Sára KirchnerováSára Kirchnerová 03 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 0640
12 Zuzana HoráčkováZuzana Horáčková 04 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 0605
13 Kristina KůtkováKristina Kůtková 03 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 0451
14 Petra ZikmundováPetra Zikmundová 03 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 0434
15 Tereza KnotkováTereza Knotková 02 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 0399
16 Denisa SucháDenisa Suchá 03 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 0378
17 Nicole HofmanováNicole Hofmanová 04 Gymnázium Sokolov, HusitskáGymnázium Sokolov, Husitská 0345
18 Eliška ProftováEliška Proftová 03 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 0336
19 Olga MeiserováOlga Meiserová 04 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 0322
20 Hana KrämlingováHana Krämlingová 03 Gymnázium Sokolov, HusitskáGymnázium Sokolov, Husitská 0279
Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 03 Gymnázium Cheb, příspěvková organizaceGymnázium Cheb, příspěvková... 0000
Petra KřivánkováPetra Křivánková 03 Gymnázium Sokolov, HusitskáGymnázium Sokolov, Husitská 0000
Petra ŠteinfeldováPetra Šteinfeldová 04 Gymnázium Sokolov, HusitskáGymnázium Sokolov, Husitská 0000
Anežka BartoňováAnežka Bartoňová 03 Gymnázium Sokolov, HusitskáGymnázium Sokolov, Husitská 0000
Eliška PánkováEliška Pánková 04 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 0000
Kateřina MudrováKateřina Mudrová 02 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 0000
21 Markéta MachováMarkéta Machová 03 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 0000
Celkem 27 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 30.5.2018 - 23:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza NovákováTereza Nováková
ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká
05 46.00 0.0 429.00
2 Kamila SinkulováKamila Sinkulová
ZŠ BřezováZŠ Březová
06 39.90 0.0 354.00
3 Irena ZiecinováIrena Ziecinová
ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786
05 38.41 0.0 336.00
4 Kateřina MilotováKateřina Milotová
ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614
05 37.69 0.0 327.00
5 Valerie TakáčováValerie Takáčová
4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
06 37.57 0.0 326.00
6 Jana HeleczováJana Heleczová
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
06 37.53 0.0 325.00
7 Petra GalánováPetra Galánová
ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614
05 37.51 0.0 325.00
8 Karolína ProcházkováKarolína Procházková
ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors...
05 37.39 0.0 324.00
9 Natálie StudnařováNatálie Studnařová
ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786
06 37.14 0.0 321.00
10 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová
ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors...
06 36.16 0.0 309.00
11 Barbora PřevrátilováBarbora Převrátilová
ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká
05 35.78 0.0 304.00
12 Adéla FialováAdéla Fialová
ZŠ BřezováZŠ Březová
05 35.35 0.0 299.00
13 Nicol GrillováNicol Grillová
ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors...
06 34.34 0.0 287.00
14 Tereza KohoutováTereza Kohoutová
4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
06 30.46 0.0 241.00
15 Markéta ŠnicerováMarkéta Šnicerová
ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká
05 29.02 0.0 224.00
16 Petra LinhartováPetra Linhartová
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa...
