výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Praha - Děkanka (20. 5. 2018)

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 20.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.601.651.701.751.801.831.861.901.952.002.03 Body
1 77 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 2.00 ---oo-oooxoxxx 11.00
2 46 Jakub PokornýJakub Pokorný
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
91 1.80 -oooo-xxx 9.00
3 132 Jan JelínekJan Jelínek
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
80 1.80 --xo-o-xxx 8.00
4 37 Jindřich VítJindřich Vít
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
90 1.75 --oxoxx 7.00
5 111 Michal VoldřichMichal Voldřich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
88 1.75 ooxoxxoxxx 6.00
6 222 Jakub UhlířJakub Uhlíř
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 1.70 oooxxx 5.00
7 238 Jan JirotkaJan Jirotka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
88 1.65 ooxxx 4.00
8 190 Šimon JarolímekŠimon Jarolímek
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
02 1.65 oxoxxx 3.00
9 81 Ondřej VojtaOndřej Vojta
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 1.65 oxxoxxx 2.00
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 20.5.2018 - 07:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.351.401.451.501.531.561.591.62 Body
1 282 Barbora KonečnáBarbora Konečná
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 1.56 -xooxxoxoxxoxx 11.00
2 318 Veronika SládkováVeronika Sládková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 1.53 -ooxxoxxoxxx 9.00
3 285 Klára SloukováKlára Slouková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 1.50 -xoxoxxoxxx 8.00
4 133 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 1.45 oooxxx 7.00
5 134 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 1.45 -xoox-xx 6.00
6 61 Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 1.45 ooxoxxx 5.00
7= 321 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
95 1.40 ooxxx 3.00
7= 3 Klára ŽížalováKlára Žížalová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
02 1.40 ooxxx 3.00
7= 230 Kateřina KornováKateřina Kornová
TJ SušiceTJ Sušice
03 1.40 ooxxx 3.00
10 276 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 1.40 oxoxxx 1.00
11 293 Lucie HeinrichováLucie Heinrichová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 1.40 xoxoxxx
12= 296 Vendula HlinkováVendula Hlinková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 1.40 oxxoxxx
12= 187 Tereza TóthováTereza Tóthová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 1.40 oxxoxxx
Celkem 13 závodníků