výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD staršího žactva, skupina A

Jablonec nad Nisou (24. 5. 2018)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 24.5.2018 - 16:25) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 17.39 11.00
2 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 19.91 7.00
3 Jan ČernýJan Černý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 19.96 6.00
4 Michal TreglerMichal Tregler 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 20.88 3.00
5 Ondřej MatajOndřej Mataj 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 22.65
6 Adam ElgherianiAdam Elgheriani 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 22.80
MS David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 19.88
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 24.5.2018 - 16:25) Vítr: -3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 18.69 9.00
2 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 18.99 8.00
3 Filip PlíhalFilip Plíhal 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 20.04 5.00
4 Michal TímaMichal Tíma 04 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 2 20.16 4.00
5 Lukáš KulhavýLukáš Kulhavý 05 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 21.54 2.00
6 Martin MariniMartin Marini 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 21.79 1.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 17.39 11.00
2 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 18.69 9.00
3 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 18.99 8.00
4 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 19.88
5 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 19.91 7.00
6 Jan ČernýJan Černý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 19.96 6.00
7 Filip PlíhalFilip Plíhal 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 20.04 5.00
8 Michal TímaMichal Tíma 04 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 2 20.16 4.00
9 Michal TreglerMichal Tregler 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 20.88 3.00
10 Lukáš KulhavýLukáš Kulhavý 05 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 21.54 2.00
11 Martin MariniMartin Marini 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 21.79 1.00
12 Ondřej MatajOndřej Mataj 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 22.65
13 Adam ElgherianiAdam Elgheriani 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 22.80

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 24.5.2018 - 16:10) Vítr: -3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 20.56 7.50
2 Aneta DusilováAneta Dusilová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 21.01 6.00
3 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 21.34 5.00
4 Nela MazůrkováNela Mazůrková 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 21.44 4.00
5 Anna ProcházkováAnna Procházková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 22.42 2.00
6 Natálie KottováNatálie Kottová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 22.93
Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 DNS
Poznámky:
8 dráha - 20,552
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 24.5.2018 - 16:10) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 19.04 11.00
2 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 21.64 3.00
3 Blažena MenšíkováBlažena Menšíková 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 22.59 1.00
4 Viktorie PatzeltováViktorie Patzeltová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 22.89
5 Lucie FikarováLucie Fikarová 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 22.94
6 Monika JakouběováMonika Jakouběová 05 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 23.07
7 Klára PtáčníkováKlára Ptáčníková 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 24.14
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 24.5.2018 - 16:10) Vítr: -3.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana JanákováJana Janáková 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 20.18 9.00
2 Michaela JanákováMichaela Janáková 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 20.56 7.50
3 Anna BreuerováAnna Breuerová 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 24.02
MS Leona FišerováLeona Fišerová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 25.18
MS Adéla ŠťastnáAdéla Šťastná 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 22.54
Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 DNS
Kristýna NováKristýna Nová 05 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 7 DNS
Poznámky:
3 dráha - 20,560
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 19.04 11.00
2 Jana JanákováJana Janáková 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 20.18 9.00
3 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 20.56 7.50
3 Michaela JanákováMichaela Janáková 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 20.56 7.50
5 Aneta DusilováAneta Dusilová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 21.01 6.00
6 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 21.34 5.00
7 Nela MazůrkováNela Mazůrková 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 21.44 4.00
8 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 21.64 3.00
9 Anna ProcházkováAnna Procházková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 22.42 2.00
10 Adéla ŠťastnáAdéla Šťastná 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 22.54
11 Blažena MenšíkováBlažena Menšíková 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 22.59 1.00
12 Viktorie PatzeltováViktorie Patzeltová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 22.89
13 Natálie KottováNatálie Kottová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 22.93
14 Lucie FikarováLucie Fikarová 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 22.94
15 Monika JakouběováMonika Jakouběová 05 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 23.07
16 Anna BreuerováAnna Breuerová 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 24.02
17 Klára PtáčníkováKlára Ptáčníková 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 24.14
18 Leona FišerováLeona Fišerová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 25.18
Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 DNS
Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 DNS
Kristýna NováKristýna Nová 05 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 7 DNS