Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo MPD mladšího žactva - skupina B

Praha - Děkanka (31. 5. 2018)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 31.5.2018 - 12:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 12 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 2:28.99 24.00
2 2 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 2 2:30.43 23.00
3 5 Petr HegarPetr Hegar 06 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 5 2:52.07 20.00
4 4 Tobiáš KouřímskýTobiáš Kouřímský 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 2:55.90 19.00
5 7 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 06 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 7 2:58.00 18.00
6 8 Kryštof MichalKryštof Michal 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 8 2:58.93 16.00
7 9 Mathias LauberMathias Lauber 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 9 3:01.69 14.00
8 6 Jan KoverdynskýJan Koverdynský 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 6 3:04.10 12.00
9 11 Filip NetolickýFilip Netolický 06 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 11 3:08.24 11.00
10 10 Matěj TřeštíkMatěj Třeštík 05 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 10 3:17.52 9.00
MS 13 Filip KočíFilip Kočí 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12 3:10.28
3 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 3 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (čt, 31.5.2018 - 12:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 4 Matyáš BílýMatyáš Bílý 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 2 2:45.60 21.50
2 3 Jan BenešJan Beneš 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 1 2:45.60 21.50
3 6 Andrej KaraAndrej Kara 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 2:58.44 17.00
4 8 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 6 3:00.41 15.00
5 14 Julian Popko DěckýJulian Popko Děcký 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 9 3:02.46 13.00
6 9 Patrik ManychPatrik Manych 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 3:16.54 10.00
7 15 Radek SvozilRadek Svozil 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 10 3:18.98 8.00
8 7 Matyáš KopeckýMatyáš Kopecký 06 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 5 3:19.86 7.00
9 13 Jakub MyškaJakub Myška 06 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 8 3:32.53 6.00
5 Jakub CoculaJakub Cocula 07 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 3 DNS
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 12 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 2:28.99 24.00
2 2 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 2 2:30.43 23.00
3 4 Matyáš BílýMatyáš Bílý 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 2 2:45.60 21.50
3 3 Jan BenešJan Beneš 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 1 2:45.60 21.50
5 5 Petr HegarPetr Hegar 06 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 5 2:52.07 20.00
6 4 Tobiáš KouřímskýTobiáš Kouřímský 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 2:55.90 19.00
7 7 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 06 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 7 2:58.00 18.00
8 6 Andrej KaraAndrej Kara 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 2:58.44 17.00
9 8 Kryštof MichalKryštof Michal 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 8 2:58.93 16.00
10 8 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 6 3:00.41 15.00
11 9 Mathias LauberMathias Lauber 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 9 3:01.69 14.00
12 14 Julian Popko DěckýJulian Popko Děcký 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 9 3:02.46 13.00
13 6 Jan KoverdynskýJan Koverdynský 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 6 3:04.10 12.00
14 11 Filip NetolickýFilip Netolický 06 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 11 3:08.24 11.00
15 13 Filip KočíFilip Kočí 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12 3:10.28
16 9 Patrik ManychPatrik Manych 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 3:16.54 10.00
17 10 Matěj TřeštíkMatěj Třeštík 05 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 10 3:17.52 9.00
18 15 Radek SvozilRadek Svozil 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 10 3:18.98 8.00
19 7 Matyáš KopeckýMatyáš Kopecký 06 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 5 3:19.86 7.00
20 13 Jakub MyškaJakub Myška 06 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 8 3:32.53 6.00
3 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 3 DNS
5 Jakub CoculaJakub Cocula 07 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 3 DNS

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 31.5.2018 - 14:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 14 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 2:33.43 24.00
2 8 Barbora StodolováBarbora Stodolová 05 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 8 2:52.66 23.00
3 4 Taisia VanidzeTaisia Vanidze 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 2:52.97 22.00
4 5 Anežka JelínkováAnežka Jelínková 05 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 5 2:55.55 21.00
