výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo MPD staršího žactva skupina C

Praha-Stromovka (16. 5. 2018)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 16.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.60 11.00
2 Thai Bao TranThai Bao Tran 04 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 08.10 7.00
3 Pavel HlaváčekPavel Hlaváček 04 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 08.62 2.00
4 Filip ReicholdFilip Reichold 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.20
5 Vojtěch JarošVojtěch Jaroš 04 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 09.61
6 Jan ŠťastnýJan Šťastný 04 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 09.95
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 16.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.02 8.00
2 Jakub KociánJakub Kocián 03 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 08.53 5.00
3 Pavel KollerPavel Koller 03 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 08.60 3.00
4 Tomáš JankovskýTomáš Jankovský 04 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 08.91
5 Tomáš KroaTomáš Kroa 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 09.82
Sebastian SudlíkSebastian Sudlík 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 16.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš MottelMatyáš Mottel 03 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 07.92 9.00
2 Matyáš Jan MartinskýMatyáš Jan Martinský 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 08.31 6.00
3 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 08.58 4.00
4 Tomáš JeřábekTomáš Jeřábek 04 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 08.80 1.00
5 Matěj PavlátMatěj Pavlát 03 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 08.82
Tomáš RojíkTomáš Rojík 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 16.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ObrdováAdéla Obrdová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.05 11.00
2 Tereza KálalováTereza Kálalová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.24 9.00
3 Anna SvobodováAnna Svobodová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.83 2.00
4 Klára FialkováKlára Fialková 04 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 09.12
5 Eliška PatákováEliška Patáková 04 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 09.71
6 Barbora JavornickáBarbora Javornická 04 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 09.83
7 Aneta OtcovskáAneta Otcovská 04 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 10.16
MS Eliška LandováEliška Landová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.94
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 16.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 08.42 8.00
2 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 03 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 08.79 3.00
3 Veronika PoštováVeronika Poštová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.96
4 Michaela KaráskováMichaela Karásková 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.14
5 Kateřina LipenskáKateřina Lipenská 04 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 09.52
6 Michaela NovozámskáMichaela Novozámská 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 09.60
7 Kateřina ZíkováKateřina Zíková 04 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 09.62
Dominika PacholíkováDominika Pacholíková 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 16.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela GolonkaGabriela Golonka 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.50 7.00
2 Anna RýparováAnna Rýparová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.87 1.00
3 Anna Iballa HoláAnna Iballa Holá 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.97
4 Barbora ZadražilováBarbora Zadražilová 04 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 09.00
5 Adéla MalcováAdéla Malcová 04 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 09.20
6 Adéla PožárováAdéla Požárová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.43
7 Kristýna RubešováKristýna Rubešová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 09.50
MS Valentýna DvořákováValentýna Dvořáková 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.36
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 16.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.56 6.00
2 Aneta KůrkováAneta Kůrková 03 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 08.70 4.00
3 Kateřina ŠmejkalováKateřina Šmejkalová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.97
4 Denisa KadlecováDenisa Kadlecová 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 09.10
5 Barbora BezdíčkováBarbora Bezdíčková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.16
6 Dominika HabancováDominika Habancová 04 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 09.21
MS Josefína ŠilhováJosefína Šilhová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.99
Natálie ŠvadlenováNatálie Švadlenová 04 SK Jeseniova BSK Jeseniova B DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (st, 16.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.62 5.00
2 Janka JarošováJanka Jarošová 03 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 08.92
3 Anna JedličkováAnna Jedličková 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 08.97
4 Veronika ŠeflováVeronika Šeflová 04 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 09.06
5 Josefína FoltýnováJosefína Foltýnová 04 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 09.52
6 Adéla RůžičkováAdéla Růžičková 04 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 09.72
7 Kristýna KulhováKristýna Kulhová 04 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 09.76
Celkem 7 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 16.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 18.03 11.00
2 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 18.07 9.00
3 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 18.25 8.00
4 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 19.22 6.00
