výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Praha - Děkanka (20. 5. 2018)

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 20.5.2018 - 11:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 192 Kuban, Zavřel, Ondráček, Janovský Kuban, Zavřel, Ondráček, Janovský PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 44.51 11.00
2 134 Přibyl, Adamec, Höfner, Machotka Přibyl, Adamec, Höfner, Machotka TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 45.02 9.00
3 221 Ryba, Jirotka, Nový, Švajcr Ryba, Jirotka, Nový, Švajcr AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 45.68 7.00
4 10 Vachata, Novotný, Vrba, Koška Vachata, Novotný, Vrba, Koška TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 45.96 6.00
5 92 Capouch, Kaisler, Drdlíček, Grulich Capouch, Kaisler, Drdlíček, Grulich SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 46.12 3.00
6 66 Škrdleta, Votava, Jelínek, Svoboda Škrdleta, Votava, Jelínek, Svoboda TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 47.39
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 20.5.2018 - 11:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 312 Pavlica, Koutník, Šmergl, Brůha Pavlica, Koutník, Šmergl, Brůha Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 45.55 8.00
2 143 Vondráček, Groček, Vobecký, Rillich Vondráček, Groček, Vobecký, Rillich TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 46.06 5.00
3 222 Uhlíř, Slavíček, Čech, Kořenek Uhlíř, Slavíček, Čech, Kořenek AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 46.08 4.00
4 5 Kulhánek, Sellner, Matoušek, Řídký Kulhánek, Sellner, Matoušek, Řídký TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 47.25 1.00
5 47 Gribbin, Urban, Vít, Kubáň Gribbin, Urban, Vít, Kubáň SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 47.74
6 82 Toman, Pěknic, Tejnor, Vojta Toman, Pěknic, Tejnor, Vojta TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 48.63
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 20.5.2018 - 11:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 305 Kašpar, Kulhánek, Žák, Mareš Kašpar, Kulhánek, Žák, Mareš Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 47.15 2.00
2 182 Bocharov, Beno, Pleschinger, Jindra Bocharov, Beno, Pleschinger, Jindra PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 47.42
3 315 Stewart, Pavlica, Mryshchuk, Urban Stewart, Pavlica, Mryshchuk, Urban Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 48.28
4 103 Poděbradský, Valo, Kreidl, Plaček Poděbradský, Valo, Kreidl, Plaček SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 52.45
5 72 Waage, Dolejší, Cabadaj, Nečina Waage, Dolejší, Cabadaj, Nečina TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 53.63
234 Barák, Škarda, Kučera, Pokorný Barák, Škarda, Kučera, Pokorný AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 192 Kuban, Zavřel, Ondráček, Janovský Kuban, Zavřel, Ondráček, Janovský PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 44.51 11.00
2 134 Přibyl, Adamec, Höfner, Machotka Přibyl, Adamec, Höfner, Machotka TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 45.02 9.00
3 312 Pavlica, Koutník, Šmergl, Brůha Pavlica, Koutník, Šmergl, Brůha Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 45.55 8.00
4 221 Ryba, Jirotka, Nový, Švajcr Ryba, Jirotka, Nový, Švajcr AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 45.68 7.00
5 10 Vachata, Novotný, Vrba, Koška Vachata, Novotný, Vrba, Koška TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 45.96 6.00
6 143 Vondráček, Groček, Vobecký, Rillich Vondráček, Groček, Vobecký, Rillich TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 46.06 5.00
7 222 Uhlíř, Slavíček, Čech, Kořenek Uhlíř, Slavíček, Čech, Kořenek AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 46.08 4.00
8 92 Capouch, Kaisler, Drdlíček, Grulich Capouch, Kaisler, Drdlíček, Grulich SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 46.12 3.00
9 305 Kašpar, Kulhánek, Žák, Mareš Kašpar, Kulhánek, Žák, Mareš Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 47.15 2.00
10 5 Kulhánek, Sellner, Matoušek, Řídký Kulhánek, Sellner, Matoušek, Řídký TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 47.25 1.00
11 66 Škrdleta, Votava, Jelínek, Svoboda Škrdleta, Votava, Jelínek, Svoboda TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 47.39
12 182 Bocharov, Beno, Pleschinger, Jindra Bocharov, Beno, Pleschinger, Jindra PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 47.42
13 47 Gribbin, Urban, Vít, Kubáň Gribbin, Urban, Vít, Kubáň SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 47.74
14 315 Stewart, Pavlica, Mryshchuk, Urban Stewart, Pavlica, Mryshchuk, Urban Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 48.28
15 82 Toman, Pěknic, Tejnor, Vojta Toman, Pěknic, Tejnor, Vojta TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 48.63
16 103 Poděbradský, Valo, Kreidl, Plaček Poděbradský, Valo, Kreidl, Plaček SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 52.45
17 72 Waage, Dolejší, Cabadaj, Nečina Waage, Dolejší, Cabadaj, Nečina TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 53.63
234 Barák, Škarda, Kučera, Pokorný Barák, Škarda, Kučera, Pokorný AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNF

