3.kolo MPD mladšího žactva - skupina B
Praha - Děkanka (31. 5. 2018)800 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (čt, 31.5.2018 - 12:50) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | Matyáš LukešMatyáš Lukeš | 06 | Spartak Praha 4 A | 3 | DNS | ||||||||||||||
1 | 12 | Josef BělohlávekJosef Bělohlávek | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 1 | 2:28.99 | 24.00 | ||||||||||||
2 | 2 | Lukáš MarešLukáš Mareš | 07 | Spartak Praha 4 A | 2 | 2:30.43 | 23.00 | ||||||||||||
3 | 5 | Petr HegarPetr Hegar | 06 | SC Radotín Praha A | 5 | 2:52.07 | 20.00 | ||||||||||||
4 | 4 | Tobiáš KouřímskýTobiáš Kouřímský | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 4 | 2:55.90 | 19.00 | ||||||||||||
5 | 7 | Ondřej NovotnýOndřej Novotný | 06 | SC Radotín Praha A | 7 | 2:58.00 | 18.00 | ||||||||||||
6 | 8 | Kryštof MichalKryštof Michal | 06 | Spartak Praha 4 B | 8 | 2:58.93 | 16.00 | ||||||||||||
7 | 9 | Mathias LauberMathias Lauber | 06 | Spartak Praha 4 B | 9 | 3:01.69 | 14.00 | ||||||||||||
8 | 6 | Jan KoverdynskýJan Koverdynský | 06 | Spartak Praha 4 A | 6 | 3:04.10 | 12.00 | ||||||||||||
9 | 11 | Filip NetolickýFilip Netolický | 06 | SC Radotín Praha B | 11 | 3:08.24 | 11.00 | ||||||||||||
10 | 10 | Matěj TřeštíkMatěj Třeštík | 05 | Spartak Praha 4 A | 10 | 3:17.52 | 9.00 | ||||||||||||
MS | 13 | Filip KočíFilip Kočí | 07 | SC Radotín Praha | 12 | 3:10.28 | |||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 02 (čt, 31.5.2018 - 12:50) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | Jakub CoculaJakub Cocula | 07 | SC Radotín Praha B | 3 | DNS | ||||||||||||||
1 | 4 | Matyáš BílýMatyáš Bílý | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 2:45.60 | 21.50 | ||||||||||||
2 | 3 | Jan BenešJan Beneš | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 2:45.60 | 21.50 | ||||||||||||
3 | 6 | Andrej KaraAndrej Kara | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 4 | 2:58.44 | 17.00 | ||||||||||||
4 | 8 | Lukáš KoptíkLukáš Koptík | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 3:00.41 | 15.00 | ||||||||||||
5 | 14 | Julian Popko DěckýJulian Popko Děcký | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 9 | 3:02.46 | 13.00 | ||||||||||||
6 | 9 | Patrik ManychPatrik Manych | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 7 | 3:16.54 | 10.00 | ||||||||||||
7 | 15 | Radek SvozilRadek Svozil | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 10 | 3:18.98 | 8.00 | ||||||||||||
8 | 7 | Matyáš KopeckýMatyáš Kopecký | 06 | VSK FTVS Praha | 5 | 3:19.86 | 7.00 | ||||||||||||
9 | 13 | Jakub MyškaJakub Myška | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | 3:32.53 | 6.00 | ||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 12 | Josef BělohlávekJosef Bělohlávek | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 1 | 2:28.99 | 24.00 | ||
2 | 2 | Lukáš MarešLukáš Mareš | 07 | Spartak Praha 4 A | 2 | 2:30.43 | 23.00 | ||
3 | 4 | Matyáš BílýMatyáš Bílý | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 2:45.60 | 21.50 | ||
3 | 3 | Jan BenešJan Beneš | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 2:45.60 | 21.50 | ||
5 | 5 | Petr HegarPetr Hegar | 06 | SC Radotín Praha A | 5 | 2:52.07 | 20.00 | ||
6 | 4 | Tobiáš KouřímskýTobiáš Kouřímský | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 4 | 2:55.90 | 19.00 | ||
7 | 7 | Ondřej NovotnýOndřej Novotný | 06 | SC Radotín Praha A | 7 | 2:58.00 | 18.00 | ||
8 | 6 | Andrej KaraAndrej Kara | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 4 | 2:58.44 | 17.00 | ||
9 | 8 | Kryštof MichalKryštof Michal | 06 | Spartak Praha 4 B | 8 | 2:58.93 | 16.00 | ||
