Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo soutěže družstev mládeže

Ostrava - Vítkovice (15. 9. 2018)

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 15.9.2018 - 13:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 51.42 0.291 11.00
2 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 SB 51.46 0.198 9.00
3 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 51.99 0.244 8.00
4 David DvořákDavid Dvořák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 SB 52.11 0.176 6.50
5 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 SB 52.11 0.196 6.50
6 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 52.18 0.170 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 15.9.2018 - 13:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Lucian JančárLucian Jančár 00 SlovakiaSlovakia 4 SB 51.84 0.190
2 Martin KocourekMartin Kocourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 52.24 0.156 4.00
3 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 52.71 0.131 3.00
4 Adam MečířAdam Mečíř 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 56.32 0.164 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 51.42 0.291 11.00
2 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 SB 51.46 0.198 9.00
3 Lucian JančárLucian Jančár 00 SlovakiaSlovakia 4 SB 51.84 0.190
4 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 51.99 0.244 8.00
5 David DvořákDavid Dvořák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 SB 52.11 0.176 6.50
6 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 SB 52.11 0.196 6.50
7 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 52.18 0.170 5.00
8 Martin KocourekMartin Kocourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 52.24 0.156 4.00
9 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 52.71 0.131 3.00
10 Adam MečířAdam Mečíř 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 56.32 0.164 2.00

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 15.9.2018 - 13:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub GrégrJakub Grégr 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 51.32 0.212 11.00
2 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 SB 51.60 0.232 9.00
3 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 51.84 0.226 8.00
4 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 6 53.24 0.171 5.00
Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 15.9.2018 - 13:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 52.06 0.196 7.00
2 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 SB 52.76 0.179 6.00
3 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 6 SB 53.32 0.182 4.00
4 Pavel HlavinkaPavel Hlavinka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 59.35 0.223 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub GrégrJakub Grégr 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 51.32 0.212 11.00
2 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 SB 51.60 0.232 9.00
3 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 51.84 0.226 8.00
4 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 52.06 0.196 7.00
5 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 SB 52.76 0.179 6.00
6 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 6 53.24 0.171 5.00
7 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 6 SB 53.32 0.182 4.00
8 Pavel HlavinkaPavel Hlavinka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 59.35 0.223 3.00
Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 15.9.2018 - 13:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 SB 58.53 0.254 11.00
2 Leona MarečkováLeona Marečková 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 59.84 0.212 9.00
3 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 60.21 0.179 8.00
4 Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 60.96 0.168 6.00
5 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 64.17 0.169 3.00
6 5 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 AL Olymp Brno BAL Olymp Brno B 7 64.35 0.211 2.00
Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 15.9.2018 - 13:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucia ŠišolákováLucia Šišoláková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 SB 60.56 0.222 7.00
2 Natália GyomraiováNatália Gyomraiová 02 AL Olymp Brno BAL Olymp Brno B 2 62.23 0.251 5.00
3 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 62.51 0.243 4.00
MB Zuzana GöghováZuzana Göghová 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 64.19 0.184
5 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 AL Olymp Brno BAL Olymp Brno B 3 65.92 0.219 1.00
6 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 66.25 0.219 0.00
7 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 AL Olymp Brno BAL Olymp Brno B 7 67.98 0.243 0.00
8 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 68.81 0.186 0.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 SB 58.53 0.254 11.00
2 Leona MarečkováLeona Marečková 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 59.84 0.212 9.00
3 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 60.21 0.179 8.00
4 Lucia ŠišolákováLucia Šišoláková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 SB 60.56 0.222 7.00
5 Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 60.96 0.168 6.00
6 Natália GyomraiováNatália Gyomraiová 02 AL Olymp Brno BAL Olymp Brno B 2 62.23 0.251 5.00
7 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 62.51 0.243 4.00
8 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 64.17 0.169 3.00
9 Zuzana GöghováZuzana Göghová 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 64.19 0.184
10 5 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 AL Olymp Brno BAL Olymp Brno B 7 64.35 0.211 2.00
11 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 AL Olymp Brno BAL Olymp Brno B 3 65.92 0.219 1.00
12 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 66.25 0.219 0.00
13 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 AL Olymp Brno BAL Olymp Brno B 7 67.98 0.243 0.00
14 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 68.81 0.186 0.00
Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 DNS

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 15.9.2018 - 13:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 59.83 0.167 11.00
2 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 SB 60.15 0.215 9.00
3 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 SB 62.10 0.191 8.00
4 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 62.23 0.177 7.00
5 Tereza NěmčanskáTereza Němčanská 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 63.38 0.168 6.00
6 Anežka HubníkováAnežka Hubníková 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 PB 65.65 0.187 4.00
7 Lucie PopováLucie Popová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 69.01 0.205 0.00
Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 15.9.2018 - 13:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 SB 64.49 0.161 5.00
2 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 66.19 0.209 3.00
3 Vendula KamenickáVendula Kamenická 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 67.56 0.186 2.00
4 Karolína KvochováKarolína Kvochová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 67.69 0.205 1.00
5 Aneta ŠčibrániováAneta Ščibrániová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 68.33 0.225 0.00
6 Barbora HýskováBarbora Hýsková 02 AK KroměřížAK Kroměříž 2 68.65 0.164 0.00
7 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 70.83 0.182 0.00
8 Karolína BlahováKarolína Blahová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 8 71.08 0.256 0.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 59.83 0.167 11.00
2 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 SB 60.15 0.215 9.00
3 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 SB 62.10 0.191 8.00
4 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 62.23 0.177 7.00
5 Tereza NěmčanskáTereza Němčanská 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 63.38 0.168 6.00
6 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 SB 64.49 0.161 5.00
7 Anežka HubníkováAnežka Hubníková 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 PB 65.65 0.187 4.00
8 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 66.19 0.209 3.00
9 Vendula KamenickáVendula Kamenická 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 67.56 0.186 2.00
10 Karolína KvochováKarolína Kvochová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 67.69 0.205 1.00
11 Aneta ŠčibrániováAneta Ščibrániová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 68.33 0.225 0.00
12 Barbora HýskováBarbora Hýsková 02 AK KroměřížAK Kroměříž 2 68.65 0.164 0.00
13 Lucie PopováLucie Popová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 69.01 0.205 0.00
14 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 70.83 0.182 0.00
15 Karolína BlahováKarolína Blahová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 8 71.08 0.256 0.00
Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS