Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo kvalifikace MPD žactva, skupina B

Praha - Juliska (16. 5. 2018)

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 16.5.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David JislDavid Jisl 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 15.15 11.00
2 Antonín JakubůvAntonín Jakubův 03 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 5 15.95 8.00
3 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 16.18 6.00
4 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 7 18.24 4.00
5 Jakub OlivaJakub Oliva 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 8 19.07 1.00
Ondřej ŠvihelOndřej Švihel 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 16.5.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 15.84 9.00
2 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 15.96 7.00
3 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 17.49 5.00
4 Eugen ŠalounEugen Šaloun 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 18.53 3.00
5 Kirill VinšKirill Vinš 04 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 7 18.71 2.00
Šimon OpočenskýŠimon Opočenský 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David JislDavid Jisl 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 15.15 11.00
2 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 15.84 9.00
3 Antonín JakubůvAntonín Jakubův 03 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 5 15.95 8.00
4 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 15.96 7.00
5 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 16.18 6.00
6 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 17.49 5.00
7 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 7 18.24 4.00
8 Eugen ŠalounEugen Šaloun 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 18.53 3.00
9 Kirill VinšKirill Vinš 04 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 7 18.71 2.00
10 Jakub OlivaJakub Oliva 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 8 19.07 1.00
Ondřej ŠvihelOndřej Švihel 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 DNS
Šimon OpočenskýŠimon Opočenský 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 16.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 15.34 11.00
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 5 15.89 9.00
3 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 16.46 8.00
4 Eliška NovákováEliška Nováková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 16.60 7.00
5 Linda GrecmanováLinda Grecmanová 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 8 18.31 4.00
6 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 18.33 3.00
7 Libuše PolívkováLibuše Polívková 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 7 18.37 2.00
8 Tereza SvatošováTereza Svatošová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 20.31
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 16.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 5 17.40 6.00
2 Aneta PazderováAneta Pazderová 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 17.83 5.00
3 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 7 18.87 1.00
4 Barbora HacklováBarbora Hacklová 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 19.06
5 Alžběta OlšovskáAlžběta Olšovská 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 19.19
6 Barbora VlčkováBarbora Vlčková 03 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2 19.48
7 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 8 19.87
Klára ZikováKlára Ziková 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 15.34 11.00
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 5 15.89 9.00
3 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 16.46 8.00
4 Eliška NovákováEliška Nováková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 16.60 7.00
5 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 5 17.40 6.00
6 Aneta PazderováAneta Pazderová 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 17.83 5.00
7 Linda GrecmanováLinda Grecmanová 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 8 18.31 4.00
8 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 18.33 3.00
9 Libuše PolívkováLibuše Polívková 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 7 18.37 2.00
10 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 7 18.87 1.00
11 Barbora HacklováBarbora Hacklová 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 19.06
12 Alžběta OlšovskáAlžběta Olšovská 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 19.19
13 Barbora VlčkováBarbora Vlčková 03 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2 19.48
14 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 8 19.87
15 Tereza SvatošováTereza Svatošová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 20.31
Klára ZikováKlára Ziková 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 DNS