výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo MPD staršího žactva skupina C

Praha-Stromovka (16. 5. 2018)

Skok daleký - Žáci

(st, 16.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
04 5.65 11.00
2 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 5.56 9.00
3 Tomáš HanousekTomáš Hanousek
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 5.40 8.00
4 Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 5.20 7.00
5 Matyáš Jan MartinskýMatyáš Jan Martinský
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
03 5.18 6.00
6 Šimon WeiserŠimon Weiser
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
03 5.13 5.00
7 Jakub DobiášJakub Dobiáš
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
03 5.09 4.00
8 Viktor RezekViktor Rezek
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
03 4.98 3.00
9 Pavel KollerPavel Koller
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
03 4.91 2.00
10 David FilipDavid Filip
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
03 4.86 1.00
11 Jakub KudláčekJakub Kudláček
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
04 4.80
12 Kryštof DušekKryštof Dušek
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 4.64
13 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
04 4.58
14 Kristián Michal KáraKristián Michal Kára
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
03 4.57
15 Adam HalbichAdam Halbich
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
03 4.43
16 Jan HejslerJan Hejsler
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 4.40
17 Matyáš MoggMatyáš Mogg
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 4.39
18 Albert MatějkaAlbert Matějka
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
04 4.20
19 Jan KristaJan Krista
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
04 4.19
20 Adam NovotnýAdam Novotný
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
03 4.15
21 Vojtěch JarošVojtěch Jaroš
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
04 4.12
22 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
04 3.99
23 Tomáš KroaTomáš Kroa
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
04 3.88
24 Vojtěch VlasákVojtěch Vlasák
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 3.61
Jakub KojanJakub Kojan
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
03 DNS
Tomáš RojíkTomáš Rojík
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 DNS
Lukáš VeselýLukáš Veselý
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 NM
Celkem 27 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(st, 16.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ester BendováEster Bendová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
03 5.29 11.00
2 Tereza KálalováTereza Kálalová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 4.95 9.00
3 Karolína PardubskáKarolína Pardubská
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
03 4.92 8.00
4 Alexandra PolákováAlexandra Poláková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 4.87 7.00
5 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 4.86 6.00
6 Monika FlorováMonika Florová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 4.80 5.00
7 Eliška BűrgelováEliška Bűrgelová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 4.63 4.00
8 Kateřina KolaříkováKateřina Kolaříková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
03 4.58 3.00
9 Lucie HliňákováLucie Hliňáková
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
03 4.57 2.00
10 Aneta PastuchováAneta Pastuchová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 4.45 1.00
11 Denisa PolákováDenisa Poláková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 4.44
12 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 4.43
13 Janka JarošováJanka Jarošová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
03 4.36
14 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 4.33
15 Berenika ZemanováBerenika Zemanová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
03 4.31
16 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
03 4.25
17 Tran Kieu Trinh NguyenTran Kieu Trinh Nguyen
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
03 4.19
18 Anna JedličkováAnna Jedličková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 4.13
19 Adéla ObrdováAdéla Obrdová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
03 4.08
20 Adéla MalcováAdéla Malcová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
04 4.08
21 Denisa KadlecováDenisa Kadlecová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
04 4.08
22 Karolína KošařováKarolína Košařová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 4.03
23 Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 3.93
24 Adéla RůžičkováAdéla Růžičková
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
04 3.82
Michaela NovozámskáMichaela Novozámská
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
03 NM
Celkem 25 závodníků