výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo Pražského poháru mládeže

Praha - Juliska (9. 5. 2018)

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (st, 9.5.2018 - 11:10) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 22.05 11.00
2 Václav LuhanVáclav Luhan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 23.26 5.00
3 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 23.39 4.00
4 Jan JanovskýJan Janovský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 23.46 2.00
MS Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 21.47
Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 9.5.2018 - 11:10) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.61 9.00
2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.87 8.00
3 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 22.98 7.00
4 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.19 6.00
5 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 23.45 3.00
6 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 23.48 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 9.5.2018 - 11:10) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 23.54
2 Vladimir KostičVladimir Kostič 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 23.85
Ondřej FraněkOndřej Franěk 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DNS
11 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNS
Michal VávraMichal Vávra 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DQ
Poznámky:
DQ - 162.7
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 9.5.2018 - 11:10) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 23.58
2 Václav BrůhaVáclav Brůha 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 23.87
3 Matěj ČerníkMatěj Černík 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 24.54
4 Lukáš HoloubekLukáš Holoubek 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 24.55
5 45 Radim BrožRadim Brož 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 25.58
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 21.47
2 Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 22.05 11.00
3 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.61 9.00
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.87 8.00
5 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 22.98 7.00
6 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.19 6.00
7 Václav LuhanVáclav Luhan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 23.26 5.00
8 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 23.39 4.00
9 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 23.45 3.00
10 Jan JanovskýJan Janovský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 23.46 2.00
11 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 23.48 1.00
12 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 23.54
13 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 23.58
14 Vladimir KostičVladimir Kostič 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 23.85
15 Václav BrůhaVáclav Brůha 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 23.87
16 Matěj ČerníkMatěj Černík 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 24.54
17 Lukáš HoloubekLukáš Holoubek 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 24.55
18 45 Radim BrožRadim Brož 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 25.58
Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNS
Ondřej FraněkOndřej Franěk 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DNS
11 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNS
Michal VávraMichal Vávra 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DQ

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (st, 9.5.2018 - 11:00) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 21.85 11.00
2 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 22.61 9.00
3 Sebastian MertaSebastian Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 22.79 8.00
4 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 22.95 7.00
5 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.97 6.00
6 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 23.24 3.00
7 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 23.85
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 9.5.2018 - 11:00) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 23.23 4.00
2 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 23.67
3 Dominik PodlenaDominik Podlena 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 23.88
4 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 24.14
Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 DNS
Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Antonín WijasAntonín Wijas 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 9.5.2018 - 11:00) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s. ASK Kotlářka Praha, z.s. A 2 23.53 2.00
2 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 23.56 1.00
3 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 23.58
4 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 23.68
5 Adam KoblicAdam Koblic 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 23.72
6 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 23.88
7 Leon ŠkrabákLeon Škrabák 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.23
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 9.5.2018 - 11:00) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 23.16 5.00
2 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 24.22
3 Roman AdamRoman Adam 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 24.42
4 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 24.73
5 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 25.15
6 Jan ToulaJan Toula 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 25.21
Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DQ
Poznámky:
DQ - 162.7
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (st, 9.5.2018 - 11:00) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 24.66
2 7 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 24.67
3 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 25.11
4 Adam ŽižkaAdam Žižka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.41
5 Ondřej FišarOndřej Fišar 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 25.46
6 Karel DvořákKarel Dvořák 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 25.61
7 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 26.85
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (st, 9.5.2018 - 11:00) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HažmukaTomáš Hažmuka 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 24.79
2 51 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 24.99
3 Petr KudrnovskýPetr Kudrnovský 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 26.43
Jiří NývltJiří Nývlt 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 DNS
Štěpán HrubýŠtěpán Hrubý 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (st, 9.5.2018 - 11:00) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hynek ŠloufHynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 24.24
2 Filip LazarFilip Lazar 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 25.53
3 47 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 26.90
4 Vojtěch RinnVojtěch Rinn 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 27.96
5 Šimon VojtaŠimon Vojta 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 28.86
Ondřej HrubýOndřej Hrubý 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (st, 9.5.2018 - 11:00) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ronald BenoRonald Beno 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 24.59
2 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 25.13
3 Filip GorskiFilip Gorski 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 25.19
4 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s. ASK Kotlářka Praha, z.s. A 6 25.49
5 Filip VadlejchFilip Vadlejch 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 27.85
Ondřej TomekOndřej Tomek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (st, 9.5.2018 - 11:00) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.09
2 Michal ŠmerglMichal Šmergl 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 25.15
3 1 Jakub JohnJakub John 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 26.08
4 Jan KůstkaJan Kůstka 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 26.64
