Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomoucký, Kategorie III a IV

Olomouc (24. 5. 2018)

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 24.5.2018 - 10:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška JuránkováEliška Juránková 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1 2:39.07 584.00
2 Alžběta MullerováAlžběta Mullerová 02 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 12 2:46.36 502.00
3 Alena MerhautováAlena Merhautová 04 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 11 2:48.23 482.00
4 Veronika MinářováVeronika Minářová 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3 2:50.31 460.00
5 Adriani KamidinováAdriani Kamidinová 03 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 8 2:59.41 371.00
6 Markéta ŠevčíkováMarkéta Ševčíková 03 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 6 3:00.42 361.00
7 Simona BlahováSimona Blahová 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 3:01.35 353.00
8 Kateřina HlochováKateřina Hlochová 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 5 3:02.72 340.00
9 Kristýna StančíkováKristýna Stančíková 04 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 13 3:03.82 330.00
10 Aneta ZahradníčkováAneta Zahradníčková 04 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 7 3:04.76 322.00
11 Hana MachovskáHana Machovská 02 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 10 3:10.81 271.00
12 Eva KutalováEva Kutalová 03 ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko 9 3:17.74 218.00
13 Martina DostálováMartina Dostálová 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4 3:32.50 123.00
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (čt, 24.5.2018 - 10:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 8 2:40.64 566.00
2 Kateřina MikováKateřina Miková 03 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 6 2:42.96 539.00
3 Markéta ŽalioMarkéta Žalio 02 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 13 2:47.58 489.00
4 Jana VylíčilováJana Vylíčilová 05 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 12 2:50.62 457.00
5 Natálie MatochováNatálie Matochová 03 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 5 2:52.46 438.00
6 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko 3 2:53.19 431.00
7 Denisa HuňkováDenisa Huňková 02 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 2 2:55.73 406.00
8 Kateřina LinhartováKateřina Linhartová 03 ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko 4 2:57.38 390.00
9 Klára ObloukováKlára Oblouková 03 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 7 2:58.72 377.00
10 Klára SklenářováKlára Sklenářová 04 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 10 3:00.59 360.00
11 Jana RektoříkováJana Rektoříková 02 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 9 3:01.68 350.00
12 Lucie HrabskáLucie Hrabská 04 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 1 3:03.40 334.00
13 Beáta ŠlesingerováBeáta Šlesingerová 02 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 11 3:05.51 316.00
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška JuránkováEliška Juránková 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1 2:39.07 584.00
2 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 8 2:40.64 566.00
3 Kateřina MikováKateřina Miková 03 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 6 2:42.96 539.00
4 Alžběta MullerováAlžběta Mullerová 02 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 12 2:46.36 502.00
5 Markéta ŽalioMarkéta Žalio 02 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 13 2:47.58 489.00
6 Alena MerhautováAlena Merhautová 04 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 11 2:48.23 482.00
7 Veronika MinářováVeronika Minářová 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3 2:50.31 460.00
8 Jana VylíčilováJana Vylíčilová 05 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 12 2:50.62 457.00
9 Natálie MatochováNatálie Matochová 03 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 5 2:52.46 438.00
10 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko 3 2:53.19 431.00
11 Denisa HuňkováDenisa Huňková 02 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 2 2:55.73 406.00
12 Kateřina LinhartováKateřina Linhartová 03 ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko 4 2:57.38 390.00
13 Klára ObloukováKlára Oblouková 03 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 7 2:58.72 377.00
14 Adriani KamidinováAdriani Kamidinová 03 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 8 2:59.41 371.00
15 Markéta ŠevčíkováMarkéta Ševčíková 03 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 6 3:00.42 361.00
16 Klára SklenářováKlára Sklenářová 04 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 10 3:00.59 360.00
17 Simona BlahováSimona Blahová 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 3:01.35 353.00
18 Jana RektoříkováJana Rektoříková 02 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 9 3:01.68 350.00
19 Kateřina HlochováKateřina Hlochová 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 5 3:02.72 340.00
20 Lucie HrabskáLucie Hrabská 04 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 1 3:03.40 334.00
21 Kristýna StančíkováKristýna Stančíková 04 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 13 3:03.82 330.00
22 Aneta ZahradníčkováAneta Zahradníčková 04 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 7 3:04.76 322.00
23 Beáta ŠlesingerováBeáta Šlesingerová 02 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 11 3:05.51 316.00
24 Hana MachovskáHana Machovská 02 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 10 3:10.81 271.00
25 Eva KutalováEva Kutalová 03 ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko 9 3:17.74 218.00
26 Martina DostálováMartina Dostálová 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4 3:32.50 123.00