výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek

Písek (3. 6. 2018)

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 3.6.2018 - 12:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 6.53 -0.5 m/s 6,26  +0.06,36  -1.36,38  -1.76,386,26  -1.56,53  -0.56,49  -2.3 11.00
2 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
03 6.01 -1.3 m/s 5,73  +0.65,63  -1.76,01  -1.36,015,56  -0.95,88  -0.25,90  -0.4 9.00
3 David CzepiecDavid Czepiec
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 5.57 +0.4 m/s 5,38  -2.7xx5,385,12  -1.45,23  -0.95,57  +0.4 8.00
4 Jakub PechaJakub Pecha
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
03 5.27 -0.6 m/s 4,98  +1.25,04  -0.44,93  -0.85,045,27  -0.6x5,18  +0.0 7.00
5 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 5.25 -2.6 m/s 5,15  -1.3x4,66  -0.75,15x5,25  -2.6x 6.00
6 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 5.23 -1.4 m/s 5,06  +0.85,04  -1.55,07  -1.35,075,23  -1.45,14  -2.35,18  -0.1 5.00
7 Stanislav SuchýStanislav Suchý
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
03 5.08 -2.1 m/s xx5,08  -2.15,085,01  -0.54,68  -1.7x 4.00
8 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 5.05 -0.7 m/s 4,36  -0.24,36  -1.15,05  -0.75,054,71  -0.44,80  -1.64,80  -0.1 3.00
MS Vojtěch TurekVojtěch Turek
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
03 5.03 -0.9 m/s
10 Václav MalíkVáclav Malík
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
03 4.97 -2.5 m/s 4,86  -1.34,97  -2.54,77  -2.34,970.00.00.0 2.00
11 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 4.48 -1.5 m/s 4,23  +1.44,48  -1.54,37  -3.24,480.00.00.0 1.00
12 Jakub ŠimekJakub Šimek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 4.20 -1.1 m/s 4,01  +0.24,05  -2.74,20  -1.14,200.00.00.0
13 Matyáš PelcMatyáš Pelc
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 4.12 -0.9 m/s 3,83  -0.44,12  -0.9x4,120.00.00.0
14 Martin BenešMartin Beneš
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 3.81 -1.7 m/s 3,68  -1.5x3,81  -1.73,810.00.00.0
15 30 Vít PfeiferVít Pfeifer
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3.80 +0.7 m/s 3,80  +0.73,28  -2.4x3,800.00.00.0
16 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 3.10 -1.0 m/s 3,10  -1.0x2,97  -2.73,100.00.00.0
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 3.6.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína PodlahováKarolína Podlahová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 5.35 +0.7 m/s 5,35  +0.74,82  -2.74,96  -0.75,355,25  -0.35,19  +0.65,26  -0.6 11.00
2 34 Nika KroupováNika Kroupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 4.97 -1.4 m/s 4,97  -1.44,57  -1.5 -0.74,97x4,77  -3.04,95  -1.8 9.00
3 57 Lia VilhelmováLia Vilhelmová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 4.91 +1.1 m/s 4,86  -1.64,91  +1.14,69  -0.34,91xx4,70  -2.9 8.00
4 Renata TurkováRenata Turková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
04 4.85 -0.7 m/s 4,76  -0.5x4,58  -2.04,764,70  -0.14,85  -0.7x 7.00
5 Barbora HejnováBarbora Hejnová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 4.69 -1.9 m/s 4,57  -0.24,59  -0.44,56  -2.24,594,69  -1.94,53  -0.64,60  -0.7 6.00
6 Timotea NajbrtováTimotea Najbrtová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 4.64 -0.6 m/s 4,43  -0.44,53  +0.04,33  -1.44,534,35  -1.94,64  -0.64,46  -3.5 5.00
7 Karolína MáškováKarolína Mášková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 4.62 -0.9 m/s 4,34  -0.74,35  +0.94,51  -1.24,514,39  -2.14,62  -0.94,38  -3.9 4.00
8 Julie ŽáčkováJulie Žáčková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 4.58 +0.0 m/s 4,42  -1.84,58  +0.04,41  -2.34,584,35  -2.34,49  -0.24,09  -1.8 3.00
9 75 Barbora HesováBarbora Hesová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 4.51 -1.1 m/s 4,51  -1.1 -0.14,31  -2.04,510.00.00.0 2.00
10 Petra ChalupováPetra Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 4.48 -0.8 m/s  -0.9 +0.94,48  -0.84,480.00.00.0 1.00
11 Kateřina PokornáKateřina Pokorná
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 4.43 -0.4 m/s 4,43  -0.44,37  -2.54,40  -1.14,430.00.00.0
