výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo MPD mladšího žactva - skupina B

Praha - Děkanka (31. 5. 2018)

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 31.5.2018 - 13:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 6 Andrej KaraAndrej Kara
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 49.58 0.0 24.00
2 4 Matyáš BílýMatyáš Bílý
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
05 48.22 0.0 23.00
3 14 Julian Popko DěckýJulian Popko Děcký
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
06 44.32 0.0 22.00
4 3 Jan BenešJan Beneš
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
05 43.82 0.0 21.00
5 13 Jakub MyškaJakub Myška
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
06 43.24 0.0 20.00
6 8 Lukáš KoptíkLukáš Koptík
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
07 38.97 0.0 19.00
7 15 Radek SvozilRadek Svozil
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
05 38.81 0.0 18.00
8 8 Kryštof MichalKryštof Michal
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
06 38.19 0.0 17.00
9 4 Tobiáš KouřímskýTobiáš Kouřímský
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
06 37.87 0.0 16.00
10 6 Jan KoverdynskýJan Koverdynský
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
06 33.97 0.0 15.00
11 12 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 32.25 0.0 14.00
12 13 Filip KočíFilip Kočí
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 26.09 0.0 13.00
13 11 Filip NetolickýFilip Netolický
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
06 25.88 0.0 12.00
14 9 Patrik ManychPatrik Manych
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
06 25.86 0.0 11.00
15 5 Petr HegarPetr Hegar
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
06 25.73 0.0 10.00
16 7 Ondřej NovotnýOndřej Novotný
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
06 24.67 0.0 9.00
17 2 Lukáš MarešLukáš Mareš
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
07 24.29 0.0 8.00
18 10 Matěj TřeštíkMatěj Třeštík
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
05 23.23 0.0 7.00
19 7 Matyáš KopeckýMatyáš Kopecký
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
06 20.32 0.0 6.00
20 9 Mathias LauberMathias Lauber
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
06 17.89 0.0 5.00
3 Matyáš LukešMatyáš Lukeš
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
06 DNS 0.0
Celkem 21 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 31.5.2018 - 12:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 18 Soňa SnížkováSoňa Snížková
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
05 37.82 0.0 24.00
2 5 Anežka JelínkováAnežka Jelínková
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
05 36.46 0.0 23.00
3 6 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
07 33.29 0.0 22.00
4 14 Nela DorazinováNela Dorazinová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 32.83 0.0 21.00
5 13 Agáta VágenknechtováAgáta Vágenknechtová
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
05 30.92 0.0 20.00
6 6 Karolína SoučkováKarolína Součková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 27.81 0.0 19.00
7 3 Magdaléna PokornáMagdaléna Pokorná
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 27.27 0.0 18.00
8 7 Eliška KryštofováEliška Kryštofová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
06 25.61 0.0 17.00
9 17 Nicole ScheibováNicole Scheibová
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
06 25.57 0.0 16.00
10 14 Lucie LokajíčkováLucie Lokajíčková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
06 25.45 0.0 15.00
11 12 Anna KrabsováAnna Krabsová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
06 25.02 0.0 14.00
12 2 Denisa MorávkováDenisa Morávková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 24.31 0.0 13.00
13 7 Magdalena HoškováMagdalena Hošková
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
05 24.15 0.0 12.00
14 4 Taisia VanidzeTaisia Vanidze
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
06 21.63 0.0 11.00
15 8 Barbora StodolováBarbora Stodolová
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
05 21.49 0.0 10.00
16 8 Andrea HumplíkováAndrea Humplíková
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
06 21.05 0.0 9.00
17 5 Eliška AdamkováEliška Adamková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 20.79 0.0 8.00
18 4 Kristina StrakováKristina Straková
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
06 18.80 0.0 7.00
19 3 Tereza Petra ČeškováTereza Petra Češková
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
06 18.38 0.0 6.00
20 9 Natálie HanleyNatálie Hanley
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
05 18.21 0.0 5.00
21 15 Natalia PakurováNatalia Pakurová
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
06 18.03 0.0 4.00
22 16 Julie PánkováJulie Pánková
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
06 14.01 0.0 3.00
MS 10 Lucie UlbrichováLucie Ulbrichová
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
05 24.59
19 Karolína ZítkováKarolína Zítková
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
06 DNS 0.0
9 Michaela KřížováMichaela Křížová
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
06 DNS 0.0
11 Barbora DenemarkováBarbora Denemarková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 DNS 0.0
Celkem 26 závodníků