5 Marek UzsakMarek Uzsak 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 27.79
Jakub HejzlarJakub Hejzlar 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 21.85 11.00
2 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 22.61 9.00
3 Sebastian MertaSebastian Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 22.79 8.00
4 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 22.95 7.00
5 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.97 6.00
6 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 23.16 5.00
7 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 23.23 4.00
8 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 23.24 3.00
9 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s. ASK Kotlářka Praha, z.s. A 2 23.53 2.00
10 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 23.56 1.00
11 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 23.58
12 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 23.67
13 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 23.68
14 Adam KoblicAdam Koblic 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 23.72
15 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 23.85
16 Dominik PodlenaDominik Podlena 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 23.88
16 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 23.88
18 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 24.14
19 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 24.22
20 Leon ŠkrabákLeon Škrabák 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.23
21 Hynek ŠloufHynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 24.24
22 Roman AdamRoman Adam 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 24.42
23 Ronald BenoRonald Beno 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 24.59
24 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 24.66
25 7 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 24.67
26 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 24.73
27 Tomáš HažmukaTomáš Hažmuka 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 24.79
28 51 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 24.99
29 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.09
30 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 25.11
31 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 25.13
32 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 25.15
32 Michal ŠmerglMichal Šmergl 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 25.15
34 Filip GorskiFilip Gorski 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 25.19
35 Jan ToulaJan Toula 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 25.21
36 Adam ŽižkaAdam Žižka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.41
37 Ondřej FišarOndřej Fišar 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 25.46
38 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s. ASK Kotlářka Praha, z.s. A 6 25.49
39 Filip LazarFilip Lazar 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 25.53
40 Karel DvořákKarel Dvořák 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 25.61
41 1 Jakub JohnJakub John 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 26.08
42 Petr KudrnovskýPetr Kudrnovský 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 26.43
43 Jan KůstkaJan Kůstka 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 26.64
44 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 26.85
45 47 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 26.90
46 Marek UzsakMarek Uzsak 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 27.79
47 Filip VadlejchFilip Vadlejch 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 27.85
48 Vojtěch RinnVojtěch Rinn 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 27.96
49 Šimon VojtaŠimon Vojta 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 28.86
Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 DNS
Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Antonín WijasAntonín Wijas 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNF
Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DQ
Jiří NývltJiří Nývlt 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 DNS
Štěpán HrubýŠtěpán Hrubý 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Ondřej HrubýOndřej Hrubý 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Ondřej TomekOndřej Tomek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 DNS
Jakub HejzlarJakub Hejzlar 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 DNS

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (st, 9.5.2018 - 10:50) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 24.77 10.00
2 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 24.77 10.00
3 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 25.13 8.00
4 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.24 6.00
5 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 27.22 1.00
6 Natálie MarkováNatálie Marková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 27.29
Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 9.5.2018 - 10:50) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.91 7.00
2 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 26.28 4.00
3 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 27.03 3.00
4 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 27.24
5 Kateřina FialováKateřina Fialová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 28.15
6 Barbora HložkováBarbora Hložková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 28.40
7 Alžběta JanovskáAlžběta Janovská 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 30.10
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 9.5.2018 - 10:50) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 26.25 5.00
2 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 27.12 2.00
3 Kateryna DziubinaKateryna Dziubina 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 27.73
4 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 27.76
5 43 Tereza HulákováTereza Huláková 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 29.66
6 Adela KlečkováAdela Klečková 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 30.16
7 Tereza BřezinováTereza Březinová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 31.12
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 9.5.2018 - 10:50) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 42 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 28.10
2 Jana KovandováJana Kovandová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 28.47
3 Petra UhlíkováPetra Uhlíková 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 29.95
4 Eliška MartínkováEliška Martínková 99 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 30.34
Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 DNS
Ema-Mária PolívkováEma-Mária Polívková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 24.77 10.00
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 24.77 10.00
3 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 25.13 8.00
4 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.91 7.00
5 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.24 6.00
6 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 26.25 5.00
7 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 26.28 4.00
8 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 27.03 3.00
9 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 27.12 2.00
10 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 27.22 1.00
11 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 27.24
12 Natálie MarkováNatálie Marková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 27.29
13 Kateryna DziubinaKateryna Dziubina 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 27.73
14 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 27.76
15 42 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 28.10
16 Kateřina FialováKateřina Fialová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 28.15
17 Barbora HložkováBarbora Hložková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 28.40
18 Jana KovandováJana Kovandová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 28.47
19 43 Tereza HulákováTereza Huláková 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 29.66
20 Petra UhlíkováPetra Uhlíková 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 29.95