05 28.44 0.0 217.00
17 Michaela HradeckáMichaela Hradecká
4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14
05 28.33 0.0 216.00
18 Markéta MakovcováMarkéta Makovcová
ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614
05 28.27 0.0 215.00
19 Eliška PokornáEliška Pokorná
ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786
06 23.38 0.0 158.00
20 Eliška BöhmováEliška Böhmová
ZŠ BřezováZŠ Březová
05 21.44 0.0 137.00
Celkem 20 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lenka BurešováLenka Burešová 05 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 1751
2 Karolína JirkůKarolína Jirků 18 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786 1431
3 Petra GalánováPetra Galánová 05 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 1353
4 Kristýna VítkováKristýna Vítková 05 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 1300
5 Claudia RampováClaudia Rampová 06 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 1148
6 Tereza SkalováTereza Skalová 06 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14 1021
7 Tereza BartůškováTereza Bartůšková 05 ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká 0973
8 Kateřina ŠtecováKateřina Štecová 06 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786 0950
9 Eva MalichováEva Malichová 05 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14 0937
10 Sabina BláhováSabina Bláhová 05 ZŠ BřezováZŠ Březová 0907
11 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 06 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 0889
12 Viktorie DrobnáViktorie Drobná 06 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0851
13 Adéla FialováAdéla Fialová 05 ZŠ BřezováZŠ Březová 0822
14 Terezie DrobnáTerezie Drobná 06 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0814
15 Tereza NovákováTereza Nováková 05 ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká 0788
16 Natálie SeifertováNatálie Seifertová 06 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 0753
17 Nikola VostráNikola Vostrá 05 ZŠ BřezováZŠ Březová 0746
18 Eliška KamínkováEliška Kamínková 06 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14 0733
19 Natálie StudnařováNatálie Studnařová 06 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786 0717
20 Kamila SinkulováKamila Sinkulová 06 ZŠ BřezováZŠ Březová 0675
21 Aneta WeizenbauerováAneta Weizenbauerová 06 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 0646
22 Natálie TřasákováNatálie Třasáková 05 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786 0637
23 Kateřina MilotováKateřina Milotová 05 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 0611
24 Adéla BrňákováAdéla Brňáková 05 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14 0546
25 Mariana FrcerováMariana Frcerová 05 ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká 0538
26 Michaela RybákováMichaela Rybáková 05 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0527
27 Marie Eliška JavůrkováMarie Eliška Javůrková 05 ZŠ BřezováZŠ Březová 0509
28 Martina ČernáMartina Černá 05 ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká 0492
29 Lucie MaškováLucie Mašková 06 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14 0488
30 Tereza LörenzováTereza Lörenzová 06 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 0472
31 Markéta PáceltováMarkéta Páceltová 05 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 0399
32 Tereza ČtvrtečkováTereza Čtvrtečková 05 ZŠ BřezováZŠ Březová 0392
33 Lucie MaškováLucie Mašková 05 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14 0359
34 Adéla PintováAdéla Pintová 06 ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká 0358
35 Tereza ŠafářováTereza Šafářová 05 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 0341
36 Irena ZiecinováIrena Ziecinová 05 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786 0336
37 Valerie TakáčováValerie Takáčová 06 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14 0326
Jana HeleczováJana Heleczová 06 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0325
38 Theresia PolcarováTheresia Polcarová 05 ZŠ BřezováZŠ Březová 0325
Nikola RůžičkováNikola Růžičková 05 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0321
39 Kristýna VítkováKristýna Vítková 05 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 0321
40 Barbora PřevrátilováBarbora Převrátilová 05 ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká 0304
41 Tereza ElizováTereza Elizová 05 ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká 0293
42 Tereza KohoutováTereza Kohoutová 06 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14 0241
43 Markéta MakovcováMarkéta Makovcová 05 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 0223
44 Petra LinhartováPetra Linhartová 05 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0217
45 Valerie PřibysováValerie Přibysová 06 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 0170
46 Leona ČernavskáLeona Černavská 05 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786 0165
Anděla SkůrováAnděla Skůrová 06 ZŠ PoštovníZŠ Poštovní 0000
Kateřina KormošováKateřina Kormošová 06 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0000
Marta ShefováMarta Shefová 06 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 0000
Nicol GrillováNicol Grillová 06 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... 0000
Denisa PeťovskáDenisa Peťovská 06 ZŠ PoštovníZŠ Poštovní 0000
Hana DanilecováHana Danilecová 05 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14 0000
Veronika TůmováVeronika Tůmová 06 ZŠ PoštovníZŠ Poštovní 0000
Nela JuránkováNela Juránková 06 ZŠ PoštovníZŠ Poštovní 0000
Sára BrachováSára Brachová 05 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289Základní škola Ostrov, Masa... 0000
Denisa NevšímalováDenisa Nevšímalová 06 ZŠ PoštovníZŠ Poštovní 0000
Veronika TůmováVeronika Tůmová 06 ZŠ PoštovníZŠ Poštovní 0000
Lucie ŠobíškováLucie Šobíšková 06 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 0000
Karolína RyškováKarolína Ryšková 06 ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká 0000
