výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor staršího žactva a přípravek na dráze

Písek (27. 5. 2018)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 27.5.2018 - 10:20) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David JodlDavid Jodl 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 18.03
2 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 18.28
3 Jakub PechaJakub Pecha 03 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2 18.89
4 Kryštof VansaKryštof Vansa 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1 19.02
5 Tomáš MichalTomáš Michal 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 19.07
6 Adam HejnaAdam Hejna 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 19.90
7 112 Jan BoháčJan Boháč 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 22.12
8 Jakub ŠimekJakub Šimek 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 7 22.53
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 27.5.2018 - 10:20) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 18.49
2 David KubecDavid Kubec 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 19.47
3 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 8 19.88
4 Jakub KrejčíJakub Krejčí 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 20.26
5 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 20.94
6 Vít PfeiferVít Pfeifer 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 23.38
122 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David JodlDavid Jodl 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 18.03
2 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 18.28
3 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 18.49
4 Jakub PechaJakub Pecha 03 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2 18.89
5 Kryštof VansaKryštof Vansa 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1 19.02
6 Tomáš MichalTomáš Michal 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 19.07
7 David KubecDavid Kubec 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 19.47
8 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 8 19.88
9 Adam HejnaAdam Hejna 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 19.90
10 Jakub KrejčíJakub Krejčí 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 20.26
11 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 20.94
12 112 Jan BoháčJan Boháč 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 22.12
13 Jakub ŠimekJakub Šimek 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 7 22.53
14 Vít PfeiferVít Pfeifer 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 23.38
122 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 27.5.2018 - 10:10) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 20.27
2 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 20.49
3 Markéta LiškováMarkéta Lišková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 20.53
4 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 20.56
5 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 21.42
6 Nikola KlimešováNikola Klimešová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 21.46
7 Lucie MikešováLucie Mikešová 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 7 21.60
8 Anežka HuškováAnežka Hušková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 21.87
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 27.5.2018 - 10:10) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 21.80
2 Anna HyánkováAnna Hyánková 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 21.86
3 125 Nikola BízkováNikola Bízková 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 21.99
4 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 7 22.22
5 126 Natálie KahudováNatálie Kahudová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 22.71
6 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 23.08
Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 8 DNS
Kateřina PokornáKateřina Pokorná 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 27.5.2018 - 10:10) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana MallátováZuzana Mallátová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 20.83
2 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 21.23
3 Aneta StropnickáAneta Stropnická 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 21.25
4 Melanie StindlMelanie Stindl 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 21.55
5 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 22.48
6 122 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 22.54
7 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 23.73
8 Alžběta KozlováAlžběta Kozlová 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 24.34
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (ne, 27.5.2018 - 10:10) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 20.97
MS Karolína GladišováKarolína Gladišová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 21.63
MS Pavlína KubešováPavlína Kubešová 05 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 6 20.68
MS Simona JungmannováSimona Jungmannová 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 5 19.57
MS Kristýna NovákováKristýna Nováková 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3 22.16
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona JungmannováSimona Jungmannová 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 5 19.57
2 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 20.27
3 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 20.49
4 Markéta LiškováMarkéta Lišková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 20.53
5 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 20.56
6 Pavlína KubešováPavlína Kubešová 05 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 6 20.68
7 Zuzana MallátováZuzana Mallátová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 20.83
8 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 20.97
9 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 21.23
10 Aneta StropnickáAneta Stropnická 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 21.25
11 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 21.42
12 Nikola KlimešováNikola Klimešová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 21.46
13 Melanie StindlMelanie Stindl 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 21.55
14 Lucie MikešováLucie Mikešová 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 7 21.60
15 Karolína GladišováKarolína Gladišová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 21.63
16 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 21.80
17 Anna HyánkováAnna Hyánková 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 21.86
18 Anežka HuškováAnežka Hušková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 21.87
19 125 Nikola BízkováNikola Bízková 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 21.99
20 Kristýna NovákováKristýna Nováková 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3 22.16
21 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 7 22.22
22 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 22.48
23 122 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 22.54
24 126 Natálie KahudováNatálie Kahudová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 22.71
25 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 23.08
26 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 23.73
27 Alžběta KozlováAlžběta Kozlová 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 24.34
Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 8 DNS
Kateřina PokornáKateřina Pokorná 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 DNS

