výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Juliska (14. 6. 2018)

Skok daleký - Junioři

(čt, 14.6.2018 - 19:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 7.01 +0.0 m/s 7,01  +0.00.00.07,010.00.00.0 7.00
2 Dmitry BocharovDmitry Bocharov
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
99 6.92 -0.3 m/s 6,92  -0.30.00.06,920.00.00.0 5.00
3 Martin VaněkMartin Vaněk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
99 6.53 +0.8 m/s 6,53  +0.80.00.06,530.00.00.0 4.00
4 Robert MouchaRobert Moucha
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 6.37 +0.2 m/s 6,37  +0.20.00.06,370.00.00.0 3.00
5 Lukáš HoloubekLukáš Holoubek
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
99 6.16 +0.3 m/s 6,16  +0.30.00.06,160.00.00.0 2.00
6 Vladimir KostičVladimir Kostič
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 6.05 +0.3 m/s 6,05  +0.30.00.06,050.00.00.0 1.00
7 Jakub FiřtJakub Fiřt
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
00 5.95 +0.2 m/s 5,95  +0.20.00.05,950.00.00.0
8 Matyáš VacekMatyáš Vacek
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 5.75 +0.6 m/s 5,75  +0.60.00.05,750.00.00.0
9 Patrik SeidlPatrik Seidl
SK JeseniovaSK Jeseniova
99 5.74 +0.1 m/s 5,74  +0.10.00.05,740.00.00.0
10 Jan ŠedivýJan Šedivý
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
00 5.66 +0.3 m/s 5,66  +0.30.00.05,660.00.00.0
11 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 5.17 +0.4 m/s 5,17  +0.40.00.05,170.00.00.0
Filip PavlicaFilip Pavlica
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Michal KulhánekMichal Kulhánek
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(čt, 14.6.2018 - 18:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 6.43 +0.3 m/s 0.0 11.00
2 Samuel SlabýSamuel Slabý
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
02 6.19 0.0 9.00
3 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 6.09 0.0 8.00
4 Filip LazarFilip Lazar
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
01 6.01 +0.2 m/s 0.0 7.00
5 Martin OrnstMartin Ornst
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 5.97 +0.0 m/s 0.0 6.00
6 Viktor KašákViktor Kašák
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 5.80 +0.4 m/s 0.0 5.00
7 Tuan Nguyen QuocTuan Nguyen Quoc
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 5.78 0.0 4.00
8 Jáchym OulickýJáchym Oulický
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
02 5.66 +0.6 m/s 0.0 3.00
9 Jakub RandusJakub Randus
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 5.55 +0.3 m/s 0.0 2.00
10 Hynek ŠloufHynek Šlouf
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
02 5.55 +0.2 m/s 0.0 1.00
11 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5.48 +0.7 m/s 0.0
12 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 5.45 +0.0 m/s 0.0
13 David ŠalandaDavid Šalanda
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
02 5.41 0.0
14 Daniel ŠimonekDaniel Šimonek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 5.37 +0.1 m/s 0.0
15 Petr ŘehákPetr Řehák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5.33 +0.0 m/s 0.0
16 Filip SeveraFilip Severa
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
01 5.28 0.0
17 Robin AdamecRobin Adamec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5.23 +0.0 m/s 0.0
18 Jakub ŽákJakub Žák
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
01 5.07 +0.4 m/s 0.0
19 Jan VondraJan Vondra
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
02 4.83 +0.5 m/s 0.0
20 Adam VaryšAdam Varyš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.80 +0.5 m/s 0.0
21 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
02 4.70 +0.4 m/s 0.0
22 Viet Nguyen QuocViet Nguyen Quoc
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 4.59 0.0
MS Tomáš FormanTomáš Forman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.29 +0.5 m/s
Adam ŽižkaAdam Žižka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 DNS 0.0
Jakub ZámyslickýJakub Zámyslický
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 DNS 0.0
Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 DNS 0.0
Celkem 26 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(čt, 14.6.2018 - 17:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 5.44 +0.0 m/s 0.0 7.00
2 Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 5.25 +0.0 m/s 0.0 5.00
3 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 5.17 +0.6 m/s 0.0 4.00
4 Kateřina FialováKateřina Fialová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
00 5.10 +0.8 m/s 0.0 3.00
5 Karolína StolínováKarolína Stolínová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
01 4.97 +0.0 m/s 0.0 2.00
6 Denisa ZárubováDenisa Zárubová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.73 0.0 1.00
7 Anna ČinkováAnna Činková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 4.72 0.0
8 Anna DaťkováAnna Daťková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
00 4.63 0.0
9 Ema PolívkováEma Polívková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.48 +0.0 m/s 0.0
10 Anna ŠrámkováAnna Šrámková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
01 4.15 +0.2 m/s 0.0
Barbora HolasováBarbora Holasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 DNS 0.0
Andrea CikánováAndrea Cikánová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 DNS 0.0
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 NM 0.0
Klára StaňkováKlára Staňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 NM 0.0
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(čt, 14.6.2018 - 16:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška SemeckáEliška Semecká
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 5.64 +0.0 m/s 0.0 11.00
2 Sofie ŠámalováSofie Šámalová
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 5.59 0.0 9.00
3 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 5.16 0.0 8.00
4 Kamila FrontzováKamila Frontzová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 5.14 +0.0 m/s 0.0 7.00
5 Johana KřepelkováJohana Křepelková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 5.10 0.0 6.00
6 Eliška EibichováEliška Eibichová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 5.06 0.0 5.00
7 Anna SuchomelováAnna Suchomelová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 4.84 0.0 4.00
8 Petra PácalováPetra Pácalová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 4.58 0.0 3.00
9 Sára KročkováSára Kročková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
02 4.33 0.0 2.00
10 Anežka PexováAnežka Pexová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
02 4.31 +0.0 m/s 0.0 1.00
11 Natálie FridrichNatálie Fridrich
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 4.28 0.0
12 13 Veronika BartošováVeronika Bartošová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 4.15 +0.3 m/s 0.0
13 Alena MichálkováAlena Michálková
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 3.94 0.0
14 Petra VlasákováPetra Vlasáková
AC Praha 1890AC Praha 1890
01 3.87 +0.0 m/s 0.0
MS Marcela SkyvováMarcela Skyvová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 4.14
MS Terezie MackováTerezie Macková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4.48
Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 DNS 0.0
Nikol JiroušováNikol Jiroušová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 NM 0.0
Celkem 18 závodníků