Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava - Vítkovice (17. 6. 2018)

skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.712.913.113.313.513.613.713.813.914.014.114.214.314.41
1 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 4.21 -----------o-xxx
2 Daniel PřečekDaniel Přeček
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
97 4.21 -------xxo-o-xoxxx
3 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 4.01 ---------o-xxx
4 Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
98 3.91 ------oxoxoxxx
Michal StuchlíkMichal Stuchlík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 DNS -------------
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.712.913.113.313.513.613.713.813.914.014.114.214.31
1 Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 4.21 -------o-xoooxxx
2 Filip ZemanFilip Zeman
JAC BrnoJAC Brno
99 2.71 xoxxx
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.712.913.113.313.513.613.713.813.914.014.114.214.31
1 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 4.11 -------xoxxooxxoxxx
2 Henrich StrýčekHenrich Strýček
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 3.51 --oxooxxx
3 Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3.31 -oooxxx
4 Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 3.31 -xxoooxxx
5 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 3.31 -oxoxxoxxx
6 Martin CeltaMartin Celta
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 3.11 oooxxx
7 Theo BébarTheo Bébar
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
02 3.11 ooxxoxxx
8 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 2.91 -oxxx
9 Ivan CharbakaIvan Charbaka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 2.91 xooxxx
Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 DNS --------------------
Marek MacuraMarek Macura
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 NM xxx
Celkem 11 závodníků

skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 12:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.302.502.702.903.003.103.203.303.403.503.603.703.80
1 Andrea ValentováAndrea Valentová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
98 2.70 -oxoxxx
2 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
96 2.50 oxoxxx
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 12:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.302.502.702.903.003.103.203.303.403.503.603.703.80
1 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 3.60 ----o--xoxoxxoxoxxx
2 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 3.60 -----xoxooxxooxxoxxx
3 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 3.30 --ooo-oxoxxx
4 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 3.10 -ooooxoxxx
5 Adéla ŠmelcerováAdéla Šmelcerová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 2.50 ooxxx
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 17.6.2018 - 12:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.302.502.702.903.003.103.203.303.403.503.603.703.80
1 Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 3.50 ------o--xo-xxx
2 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3.10 --ooooxxx
3 Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 3.00 --oooxxx
4 Taťána DobešováTaťána Dobešová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 2.90 oxoooxxx
5 Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 2.70 ooxxoxxx
6 Eliška HofmanováEliška Hofmanová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 2.50 xooxxx
7 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 2.50 -xoxxx
8 Eliška HenklováEliška Henklová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 2.50 oxxoxxx
Celkem 8 závodníků