Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, A

Praha - Juliska (31. 5. 2018)

Skok daleký - Ml. žáci

(čt, 31.5.2018 - 12:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomas JärvinenTomas Järvinen
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
05 5.02 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
05 4.87 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Jonáš LupačJonáš Lupač
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
05 4.55 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Vojtěch ČernýVojtěch Černý
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
05 4.39 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Matěj RadzoMatěj Radzo
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
05 4.34 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Jakub RyndaJakub Rynda
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
06 4.21 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
06 4.19 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
05 4.11 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Lukáš BabickýLukáš Babický
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
05 4.03 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 Mathias ShonMathias Shon
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
06 4.01 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 Simon HansenSimon Hansen
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
05 3.65 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Dominik RadilDominik Radil
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
07 3.62 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Matouš HlobilMatouš Hlobil
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
06 3.39 0.00.00.00.00.00.00.0
MS Martin BoušaMartin Bouša
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
07 3.43
David ZemanDavid Zeman
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
06 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
David EndlicherDavid Endlicher
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
06 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 31.5.2018 - 13:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna ŠimkováAnna Šimková
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
06 4.79 0.0 11.00
2 Eliška NěmečkováEliška Němečková
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
05 4.75 0.0 9.00
3 Magdalena SucháMagdalena Suchá
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
05 4.43 0.0 8.00
4 Kateřina HájkováKateřina Hájková
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
05 4.29 0.0 7.00
5 Lucie HlaváčkováLucie Hlaváčková
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
05 4.12 0.0 6.00
6 Aneta JarouškováAneta Jaroušková
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
06 4.10 0.0 5.00
7 Alena HatiarováAlena Hatiarová
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
05 3.91 0.0 4.00
8 Ada MatoušůAda Matoušů
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
05 3.91 0.0 3.00
9 Tereza TicháTereza Tichá
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
05 3.89 0.0 2.00
10 Nicol ČadováNicol Čadová
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
05 3.87 0.0 1.00
11 Barbora KašparováBarbora Kašparová
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
05 3.82 0.0
12 Vanda SečkařováVanda Sečkařová
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
06 3.79 0.0
13 Emma GrecmanováEmma Grecmanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.77 0.0
14 Eliška FrykováEliška Fryková
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
06 3.71 0.0
15 Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
07 3.68 0.0
16 Klára MatouškováKlára Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.68 0.0
17 Kristýna ČurdováKristýna Čurdová
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
06 3.64 0.0
18 Matylda BeránkováMatylda Beránková
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
07 3.46 0.0
19 Veronika KohoutováVeronika Kohoutová
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
05 3.42 0.0
20 Barbora KlattováBarbora Klattová
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
05 3.38 0.0
21 Veronika BartákováVeronika Bartáková
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
07 3.37 0.0
22 Karolína KváčováKarolína Kváčová
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
07 3.25 0.0
23 Veronika DanišováVeronika Danišová
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
05 3.23 0.0
24 Olívie FojtíkováOlívie Fojtíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 3.20 0.0
25 Denisa BassettováDenisa Bassettová
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
06 3.14 0.0
26 Agáta ProcházkováAgáta Procházková
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
06 3.10 0.0
Aneta HovorkováAneta Hovorková
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
06 NM 0.0
Nela SteinmannováNela Steinmannová
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
06 NM 0.0
Miona IvanovicMiona Ivanovic
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 NM 0.0
Celkem 29 závodníků