12 Iveta KouřimováIveta Kouřimová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 4.33 -0.1 m/s 4,33  -0.13,75  -2.94,19  -1.44,330.00.00.0
13 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 4.31 -0.3 m/s 3,46  +0.44,31  -0.34,22  -0.84,310.00.00.0
14 Jana AdámkováJana Adámková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 4.29 +0.4 m/s  -1.94,29  +0.4 -0.94,290.00.00.0
15 Barbora CílkováBarbora Cílková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 4.28 +0.2 m/s 3,73  +0.24,17  -2.94,28  +0.24,280.00.00.0
16 31 Anežka HuškováAnežka Hušková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 4.20 -0.6 m/s 4,20  -0.64,00  +0.63,91  -1.04,200.00.00.0
17 11 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 4.19 -1.5 m/s 4,13  +0.44,12  -2.74,19  -1.54,190.00.00.0
18 28 Bára KurzováBára Kurzová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 4.12 -0.2 m/s 4,12  -0.24,02  -2.24,06  -3.24,120.00.00.0
19 Ema SvědíkováEma Svědíková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
03 4.07 -0.4 m/s 4,01  -1.53,91  -0.74,07  -0.44,070.00.00.0
20 Eva ŠikováEva Šiková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 4.04 -1.8 m/s 4,04  -1.83,97  +0.24,02  -1.64,040.00.00.0
21 93 Tína StejskalováTína Stejskalová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 4.03 -0.4 m/s 4,03  -0.43,93  +0.23,90  -1.14,030.00.00.0
22 Petra NedvědováPetra Nedvědová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 3.96 -0.6 m/s 3,64  -2.33,23  -1.73,96  -0.63,960.00.00.0
23 Klára ChmeňováKlára Chmeňová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
04 3.91 -1.1 m/s 3,83  -0.53,84  -1.03,91  -1.13,910.00.00.0
24 59 Zuzana CihlářováZuzana Cihlářová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 3.91 -2.6 m/s 3,84  -2.03,58  +0.03,91  -2.63,910.00.00.0
25 Vendula KocmichováVendula Kocmichová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 3.91 -0.2 m/s 3,64  -2.03,91  -0.23,72  -3.03,910.00.00.0
26 Nikola KlimešováNikola Klimešová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3.90 -1.3 m/s 3,47  -0.23,90  -1.33,90  -2.53,900.00.00.0
27 Alice KovářováAlice Kovářová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 3.84 -4.0 m/s  -1.83,65  -0.63,84  -4.03,840.00.00.0
28 Anna RůžkováAnna Růžková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 3.73 -0.2 m/s 3,73  -0.2 +1.83,50  -1.33,730.00.00.0
29 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 3.72 +0.4 m/s 3,72  +0.43,46  -2.53,63  -0.13,720.00.00.0
30 Tereza DočkalováTereza Dočkalová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
06 3.63 -2.4 m/s 3,58  -1.53,13  -1.63,63  -2.43,630.00.00.0
31 Jana DřevováJana Dřevová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3.62 +0.0 m/s 3,60  -0.33,62  +0.03,42  -2.13,620.00.00.0
32 13 Karolína CvachováKarolína Cvachová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3.45 -0.5 m/s 3,31  -1.23,41  -0.43,45  -0.53,450.00.00.0
33 Natálie KahudováNatálie Kahudová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 3.44 -0.8 m/s  -0.13,44  -0.8 -2.73,440.00.00.0
34 Veronika TošilováVeronika Tošilová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 3.37 -2.3 m/s 3,26  -0.73,34  +0.33,37  -2.33,370.00.00.0
35 Lucie KopencováLucie Kopencová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 3.06 -1.7 m/s  +0.03,06  -1.7 +0.13,060.00.00.0
24 Anežka GutwirthováAnežka Gutwirthová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
61 Lenka FidlerováLenka Fidlerová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
05 NM  +0.1 +0.6 -1.00.00.00.00.0
Celkem 37 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 3.6.2018 - 11:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 37 Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
07 4.66 4,404,604,664,660.00.00.0 11.00
2 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
07 4.23 4,103,994,234,230.00.00.0 9.00
3 12 Martin DušekMartin Dušek
TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A
07 4.05 4,053,89x4,050.00.00.0 8.00
MS Benjamin JanákBenjamin Janák
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
09 3.91
5 46 Adam KvasničkaAdam Kvasnička
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