5 Nicolas MalýNicolas Malý 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 19.63 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 16.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš MottelMatyáš Mottel 03 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 18.84 7.00
2 David FilipDavid Filip 03 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 19.42 5.00
3 Daniel ProcházkaDaniel Procházka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 20.26 3.00
4 Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 20.71 1.00
5 Pavel HlaváčekPavel Hlaváček 04 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 20.73
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 16.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KarolDavid Karol 03 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 20.55 2.00
2 Michal SlabýMichal Slabý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 21.14
3 Martin KudrnovskýMartin Kudrnovský 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.24
4 Matěj PavlátMatěj Pavlát 03 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 22.41
5 Václav VlasákVáclav Vlasák 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 24.96
6 Mirek ŠťastnýMirek Šťastný 04 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 25.71
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 16.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 20.28 11.00
2 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 03 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 21.11 6.00
3 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 21.14 5.00
4 Denisa PolákováDenisa Poláková 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 21.46 3.00
Adéla HaasováAdéla Haasová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 16.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 20.89 8.00
2 Monika FlorováMonika Florová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 21.30 4.00
3 Eliška BűrgelováEliška Bűrgelová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.59 1.00
4 Anna SvobodováAnna Svobodová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 21.61
Lucie PoppelováLucie Poppelová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 16.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta KůrkováAneta Kůrková 03 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 21.50 2.00
2 Magda MalátováMagda Malátová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.19
3 Anna Iballa HoláAnna Iballa Holá 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 22.20
4 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 22.39
5 Veronika SoučkováVeronika Součková 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.40
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 16.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora BezdíčkováBarbora Bezdíčková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.59
2 Berenika ZemanováBerenika Zemanová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.98
3 Anežka PřibilováAnežka Přibilová 03 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 23.30
4 Marie Anna ČervenkováMarie Anna Červenková 03 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 23.69
MS Eliška LandováEliška Landová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 22.66
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (st, 16.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína PardubskáKarolína Pardubská 03 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 21.07 7.00
2 Veronika ŠeflováVeronika Šeflová 04 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 22.46
3 Adéla PožárováAdéla Požárová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 22.94
4 LINH NGOC NGUYENLINH NGOC NGUYEN 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 23.39
5 Zuzana SzymanskáZuzana Szymanská 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 23.40
6 Ema BurešováEma Burešová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 23.84
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (st, 16.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 20.50 9.00
2 Mariana VotavováMariana Votavová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 22.23
3 Eliška StachováEliška Stachová 04 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 22.27
MS Valentýna DvořákováValentýna Dvořáková 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 22.95
MS Josefína ŠilhováJosefína Šilhová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 24.81
Dominika PacholíkováDominika Pacholíková 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 16.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 38.98 11.00
2 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 42.08 9.00
3 Daniel ProcházkaDaniel Procházka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 42.45 8.00
4 Jáchym BurešJáchym Bureš 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 43.67 7.00
5 Marek SečkařMarek Sečkař 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 45.89 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 16.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HejslerJan Hejsler 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 46.21 3.00
2 Vojtěch DejdarVojtěch Dejdar 03 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 46.44 1.00
3 Alexander TulisAlexander Tulis 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 47.37
4 Adam NovotnýAdam Novotný 03 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 51.41
5 Václav VlasákVáclav Vlasák 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 54.39
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 16.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal SlabýMichal Slabý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 44.61 6.00
2 Jakub DobiášJakub Dobiáš 03 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 45.48 5.00
3 Juraj SlovákJuraj Slovák 04 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 46.39 2.00
4 Filip ReicholdFilip Reichold 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 48.75
5 Jiří AntoňůJiří Antoňů 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 49.48
Celkem 5 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 16.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 42.79 9.00