Markéta ŠnicerováMarkéta Šnicerová 05 ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká 0000
Eliška PokornáEliška Pokorná 06 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786 0000
Eliška BöhmováEliška Böhmová 05 ZŠ BřezováZŠ Březová 0000
Damaris HrůzováDamaris Hrůzová 06 ZŠ Sokolov, BěžeckáZŠ Sokolov, Běžecká 0000
Karolína KrpejšováKarolína Krpejšová 05 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786 0000
Barbora MihokováBarbora Mihoková 06 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786 0000
Veronika LauberováVeronika Lauberová 05 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786 0000
Karolín JirkůKarolín Jirků 05 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786ZŠ Horní Slavkov, Školní 786 0000
Denisa KalabzováDenisa Kalabzová 06 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614 0000
Michaela HradeckáMichaela Hradecká 05 4.ZŠ Cheb, Hradební 144.ZŠ Cheb, Hradební 14 0000
47 Lucie MacháčkováLucie Macháčková 05 ZŠ BřezováZŠ Březová 0000
Celkem 72 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Chodov, Komenského{8} 1828
2 3. ZŠ Cheb{8} 1766
3 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace{8} 1510
4 3. ZŠ Cheb{8} 1423
5 ZŠ Úšovice Mariánské Lázně{8} 1337
6 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614{8} 1129
7 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace{8} 1117
8 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614{8} 1075
9 ZŠ Chodov, Komenského{8} 1055
10 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614{8} 992
11 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace{8} 964
12 ZŠ Chodov, Komenského{8} 962
13 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614{8} 929
14 ZŠ Úšovice Mariánské Lázně{8} 925
15 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614{8} 864
16 3. ZŠ Cheb{8} 857
17 3. ZŠ Cheb{8} 842
18 ZŠ Úšovice Mariánské Lázně{8} 838
19 ZŠ Úšovice Mariánské Lázně{8} 661
19 ZŠ Úšovice Mariánské Lázně{8} 661
21 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614{8} 603
22 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace{8} 588
23 ZŠ Chodov, Komenského{8} 583
24 ZŠ Úšovice Mariánské Lázně{8} 580
25 3. ZŠ Cheb{8} 551
26 ZŠ Chodov, Komenského{8} 549
27 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace{8} 508
28 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace{8} 500
29 ZŠ Úšovice Mariánské Lázně{8} 471
30 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace{8} 464
30 3. ZŠ Cheb{8} 464
32 ZŠ Chodov, Komenského{8} 456
33 ZŠ Chodov, Komenského{8} 374
34 ZŠ Chodov, Komenského{8} 0
34 ZŠ Chodov, Komenského{8} 0
34 3. ZŠ Cheb{8} 0
34 3. ZŠ Cheb{8} 0
34 3. ZŠ Cheb{8} 0
34 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614{8} 0
34 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614{8} 0
34 ZŠ Úšovice Mariánské Lázně{8} 0
34 ŠAK Chodov, z. s.{8} 0
34 ZŠ Úšovice Mariánské Lázně{8} 0
34 ZŠ Úšovice Mariánské Lázně{8} 0
34 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace{8} 0
34 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary{8} 0
34 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11{8} 0
34 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary{8} 0
34 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11{8} 0
34 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11{8} 0
34 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary{8} 0
34 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary{8} 0
34 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11{8} 0
34 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary{8} 0
34 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11{8} 0
34 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary{8} 0
34 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary{8} 0
34 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11{8} 0
34 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11{8} 0
34 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11{8} 0
34 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary{8} 0
34 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary{8} 0
34 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11{8} 0
34 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11{8} 0
Celkem 64 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy Vary{8} 882
2 ZŠ Sokolov, Rokycanova 258{8} 851
3 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 799
3 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786{8} 799
5 ZŠ Sokolov, Běžecká{8} 735
6 ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy Vary{8} 731
7 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 730
8 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786{8} 713
9 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 704
10 ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy Vary{8} 702
11 ZŠ Sokolov, Běžecká{8} 686
12 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 650
13 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614{8} 624
14 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614{8} 615
15 ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy Vary{8} 612
16 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 579
17 ZŠ Sokolov, Běžecká{8} 560
18 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786{8} 554
19 ZŠ Sokolov, Rokycanova 258{8} 496
20 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614{8} 470
21 ZŠ Sokolov, Běžecká{8} 467
22 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786{8} 461
23 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614{8} 452
24 ZŠ Sokolov, Rokycanova 258{8} 435
25 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614{8} 374
26 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786{8} 291
27 ZŠ Sokolov, Rokycanova 258{8} 290
27 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614{8} 290
29 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 286
30 ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy Vary{8} 267
31 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614{8} 252
