Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava - Vítkovice (17. 6. 2018)
skok vysoký - Muži (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.85
2 Adam OravaAdam Orava 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1.75
3 Ondřej ŠandoOndřej Šando 98 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1.70
skok vysoký - Junioři (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Patrik VašíčekPatrik Vašíček 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1.90
2 Siddartha SivilaSiddartha Sivila 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1.75
3 Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1.75
skok vysoký - Dorostenci (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.94
2 Jakub KuntJakub Kunt 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1.85
3 Dominik MartinkaDominik Martinka 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1.80
skok vysoký - Ženy (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Šárka PoláškováŠárka Polášková 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1.55
skok vysoký - Juniorky (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola GavendováNikola Gavendová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.69
2 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.59
3 Veronika ČejnováVeronika Čejnová 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1.59
skok vysoký - Dorostenky (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Bára SajdokováBára Sajdoková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1.81
2 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1.79
3 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1.72
skok o tyči - Muži (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4.21
2 Daniel PřečekDaniel Přeček 97 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 4.21
3 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4.01
skok o tyči - Junioři (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch GryczVojtěch Grycz 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4.21
2 Filip ZemanFilip Zeman 99 JAC BrnoJAC Brno 2.71
skok o tyči - Dorostenci (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4.11
2 Henrich StrýčekHenrich Strýček 02 AC ČejkoviceAC Čejkovice 3.51
3 Adam ŠubíkAdam Šubík 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.31
skok o tyči - Ženy (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Andrea ValentováAndrea Valentová 98 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2.70
2 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2.50
skok o tyči - Juniorky (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.60
2 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková 99 AC ČejkoviceAC Čejkovice 3.60
3 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3.30
skok o tyči - Dorostenky (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza JaníkováTereza Janíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.50
2 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.10
3 Petra PicmausováPetra Picmausová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3.00
skok daleký - Muži (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš KuncLukáš Kunc 91 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6.65
2 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6.36
3 Silvestr MatochaSilvestr Matocha 89 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5.49
skok daleký - Junioři (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub BystroňJakub Bystroň 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7.44
2 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6.90
3 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6.76
skok daleký - Dorostenci (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6.70
2 Jakub KuntJakub Kunt 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6.69
3 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6.61
skok daleký - Ženy (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Helena TomkováHelena Tomková 92 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5.53
2 Lenka TäuberováLenka Täuberová 98 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5.30
skok daleký - Juniorky (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5.60
2 Adriana GrulichováAdriana Grulichová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5.52
3 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5.20
skok daleký - Dorostenky (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Valerie StratilováValerie Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5.56
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5.46
3 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5.27
trojskok - Muži (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14.66
2 Lukáš KuncLukáš Kunc 91 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.02
3 Tomáš HolýTomáš Holý 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 13.27
trojskok - Junioři (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 13.98
2 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.65
3 Martin ŠtípekMartin Štípek 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12.55
trojskok - Dorostenci (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub KuntJakub Kunt 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 13.88
2 Tomáš StachTomáš Stach 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13.56
3 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.25
trojskok - Ženy (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Šárka PoláškováŠárka Polášková 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 11.59
trojskok - Juniorky (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Johana MičánkováJohana Mičánková 00 JAC BrnoJAC Brno 11.82
2 Adriana GrulichováAdriana Grulichová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.64
3 Lenka BurianováLenka Burianová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 11.55
trojskok - Dorostenky (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára TeofilováKlára Teofilová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.44
2 Barbora PokornáBarbora Pokorná 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.34
3 Kateřina ValíkováKateřina Valíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.32
vrh koulí 3kg - Dorostenky (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 14.00
2 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 13.76
3 Lucie KrálováLucie Králová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13.49
vrh koulí 4kg - Ženy (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Gabriela PallováGabriela Pallová 93 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13.27
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12.21
3 Natálie VeseláNatálie Veselá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.19
