výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Juliska (14. 6. 2018)

800 m - Junioři

(čt, 14.6.2018 - 18:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 42 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 1:58.41 7.00
2 51 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 1:59.91 5.00
3 34 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 2:01.24 4.00
4 46 Šimon ŠilhavýŠimon Šilhavý 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:01.41 3.00
5 43 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:01.78 2.00
6 47 Jakub RadaJakub Rada 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:04.34 1.00
7 49 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 2:05.28
8 12 Jan SkaličkaJan Skalička 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 2:05.89
9 41 David ŠtrosDavid Štros 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 2:07.11
10 45 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 2:09.22
11 48 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 2:11.28
12 39 Martin HynaMartin Hyna 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 2:14.75
13 50 Radek NeumannRadek Neumann 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 2:16.49
14 44 Jakub JohnJakub John 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 2:18.53
MS 17 Jan ČervenkaJan Červenka 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 2:14.19
Celkem 15 závodníků

800 m - Dorostenci

(čt, 14.6.2018 - 18:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 3 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:05.24 11.00
2 14 Oliver SerafinOliver Serafin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:06.23 9.00
3 13 Jiří BauerJiří Bauer 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:06.63 8.00
4 48 Marek FilikarMarek Filikar 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:08.05 7.00
5 1 Petr NovákPetr Novák 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:08.51 6.00
6 7 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 2:10.41 5.00
7 46 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 2:10.50 4.00
8 4 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 2:14.56 3.00
9 47 Lukáš RaymLukáš Raym 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 2:22.31 2.00
10 8 David FilipDavid Filip 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 2:41.58 1.00
MS 51 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 2:00.26
5 Jan ŠkrleJan Škrle 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNS
6 Adam KořínekAdam Kořínek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS
Celkem 13 závodníků

800 m - Juniorky

(čt, 14.6.2018 - 18:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 9 Anita ZikmundováAnita Zikmundová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 2:21.67 7.00
2 4 Klára KačerovskáKlára Kačerovská 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 2:26.64 5.00
3 3 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:36.48 4.00
4 8 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:47.93 3.00
5 1 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:50.18 2.00
6 10 Šárka ŘíhováŠárka Říhová 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 2:51.73 1.00
7 2 Adéla ŠtěpánováAdéla Štěpánová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:57.09
Celkem 7 závodníků

800 m - Dorostenky

(čt, 14.6.2018 - 18:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 18 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:21.23 11.00
2 40 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 01 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 2:31.53 9.00
3 44 Josefína VrbováJosefína Vrbová 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 2:33.30 8.00
4 13 Klára BursováKlára Bursová 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 2:34.43 7.00
5 16 Kristýna HeřmanováKristýna Heřmanová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 2:36.58 6.00
6 49 Johana PetříkováJohana Petříková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 2:37.51 5.00
7 11 Radka ŠulcováRadka Šulcová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 2:41.99 4.00
8 34 Nicole PřibylováNicole Přibylová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 2:43.57 3.00
MS 12 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:20.64
14 Simona HildprandtováSimona Hildprandtová 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 DNS
Celkem 10 závodníků