výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo Pražského poháru mládeže

Praha - Juliska (9. 5. 2018)

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(st, 9.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 13.48 0.0 11.00
2 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 13.00 0.0 9.00
3 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 12.44 0.0 8.00
4 Eliška VeseláEliška Veselá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 12.30 0.0 7.00
5 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
01 11.82 0.0 6.00
6 Agáta RichterováAgáta Richterová
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 11.34 0.0 5.00
7 Jitka HarazímováJitka Harazímová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 11.33 0.0 4.00
8 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 10.94 0.0 3.00
9 Daniela KozačováDaniela Kozačová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 10.62 0.0 2.00
10 Anna DanišováAnna Danišová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 10.01 0.0 1.00
11 Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 09.77 0.0
12 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 09.42 0.0
13 Petra CerhováPetra Cerhová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 09.18 0.0
14 Anna KubešováAnna Kubešová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 09.04 0.0
15 Barbora HetmanováBarbora Hetmanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 09.03 0.0
16 Laura BurýškováLaura Burýšková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 08.86 0.0
17 Markéta LexováMarkéta Lexová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 08.71 0.0
18 Anna AntonováAnna Antonová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 07.60 0.0
19 Teresa MillerTeresa Miller
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 07.55 0.0
20 Thalia PandelidesThalia Pandelides
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 07.41 0.0
21 Klára PallováKlára Pallová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 07.32 0.0
22 Helena ŠtěpánkováHelena Štěpánková
SK Kotlářka Praha, z.s. ASK Kotlářka Praha, z.s. A
01 07.30 0.0
23 Viktorie HolanováViktorie Holanová
SK Kotlářka Praha, z.s. ASK Kotlářka Praha, z.s. A
02 06.80 0.0
Arina PashkinaArina Pashkina
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 DNS 0.0
Simona BartoňkováSimona Bartoňková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 DNS 0.0
Pavlína NovotnáPavlína Novotná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 DNS 0.0
Klára ŽížalováKlára Žížalová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
02 DNS 0.0
Eliška HrabětováEliška Hrabětová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 DNS 0.0
Barbora LužnáBarbora Lužná
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
02 DNS 0.0
Sára DyrynkováSára Dyrynková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
01 DNS 0.0
Kateřina BaldováKateřina Baldová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
01 DNS 0.0
Šárka DaňkováŠárka Daňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 DNS 0.0
Celkem 32 závodníků