07 3.81 3,813,723,663,810.00.00.0 7.00
6 Kryštof PlánekKryštof Plánek
Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A
07 3.66 3,573,663,583,660.00.00.0 6.00
7 94 Adam PlánekAdam Plánek
Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A
07 3.61 3,61x3,593,610.00.00.0 5.00
8 Matyáš HavelMatyáš Havel
Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B
08 3.54 3,543,403,273,540.00.00.0 4.00
9 66 Jan LemberkaJan Lemberka
TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A
08 3.47 3,453,47x3,470.00.00.0 3.00
10 Šimon DaněkŠimon Daněk
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
07 3.47 3,473,423,353,470.00.00.0 2.00
11 Matěj KurzMatěj Kurz
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
08 3.44 3,353,233,443,440.00.00.0 1.00
12 Jan KubákJan Kubák
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
09 3.44 3,263,443,153,440.00.00.0
13 71 Ondřej KonfrštOndřej Konfršt
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
09 3.43 3,433,383,253,430.00.00.0
14 Eliáš AlbrechtEliáš Albrecht
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
07 3.40 x3,403,343,400.00.00.0
15 Jáchym BartošJáchym Bartoš
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
07 3.37 3,373,253,093,370.00.00.0
16 Alex KřížekAlex Křížek
TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B
08 3.36 3,303,36x3,360.00.00.0
17 Tony VotavaTony Votava
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
09 3.33 3,333,273,283,330.00.00.0
18 David SendreiDavid Sendrei
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
08 3.27 3,273,133,263,270.00.00.0
19 Jan SujaJan Suja
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
07 3.23 3,233,173,133,230.00.00.0
MS Lukáš PlachýLukáš Plachý
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
07 3.19
21 Petr StejskalPetr Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 3.19 3,133,19x3,190.00.00.0
22 88 Radim ČančuraRadim Čančura
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
08 3.08 3,083,082,953,080.00.00.0
23 Matouš VeselýMatouš Veselý
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
09 3.08 3,082,943,043,080.00.00.0
24 Daniel ŠirokýDaniel Široký
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
09 3.01 3,01xx3,010.00.00.0
25 Štěpán PlánekŠtěpán Plánek
Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A
08 2.95 2,902,752,952,950.00.00.0
26 Martin ZíkaMartin Zíka
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
09 2.93 2,772,932,792,930.00.00.0
27 Marek GušlbauerMarek Gušlbauer
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
08 2.89 2,762,682,892,890.00.00.0
28 47 Pavel SedlákPavel Sedlák
Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A
09 2.87 2,792,872,862,870.00.00.0
29 Václav ZemanVáclav Zeman
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
08 2.86 2,862,812,552,860.00.00.0
30 Václav SosnaVáclav Sosna
Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B
09 2.83 2,832,752,622,830.00.00.0
31 Matouš PlánekMatouš Plánek
Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B
10 2.78 2,722,652,782,780.00.00.0
32 Lukáš ČernýLukáš Černý
Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B
09 2.73 2,602,732,642,730.00.00.0
33 Jan HazukaJan Hazuka
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
10 2.64 2,642,462,422,640.00.00.0
34 Martin KalamárMartin Kalamár
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
11 2.53 2,532,512,322,530.00.00.0
Poznámky/pokusy:
" Měřeno od odrazu
Celkem 34 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 3.6.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nina RadováNina Radová
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
07 4.31 4,134,314,044,310.00.00.0 11.00
2 Kateřina PeniaštekováKateřina Peniašteková
TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A
07 4.18 4,184,084,004,180.00.00.0 9.00
3 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
07 4.11 3,713,844,114,110.00.00.0 8.00
4 Kristýna KašparcováKristýna Kašparcová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
07 3.85 3,853,713,693,850.00.00.0 7.00
5 Marika KouřimováMarika Kouřimová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
