výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Praha - Děkanka (20. 5. 2018)
100 m - Muži (neděle, 20.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 189 Jan JanovskýJan Janovský 000328 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.44 4.00
2 16 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 000213 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 11.45 3.00
3 4 Petr HnízdilPetr Hnízdil 810620 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 11.52 2.00
100 m - Muži (neděle, 20.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 121 Michael HöfnerMichael Höfner 021226 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.08 11.00
2 188 Jan OndráčekJan Ondráček 880110 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.17 9.00
3 1 Matyáš KoškaMatyáš Koška 000429 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 11.32 8.00
100 m - Ženy (neděle, 20.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 147 Monika DoubkováMonika Doubková 000912 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.76 4.00
2 287 Lucie FialováLucie Fialová 020404 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.79 3.00
3 186 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 020203 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 12.86 2.00
100 m - Ženy (neděle, 20.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 323 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 000118 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 12.60 11.00
2 130 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 950124 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.61 9.00
3 144 Eliška KrálováEliška Králová 020715 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.83 8.00
1500 m - Muži (neděle, 20.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 48 František LinduškaFrantišek Linduška 940926 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4:09.91 11.00
2 194 Petr PechekPetr Pechek 830411 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4:13.34 9.00
3 66 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 980107 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4:18.63 8.00
1500 m - Ženy (neděle, 20.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 244 Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková 840320 TJ SušiceTJ Sušice 5:11.20 11.00
2 129 Kateřina DubjákováKateřina Dubjáková 991023 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5:17.95 9.00
3 279 Michaela FialováMichaela Fialová 040420 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:24.70 8.00
3000 m překážek - Muži (neděle, 20.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 135 Matyáš PokornýMatyáš Pokorný 880209 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10:28.42 11.00
2 7 Martin VaněkMartin Vaněk 840217 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 10:36.31 9.00
3 197 Robert ŠkeříkRobert Škeřík 790901 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10:45.04 8.00
3000 m překážek - Ženy (neděle, 20.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 244 Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková 840320 TJ SušiceTJ Sušice 11:54.22 11.00
2 39 Zdislava KučerováZdislava Kučerová 961217 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12:30.59 9.00
3 303 Lucie DavidováLucie Davidová 940502 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 12:45.95 8.00
10 km chůze - Muži (neděle, 20.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Miroslav FlieglMiroslav Fliegl 541122 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 00:00 11.00
2 Petr JindraPetr Jindra 710401 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 00:00 9.00
3 2 Pavel FišerPavel Fišer 661228 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 00:00 8.00