2 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 43.76 8.00
3 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 43.82 7.00
4 Gabriela GolonkaGabriela Golonka 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 44.58 6.00
5 Elisa VorlováElisa Vorlová 04 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 49.96
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 16.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 41.73 11.00
2 Adéla HaasováAdéla Haasová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 45.26 5.00
3 Nicol MelounováNicol Melounová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 45.81 3.00
4 Kateřina ŠmejkalováKateřina Šmejkalová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 48.34
5 Alžběta ČechováAlžběta Čechová 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 49.55
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 16.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HálováAdéla Hálová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 48.41
2 Tereza HladíkováTereza Hladíková 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 49.33
3 Barbora DudkovaBarbora Dudkova 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 51.70
4 Ema BurešováEma Burešová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 51.75
Lucie PoppelováLucie Poppelová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 16.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 45.52 4.00
2 Anna RýparováAnna Rýparová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 46.39 2.00
3 Klára FialkováKlára Fialková 04 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 48.24 1.00
4 Michaela KaráskováMichaela Karásková 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 49.78
5 LINH NGOC NGUYENLINH NGOC NGUYEN 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 52.39
Celkem 5 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 16.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4:40.36 11.00
2 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička 04 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4:43.36 9.00
3 Jakub KrejčířJakub Krejčíř 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4:46.89 8.00
4 Jaroslav SedláčekJaroslav Sedláček 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4:48.98 7.00
5 Matyáš MoggMatyáš Mogg 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5:08.57 6.00
6 Tomáš JankovskýTomáš Jankovský 04 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5:09.74 5.00
7 Ladislav MatoušLadislav Matouš 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5:10.96 4.00
8 David HrubýDavid Hrubý 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5:19.55 3.00
9 Simon Saint-BonnetSimon Saint-Bonnet 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5:39.43 2.00
10 Andrej ŠkodaAndrej Škoda 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5:43.60 1.00
11 Mirek ŠťastnýMirek Šťastný 04 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5:55.68
12 Vojtěch VlasákVojtěch Vlasák 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5:59.45
Celkem 12 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 16.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška PoborskáEliška Poborská 03 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5:13.76 11.00
2 Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5:14.19 9.00
3 Valentýna ŘihákováValentýna Řiháková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5:25.97 8.00
4 Lucie KalátováLucie Kalátová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5:31.39 7.00
5 Johana PtáčkováJohana Ptáčková 03 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5:41.90 6.00
6 Michaela DurdováMichaela Durdová 03 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5:52.38 5.00
7 Michaela ŠpičákováMichaela Špičáková 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5:56.14 4.00
8 Eva HřebíčkováEva Hřebíčková 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6:03.05 3.00
MS Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6:31.20
Theresa BiskupováTheresa Biskupová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... DNF
Celkem 10 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 16.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 15.5 7.50
2 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 15.6 6.00
3 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 16.0 4.00
4 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 17.7
Adam HalbichAdam Halbich 03 SK Jeseniova ASK Jeseniova A DNF
Poznámky:
Ruční čas porucha kamery
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 16.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 14.9 9.00
2 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 15.7 5.00
3 Kristián Michal KáraKristián Michal Kára 03 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 16.1 3.00
4 Vojtěch HospodkaVojtěch Hospodka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 17.3 1.00
Poznámky:
Ruční čas porucha kamery
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (st, 16.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 14.8 11.00
2 Filip NýčFilip Nýč 03 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 15.5 7.50
3 Marek SečkařMarek Sečkař 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 16.6 2.00
4 Sebastian SudlíkSebastian Sudlík 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 19.5
Ondřej PoledníkOndřej Poledník 03 SK Jeseniova ASK Jeseniova A DNS
Poznámky:
Ruční čas porucha kamery
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 16.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 14.3 11.00
2 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 16.4 6.00
3 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 16.6 4.00
4 Elisa VorlováElisa Vorlová 04 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 18.3
5 Zuzana SzymanskáZuzana Szymanská 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 18.8
Poznámky:
Ruční čas porucha kamery
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 16.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 15.1 9.00
2 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 16.0 7.00
