výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

10. veřejné závody PAS

Praha - Děkanka (3. 7. 2018)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 3.7.2018 - 18:55) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 23.29
2 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 24.61
3 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 24.86
4 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 27.03
13 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNS
Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 3.7.2018 - 18:55) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 23.66
2 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 24.31
3 Filip LazarFilip Lazar 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 24.93
4 18 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 26.42
Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 3.7.2018 - 18:55) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 14 Josef PavlátJosef Pavlát 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 24.66
2 Jan ZasadilJan Zasadil 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 24.76
3 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 25.34
David VolkeDavid Volke 97 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 DNS
Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 3.7.2018 - 18:55) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ŠilhánMartin Šilhán 66 SOKOL LUBINSOKOL LUBIN 3 27.94
2 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 28.51
3 Petr ŠímaPetr Šíma 68 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 29.08
Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 23.29
2 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 23.66
3 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 24.31
4 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 24.61
5 14 Josef PavlátJosef Pavlát 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 24.66
6 Jan ZasadilJan Zasadil 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 24.76
7 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 24.86
8 Filip LazarFilip Lazar 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 24.93
9 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 25.34
10 18 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 26.42
11 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 27.03
12 Martin ŠilhánMartin Šilhán 66 SOKOL LUBINSOKOL LUBIN 3 27.94
13 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 28.51
14 Petr ŠímaPetr Šíma 68 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 29.08
13 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNS
Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 DNS
Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 DNS
David VolkeDavid Volke 97 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 DNS
Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 3.7.2018 - 18:35) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie KonopováMarie Konopová 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 26.44 759.00
2 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 26.95 716.00
3 Karolína BlechováKarolína Blechová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 27.68 656.00
4 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 27.87 641.00
Tereza KamarýtováTereza Kamarýtová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 3.7.2018 - 18:35) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 26.70
2 Zuzana SvátkováZuzana Svátková 87 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 31.88
Blanka PlocarováBlanka Plocarová 89 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 DNS
Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie KonopováMarie Konopová 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 26.44 759.00
2 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 26.70
3 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 26.95 716.00
4 Karolína BlechováKarolína Blechová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 27.68 656.00
5 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 27.87 641.00
6 Zuzana SvátkováZuzana Svátková 87 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 31.88
Tereza KamarýtováTereza Kamarýtová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 DNS
Blanka PlocarováBlanka Plocarová 89 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 DNS
Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS