výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Praha - Děkanka (20. 5. 2018)

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 20.5.2018 - 08:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 123 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 50.14 11.00
2 16 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 51.83 8.00
3 66 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 51.88 7.00
4 141 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 52.26 6.00
5 238 Jan JirotkaJan Jirotka 88 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 52.31 5.00
6 23 Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 52.46 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 20.5.2018 - 08:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 25 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 52.48 3.00
2 301 Václav BrůhaVáclav Brůha 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 52.64 2.00
3 230 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 52.81
4 228 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 53.24
5 89 Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 54.34
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 20.5.2018 - 08:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 192 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 51.07 9.00
2 229 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 52.76 1.00
3 17 Jan ŘídkýJan Řídký 83 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 53.58
4 309 Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 55.76
19 David ŠtenglDavid Štengl 94 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 DNS
308 Martin LukešMartin Lukeš 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 20.5.2018 - 08:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 30 Jan VrbaJan Vrba 85 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 54.16
2 8 David WollerDavid Woller 93 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 54.67
3 242 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 54.74
4 28 Karel ŠtoglKarel Štogl 73 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 59.49
MS Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 49.56
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 49.56
2 123 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 50.14 11.00
3 192 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 51.07 9.00
4 16 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 51.83 8.00
5 66 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 51.88 7.00
6 141 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 52.26 6.00
7 238 Jan JirotkaJan Jirotka 88 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 52.31 5.00
8 23 Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 52.46 4.00
9 25 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 52.48 3.00
10 301 Václav BrůhaVáclav Brůha 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 52.64 2.00
11 229 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 52.76 1.00
12 230 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 52.81
13 228 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 53.24
14 17 Jan ŘídkýJan Řídký 83 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 53.58
15 30 Jan VrbaJan Vrba 85 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 54.16
16 89 Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 54.34
17 8 David WollerDavid Woller 93 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 54.67
18 242 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 54.74
19 309 Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 55.76
20 28 Karel ŠtoglKarel Štogl 73 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 59.49
19 David ŠtenglDavid Štengl 94 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 DNS
308 Martin LukešMartin Lukeš 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 20.5.2018 - 08:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 319 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 60.47 9.00
2 305 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 61.36 8.00
3 34 Kristýna VolfováKristýna Volfová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 62.51 6.00
4 26 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 62.95 5.00
5 182 Kateřina MartínkováKateřina Martínková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 64.48 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 20.5.2018 - 08:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 186 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 59.80 11.00
2 324 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 63.65 4.00
3 292 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 64.82
4 298 Denisa ŠantínováDenisa Šantínová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 64.98
5 243 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 TJ SušiceTJ Sušice 6 67.35
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 20.5.2018 - 08:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 227 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ SušiceTJ Sušice 4 62.10 7.00
2 191 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 64.65 1.00
3 41 Alžběta JanovskáAlžběta Janovská 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 66.74
4 190 Nikola ŠimlováNikola Šimlová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 67.47
MS 238 Antonie RadilováAntonie Radilová 01 TJ SušiceTJ Sušice 5 69.10
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 20.5.2018 - 08:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 46 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 63.99 3.00
2 22 Štěpánka SyrovátkováŠtěpánka Syrovátková 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 69.91
3 67 Kateřina ZemanováKateřina Zemanová 94 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 70.82
4 178 Tereza HladíkováTereza Hladíková 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 70.84
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 186 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 59.80 11.00
2 319 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 60.47 9.00
3 305 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 61.36 8.00
4 227 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ SušiceTJ Sušice 4 62.10 7.00
5 34 Kristýna VolfováKristýna Volfová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 62.51 6.00
6 26 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 62.95 5.00
7 324 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 63.65 4.00
8 46 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 63.99 3.00
9 182 Kateřina MartínkováKateřina Martínková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 64.48 2.00
10 191 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 64.65 1.00
11 292 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 64.82
12 298 Denisa ŠantínováDenisa Šantínová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 64.98
13 41 Alžběta JanovskáAlžběta Janovská 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 66.74
14 243 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 TJ SušiceTJ Sušice 6 67.35
15 190 Nikola ŠimlováNikola Šimlová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 67.47
16 238 Antonie RadilováAntonie Radilová 01 TJ SušiceTJ Sušice 5 69.10
17 22 Štěpánka SyrovátkováŠtěpánka Syrovátková 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 69.91
18 67 Kateřina ZemanováKateřina Zemanová 94 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 70.82
19 178 Tereza HladíkováTereza Hladíková 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 70.84