3 Kateřina KolaříkováKateřina Kolaříková 03 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 17.4 2.00
4 Eliška StachováEliška Stachová 04 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 18.3
5 Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 24.6
Nicol MelounováNicol Melounová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Poznámky:
Ruční čas porucha kamery
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 16.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 15.5 8.00
2 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 16.5 5.00
3 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 17.5 1.00
4 Kristýna KulhováKristýna Kulhová 04 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 21.1
5 Anežka PřibilováAnežka Přibilová 03 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 22.0
Poznámky:
Ruční čas porucha kamery
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 16.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HliňákováLucie Hliňáková 03 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 16.7 3.00
2 Aneta PastuchováAneta Pastuchová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 18.3
3 Adéla HálováAdéla Hálová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 20.2
4 Magda MalátováMagda Malátová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.0
5 Eliška VejdovcováEliška Vejdovcová 03 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 24.5
Poznámky:
Ruční čas porucha kamery
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 16.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veselý, Kostka, Tolj, Hospodka Veselý, Kostka, Tolj, Hospodka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 29.58 11.00
2 Malý, Hanousek, Argaláč, Dvorčuk Malý, Hanousek, Argaláč, Dvorčuk 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 30.16 9.00
3 Kožina, Valo, Vaněk, Kreidl Kožina, Valo, Vaněk, Kreidl 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 31.00 8.00
4 Šťastný, Šťastný, Jarolímek, Jeřábek Šťastný, Šťastný, Jarolímek, Jeřábek 03 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 35.36 3.00
Nýč, Mottel, Weiser, Tran Thai Nýč, Mottel, Weiser, Tran Thai 03 SK Jeseniova ASK Jeseniova A DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 16.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip, Hlaváček, Koller, Halbich Filip, Hlaváček, Koller, Halbich 03 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 31.70 7.00
2 Slovák, Karol, Hrdlička, Jankovský Slovák, Karol, Hrdlička, Jankovský 03 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 32.56 6.00
3 Dušek, Vlasák, Martinský, Mogg Dušek, Vlasák, Martinský, Mogg 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 33.44 5.00
4 Kudrnovský, Bureš, Hejsler, Reichold Kudrnovský, Bureš, Hejsler, Reichold 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 34.69 4.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 16.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ksandrová, Pardubská, Strnadová, Krbcová Ksandrová, Pardubská, Strnadová, Krbcová 04 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 31.35 11.00
2 Valtrová, Golonka, Šilhavá, Bendová Valtrová, Golonka, Šilhavá, Bendová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 31.60 9.00
3 Florová, Fliegelová, Kalálová, Melounová Florová, Fliegelová, Kalálová, Melounová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 32.81 8.00
4 Bűrgelová, Zemanová, Obrdová, Karásková Bűrgelová, Zemanová, Obrdová, Karásková 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 33.94 3.00
5 Přibilová, Jarošová, Foltýnová, Patáková Přibilová, Jarošová, Foltýnová, Patáková 04 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 35.03
6 Szymanská, Rubešová, Jedličková, Hladíková Szymanská, Rubešová, Jedličková, Hladíková 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 35.33
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 16.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stachová, Nosková, Sojková, Kolaříková Stachová, Nosková, Sojková, Kolaříková 04 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 32.97 7.00
2 Skálová, Chaloupková, Szabo, Šplechtnová Skálová, Chaloupková, Szabo, Šplechtnová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 33.49 5.00
3 Součková, Dudkova, Hálová, Košařová Součková, Dudkova, Hálová, Košařová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 34.08 2.00
4 Navrátilová, Poláková, Zaddem, Pastuchová Navrátilová, Poláková, Zaddem, Pastuchová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 34.20 1.00
5 Javornická, Kůrková, Kulhová, Lipenská Javornická, Kůrková, Kulhová, Lipenská 04 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 35.56
6 Burešová, Novozámská, Dvořáková, Biskupová Burešová, Novozámská, Dvořáková, Biskupová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 38.47
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 16.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Svobodová, Haasová, Holá, Černá Svobodová, Haasová, Holá, Černá 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 33.17 6.00
2 Votavová, Čechová, Kollárová, Poláková Votavová, Čechová, Kollárová, Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 33.57 4.00
3 Otcovská, Zadražilová, Franzbergerová, Vrzáková Otcovská, Zadražilová, Franzbergerová, Vrzáková 04 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 34.46
4 Rýparová, Šmejkalová, Poštová, Neruda Rýparová, Šmejkalová, Poštová, Neruda 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 36.02
5 Malcová, Habancová, Zíková, Ptáčková Malcová, Habancová, Zíková, Ptáčková 04 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 40.00
Šeflová, Fialková, Vorlová, Durdová Šeflová, Fialková, Vorlová, Durdová 04 SK Jeseniova ASK Jeseniova A DNF
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(st, 16.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tomáš KreidlTomáš Kreidl
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 3.10 11.00
2 Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 3.00 9.00
3 Jakub KudláčekJakub Kudláček
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
04 2.55 8.00
4 Vojtěch HospodkaVojtěch Hospodka