21 Alžběta JanovskáAlžběta Janovská 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 30.10
22 Adela KlečkováAdela Klečková 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 30.16
23 Eliška MartínkováEliška Martínková 99 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 30.34
24 Tereza BřezinováTereza Březinová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 31.12
Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 DNS
Ema-Mária PolívkováEma-Mária Polívková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (st, 9.5.2018 - 10:40) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 25.59 11.00
2 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 26.01 9.00
3 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.07 8.00
4 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 26.10 7.00
5 Ester ČervinkováEster Červinková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 26.76 5.00
6 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 27.45 1.00
7 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 27.46
8 Kateřina TicháKateřina Tichá 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 27.47
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 9.5.2018 - 10:40) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 27.27 2.00
2 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 27.58
3 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 27.75
4 Rozálie BenováRozálie Benová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 28.08
5 3 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 28.17
6 Gabriela PlecitáGabriela Plecitá 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 29.62
7 Klára BursováKlára Bursová 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 29.90
8 Gabriela BalcarováGabriela Balcarová 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 30.27
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 9.5.2018 - 10:40) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 26.22 6.00
2 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 27.46
3 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 27.50
4 Viktorie Zdeňka EliášováViktorie Zdeňka Eliášová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 27.78
5 Karolína BlechováKarolína Blechová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 28.07
6 Anna DanišováAnna Danišová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 28.72
7 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 28.90
Emma NemešováEmma Nemešová 02 SK Kotlářka Praha, z.s. ASK Kotlářka Praha, z.s. A 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 9.5.2018 - 10:40) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 27.05 4.00
2 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 27.24 3.00
3 Eliška KrejčíEliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 28.19
4 Apolena VojtěchováApolena Vojtěchová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 28.35
5 Karolína FantováKarolína Fantová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 28.39
6 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 29.29
7 Nikol JiroušováNikol Jiroušová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 30.88
8 44 Šárka ValáškováŠárka Valášková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 31.62
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 9.5.2018 - 10:40) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa TáborskáDenisa Táborská 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 28.09
2 Viktorie MacháčkováViktorie Macháčková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 28.55
3 Karolína StolínováKarolína Stolínová 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 28.76
4 Klára MaškováKlára Mašková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 28.80
5 Veronika ŠtekrováVeronika Štekrová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 29.03
6 Ema PolívkováEma Polívková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 29.19
7 Anežka PexováAnežka Pexová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 29.53
Pavlína PážikováPavlína Pážiková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (st, 9.5.2018 - 10:40) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 28.00
2 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 28.78
3 Vendula CikánováVendula Cikánová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 30.33
4 Aneta TomáškováAneta Tomášková 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 31.23
5 47 Radka ŠulcováRadka Šulcová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 32.50
Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNS
Nikola SvobodováNikola Svobodová 02 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 25.59 11.00
2 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 26.01 9.00
3 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.07 8.00
4 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 26.10 7.00
5 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 26.22 6.00
6 Ester ČervinkováEster Červinková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 26.76 5.00
7 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 27.05 4.00
8 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 27.24 3.00
9 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 27.27 2.00
10 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 27.45 1.00
11 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 27.46
11 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 27.46
13 Kateřina TicháKateřina Tichá 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 27.47
14 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 27.50
15 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 27.58
16 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 27.75
17 Viktorie Zdeňka EliášováViktorie Zdeňka Eliášová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 27.78
18 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 28.00
19 Karolína BlechováKarolína Blechová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 28.07
20 Rozálie BenováRozálie Benová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 28.08
21 Denisa TáborskáDenisa Táborská 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 28.09
22 3 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 28.17
23 Eliška KrejčíEliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 28.19
24 Apolena VojtěchováApolena Vojtěchová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 28.35
25 Karolína FantováKarolína Fantová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 28.39
26 Viktorie MacháčkováViktorie Macháčková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 28.55
27 Anna DanišováAnna Danišová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 28.72
28 Karolína StolínováKarolína Stolínová 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 28.76
29 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 28.78
30 Klára MaškováKlára Mašková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 28.80
31 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 28.90
32 Veronika ŠtekrováVeronika Štekrová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 29.03
33 Ema PolívkováEma Polívková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 29.19
34 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 29.29
35 Anežka PexováAnežka Pexová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 29.53
36 Gabriela PlecitáGabriela Plecitá 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 29.62
37 Klára BursováKlára Bursová 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 29.90
38 Gabriela BalcarováGabriela Balcarová 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 30.27
39 Vendula CikánováVendula Cikánová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 30.33
40 Nikol JiroušováNikol Jiroušová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 30.88
41 Aneta TomáškováAneta Tomášková 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 31.23
42 44 Šárka ValáškováŠárka Valášková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 31.62
43 47 Radka ŠulcováRadka Šulcová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 32.50
Emma NemešováEmma Nemešová 02 SK Kotlářka Praha, z.s. ASK Kotlářka Praha, z.s. A 2 DNS
Pavlína PážikováPavlína Pážiková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNS
Nikola SvobodováNikola Svobodová 02 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 DNS