Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo soutěže družstev mládeže

Ostrava - Vítkovice (15. 9. 2018)

3000 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 14:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 6 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 09:13.45 11.00
2 7 Jan KarafiátJan Karafiát 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 SB 09:25.72 9.00
3 4 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 09:27.14 8.00
4 1 Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 SB 09:57.51 7.00
5 3 Tomáš KrylTomáš Kryl 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10:46.61 6.00
5 Pavel KrausPavel Kraus 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNF
Celkem 6 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 14:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 11 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 SB 09:47.39 11.00
2 14 Karel WankeKarel Wanke 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 SB 09:49.67 9.00
3 12 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 SB 09:50.22 8.00
4 9 Daniel RůžaDaniel Růža 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 SB 09:50.51 7.00
5 8 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10:32.74 6.00
6 16 Matěj ŠtěbraMatěj Štěbra 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12 11:10.73 5.00
7 18 Martin CeltaMartin Celta 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13 11:54.28 4.00
Celkem 7 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 14:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 18 Anna BelaníkováAnna Belaníková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 SB 11:32.45 11.00
MB 20 Hana HudcováHana Hudcová 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12:11.53
3 17 Vendula PavlíkováVendula Pavlíková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 13:00.89 9.00
4 16 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 SB 14:08.08 8.00
19 Eliška VláčilováEliška Vláčilová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNF
Celkem 5 závodníků