Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor staršího žactva a přípravek na dráze

Písek (27. 5. 2018)
skok vysoký - Žáci (neděle, 27.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 17 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 04 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1.70
2 Václav MalíkVáclav Malík 03 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1.64
3 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1.64
skok vysoký - Žákyně (neděle, 27.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 1.58
2 Iveta KouřimováIveta Kouřimová 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1.51
3 Laura ČutkováLaura Čutková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1.45
skok vysoký - Atletická přípravka-hoši (neděle, 27.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj NovotnýMatěj Novotný 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1.22
2 Štěpán ČápŠtěpán Čáp 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1.22
3 Jan OvčíkJan Ovčík 07 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 1.22
skok vysoký - Atletická přípravka-dívky (neděle, 27.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Marie ŠiškováAnna Marie Šišková 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1.25
2 123 Barbora KubákováBarbora Kubáková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1.22
3 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1.15
skok o tyči - Žáci (neděle, 27.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2.80
2 David LangmullerDavid Langmuller 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2.40
skok o tyči - Žákyně (neděle, 27.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora PříhodováBarbora Příhodová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1.90
skok daleký - Žáci (neděle, 27.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6.37
2 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5.62
3 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5.48
skok daleký - Žákyně (neděle, 27.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína PodlahováKarolína Podlahová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5.40
2 125 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5.14
3 Nika KroupováNika Kroupová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5.12
skok daleký - Atletická přípravka-hoši (neděle, 27.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 96 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4.49
2 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4.35
3 Jonáš BöhmJonáš Böhm 07 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 4.21
skok daleký - Atletická přípravka-dívky (neděle, 27.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4.28
2 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4.27
3 Kateřina PeniaštekováKateřina Peniašteková 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4.17
vrh koulí 3kg - Žákyně (neděle, 27.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.50
2 Ema SvědíkováEma Svědíková 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 10.19
3 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 09.14
vrh koulí 4kg - Žáci (neděle, 27.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 13.02
2 Pavel TomášekPavel Tomášek 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.21
3 Stanislav SuchýStanislav Suchý 03 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 09.16
hod diskem 0,75kg - Žákyně (neděle, 27.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza ŠediváTereza Šedivá 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 36.53
2 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 22.51
3 Simona KršíkováSimona Kršíková 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.38
hod diskem 1kg - Žáci (neděle, 27.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 26.20
2 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 25.81
3 Jan StejskalJan Stejskal 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 23.56
hod kladivem 3kg - Žákyně (neděle, 27.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Silvie ŠaškováSilvie Šašková 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 23.23
2 Simona KršíkováSimona Kršíková 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 23.03
3 Tereza ŠestákováTereza Šestáková 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.38
hod kladivem 4kg - Žáci (neděle, 27.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kryštof VansaKryštof Vansa 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 19.52
2 Pavel TomášekPavel Tomášek 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 17.64
3 Jan HyánekJan Hyánek 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 16.24
hod oštěpem 500g - Žákyně (neděle, 27.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza ŠediváTereza Šedivá 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 32.67
2 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 31.51
3 Markéta LiškováMarkéta Lišková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 27.81
hod oštěpem 600g - Žáci (neděle, 27.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 35.21
2 Jan StejskalJan Stejskal 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 33.55
3 Petr MlejnekPetr Mlejnek 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 30.54
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (neděle, 27.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 96 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 47.41
2 Matěj NovotnýMatěj Novotný 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 40.66
3 Ondřej PleskačOndřej Pleskač 07 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 40.48
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (neděle, 27.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina PeniaštekováKateřina Peniašteková 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 37.89
2 Sofia VoldřichováSofia Voldřichová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 36.72
3 Jolana JanišováJolana Janišová 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 29.55
hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši (neděle, 27.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub KorešJakub Koreš 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.95
2 Lukáš KaniaLukáš Kania 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 09.80
3 81 Matouš KubešMatouš Kubeš 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 09.31
hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky (neděle, 27.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sofia VoldřichováSofia Voldřichová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.49
2 Marika KouřimováMarika Kouřimová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.56
3 Kateřina PeniaštekováKateřina Peniašteková 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.35