07 3.84 3,673,653,843,840.00.00.0 6.00
6 Laura VoldřichováLaura Voldřichová
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
09 3.81 3,813,393,783,810.00.00.0 5.00
7 Eliška KoutníkováEliška Koutníková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
09 3.80 3,803,703,673,800.00.00.0 4.00
8 26 Ema AlbrechtováEma Albrechtová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
07 3.74 3,663,593,743,740.00.00.0 3.00
9 33 Eliška SlivkováEliška Slivková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
07 3.69 3,693,423,603,690.00.00.0 2.00
10 64 Adéla HolubováAdéla Holubová
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
07 3.69 x3,693,593,690.00.00.0 1.00
11 Dominika ŠkrletováDominika Škrletová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 3.64 3,643,633,573,640.00.00.0
12 Lucie BlažkováLucie Blažková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
09 3.64 3,413,643,523,640.00.00.0
13 44 Tereza KozákováTereza Kozáková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
08 3.64 3,643,493,503,640.00.00.0
14 18 Veronika ŘepováVeronika Řepová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
07 3.61 3,613,593,533,610.00.00.0
15 Nikola VorzáčkováNikola Vorzáčková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
07 3.59 3,593,25-3,590.00.00.0
16 Daniela KrálováDaniela Králová
T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B
07 3.58 3,262,913,583,580.00.00.0
17 Adéla ZronkováAdéla Zronková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
07 3.52 3,523,153,373,520.00.00.0
18 Kristýna MikšovskáKristýna Mikšovská
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
09 3.42 3,333,423,363,420.00.00.0
19 Kamila KnotkováKamila Knotková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
08 3.35 3,353,233,113,350.00.00.0
20 Nela TůmováNela Tůmová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
07 3.24 3,183,243,103,240.00.00.0
21 Nela VybíralováNela Vybíralová
TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B
08 3.23 3,073,233,233,230.00.00.0
22 Denisa KupkováDenisa Kupková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
08 3.18 x3,183,013,180.00.00.0
23 Aneta RoudenskáAneta Roudenská
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
07 3.18 2,962,913,183,180.00.00.0
24 Valentýna MachartováValentýna Machartová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
10 3.16 3,162,762,723,160.00.00.0
25 Elena ŠeberováElena Šeberová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
10 3.10 3,102,973,023,100.00.00.0
26 Michaela ZáhorováMichaela Záhorová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
07 3.08 x3,073,083,080.00.00.0
27 Nikola JinochováNikola Jinochová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 3.06 3,062,793,033,060.00.00.0
28 Anna KurzováAnna Kurzová
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
07 3.06 3,063,002,883,060.00.00.0
29 Simona LomskáSimona Lomská
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
10 3.01 2,993,012,793,010.00.00.0
30 Kateřina SlavíkováKateřina Slavíková
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
10 2.97 2,812,922,972,970.00.00.0
31 Sofie ViktorováSofie Viktorová
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
09 2.93 2,812,932,932,930.00.00.0
32 Barbora HomerováBarbora Homerová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
07 2.88 2,872,882,602,880.00.00.0
33 Anežka SedláčkováAnežka Sedláčková
Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A
10 2.88 2,662,882,612,880.00.00.0
34 Natálie KačmárováNatálie Kačmárová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
08 2.87 2,872,792,832,870.00.00.0
35 Kristýna KolínováKristýna Kolínová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 2.87 2,802,682,872,870.00.00.0
36 Justýna KrygarováJustýna Krygarová
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
08 2.78 2,602,782,672,780.00.00.0
37 Anežka FučíkováAnežka Fučíková
Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B
10 2.42 2,422,192,182,420.00.00.0
38 Michela GregorováMichela Gregorová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
07 2.18 1,612,172,182,180.00.00.0
Poznámky/pokusy:
" Měřeno od odrazu
Celkem 38 závodníků