Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Juliska (14. 6. 2018)

3000 m - Junioři

(čt, 14.6.2018 - 19:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 14 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09:45.73 7.00
2 1 Ota ŠkvorOta Škvor 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 10:12.88 5.00
3 12 Michal BolehovskýMichal Bolehovský 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 10:14.22 4.00
4 10 Adam PirkAdam Pirk 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 10:20.15 3.00
5 3 Benjamin VáchaBenjamin Vácha 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 10:29.78 2.00
6 8 Michael CamMichael Cam 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 10:36.60 1.00
MS 13 Tomáš HůleTomáš Hůle 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 10:48.14
Celkem 7 závodníků

3000 m - Dorostenci

(čt, 14.6.2018 - 19:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 49 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 08:58.43 11.00
2 51 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10 09:23.74 9.00
3 48 Vít VladykaVít Vladyka 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11 09:25.37 8.00
4 43 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09:44.72 7.00
5 45 Lukáš HálaLukáš Hála 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 10:02.03 6.00
6 50 Petr JanasPetr Janas 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 9 10:22.70 5.00
7 41 Patrik GregorPatrik Gregor 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 10:46.52 4.00
8 39 Tibor ChábTibor Cháb 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 13:36.81 3.00
MS 42 Ondřej KohoutOndřej Kohout 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 3 09:38.24
MS 34 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 4 09:26.49
MS 47 Daniel StrakaDaniel Straka 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09:41.97
Celkem 11 závodníků

3000 m - Juniorky

(čt, 14.6.2018 - 19:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 2 Amanda BaxováAmanda Baxová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11:28.58 7.00
2 7 Tereza SvobodováTereza Svobodová 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 11:47.14 5.00
3 4 Pavla KotěšovcováPavla Kotěšovcová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12:25.21 4.00
4 1 Radka VlachováRadka Vlachová 99 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 12:46.57 3.00
MS 3 Klára StýblováKlára Stýblová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 11:29.11
9 Antonie RadilováAntonie Radilová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNS
Celkem 6 závodníků

3000 m - Dorostenky

(čt, 14.6.2018 - 19:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 14 Štěpánka SyrovátkováŠtěpánka Syrovátková 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 11:50.42 11.00
2 48 Tereza ChlupáčováTereza Chlupáčová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 9 11:50.47 9.00
3 13 Veronika BartošováVeronika Bartošová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 12:01.20 8.00
4 44 Veronika HanušováVeronika Hanušová 02 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 12:01.29 7.00
5 12 Eva BeranováEva Beranová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 13:38.63 6.00
6 40 Anna GieseAnna Giese 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 14:09.51 5.00
7 46 Kateřina HoškováKateřina Hošková 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 15:29.02 4.00
8 34 Martina TypltováMartina Typltová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12 15:29.20 3.00
11 Šárka ValáškováŠárka Valášková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 DNS
49 Kateřina KubákováKateřina Kubáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 DNS
16 Magdaléna BláhováMagdaléna Bláhová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 DNS
47 Alžběta KošťálováAlžběta Košťálová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10 DNS
Celkem 12 závodníků