5 13 Agáta VágenknechtováAgáta Vágenknechtová 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 13 2:57.72 19.00
6 2 Denisa MorávkováDenisa Morávková 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 2:58.88 18.00
7 9 Natálie HanleyNatálie Hanley 05 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 9 3:02.97 15.00
8 6 Karolína SoučkováKarolína Součková 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 3:05.05 13.00
9 3 Magdaléna PokornáMagdaléna Pokorná 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 3:05.84 11.00
10 12 Anna KrabsováAnna Krabsová 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 12 3:08.90 10.00
11 7 Eliška KryštofováEliška Kryštofová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 7 3:13.29 8.00
MS 10 Lucie UlbrichováLucie Ulbrichová 05 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 10 3:08.66
11 Barbora DenemarkováBarbora Denemarková 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11 DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (čt, 31.5.2018 - 14:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 6 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 4 2:57.01 20.00
2 7 Magdalena HoškováMagdalena Hošková 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 5 3:00.33 17.00
3 5 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 3:02.10 16.00
4 3 Tereza Petra ČeškováTereza Petra Češková 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 1 3:04.36 14.00
5 18 Soňa SnížkováSoňa Snížková 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 12 3:05.82 12.00
6 17 Nicole ScheibováNicole Scheibová 06 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 11 3:12.81 9.00
7 16 Julie PánkováJulie Pánková 06 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 10 3:13.81 7.00
8 4 Kristina StrakováKristina Straková 06 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 2 3:16.49 6.00
9 15 Natalia PakurováNatalia Pakurová 06 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 9 3:17.91 5.00
10 8 Andrea HumplíkováAndrea Humplíková 06 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 6 3:43.48 4.00
11 14 Lucie LokajíčkováLucie Lokajíčková 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 4:04.20 3.00
9 Michaela KřížováMichaela Křížová 06 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 7 DNS
19 Karolína ZítkováKarolína Zítková 06 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 13 DNS
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 14 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 2:33.43 24.00
2 8 Barbora StodolováBarbora Stodolová 05 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 8 2:52.66 23.00
3 4 Taisia VanidzeTaisia Vanidze 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 2:52.97 22.00
4 5 Anežka JelínkováAnežka Jelínková 05 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 5 2:55.55 21.00
5 6 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 4 2:57.01 20.00
6 13 Agáta VágenknechtováAgáta Vágenknechtová 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 13 2:57.72 19.00
7 2 Denisa MorávkováDenisa Morávková 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 2:58.88 18.00
8 7 Magdalena HoškováMagdalena Hošková 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 5 3:00.33 17.00
9 5 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 3:02.10 16.00
10 9 Natálie HanleyNatálie Hanley 05 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 9 3:02.97 15.00
11 3 Tereza Petra ČeškováTereza Petra Češková 06 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 1 3:04.36 14.00
12 6 Karolína SoučkováKarolína Součková 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 3:05.05 13.00
13 18 Soňa SnížkováSoňa Snížková 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 12 3:05.82 12.00
14 3 Magdaléna PokornáMagdaléna Pokorná 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 3:05.84 11.00
15 10 Lucie UlbrichováLucie Ulbrichová 05 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 10 3:08.66
16 12 Anna KrabsováAnna Krabsová 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 12 3:08.90 10.00
17 17 Nicole ScheibováNicole Scheibová 06 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 11 3:12.81 9.00
18 7 Eliška KryštofováEliška Kryštofová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 7 3:13.29 8.00
19 16 Julie PánkováJulie Pánková 06 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 10 3:13.81 7.00
20 4 Kristina StrakováKristina Straková 06 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 2 3:16.49 6.00
21 15 Natalia PakurováNatalia Pakurová 06 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 9 3:17.91 5.00
22 8 Andrea HumplíkováAndrea Humplíková 06 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 6 3:43.48 4.00
23 14 Lucie LokajíčkováLucie Lokajíčková 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 4:04.20 3.00
11 Barbora DenemarkováBarbora Denemarková 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11 DNS
9 Michaela KřížováMichaela Křížová 06 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 7 DNS
19 Karolína ZítkováKarolína Zítková 06 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 13 DNS