150 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 27.5.2018 - 10:00) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 21.89
2 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 22.89
3 Matěj ŠívrMatěj Šívr 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 23.60
4 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 7 24.14
5 81 Matouš KubešMatouš Kubeš 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 8 24.47
6 Jan HoloubekJan Holoubek 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 25.53
7 Matěj KurzMatěj Kurz 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 25.78
8 29 Filip VetyškaFilip Vetyška 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 26.31
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 27.5.2018 - 10:00) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj DušákMatěj Dušák 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 24.08
2 Antonín RobotkaAntonín Robotka 07 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2 25.06
3 Filip KomárekFilip Komárek 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 25.35
4 Matěj BláhaMatěj Bláha 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 25.71
5 86 Rostislav MašekRostislav Mašek 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 26.65
6 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 08 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 26.93
7 Štěpán KalistaŠtěpán Kalista 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 27.74
Vojtěch ŠpanvirtVojtěch Španvirt 09 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 27.5.2018 - 10:00) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 23.20
2 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 23.66
3 30 Lukáš MalinskýLukáš Malinský 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 23.80
4 Filip JiraňFilip Jiraň 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 24.76
5 28 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 25.44
6 66 Matěj FučíkMatěj Fučík 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 27.30
7 Marek GušlbauerMarek Gušlbauer 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 7 28.86
MS Martin DoubekMartin Doubek 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 24.24
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 21.89
2 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 22.89
3 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 23.20
4 Matěj ŠívrMatěj Šívr 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 23.60
5 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 23.66
6 30 Lukáš MalinskýLukáš Malinský 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 23.80
7 Matěj DušákMatěj Dušák 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 24.08
8 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 7 24.14
9 Martin DoubekMartin Doubek 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 24.24
10 81 Matouš KubešMatouš Kubeš 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 8 24.47
11 Filip JiraňFilip Jiraň 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 24.76
12 Antonín RobotkaAntonín Robotka 07 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2 25.06
13 Filip KomárekFilip Komárek 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 25.35
14 28 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 25.44
15 Jan HoloubekJan Holoubek 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 25.53
16 Matěj BláhaMatěj Bláha 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 25.71
17 Matěj KurzMatěj Kurz 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 25.78
18 29 Filip VetyškaFilip Vetyška 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 26.31
19 86 Rostislav MašekRostislav Mašek 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 26.65
20 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 08 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 26.93
21 66 Matěj FučíkMatěj Fučík 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 27.30
22 Štěpán KalistaŠtěpán Kalista 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 27.74
23 Marek GušlbauerMarek Gušlbauer 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 7 28.86
Vojtěch ŠpanvirtVojtěch Španvirt 09 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1 DNS

150 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 27.5.2018 - 09:45) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 22.20
2 Gabriela CvrkováGabriela Cvrková 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 22.42
3 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 22.83
4 120 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 23.21
5 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 23.42
6 Andrea ŠirokáAndrea Široká 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 8 23.53
7 Nina ZajícováNina Zajícová 08 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 3 23.66
8 Angela Linda ManuelAngela Linda Manuel 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 24.74
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 27.5.2018 - 09:45) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 24.62
2 Gréta DunovskáGréta Dunovská 08 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 24.66
3 Eliška KubincováEliška Kubincová 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 24.75
4 Kateřina KubačkováKateřina Kubačková 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 24.76
5 Eva SlavíkováEva Slavíková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 7 25.73
6 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 8 26.61
7 Vanessa PlzákováVanessa Plzáková 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 26.86
8 Magdaléna ŠimečkováMagdaléna Šimečková 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 27.25
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 27.5.2018 - 09:45) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema GergelyováEma Gergelyová 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 7 24.59
2 Lucie BlažkováLucie Blažková 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 25.19
3 124 Veronika NováVeronika Nová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 27.62
4 Kristýna SpěváčkováKristýna Spěváčková 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 28.04
Natálie KačmárováNatálie Kačmárová 08 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 27.5.2018 - 09:45) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 119 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 23.17
2 111 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 24.35
3 19 Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 8 24.77
4 Anna HruškováAnna Hrušková 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 7 25.21
5 Natálie KovářováNatálie Kovářová 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 25.83
6 108 Magdaléna FučíkováMagdaléna Fučíková 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 26.13
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 27.5.2018 - 09:45) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna ZdeňkováMagdaléna Zdeňková 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 24.91
2 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 25.56
3 Tina TrnkováTina Trnková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 25.75
4 Kristýna MikšovskáKristýna Mikšovská 09 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6 25.94
5 Markéta MácováMarkéta Mácová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 26.96
6 Klára PlucarováKlára Plucarová 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 32.30
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 22.20
2 Gabriela CvrkováGabriela Cvrková 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 22.42
3 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 22.83
4 119 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 23.17
5 120 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 23.21
6 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 23.42
7 Andrea ŠirokáAndrea Široká 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 8 23.53
8 Nina ZajícováNina Zajícová 08 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 3 23.66
9 111 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 24.35
10 Ema GergelyováEma Gergelyová 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 7 24.59
11 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 24.62
12 Gréta DunovskáGréta Dunovská 08 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 24.66
13 Angela Linda ManuelAngela Linda Manuel 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 24.74
14 Eliška KubincováEliška Kubincová 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 24.75
15 Kateřina KubačkováKateřina Kubačková 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 24.76
16 19 Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 8 24.77
17 Magdaléna ZdeňkováMagdaléna Zdeňková 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 24.91
18 Lucie BlažkováLucie Blažková 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 25.19
19 Anna HruškováAnna Hrušková 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 7 25.21
20 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 25.56
21 Eva SlavíkováEva Slavíková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 7 25.73
22 Tina TrnkováTina Trnková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 25.75
23 Natálie KovářováNatálie Kovářová 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 25.83
24 Kristýna MikšovskáKristýna Mikšovská 09 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6 25.94
25 108 Magdaléna FučíkováMagdaléna Fučíková 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 26.13
26 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 8 26.61
27 Vanessa PlzákováVanessa Plzáková 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 26.86
28 Markéta MácováMarkéta Mácová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 26.96
29 Magdaléna ŠimečkováMagdaléna Šimečková 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 27.25
30 124 Veronika NováVeronika Nová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 27.62
31 Kristýna SpěváčkováKristýna Spěváčková 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 28.04
32 Klára PlucarováKlára Plucarová 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 32.30
Natálie KačmárováNatálie Kačmárová 08 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 DNS