10 | 8 | Lukáš KoptíkLukáš Koptík | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 3:00.41 | 15.00 | ||
11 | 9 | Mathias LauberMathias Lauber | 06 | Spartak Praha 4 B | 9 | 3:01.69 | 14.00 | ||
12 | 14 | Julian Popko DěckýJulian Popko Děcký | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 9 | 3:02.46 | 13.00 | ||
13 | 6 | Jan KoverdynskýJan Koverdynský | 06 | Spartak Praha 4 A | 6 | 3:04.10 | 12.00 | ||
14 | 11 | Filip NetolickýFilip Netolický | 06 | SC Radotín Praha B | 11 | 3:08.24 | 11.00 | ||
15 | 13 | Filip KočíFilip Kočí | 07 | SC Radotín Praha | 12 | 3:10.28 | |||
16 | 9 | Patrik ManychPatrik Manych | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 7 | 3:16.54 | 10.00 | ||
17 | 10 | Matěj TřeštíkMatěj Třeštík | 05 | Spartak Praha 4 A | 10 | 3:17.52 | 9.00 | ||
18 | 15 | Radek SvozilRadek Svozil | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 10 | 3:18.98 | 8.00 | ||
19 | 7 | Matyáš KopeckýMatyáš Kopecký | 06 | VSK FTVS Praha | 5 | 3:19.86 | 7.00 | ||
20 | 13 | Jakub MyškaJakub Myška | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | 3:32.53 | 6.00 | ||
3 | Matyáš LukešMatyáš Lukeš | 06 | Spartak Praha 4 A | 3 | DNS | ||||
5 | Jakub CoculaJakub Cocula | 07 | SC Radotín Praha B | 3 | DNS |
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (čt, 31.5.2018 - 14:45) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 | Barbora DenemarkováBarbora Denemarková | 07 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 11 | DNS | ||||||||||||||
1 | 14 | Nela DorazinováNela Dorazinová | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 1 | 2:33.43 | 24.00 | ||||||||||||
2 | 8 | Barbora StodolováBarbora Stodolová | 05 | Spartak Praha 4 A | 8 | 2:52.66 | 23.00 | ||||||||||||
3 | 4 | Taisia VanidzeTaisia Vanidze | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 4 | 2:52.97 | 22.00 | ||||||||||||
4 | 5 | Anežka JelínkováAnežka Jelínková | 05 | Spartak Praha 4 A | 5 | 2:55.55 | 21.00 | ||||||||||||
5 | 13 | Agáta VágenknechtováAgáta Vágenknechtová | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 13 | 2:57.72 | 19.00 | ||||||||||||
6 | 2 | Denisa MorávkováDenisa Morávková | 07 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2 | 2:58.88 | 18.00 | ||||||||||||
7 | 9 | Natálie HanleyNatálie Hanley | 05 | SC Radotín Praha A | 9 | 3:02.97 | 15.00 | ||||||||||||
8 | 6 | Karolína SoučkováKarolína Součková | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 6 | 3:05.05 | 13.00 | ||||||||||||
9 | 3 | Magdaléna PokornáMagdaléna Pokorná | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 3 | 3:05.84 | 11.00 | ||||||||||||
10 | 12 | Anna KrabsováAnna Krabsová | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 12 | 3:08.90 | 10.00 | ||||||||||||
11 | 7 | Eliška KryštofováEliška Kryštofová | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 7 | 3:13.29 | 8.00 | ||||||||||||
MS | 10 | Lucie UlbrichováLucie Ulbrichová | 05 | Spartak Praha 4 A | 10 | 3:08.66 | |||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Běh 02 (čt, 31.5.2018 - 14:45) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | Michaela KřížováMichaela Křížová | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | DNS | ||||||||||||||
19 | Karolína ZítkováKarolína Zítková | 06 | SC Radotín Praha B | 13 | DNS | ||||||||||||||
1 | 6 | Silvie DaněčkováSilvie Daněčková | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 2:57.01 | 20.00 | ||||||||||||
2 | 7 | Magdalena HoškováMagdalena Hošková | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 3:00.33 | 17.00 | ||||||||||||
3 | 5 | Eliška AdamkováEliška Adamková | 05 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 3 | 3:02.10 | 16.00 | ||||||||||||