vrh koulí 4kg - Juniorky (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 12.97
2 Denisa PřečkováDenisa Přečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.77
3 Leona VargováLeona Vargová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 11.75
vrh koulí 5kg - Dorostenci (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš GrulichTomáš Grulich 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18.98
2 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 16.71
3 Pavel MišurecPavel Mišurec 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 16.14
vrh koulí 6kg - Junioři (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub HéžaJakub Héža 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 17.62
2 Tomáš BortelTomáš Bortel 99 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 16.61
3 Jakub KasalaJakub Kasala 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11.96
vrh koulí 7,26kg - Muži (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin KollárMartin Kollár 90 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 15.62
2 Jan HorňákJan Horňák 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14.84
3 Viktor ČepákViktor Čepák 90 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 13.57
hod diskem 1kg - Ženy (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natálie VeseláNatálie Veselá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 41.76
2 Tereza DouchováTereza Douchová 92 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 41.26
3 Gabriela PallováGabriela Pallová 93 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 40.76
hod diskem 1kg - Juniorky (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Leona VargováLeona Vargová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 44.80
2 Denisa PřečkováDenisa Přečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 43.50
3 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 39.08
hod diskem 1kg - Dorostenky (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 35.77
2 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 34.62
3 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 33.86
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel MišurecPavel Mišurec 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 47.65
2 Filip ChodilFilip Chodil 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 46.34
3 Jan PospíšilJan Pospíšil 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 45.29
hod diskem 1,75kg - Junioři (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub HéžaJakub Héža 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 50.49
2 Adam HorákAdam Horák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 44.02
3 Lukáš BobákLukáš Bobák 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 42.41
hod diskem 2kg - Muži (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří HorkýJiří Horký 92 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 48.53
2 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink 90 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 39.76
3 Dominik SokolaDominik Sokola 96 AK KroměřížAK Kroměříž 37.12
hod kladivem 3kg - Dorostenky (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška KrajčováEliška Krajčová 01 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 55.57
2 Hana BrukováHana Bruková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 42.64
3 Vendula DivišováVendula Divišová 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 38.93
hod kladivem 4kg - Ženy (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavla KuklováPavla Kuklová 95 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 66.72
2 Veronika BártováVeronika Bártová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 55.29
3 Gabriela PallováGabriela Pallová 93 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 39.96
hod kladivem 4kg - Juniorky (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 53.78
2 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 49.15
3 Veronika HejdováVeronika Hejdová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 35.85
hod kladivem 5kg - Dorostenci (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 56.42
2 Tomáš GrulichTomáš Grulich 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 50.43
3 Adam BubíkAdam Bubík 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 45.70
hod kladivem 6kg - Junioři (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš BobákLukáš Bobák 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 58.70
2 Adam HorákAdam Horák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 47.15
3 David LadomirjakDavid Ladomirjak 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 36.24
hod kladivem 7,26kg - Muži (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal MaierMichal Maier 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 52.12
2 Lukáš LabajLukáš Labaj 89 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 50.70
3 Denis SlavíkDenis Slavík 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 38.57
hod oštěpem 500g - Dorostenky (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika VallováVeronika Vallová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 44.05
2 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 43.55
3 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 39.05
hod oštěpem 600g - Ženy (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela HanákováMichaela Hanáková 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 41.90
2 Iveta MocharováIveta Mocharová 98 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 39.81
3 Pavla SopuchováPavla Sopuchová 75 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 36.70
hod oštěpem 600g - Juniorky (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela VedrováMichaela Vedrová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 43.38
2 Tereza ŘezníčkováTereza Řezníčková 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 38.70
3 Bára LichnovskáBára Lichnovská 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 35.68
hod oštěpem 700g - Dorostenci (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 55.68
2 Adam SkácelAdam Skácel 01 AK KroměřížAK Kroměříž 53.30
3 Adam HynečekAdam Hyneček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 52.86
hod oštěpem 800g - Muži (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik SokolaDominik Sokola 96 AK KroměřížAK Kroměříž 60.30
2 Martin PodrazilMartin Podrazil 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 57.29
3 Erik VeselýErik Veselý 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 56.38
hod oštěpem 800g - Junioři (neděle, 17.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš KrálLukáš Král 99 AK KroměřížAK Kroměříž 54.80
2 Lukáš SvozilLukáš Svozil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 53.70
3 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 53.30