výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor staršího žactva a přípravek na dráze

Písek (27. 5. 2018)

300 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 09:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 39.02
2 Stanislav SuchýStanislav Suchý 03 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 4 39.28
3 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 40.19
4 128 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 7 42.02
5 Matyáš PlouharMatyáš Plouhar 03 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 42.49
6 110 David JoštDavid Jošt 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 42.61
7 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 8 47.26
Václav MalíkVáclav Malík 03 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 27.5.2018 - 09:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 42.52
2 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 44.42
3 Tereza KlementováTereza Klementová 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 45.22
4 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 45.43
5 Zuzana MallátováZuzana Mallátová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 45.46
6 Kateřina PokornáKateřina Pokorná 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 45.96
MS Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 44.70
Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 27.5.2018 - 09:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 11 Zuzana JíšováZuzana Jíšová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 45.68
2 Eliška SrbováEliška Srbová 03 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 48.80
3 109 Nela BočkováNela Bočková 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 7 49.56
4 Kateřina HomerováKateřina Homerová 04 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 49.62
5 Lucie BártováLucie Bártová 04 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 8 51.95
6 Ema MlsováEma Mlsová 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 3 52.85
MS Karolína GladišováKarolína Gladišová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 48.19
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 42.52
2 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 44.42
3 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 44.70
4 Tereza KlementováTereza Klementová 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 45.22
5 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 45.43
6 Zuzana MallátováZuzana Mallátová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 45.46
7 11 Zuzana JíšováZuzana Jíšová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 45.68
8 Kateřina PokornáKateřina Pokorná 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 45.96
9 Karolína GladišováKarolína Gladišová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 48.19
10 Eliška SrbováEliška Srbová 03 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 48.80
11 109 Nela BočkováNela Bočková 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 7 49.56
12 Kateřina HomerováKateřina Homerová 04 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 49.62
13 Lucie BártováLucie Bártová 04 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 8 51.95
14 Ema MlsováEma Mlsová 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 3 52.85
Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 8 DNS