4 | 3 | Tereza Petra ČeškováTereza Petra Češková | 06 | Spartak Praha 4 B | 1 | 3:04.36 | 14.00 | ||||||||||||
5 | 18 | Soňa SnížkováSoňa Snížková | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 12 | 3:05.82 | 12.00 | ||||||||||||
6 | 17 | Nicole ScheibováNicole Scheibová | 06 | SC Radotín Praha B | 11 | 3:12.81 | 9.00 | ||||||||||||
7 | 16 | Julie PánkováJulie Pánková | 06 | VSK FTVS Praha | 10 | 3:13.81 | 7.00 | ||||||||||||
8 | 4 | Kristina StrakováKristina Straková | 06 | SC Radotín Praha B | 2 | 3:16.49 | 6.00 | ||||||||||||
9 | 15 | Natalia PakurováNatalia Pakurová | 06 | SC Radotín Praha B | 9 | 3:17.91 | 5.00 | ||||||||||||
10 | 8 | Andrea HumplíkováAndrea Humplíková | 06 | VSK FTVS Praha | 6 | 3:43.48 | 4.00 | ||||||||||||
11 | 14 | Lucie LokajíčkováLucie Lokajíčková | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 8 | 4:04.20 | 3.00 | ||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 14 | Nela DorazinováNela Dorazinová | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 1 | 2:33.43 | 24.00 | ||
2 | 8 | Barbora StodolováBarbora Stodolová | 05 | Spartak Praha 4 A | 8 | 2:52.66 | 23.00 | ||
3 | 4 | Taisia VanidzeTaisia Vanidze | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 4 | 2:52.97 | 22.00 | ||
4 | 5 | Anežka JelínkováAnežka Jelínková | 05 | Spartak Praha 4 A | 5 | 2:55.55 | 21.00 | ||
5 | 6 | Silvie DaněčkováSilvie Daněčková | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 2:57.01 | 20.00 | ||
6 | 13 | Agáta VágenknechtováAgáta Vágenknechtová | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 13 | 2:57.72 | 19.00 | ||
7 | 2 | Denisa MorávkováDenisa Morávková | 07 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2 | 2:58.88 | 18.00 | ||
8 | 7 | Magdalena HoškováMagdalena Hošková | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 3:00.33 | 17.00 | ||
9 | 5 | Eliška AdamkováEliška Adamková | 05 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 3 | 3:02.10 | 16.00 | ||
10 | 9 | Natálie HanleyNatálie Hanley | 05 | SC Radotín Praha A | 9 | 3:02.97 | 15.00 | ||
11 | 3 | Tereza Petra ČeškováTereza Petra Češková | 06 | Spartak Praha 4 B | 1 | 3:04.36 | 14.00 | ||
12 | 6 | Karolína SoučkováKarolína Součková | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 6 | 3:05.05 | 13.00 | ||
13 | 18 | Soňa SnížkováSoňa Snížková | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 12 | 3:05.82 | 12.00 | ||
14 | 3 | Magdaléna PokornáMagdaléna Pokorná | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 3 | 3:05.84 | 11.00 | ||
15 | 10 | Lucie UlbrichováLucie Ulbrichová | 05 | Spartak Praha 4 A | 10 | 3:08.66 | |||
16 | 12 | Anna KrabsováAnna Krabsová | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 12 | 3:08.90 | 10.00 | ||
17 | 17 | Nicole ScheibováNicole Scheibová | 06 | SC Radotín Praha B | 11 | 3:12.81 | 9.00 | ||
18 | 7 | Eliška KryštofováEliška Kryštofová | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 7 | 3:13.29 | 8.00 | ||
19 | 16 | Julie PánkováJulie Pánková | 06 | VSK FTVS Praha | 10 | 3:13.81 | 7.00 | ||
20 | 4 | Kristina StrakováKristina Straková | 06 | SC Radotín Praha B | 2 | 3:16.49 | 6.00 | ||
21 | 15 | Natalia PakurováNatalia Pakurová | 06 | SC Radotín Praha B | 9 | 3:17.91 | 5.00 | ||
22 | 8 | Andrea HumplíkováAndrea Humplíková | 06 | VSK FTVS Praha | 6 | 3:43.48 | 4.00 | ||
23 | 14 | Lucie LokajíčkováLucie Lokajíčková | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 8 | 4:04.20 | 3.00 | ||
11 | Barbora DenemarkováBarbora Denemarková | 07 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 11 | DNS | ||||
9 | Michaela KřížováMichaela Křížová | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | DNS | ||||
19 | Karolína ZítkováKarolína Zítková | 06 | SC Radotín Praha B | 13 | DNS |