výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Praha - Děkanka (20. 5. 2018)

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 20.5.2018 - 08:00) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 221 Jakub RybaJakub Ryba 86 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 15.36 11.00
2 97 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 15.91 9.00
3 37 Jindřich VítJindřich Vít 90 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 16.44 7.00
4 92 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 16.70 6.00
5 234 Martin BarákMartin Barák 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 18.82 1.00
6 232 Jan HorákJan Horák 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 20.25
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 20.5.2018 - 08:00) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 77 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 16.04 8.00
2 99 Jan KaislerJan Kaisler 98 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 18.03 5.00
3 33 Petr UrbanPetr Urban 89 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 18.48 4.00
4 27 Václav MatoušekVáclav Matoušek 86 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 18.62 3.00
5 18 Petr KřenekPetr Křenek 81 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 18.68 2.00
6 195 Jan PleschingerJan Pleschinger 80 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 19.21
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 221 Jakub RybaJakub Ryba 86 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 15.36 11.00
2 97 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 15.91 9.00
3 77 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 16.04 8.00
4 37 Jindřich VítJindřich Vít 90 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 16.44 7.00
5 92 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 16.70 6.00
6 99 Jan KaislerJan Kaisler 98 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 18.03 5.00
7 33 Petr UrbanPetr Urban 89 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 18.48 4.00
8 27 Václav MatoušekVáclav Matoušek 86 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 18.62 3.00
9 18 Petr KřenekPetr Křenek 81 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 18.68 2.00
10 234 Martin BarákMartin Barák 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 18.82 1.00
11 195 Jan PleschingerJan Pleschinger 80 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 19.21
12 232 Jan HorákJan Horák 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 20.25