Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava - Vítkovice (17. 6. 2018)
100 m - Muži (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.78
3 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.08
100 m - Junioři (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.34
2 Jan VařekaJan Vařeka 99 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 11.39
3 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 11.45
100 m - Dorostenci (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jakub JanekJakub Janek 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.34
2 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11.51
3 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 11.59
100 m - Juniorky (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.28
2 Leona MarečkováLeona Marečková 00 JAC BrnoJAC Brno 12.89
3 Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13.14
100 m - Dorostenky (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12.18
2 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 12.68
3 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.80
200 m - Ženy (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 24.96
2 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 25.53
3 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 26.20
400 m - Ženy (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 57.61
2 Katrin SásováKatrin Sásová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 58.88
400 m - Juniorky (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Leona MarečkováLeona Marečková 00 JAC BrnoJAC Brno 58.39
2 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 59.14
3 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 61.28
1500 m - Muži (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3:58.44
2 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3:59.32
3 David KákonaDavid Kákona 96 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3:59.37
1500 m - Junioři (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Oldřich MaláníkOldřich Maláník 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4:10.92
2 Jan RistovskýJan Ristovský 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4:13.15
3 Jan BergerJan Berger 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4:13.25
1500 m - Dorostenci (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Patrik PastorPatrik Pastor 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4:12.72
2 Jakub BárekJakub Bárek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4:13.98
3 Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4:14.65
1500 m - Ženy (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eva GalaczováEva Galaczová 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:51.43
2 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 98 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5:03.80
1500 m - Juniorky (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4:48.17
2 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:49.02
3 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4:54.41
1500 m - Dorostenky (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5:08.79
3000 m - Dorostenci (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09:22.15
2 Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09:33.76
3 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 09:48.38
3000 m - Ženy (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11:07.20
2 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 12:31.08
3000 m - Juniorky (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Hana HudcováHana Hudcová 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11:23.71
2 Kristýna HavelkováKristýna Havelková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11:24.76
3000 m - Dorostenky (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11:18.88
2 Anna BelaníkováAnna Belaníková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11:39.06
3 Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11:45.06
5000 m - Muži (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš LichýTomáš Lichý 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15:07.42
2 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 16:31.76
3 Adam SzymanikAdam Szymanik 96 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 16:54.12
5000 m - Junioři (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip VabroušekFilip Vabroušek 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 15:40.20
2 Jaroslav ŘíhaJaroslav Říha 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 17:30.35
3 Tomáš KrylTomáš Kryl 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 18:44.13
110 m překážek (1.06) - Muži (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14.44
2 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15.11
3 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 15.29
400 m překážek (0.91) - Muži (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jan DvořákJan Dvořák 77 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 59.39
2 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 64.00
400 m překážek (0.83) - Dorostenci (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 56.79
2 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 57.43
400 m překážek (0.76) - Ženy (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 66.43
2 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 69.99
3 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 70.40
400 m překážek (0.76) - Juniorky (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 62.70
2 Nikola PlocováNikola Plocová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 68.06
3 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 80.96
1500 m překážek - Dorostenky (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5:18.29
2 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:18.51
3 Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:35.37
2000 m překážek (0.84) - Dorostenci (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6:36.76
2 Jan BužgaJan Bužga 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6:51.43
3 Jiří SadilJiří Sadil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7:12.47
2000 m překážek (0.76) - Juniorky (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7:23.81
2 Aneta JedličkováAneta Jedličková 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8:11.52
3 Tereza LichnovskáTereza Lichnovská 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8:12.68
3000 m překážek - Muži (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan KosteckýJan Kostecký 91 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 10:03.83
3000 m překážek - Junioři (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel KrausPavel Kraus 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10:16.28
2 Michal DžuberaMichal Džubera 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10:34.52
3 Patrik SlanýPatrik Slaný 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11:00.76
3000 m překážek - Ženy (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie VikartovskáLucie Vikartovská 87 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11:14.84
2 Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11:31.38
3 Kristýna VicenecováKristýna Vicenecová 95 TJ UničovTJ Uničov 11:54.82
4 x 100 m - Muži (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Romanchenkov, Zajíc, Majerčák, Jánoš Romanchenkov, Zajíc, Majerčák, Jánoš AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 43.41
2 Petrjanoš, Oberndorfer, Juráš, Halášek Petrjanoš, Oberndorfer, Juráš, Halášek TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 45.16
3 Auda, Celfr, Zeman, Smutný Auda, Celfr, Zeman, Smutný JAC BrnoJAC Brno 45.31
4 x 100 m - Ženy (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Černocká, Dubová, Kučerová, Petrová Černocká, Dubová, Kučerová, Petrová AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 51.07
2 Kotrlá, Hájková, Korgerová, Schubertová Kotrlá, Hájková, Korgerová, Schubertová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 51.10
4 x 400 m - Muži (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Smolka, Kaštovský, Lampa, Boček Smolka, Kaštovský, Lampa, Boček TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:26.67
2 Jánoš, Majerčák, Romanchenkov, Zajíc Jánoš, Majerčák, Romanchenkov, Zajíc AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3:28.29
3 Koutný, Orava, Podjukl, Vávra Koutný, Orava, Podjukl, Vávra SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3:31.58
4 x 400 m - Ženy (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Falharová, Kublová, Činčilová, Němečková Falharová, Kublová, Činčilová, Němečková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4:11.49
2 Matějáková, Marčíková, Jeřábková, Freibergerová Matějáková, Marčíková, Jeřábková, Freibergerová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:13.52
3 Hladíková, Matulová, Kouřilová, Kleiblová Hladíková, Matulová, Kouřilová, Kleiblová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:27.75
chůze dráha 5000 m - Dorostenci (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 24:52.71
2 Jan PorubaJan Poruba 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 29:40.26
chůze dráha 5000 m - Dorostenky (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna MachačováAnna Machačová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 28:30.46
2 Tereza KotáskováTereza Kotásková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 30:04.43
3 Sabina BočkováSabina Bočková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 31:20.85