výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Praha - Děkanka (20. 5. 2018)

3000 m překážek - Muži (Finále)

Finále (ne, 20.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 135 Matyáš PokornýMatyáš Pokorný 88 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 10:28.42 11.00
2 7 Martin VaněkMartin Vaněk 84 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 10:36.31 9.00
3 197 Robert ŠkeříkRobert Škeřík 79 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 14 10:45.04 8.00
4 126 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 10:51.30 7.00
5 12 Adam JindraAdam Jindra 90 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 10:51.53 6.00
6 220 Miroslav SedláčekMiroslav Sedláček 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10:56.31 5.00
7 185 Michal ČernýMichal Černý 94 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11 10:57.82 4.00
8 231 Pavel PěchotaPavel Pěchota 87 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11:47.15 3.00
9 96 Lukáš JakoubekLukáš Jakoubek 89 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 13 11:59.57 2.00
10 184 Lukáš ČermákLukáš Čermák 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 9 11:59.61 1.00
11 40 Ladislav StejskalLadislav Stejskal 77 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 12:33.36
85 Jiří DolejšíJiří Dolejší 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12 DNS
67 Jan CabadajJan Cabadaj 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 10 DNS
2 Pavel FišerPavel Fišer 66 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 DNF
Celkem 14 závodníků

3000 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (ne, 20.5.2018 - 09:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 244 Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková 84 TJ SušiceTJ Sušice 3 11:54.22 11.00
2 39 Zdislava KučerováZdislava Kučerová 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 12:30.59 9.00
3 303 Lucie DavidováLucie Davidová 94 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 12:45.95 8.00
4 314 Soňa MüllerováSoňa Müllerová 89 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 13:37.11 7.00
145 Šárka HulmákováŠárka Hulmáková 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 DNF
Celkem 5 závodníků