Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo extraligy mužů a žen

Praha - Juliska (19. 5. 2018)

skok vysoký - Muži

(so, 19.5.2018 - 13:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.851.901.952.002.042.082.122.162.20 Body
1 Jaroslav BábaJaroslav Bába
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
84 14 NL 2.16 ---OO-OOXXX 11.00
2 Petr PíchaPetr Pícha
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 13 2.12 --OOXOXOXOXXX 9.00
3 Matěj KlukanMatěj Klukan
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 12 2.08 OOOXOXOXOXXX 8.00
4 Josef AdámekJosef Adámek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 11 2.04 -OOXXOXOXXX 7.00
5 David ŠuteraDavid Šutera
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
89 5 2.00 OOOXOXXX 6.00
6 Tomáš FišerTomáš Fišer
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
96 4 2.00 OOXOXOXXX 5.00
7 Martin TrybulaMartin Trybula
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
92 6 1.95 OXOOXXX 4.00
8= Marek NavrátilMarek Navrátil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
90 2 1.95 OOXOXXX 2.50
8= Ondřej VodákOndřej Vodák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 9 1.95 OOXOXXX 2.50
10 Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 8 1.95 XOXOXOXXX 1.00
MB Vojtěch ŘíhaVojtěch Říha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1 1.90 XOOXXX
12 Filip NavrátilFilip Navrátil
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
97 10 1.90 OXOXXX
13 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 7 1.85 OXXX
14 David BrabecDavid Brabec
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
92 3 1.85 OX-XX
Martin HeindlMartin Heindl
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 15 NM
Celkem 15 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 19.5.2018 - 12:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.501.551.601.651.691.721.751.781.801.821.841.861.901.92 Body
1 Lada PejchalováLada Pejchalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
98 12 NL 1.90 ---OOOOOOOOXOXOXXX 11.00
2 Nikola StrachováNikola Strachová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
94 10 1.84 ---OXOOOOXOOXXOXXX 9.00
3 Kateřina CachováKateřina Cachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
90 7 1.80 -OOOOO--XOXXX 8.00
4 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 8 1.78 --OOXOOXOXOXXX 7.00
5 Tatiana DunajskáTatiana Dunajská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
92 11 1.75 --O-OXOXOXXX 6.00
6 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 9 1.72 -OOOXOXOXXX 5.00
7= Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 4 1.65 OOOOXXX 3.50
7= Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
98 6 1.65 OOOOXXX 3.50
9 Jana NovotnáJana Novotná
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 3 1.65 -OXOXXOXXX 2.00
10 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1 1.60 OOOXXX 1.00
11 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 5 1.60 OOXOXXX
12 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 2 1.60 OOXXOXXX
Celkem 12 závodníků