výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo extraligy mužů a žen

Ostrava - Vítkovice (1. 7. 2018)

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 1.7.2018 - 12:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek JuškaRadek Juška
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
93 18 7.65 -1.2 m/s X+1.57.65-1.27.53-0.67.65X-0.55.58-1.07.46-0.9 11.00
2 Milan PírekMilan Pírek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
87 15 7.22 -1.6 m/s 6.88+0.07.02+0.15.54-0.97.027.16+0.07.22-1.6X-1.5 9.00
3 Serhii KrukSerhii Kruk
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
93 12 7.17 +0.8 m/s 6.55-1.77.04-0.76.99-2.37.04X+0.27.17+0.87.06+0.1 8.00
4 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 17 7.14 -1.8 m/s 6.91-0.86.98-0.67.09-0.27.09-7.14-1.87.07-0.9 7.00
5 Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 11 7.13 -0.1 m/s 6.78-1.96.78+0.56.89-1.76.896.97-0.8X-1.07.13-0.1 6.00
6 David HolýDavid Holý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 9 7.07 +0.5 m/s 6.95+0.5X-0.17.07+0.57.07--- 5.00
7 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
96 5 6.95 -0.4 m/s 6.49-1.7X-1.76.95-0.46.956.59-1.4-- 4.00
8 Ján ŠubaJán Šuba
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
94 1 6.92 +0.1 m/s 6.92+0.16.76-0.96.81-1.66.926.86-0.76.79-0.6X+0.6 3.00
9 Jan JirásekJan Jirásek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 10 6.86 +0.0 m/s 6.65-1.85.23-1.16.86+0.06.86 2.00
10 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 6 6.81 -0.3 m/s X+0.0X+0.16.81-0.36.81 1.00
11 Filip DittrichFilip Dittrich
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 13 6.80 -0.4 m/s 6.57-1.96.80-0.4X-2.06.80
12 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 4 6.75 -0.1 m/s 6.67-0.96.38-0.76.75-0.16.75
13 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 2 6.64 +0.6 m/s 6.59+0.26.20-0.86.64+0.66.64
14 Adam ZelinkaAdam Zelinka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
91 16 6.62 -0.5 m/s X-0.8X-0.86.62-0.56.62
15 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 14 6.60 -0.8 m/s 6.60-0.86.54+0.3X-0.46.60
16 Filip NavrátilFilip Navrátil
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
97 7 6.49 -0.2 m/s 3.88+0.16.26-0.16.49-0.26.49
17 Matěj NamysloMatěj Namyslo
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 3 6.11 -0.6 m/s X+0.25.97-1.86.11-0.66.11
MB Rashid SuwaidiRashid Suwaidi
QatarQatar
01 8 4.88 +1.0 m/s X+0.4X-0.54.88+1.04.88
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 1.7.2018 - 10:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana VelďákováJana Velďáková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
81 16 6.15 -1.0 m/s 6.15-1.0X+0.4X+0.86.156.00-1.0X-2.6X-0.6 11.00
2 Kateřina HýskováKateřina Hýsková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 15 6.02 -0.4 m/s 6.02-0.4X-0.35.80-0.96.02X-1.0X-0.55.89-0.9 9.00
3 Michaela KučerováMichaela Kučerová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 10 6.00 -0.1 m/s X+0.75.85-1.6X-0.15.85X+0.05.91+1.16.00-0.1 8.00
4 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 12 6.00 -0.9 m/s 5.77-0.8X-0.95.63+0.45.77X+0.6X+0.16.00-0.9 7.00
5 Dana VelďákováDana Velďáková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
81 2 5.97 -0.9 m/s 4.425.95-0.2X-0.85.95X+0.45.97-0.95.85-0.1 6.00
6 Jana NovotnáJana Novotná
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 11 5.81 +0.8 m/s 5.66-0.55.81+0.85.74-0.45.815.66-0.6X-0.35.37-1.0 5.00
7 Anna KřížkováAnna Křížková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
94 13 5.77 -0.1 m/s X-1.35.71-0.15.57-0.15.715.56-0.25.77-0.1X+0.6 4.00
8 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 7 5.71 +1.8 m/s 5.515.51-0.75.71+1.85.71X+0.05.56-1.45.61-0.3 3.00
9 Nikola ČejchanováNikola Čejchanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 8 5.66 -1.3 m/s 5.66-1.3X-0.55.53+0.35.66 2.00
10 Pavlína MinářováPavlína Minářová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 14 5.65 -0.5 m/s 5.65-0.5X-0.45.38+0.05.65 1.00
11 Šárka BuranskáŠárka Buranská
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
89 1 5.56 -1.1 m/s X-0.25.56-1.15.56+0.75.56
12 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 6 5.52 +0.3 m/s 5.36+0.85.52+0.35.29-0.75.52
13 Tereza LamačováTereza Lamačová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4 5.30 +0.1 m/s 5.30+0.1X-0.35.19+0.55.30
14 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 5 5.14 -1.3 m/s 5.00-0.2X+0.05.14-1.35.14
15 Natálie LesnikováNatálie Lesniková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 3 2.94 +0.1 m/s X+0.42.94+0.1X-1.02.94
Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 9 NM
Celkem 16 závodníků