32 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786{8} 247
33 ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy Vary{8} 239
34 ZŠ Sokolov, Běžecká{8} 231
35 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786{8} 212
35 ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy Vary{8} 212
35 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614{8} 212
38 ZŠ Sokolov, Rokycanova 258{8} 204
39 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614{8} 191
40 ZŠ Sokolov, Rokycanova 258{8} 165
41 ZŠ Sokolov, Rokycanova 258{8} 164
42 ZŠ Sokolov, Běžecká{8} 58
43 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 0
43 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 0
43 ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy Vary{8} 0
43 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786{8} 0
43 ZŠ Sokolov, Běžecká{8} 0
43 ZŠ Sokolov, Rokycanova 258{8} 0
43 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614{8} 0
43 ZŠ Sokolov, Běžecká{8} 0
43 ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy Vary{8} 0
43 ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy Vary{8} 0
43 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 0
Celkem 53 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Sokolov, Husitská{8} 1940
2 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace{8} 1605
3 Gymnázium Sokolov, Husitská{8} 1379
4 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614{8} 1145
5 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614{8} 1054
6 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614{8} 1050
7 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace{8} 939
8 Gymnázium Sokolov, Husitská{8} 917
9 Gymnázium Sokolov, Husitská{8} 702
10 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace{8} 645
11 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614{8} 640
12 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace{8} 605
13 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace{8} 451
14 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace{8} 434
15 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614{8} 399
16 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614{8} 378
17 Gymnázium Sokolov, Husitská{8} 345
18 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614{8} 336
19 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace{8} 322
20 Gymnázium Sokolov, Husitská{8} 279
21 Gymnázium Sokolov, Husitská{8} 0
21 Gymnázium Sokolov, Husitská{8} 0
21 Gymnázium Cheb, příspěvková organizace{8} 0
21 Gymnázium Sokolov, Husitská{8} 0
21 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614{8} 0
21 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614{8} 0
21 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614{8} 0
Celkem 27 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 1751
2 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786{8} 1431
3 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614{8} 1353
4 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11{8} 1300
5 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614{8} 1148
6 4.ZŠ Cheb, Hradební 14{8} 1021
7 ZŠ Sokolov, Běžecká{8} 973
8 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786{8} 950
9 4.ZŠ Cheb, Hradební 14{8} 937
10 ZŠ Březová{8} 907
11 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11{8} 889
12 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 851
13 ZŠ Březová{8} 822
14 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 814
15 ZŠ Sokolov, Běžecká{8} 788
16 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11{8} 753
17 ZŠ Březová{8} 746
18 4.ZŠ Cheb, Hradební 14{8} 733
19 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786{8} 717
20 ZŠ Březová{8} 675
21 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11{8} 646
22 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786{8} 637
23 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614{8} 611
24 4.ZŠ Cheb, Hradební 14{8} 546
25 ZŠ Sokolov, Běžecká{8} 538
26 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 527
27 ZŠ Březová{8} 509
28 ZŠ Sokolov, Běžecká{8} 492
29 4.ZŠ Cheb, Hradební 14{8} 488
30 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614{8} 472
31 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11{8} 399
32 ZŠ Březová{8} 392
33 4.ZŠ Cheb, Hradební 14{8} 359
34 ZŠ Sokolov, Běžecká{8} 358
35 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614{8} 341
36 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786{8} 336
37 4.ZŠ Cheb, Hradební 14{8} 326
38 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 325
38 ZŠ Březová{8} 325
40 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11{8} 321
40 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 321
42 ZŠ Sokolov, Běžecká{8} 304
43 ZŠ Sokolov, Běžecká{8} 293
44 4.ZŠ Cheb, Hradební 14{8} 241
45 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614{8} 223
46 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 217
47 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614{8} 170
48 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786{8} 165
49 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786{8} 0
49 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786{8} 0
49 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614{8} 0
49 4.ZŠ Cheb, Hradební 14{8} 0
49 ZŠ Březová{8} 0
49 ZŠ Březová{8} 0
49 ZŠ Sokolov, Běžecká{8} 0
49 ZŠ Sokolov, Běžecká{8} 0
49 ZŠ Sokolov, Běžecká{8} 0
49 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786{8} 0
49 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786{8} 0
49 ZŠ Horní Slavkov, Školní 786{8} 0
49 ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614{8} 0
49 ZŠ Poštovní{8} 0
49 ZŠ Poštovní{8} 0
49 4.ZŠ Cheb, Hradební 14{8} 0
49 ZŠ Poštovní{8} 0
49 ZŠ Poštovní{8} 0
49 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 0
49 ZŠ Poštovní{8} 0
49 ZŠ Poštovní{8} 0
49 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289{8} 0
49 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11{8} 0
49 ZŠ Karlovy vary, Krušnohorská 11{8} 0
Celkem 72 závodníků