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 20.5.2018 - 11:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 34 Volfová, Ondrková, Rajmonová, Coufalová Volfová, Ondrková, Rajmonová, Coufalová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 49.68 11.00
2 305 Fürstová, Třísková, Všetičková, Gabrišková Fürstová, Třísková, Všetičková, Gabrišková TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 50.29 9.00
3 133 Přibylová, Králová, Hlaváčková, Doubková Přibylová, Králová, Hlaváčková, Doubková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 50.36 8.00
4 295 Fialová, Pospíšilová, Fialová, Kocová Fialová, Pospíšilová, Fialová, Kocová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 52.10 4.00
5 14 Hájková, Valtrová, Macháčková, Polívková Hájková, Valtrová, Macháčková, Polívková PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 52.76 2.00
6 235 Oudová, Hošková, Korešová, Polívková Oudová, Hošková, Korešová, Polívková TJ SušiceTJ Sušice 1 54.86
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 20.5.2018 - 11:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 184 Pácalová, Martínková, Supová, Pašková Pácalová, Martínková, Supová, Pašková SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 51.07 7.00
2 42 Skuhrovská, Macháčková, Titěrová, Hrdličková Skuhrovská, Macháčková, Titěrová, Hrdličková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 52.08 5.00
3 140 Bartůšková, Holečková, Smítková, Neradová Bartůšková, Holečková, Smítková, Neradová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 52.47 3.00
4 7 Kalátová, Šplechtnová, Neruda, Chaloupková Kalátová, Šplechtnová, Neruda, Chaloupková PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 54.29 1.00
279 Fialová, Vybíralová, Hlinková, Hahnová Fialová, Vybíralová, Hlinková, Hahnová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNF
63 Strusková, Votíková, Šperňáková, Bočkayová Strusková, Votíková, Šperňáková, Bočkayová SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 20.5.2018 - 11:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 319 Machalcová, Sládková, Tóthová, Čapská Machalcová, Sládková, Tóthová, Čapská TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 51.17 6.00
2 183 Novotná, Šimlová, Viplerová, Vydrová Novotná, Šimlová, Viplerová, Vydrová SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 54.59
3 49 Gaigrová, Pážiková, Uhlíková, Janovská Gaigrová, Pážiková, Uhlíková, Janovská Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 55.14
4 6 Szabo, Holá, Landová, Haasová Szabo, Holá, Landová, Haasová PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 55.68
5 242 Šantrůčková, Slámová, Kornová, Nosková Šantrůčková, Slámová, Kornová, Nosková TJ SušiceTJ Sušice 1 56.15
6 284 Havlová, Mužíková, Suchá, Buňatová Havlová, Mužíková, Suchá, Buňatová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 56.82
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 34 Volfová, Ondrková, Rajmonová, Coufalová Volfová, Ondrková, Rajmonová, Coufalová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 49.68 11.00
2 305 Fürstová, Třísková, Všetičková, Gabrišková Fürstová, Třísková, Všetičková, Gabrišková TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 50.29 9.00
3 133 Přibylová, Králová, Hlaváčková, Doubková Přibylová, Králová, Hlaváčková, Doubková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 50.36 8.00
4 184 Pácalová, Martínková, Supová, Pašková Pácalová, Martínková, Supová, Pašková SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 51.07 7.00
5 319 Machalcová, Sládková, Tóthová, Čapská Machalcová, Sládková, Tóthová, Čapská TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 51.17 6.00
6 42 Skuhrovská, Macháčková, Titěrová, Hrdličková Skuhrovská, Macháčková, Titěrová, Hrdličková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 52.08 5.00
7 295 Fialová, Pospíšilová, Fialová, Kocová Fialová, Pospíšilová, Fialová, Kocová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 52.10 4.00
8 140 Bartůšková, Holečková, Smítková, Neradová Bartůšková, Holečková, Smítková, Neradová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 52.47 3.00
9 14 Hájková, Valtrová, Macháčková, Polívková Hájková, Valtrová, Macháčková, Polívková PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 52.76 2.00
10 7 Kalátová, Šplechtnová, Neruda, Chaloupková Kalátová, Šplechtnová, Neruda, Chaloupková PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 54.29 1.00
11 183 Novotná, Šimlová, Viplerová, Vydrová Novotná, Šimlová, Viplerová, Vydrová SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 54.59
12 235 Oudová, Hošková, Korešová, Polívková Oudová, Hošková, Korešová, Polívková TJ SušiceTJ Sušice 1 54.86
13 49 Gaigrová, Pážiková, Uhlíková, Janovská Gaigrová, Pážiková, Uhlíková, Janovská Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 55.14
14 6 Szabo, Holá, Landová, Haasová Szabo, Holá, Landová, Haasová PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 55.68
15 242 Šantrůčková, Slámová, Kornová, Nosková Šantrůčková, Slámová, Kornová, Nosková TJ SušiceTJ Sušice 1 56.15
16 284 Havlová, Mužíková, Suchá, Buňatová Havlová, Mužíková, Suchá, Buňatová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 56.82
279 Fialová, Vybíralová, Hlinková, Hahnová Fialová, Vybíralová, Hlinková, Hahnová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNF
63 Strusková, Votíková, Šperňáková, Bočkayová Strusková, Votíková, Šperňáková, Bočkayová SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 DNF