výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo kvalifikace MPD žactva, skupina B

Praha - Juliska (16. 5. 2018)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 16.5.2018 - 11:45) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 07.55 11.00
2 Tomáš PištěkTomáš Pištěk 03 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 5 07.68 9.00
3 47 Vojtěch Vítězsl FilipVojtěch Vítězsl Filip 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 08.07 8.00
4 Antonín JakubůvAntonín Jakubův 03 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 08.07 7.00
5 Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.10 6.00
6 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 08.18 5.00
7 Jan KolekJan Kolek 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 8 08.45 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 16.5.2018 - 11:45) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam GeprtAdam Geprt 03 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 7 08.31 4.00
2 1 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 08.43 3.00
3 Adam PolenaAdam Polena 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.63
4 Matěj HruškaMatěj Hruška 04 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 8 08.77
5 41 Richard HrádockýRichard Hrádocký 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 09.17
Adam KokešAdam Kokeš 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 DNS
5 Daniel BernasDaniel Bernas 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 16.5.2018 - 11:45) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Prokop SmetanaProkop Smetana 03 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 08.53 1.00
2 Alexandr ŠimekAlexandr Šimek 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 08.59
3 Matěj ProcházkaMatěj Procházka 03 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 08.62
4 Kirill VinšKirill Vinš 04 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 8 09.12
5 Šimon JíraŠimon Jíra 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 10.69
6 Matyáš MatoušekMatyáš Matoušek 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 10.69
Vladislav PrůchaVladislav Průcha 03 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 07.55 11.00
2 Tomáš PištěkTomáš Pištěk 03 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 5 07.68 9.00
3 47 Vojtěch Vítězsl FilipVojtěch Vítězsl Filip 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 08.07 8.00
3 Antonín JakubůvAntonín Jakubův 03 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 08.07 7.00
5 Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.10 6.00
6 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 08.18 5.00
7 Adam GeprtAdam Geprt 03 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 7 08.31 4.00
8 1 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 08.43 3.00
9 Jan KolekJan Kolek 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 8 08.45 2.00
10 3 Prokop SmetanaProkop Smetana 03 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 08.53 1.00
11 Alexandr ŠimekAlexandr Šimek 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 08.59
12 Matěj ProcházkaMatěj Procházka 03 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 08.62
13 Adam PolenaAdam Polena 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.63
14 Matěj HruškaMatěj Hruška 04 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 8 08.77
15 Kirill VinšKirill Vinš 04 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 8 09.12
16 41 Richard HrádockýRichard Hrádocký 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 09.17
17 Šimon JíraŠimon Jíra 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 10.69
17 Matyáš MatoušekMatyáš Matoušek 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 10.69
Adam KokešAdam Kokeš 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 DNS
5 Daniel BernasDaniel Bernas 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 DNS
Vladislav PrůchaVladislav Průcha 03 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 DNS

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 16.5.2018 - 11:30) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 08.21 11.00
2 Petra ŠpačkováPetra Špačková 03 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 08.24 9.00
3 Aneta MuzikářováAneta Muzikářová 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 08.47 8.00
4 Johana RejholcováJohana Rejholcová 03 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 08.51 7.00
5 Kateřina KudělováKateřina Kudělová 03 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 8 08.55 5.00
6 Markéta SkalickáMarkéta Skalická 03 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 08.62 4.00
7 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 08.69
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 16.5.2018 - 11:30) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 08.54 6.00
2 Sofie PoláškováSofie Polášková 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 08.66 3.00
3 Jolana AnderlováJolana Anderlová 04 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 8 08.70
4 Barbora TalpováBarbora Talpová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.91
5 Anna SvobodováAnna Svobodová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.95
6 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 08.98
7 Veronika DobrováVeronika Dobrová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 09.16
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 16.5.2018 - 11:30) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 08.68 1.50
2 Petra BučányováPetra Bučányová 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 09.25
3 Veronika GregorováVeronika Gregorová 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 8 09.34
4 Nikola FialováNikola Fialová 03 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 7 09.62
5 Aneta FelcmanováAneta Felcmanová 03 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 10.22
Kristina CachováKristina Cachová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 DNS
Karolína ČeskáKarolína Česká 03 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 16.5.2018 - 11:30) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žaneta MrázováŽaneta Mrázová 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 7 08.93
2 Julie MrázováJulie Mrázová 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 8 09.07
3 Gabriela HonsováGabriela Honsová 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 09.26
4 Adéla KupkováAdéla Kupková 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 09.30
5 Zuzana HurychováZuzana Hurychová 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 09.46
6 Lucie KřenováLucie Křenová 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 09.75
7 Šárka KyselováŠárka Kyselová 03 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2 09.88
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (st, 16.5.2018 - 11:30) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta ŠimůnkováAneta Šimůnková 04 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 08.68 1.50
2 Adéla TvrdkováAdéla Tvrdková 03 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 7 08.95
3 Andrea VěžníkováAndrea Věžníková 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 8 09.16
4 Nikola SkalickáNikola Skalická 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 09.24
5 Amálie NiklováAmálie Niklová 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 09.32
6 Simona SuchánkováSimona Suchánková 04 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 6 09.71
7 Patricie SchwarzPatricie Schwarz 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 10.04
MS Tereza Anna KozákováTereza Anna Kozáková 11 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 1 09.87
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 08.21 11.00
2 Petra ŠpačkováPetra Špačková 03 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 08.24 9.00
3 Aneta MuzikářováAneta Muzikářová 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 08.47 8.00
4 Johana RejholcováJohana Rejholcová 03 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 08.51 7.00
5 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 08.54 6.00
6 Kateřina KudělováKateřina Kudělová 03 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 8 08.55 5.00
7 Markéta SkalickáMarkéta Skalická 03 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 08.62 4.00
8 Sofie PoláškováSofie Polášková 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 08.66 3.00
9 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 08.68 1.50
9 Aneta ŠimůnkováAneta Šimůnková 04 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 08.68 1.50
11 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 08.69
12 Jolana AnderlováJolana Anderlová 04 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 8 08.70
13 Barbora TalpováBarbora Talpová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.91
14 Žaneta MrázováŽaneta Mrázová 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 7 08.93
15 Anna SvobodováAnna Svobodová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.95
15 Adéla TvrdkováAdéla Tvrdková 03 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 7 08.95
17 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 08.98
18 Julie MrázováJulie Mrázová 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 8 09.07
19 Veronika DobrováVeronika Dobrová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 09.16
19 Andrea VěžníkováAndrea Věžníková 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 8 09.16
21 Nikola SkalickáNikola Skalická 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 09.24
22 Petra BučányováPetra Bučányová 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 09.25
23 Gabriela HonsováGabriela Honsová 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 09.26
24 Adéla KupkováAdéla Kupková 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 09.30
25 Amálie NiklováAmálie Niklová 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 09.32
26 Veronika GregorováVeronika Gregorová 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 8 09.34
27 Zuzana HurychováZuzana Hurychová 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 09.46
28 Nikola FialováNikola Fialová 03 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 7 09.62
29 Simona SuchánkováSimona Suchánková 04 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 6 09.71
30 Lucie KřenováLucie Křenová 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 09.75
31 Tereza Anna KozákováTereza Anna Kozáková 11 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 1 09.87
32 Šárka KyselováŠárka Kyselová 03 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2 09.88
33 Patricie SchwarzPatricie Schwarz 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 10.04
34 Aneta FelcmanováAneta Felcmanová 03 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 10.22
Kristina CachováKristina Cachová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 DNS
Karolína ČeskáKarolína Česká 03 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 DNS