výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Praha - Děkanka (20. 5. 2018)

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 20.5.2018 - 10:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 306 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 56.35 11.00
2 223 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 60.91 5.00
3 226 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 61.94 3.00
4 236 Jakub ŠvajcrJakub Švajcr 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 64.42
5 234 Martin BarákMartin Barák 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 65.14
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 20.5.2018 - 10:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 304 Petr JelínekPetr Jelínek 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 56.70 9.00
2 136 Štěpán RillichŠtěpán Rillich 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 59.50 8.00
3 307 Martin KulhánekMartin Kulhánek 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 59.72 7.00
4 27 Václav MatoušekVáclav Matoušek 86 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 59.89 6.00
5 144 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 62.18 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 20.5.2018 - 10:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 78 Jan JelínekJan Jelínek 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 61.85 4.00
2 43 Jan KubáňJan Kubáň 91 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 62.86 1.00
3 91 Michael DrdlíčekMichael Drdlíček 90 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 65.16
184 Lukáš ČermákLukáš Čermák 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 306 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 56.35 11.00
2 304 Petr JelínekPetr Jelínek 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 56.70 9.00
3 136 Štěpán RillichŠtěpán Rillich 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 59.50 8.00
4 307 Martin KulhánekMartin Kulhánek 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 59.72 7.00
5 27 Václav MatoušekVáclav Matoušek 86 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 59.89 6.00
6 223 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 60.91 5.00
7 78 Jan JelínekJan Jelínek 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 61.85 4.00
8 226 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 61.94 3.00
9 144 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 62.18 2.00
10 43 Jan KubáňJan Kubáň 91 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 62.86 1.00
11 236 Jakub ŠvajcrJakub Švajcr 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 64.42
12 234 Martin BarákMartin Barák 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 65.14
13 91 Michael DrdlíčekMichael Drdlíček 90 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 65.16
184 Lukáš ČermákLukáš Čermák 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 DNS

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 20.5.2018 - 09:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 14 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 67.38 11.00
2 35 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 71.42 6.00
3 133 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 72.37 3.00
4 241 Denisa SlámováDenisa Slámová 00 TJ SušiceTJ Sušice 6 77.66
295 Lenka FialováLenka Fialová 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 20.5.2018 - 09:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 228 Jana HoškováJana Hošková 99 TJ SušiceTJ Sušice 2 70.42 8.00
2 227 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ SušiceTJ Sušice 4 72.02 4.00
3 182 Kateřina MartínkováKateřina Martínková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 72.56 2.00
4 141 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 75.05
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 20.5.2018 - 09:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 185 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 69.01 9.00
2 294 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 71.33 7.00
3 180 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 01 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 73.80 1.00
4 289 Michaela HahnováMichaela Hahnová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 74.16
5 136 Lucie NeradováLucie Neradová 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 81.08
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 20.5.2018 - 09:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 36 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 71.47 5.00
2 179 Kateřina KrálováKateřina Králová 97 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 76.73
3 65 Veronika VotíkováVeronika Votíková 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 76.84
4 43 Petra UhlíkováPetra Uhlíková 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 80.79
192 Viktorie VydrováViktorie Vydrová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 DQ
Poznámky:
pravidlo 168.7b
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 14 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 67.38 11.00
2 185 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 69.01 9.00
3 228 Jana HoškováJana Hošková 99 TJ SušiceTJ Sušice 2 70.42 8.00
4 294 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 71.33 7.00
5 35 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 71.42 6.00
6 36 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 71.47 5.00
7 227 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ SušiceTJ Sušice 4 72.02 4.00
8 133 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 72.37 3.00
9 182 Kateřina MartínkováKateřina Martínková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 72.56 2.00
10 180 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 01 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 73.80 1.00
11 289 Michaela HahnováMichaela Hahnová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 74.16
12 141 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 75.05
13 179 Kateřina KrálováKateřina Králová 97 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 76.73
14 65 Veronika VotíkováVeronika Votíková 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 76.84
15 241 Denisa SlámováDenisa Slámová 00 TJ SušiceTJ Sušice 6 77.66
16 43 Petra UhlíkováPetra Uhlíková 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 80.79
17 136 Lucie NeradováLucie Neradová 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 81.08
295 Lenka FialováLenka Fialová 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNF
192 Viktorie VydrováViktorie Vydrová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 DQ