výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo MPD staršího žactva skupina C

Praha-Stromovka (16. 5. 2018)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Kostka, Martin 03 A. C. Sparta Praha 22,00
2 Bendová, Ester 03 PSK Olymp Praha, z.s. 22,00
3 Krbcová, Lucie 03 SK Jeseniova A 20,00
4 Tolj, Damjan 04 A. C. Sparta Praha 20,00
5 Fliegelová, Kristýna 04 A. C. Sparta Praha 20,00
6 Sellner, Vojtěch 04 TJ Stodůlky Praha, z.s. 19,00
7 Longinová, Adéla 03 SK Jeseniova A 18,00
8 Kálalová, Tereza 03 A. C. Sparta Praha 18,00
9 Zaddem, Yasmina 03 A. C. Sparta Praha 17,00
10 Kreidl, Tomáš 03 SK Aktis Praha z.s. 17,00
11 Hanousek, Tomáš 04 PSK Olymp Praha, z.s. 17,00
12 Veselý, Lukáš 04 A. C. Sparta Praha 16,50
13 Strnadová, Anna 03 SK Jeseniova A 16,00
14 Weiser, Šimon 03 SK Jeseniova A 16,00
15 Komárková, Karolína 03 A. C. Sparta Praha 16,00
16 Valo, Jakub 03 SK Aktis Praha z.s. 16,00
17 Mottel, Matyáš 03 SK Jeseniova A 16,00
18 Nýč, Filip 03 SK Jeseniova A 15,50
19 Dvorčuk, Tomáš 03 PSK Olymp Praha, z.s. 15,00
20 Pardubská, Karolína 03 SK Jeseniova A 15,00
21 Valtrová, Veronika 03 PSK Olymp Praha, z.s. 14,00
22 Vaněk, Matyáš 04 SK Aktis Praha z.s. 14,00
23 Rezek, Viktor 03 SK Jeseniova A 14,00
24 Nosková, Tereza 04 SK Jeseniova A 14,00
25 Poláková, Alexandra 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 14,00
26 Šilhavá, Anna 03 PSK Olymp Praha, z.s. 13,00
27 Golonka, Gabriela 03 PSK Olymp Praha, z.s. 13,00
28 Durdová, Michaela 03 SK Jeseniova A 13,00
29 Kožina, Štěpán 03 SK Aktis Praha z.s. 12,00
30 Kocián, Jakub 03 TJ Stodůlky Praha, z.s. 12,00
31 Martinský, Matyáš Jan 03 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 12,00
32 Argaláč, Martin 03 PSK Olymp Praha, z.s. 12,00
33 Chaloupková, Stella 04 PSK Olymp Praha, z.s. 12,00
34 Procházka, Daniel 03 A. C. Sparta Praha 11,00
35 Poborská, Eliška 03 SK Jeseniova A 11,00
36 Obrdová, Adéla 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11,00
37 Kozáková, Michaela 03 A. C. Sparta Praha 11,00
38 Skálová, Anna 04 PSK Olymp Praha, z.s. 10,00
39 Neruda, Adriana 04 PSK Olymp Praha, z.s. 10,00
40 Kollárová, Marina 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 9,00
41 Florová, Monika 04 A. C. Sparta Praha 9,00
42 Hrdlička, Matěj 04 SK Jeseniova A 9,00
43 Navrátilová, Tereza 04 A. C. Sparta Praha 9,00
44 Franzbergerová, Beata 04 SK Jeseniova B 9,00
45 Šplechtnová, Laura 04 PSK Olymp Praha, z.s. 9,00
46 Ksandrová, Alexandra 03 SK Jeseniova A 9,00
47 Červenková, Marie Anna 03 SK Jeseniova A 9,00
48 Dobiáš, Jakub 03 SK Jeseniova A 9,00
49 Königsmarková, Justýna 03 SK Jeseniova A 9,00
50 Hospodka, Vojtěch 03 A. C. Sparta Praha 8,00
51 Kudláček, Jakub 04 SK Jeseniova A 8,00
52 Krejčíř, Jakub 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8,00
53 Řiháková, Valentýna 04 PSK Olymp Praha, z.s. 8,00
54 Tran, Thai Bao 04 SK Jeseniova A 7,00
55 Szabo, Rebecca 03 PSK Olymp Praha, z.s. 7,00
56 Kalátová, Lucie 03 PSK Olymp Praha, z.s. 7,00
57 Bureš, Jáchym 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7,00
58 Sedláček, Jaroslav 03 PSK Olymp Praha, z.s. 7,00
59 Kůrková, Aneta 03 SK Jeseniova B 6,00
60 Filip, David 03 SK Jeseniova A 6,00
61 Sečkař, Marek 04 A. C. Sparta Praha 6,00
62 Slabý, Michal 04 A. C. Sparta Praha 6,00
63 Mogg, Matyáš 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 6,00
64 Tulis, Alexander 04 A. C. Sparta Praha 6,00
65 Ptáčková, Johana 03 SK Jeseniova B 6,00
66 Krista, Jan 04 SK Jeseniova A 5,00
67 Jeřábek, Tomáš 04 SK Jeseniova B 5,00
68 Hliňáková, Lucie 03 SK Jeseniova B 5,00
69 Kolaříková, Kateřina 03 SK Jeseniova A 5,00
70 Malý, Nicolas 03 PSK Olymp Praha, z.s. 5,00
71 Voříšková, Anna T. 03 SK Jeseniova A 5,00
72 Koller, Pavel 03 SK Jeseniova A 5,00
73 Jankovský, Tomáš 04 SK Jeseniova A 5,00
74 Haasová, Adéla 04 PSK Olymp Praha, z.s. 5,00
75 Bűrgelová, Eliška 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5,00
76 Špičáková, Michaela 04 A. C. Sparta Praha 4,00
77 Jarolímek, Filip 03 SK Jeseniova B 4,00
78 Karol, David 03 SK Jeseniova A 4,00
79 Matouš, Ladislav 04 A. C. Sparta Praha 4,00
80 Hejsler, Jan 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3,00
81 Jech, Jakub 04 PSK Olymp Praha, z.s. 3,00
82 Černá, Eliška 03 PSK Olymp Praha, z.s. 3,00
83 Kára, Kristián Michal 03 SK Jeseniova A 3,00
84 Hrubý, David 03 PSK Olymp Praha, z.s. 3,00
85 Poláková, Denisa 03 A. C. Sparta Praha 3,00
86 Hřebíčková, Eva 03 PSK Olymp Praha, z.s. 3,00
87 Melounová, Nicol 04 A. C. Sparta Praha 3,00
88 Rýparová, Anna 04 PSK Olymp Praha, z.s. 3,00
89 Saint-Bonnet, Simon 04 PSK Olymp Praha, z.s. 2,00
90 Svobodová, Anna 04 PSK Olymp Praha, z.s. 2,00
91 Parkanová, Gabriela 03 A. C. Sparta Praha 2,00
92 Slovák, Juraj 04 SK Jeseniova A 2,00
93 Hlaváček, Pavel 04 SK Jeseniova A 2,00
94 Škoda, Andrej 04 A. C. Sparta Praha 1,00
95 Dejdar, Vojtěch 03 SK Jeseniova B 1,00
96 Fialková, Klára 04 SK Jeseniova A 1,00
97 Košařová, Karolína 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1,00
98 Pastuchová, Aneta 04 A. C. Sparta Praha 1,00