výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

6. veřejné závody PAS žactva

Praha - Děkanka (2. - 3. 5. 2018)

Skok daleký - Žáci

(čt, 3.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 5.71 525
2 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 5.28 437
3 Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 5.18 417
4 Jan KrálJan Král
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 4.93 369
5 Mikuláš KubalaMikuláš Kubala
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 4.79 343
6 Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 4.77 339
7 Vítek VránaVítek Vrána
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 4.74 333
8 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 4.49 288
9 Alexandr ŠimekAlexandr Šimek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 4.42 276
10 Mike DallalMike Dallal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 4.36 266
11 Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 4.21 240
12 Tomáš KreidlTomáš Kreidl
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 4.16 232
13 Radomír PlačekRadomír Plaček
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 3.95 198
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(čt, 3.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ester BendováEster Bendová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
03 5.23 623
2 Aneta MuzikářováAneta Muzikářová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 4.88 527
3 Sofie GaigrováSofie Gaigrová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 4.77 498
4 Alexandra PolákováAlexandra Poláková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 4.69 477
5 Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 4.68 474
6 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 4.55 441
7 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
03 4.53 436
8 Rebecca SzaboRebecca Szabo
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
03 4.49 426
11 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 4.39 401
12 Adriana NerudaAdriana Neruda
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 4.37 396
13 Marina KollárováMarina Kollárová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 4.26 369
14 Stella ChaloupkováStella Chaloupková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 4.23 362
15 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 4.13 338
16 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 4.11 333
MS Markéta LorencováMarkéta Lorencová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 4.48
MS Markéta ŠimkováMarkéta Šimková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 4.45
Celkem 16 závodníků