výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD staršího žactva, skupina A

Jablonec nad Nisou (24. 5. 2018)

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 24.5.2018 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš OsobaTomáš Osoba
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5.95 5,29x5,755,75x5,955,68 11.00
2 Dušan VodičkaDušan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 5.59 5,595,59-5,595,40x- 9.00
3 Michal TímaMichal Tíma
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
04 5.05 3,664,844,814,845,054,954,78 8.00
4 David KozákDavid Kozák
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5.02 5,024,85x5,024,964,98x 7.00
5 Jiří KováčJiří Kováč
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
03 5.00 4,965,00x5,004,704,774,73 6.00
6 Michal TreglerMichal Tregler
AC Česká LípaAC Česká Lípa
04 4.79 4,324,794,784,794,653,48x 5.00
7 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 4.67 4,464,354,674,674,474,364,44 4.00
8 Jiří TrčJiří Trč
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
03 4.61 4,554,53x4,554,61x4,50 3.00
9 Jan KladníčekJan Kladníček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 4.43 x4,434,054,430.00.00.0 2.00
10 Filip ZetekFilip Zetek
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
04 4.37 4,374,363,894,370.00.00.0 1.00
11 Štěpán ŠoufekŠtěpán Šoufek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 4.35 x4,064,354,350.00.00.0
12 Tomáš ŽákTomáš Žák
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
04 3.68 3,683,283,323,680.00.00.0
13 Jan ChalupaJan Chalupa
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
05 3.66 3,663,073,653,660.00.00.0
14 Roman KadavýRoman Kadavý
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
05 0.00 xxx0.00.00.00.0
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 24.5.2018 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta DusilováAneta Dusilová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 4.99 4,894,914,964,964,894,914,99 11.00
2 Nela MazůrkováNela Mazůrková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
04 4.78 xx4,784,784,684,734,57 9.00
3 Eliška HýblováEliška Hýblová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4.75 4,754,54x4,75x4,354,16 8.00
4 Pavla KumstátováPavla Kumstátová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
05 4.58 4,253,834,584,584,414,404,55 7.00
5 Anna ProcházkováAnna Procházková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4.51 x4,17-4,174,294,324,51 6.00
6 Daniela PlimlováDaniela Plimlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 4.47 3,994,294,474,474,014,23x 5.00
7 Bára KošťálováBára Košťálová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 4.34 3,834,344,054,340.00.00.0 4.00
8 Lucie TrčováLucie Trčová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
04 4.02 4,02x3,964,020.00.00.0 3.00
9 Blažena MenšíkováBlažena Menšíková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 4.02 4,023,753,474,020.00.00.0 2.00
10 Anna BreuerováAnna Breuerová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
03 3.61 x3,613,363,610.00.00.0 1.00
11 Viktorie PatzeltováViktorie Patzeltová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 3.58 3,583,002,853,580.00.00.0
MS Leona FišerováLeona Fišerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 4.17
MS Adéla ŠťastnáAdéla Šťastná
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 4.58
Kateřina SkálováKateřina Skálová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Aneta AdámkováAneta Adámková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Laura VápeníkováLaura Vápeníková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 16 závodníků