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 2.25 7.00
Ladislav MatoušLadislav Matouš
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 DNS
Thai Bao TranThai Bao Tran
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
04 NM
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Žákyně

(st, 16.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 2.70 11.00
2 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
03 2.30 9.00
MS Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 2.60
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Žáci

(st, 16.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
04 5.65 11.00
2 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 5.56 9.00
3 Tomáš HanousekTomáš Hanousek
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 5.40 8.00
4 Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 5.20 7.00
5 Matyáš Jan MartinskýMatyáš Jan Martinský
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
03 5.18 6.00
6 Šimon WeiserŠimon Weiser
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
03 5.13 5.00
7 Jakub DobiášJakub Dobiáš
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
03 5.09 4.00
8 Viktor RezekViktor Rezek
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
03 4.98 3.00
9 Pavel KollerPavel Koller
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
03 4.91 2.00
10 David FilipDavid Filip
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
03 4.86 1.00
11 Jakub KudláčekJakub Kudláček
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
04 4.80
12 Kryštof DušekKryštof Dušek
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 4.64
13 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
04 4.58
14 Kristián Michal KáraKristián Michal Kára
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
03 4.57
15 Adam HalbichAdam Halbich
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
03 4.43
16 Jan HejslerJan Hejsler
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 4.40
17 Matyáš MoggMatyáš Mogg
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 4.39
18 Albert MatějkaAlbert Matějka
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
04 4.20
19 Jan KristaJan Krista
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
04 4.19
20 Adam NovotnýAdam Novotný
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
03 4.15
21 Vojtěch JarošVojtěch Jaroš
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
04 4.12
22 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
04 3.99
23 Tomáš KroaTomáš Kroa
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
04 3.88
24 Vojtěch VlasákVojtěch Vlasák
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 3.61
Jakub KojanJakub Kojan
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
03 DNS
Tomáš RojíkTomáš Rojík
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 DNS
Lukáš VeselýLukáš Veselý
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 NM
Celkem 27 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(st, 16.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ester BendováEster Bendová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
03 5.29 11.00
2 Tereza KálalováTereza Kálalová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 4.95 9.00
3 Karolína PardubskáKarolína Pardubská
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
03 4.92 8.00
4 Alexandra PolákováAlexandra Poláková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 4.87 7.00
5 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 4.86 6.00
6 Monika FlorováMonika Florová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 4.80 5.00
7 Eliška BűrgelováEliška Bűrgelová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 4.63 4.00
8 Kateřina KolaříkováKateřina Kolaříková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
03 4.58 3.00
9 Lucie HliňákováLucie Hliňáková
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
03 4.57 2.00
10 Aneta PastuchováAneta Pastuchová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 4.45 1.00
11 Denisa PolákováDenisa Poláková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 4.44
12 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 4.43
13 Janka JarošováJanka Jarošová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
03 4.36
14 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 4.33
15 Berenika ZemanováBerenika Zemanová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
03 4.31
16 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
03 4.25
17 Tran Kieu Trinh NguyenTran Kieu Trinh Nguyen
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
03 4.19
18 Anna JedličkováAnna Jedličková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 4.13
19 Adéla ObrdováAdéla Obrdová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
03 4.08
20 Adéla MalcováAdéla Malcová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
04 4.08
21 Denisa KadlecováDenisa Kadlecová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
04 4.08
22 Karolína KošařováKarolína Košařová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 4.03
23 Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 3.93
24 Adéla RůžičkováAdéla Růžičková
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
04 3.82
Michaela NovozámskáMichaela Novozámská
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
03 NM
Celkem 25 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 16.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla LonginováAdéla Longinová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
03 09.69 11.00
2 Tereza NoskováTereza Nosková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
04 09.49 9.00
3 Michaela KozákováMichaela Kozáková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 09.26 8.00
4 Beata FranzbergerováBeata Franzbergerová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
04 09.22 7.00
5 Adriana NerudaAdriana Neruda
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 08.95 6.00
6 Karolína KomárkováKarolína Komárková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 08.86 5.00
7 Anna T. VoříškováAnna T. Voříšková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
03 08.39 4.00
8 Eliška ČernáEliška Černá
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
03 08.22 3.00
9 Gabriela ParkanováGabriela Parkanová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 07.97 2.00
10 Karolína KošařováKarolína Košařová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 07.53 1.00
11 Eva NovotnáEva Novotná
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 07.50
12 Veronika SoučkováVeronika Součková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 07.38
13 Anna KymlováAnna Kymlová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 07.36
14 Zuzana VrzákováZuzana Vrzáková
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
04 06.83
15 Kateřina LipenskáKateřina Lipenská
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
04 06.73
16 Veronika PoštováVeronika Poštová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
03 06.70
17 Barbora JavornickáBarbora Javornická
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
04 06.69
18 Theresa BiskupováTheresa Biskupová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 06.63
19 Mariana VotavováMariana Votavová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 06.56
20 Josefína FoltýnováJosefína Foltýnová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
04 06.45
21 Aneta DvořákováAneta Dvořáková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
03 06.23
22 Dominika FrkousováDominika Frkousová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 06.22
23 Anežka HanuškováAnežka Hanušková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
03 06.13
24 Hana SojkováHana Sojková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
04 05.92
25 Eliška PatákováEliška Patáková
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
04 05.77
Adéla BlahováAdéla Blahová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
03 DNS
Celkem 26 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 16.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktor RezekViktor Rezek
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
03 12.20 11.00
2 Lukáš VeselýLukáš Veselý
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 11.08 9.00
3 Filip NýčFilip Nýč
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
03 10.41 8.00
4 Jakub KociánJakub Kocián
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
03 09.38 7.00
5 Alexander TulisAlexander Tulis
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 09.16 6.00
6 Jan KristaJan Krista
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
04 09.08 5.00
7 Tomáš JeřábekTomáš Jeřábek
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
04 08.77 4.00
8 Jakub JechJakub Jech
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 08.53 3.00
9 David KarolDavid Karol
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
03 08.43 2.00
10 Nicolas MalýNicolas Malý
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
03 08.23 1.00
11 Jáchym BurešJáchym Bureš
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
03 08.11
12 Martin KudrnovskýMartin Kudrnovský
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 08.06
13 Juraj SlovákJuraj Slovák
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
04 07.81
14 Kryštof DušekKryštof Dušek
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 07.21
15 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
04 07.17
16 Albert MatějkaAlbert Matějka
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
04 07.01
17 Jan ŠťastnýJan Šťastný
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
04 06.77
Celkem 17 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(st, 16.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína KomárkováKarolína Komárková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 30.97 11.00
2 Marie Anna ČervenkováMarie Anna Červenková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
03 29.50 9.00
3 Michaela DurdováMichaela Durdová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
03 26.93 8.00
4 Adéla LonginováAdéla Longinová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
03 26.71 7.00
5 Rebecca SzaboRebecca Szabo
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
03 25.85 6.00
6 Tereza NoskováTereza Nosková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
04 24.26 5.00
7 Stella ChaloupkováStella Chaloupková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 22.49 4.00
8 Michaela KozákováMichaela Kozáková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 20.49 3.00
9 Beata FranzbergerováBeata Franzbergerová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
04 19.44 2.00
10 Anna T. VoříškováAnna T. Voříšková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
03 18.68 1.00
11 Hana SojkováHana Sojková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
04 18.32
12 Eliška ČernáEliška Černá
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
03 17.25
13 Dominika FrkousováDominika Frkousová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 16.64
14 Kristýna RubešováKristýna Rubešová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 16.61
15= Barbora DudkovaBarbora Dudkova
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
03 16.59
15= Aneta DvořákováAneta Dvořáková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
03 16.59
17 Gabriela ParkanováGabriela Parkanová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 16.47
18 Eva NovotnáEva Novotná
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 16.28
19 Barbora ZadražilováBarbora Zadražilová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
04 16.02
20 Aneta OtcovskáAneta Otcovská
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
04 15.52
21 Alžběta ČechováAlžběta Čechová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
03 12.19
22 Anna KymlováAnna Kymlová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 07.92
Natálie ŠvadlenováNatálie Švadlenová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
04 DNS
Adéla BlahováAdéla Blahová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
03 DNS
Tereza HladíkováTereza Hladíková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 NM
Tran Kieu Trinh NguyenTran Kieu Trinh Nguyen
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
03 NM
Celkem 26 závodníků