výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek

Písek (3. 6. 2018)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 3.6.2018 - 13:20) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David JodlDavid Jodl 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 17.82 11.00
2 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 18.46 8.00
3 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 18.92 5.00
MS Kryštof VansaKryštof Vansa 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6 19.01
5 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 7 19.32 4.00
6 29 Tomáš MichalTomáš Michal 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 19.67 1.00
7 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 19.87
8 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 8 21.56
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 3.6.2018 - 13:20) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav SuchýStanislav Suchý 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 18.21 9.00
2 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 19.50 2.00
3 50 David JoštDavid Jošt 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 19.81
4 Martin BenešMartin Beneš 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 21.43
5 28 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 21.57
6 Jakub ŠimekJakub Šimek 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 22.41
7 Jan MikulandaJan Mikulanda 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 23.47
8 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 24.53
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 3.6.2018 - 13:20) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 18.54 7.00
2 42 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 18.56 6.00
MS Vojtěch TurekVojtěch Turek 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 7 19.10
4 Václav MalíkVáclav Malík 03 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 19.39 3.00
5 82 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 20.31
6 95 Filip HulaFilip Hula 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 22.28
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David JodlDavid Jodl 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 17.82 11.00
2 Stanislav SuchýStanislav Suchý 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 18.21 9.00
3 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 18.46 8.00
4 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 18.54 7.00
5 42 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 18.56 6.00
6 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 18.92 5.00
7 Kryštof VansaKryštof Vansa 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6 19.01
8 Vojtěch TurekVojtěch Turek 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 7 19.10
9 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 7 19.32 4.00
10 Václav MalíkVáclav Malík 03 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 19.39 3.00
11 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 19.50 2.00
12 29 Tomáš MichalTomáš Michal 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 19.67 1.00
13 50 David JoštDavid Jošt 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 19.81
14 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 19.87
15 82 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 20.31
16 Martin BenešMartin Beneš 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 21.43
17 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 8 21.56
18 28 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 21.57
19 95 Filip HulaFilip Hula 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 22.28
20 Jakub ŠimekJakub Šimek 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 22.41
21 Jan MikulandaJan Mikulanda 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 23.47
22 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 24.53

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 3.6.2018 - 13:05) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 19.49 11.00
2 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 20.06 9.00
3 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 20.26 7.00
4 Zuzana MallátováZuzana Mallátová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 20.38 6.00
5 Markéta LiškováMarkéta Lišková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 20.52 3.00
6 Melanie StindlMelanie Stindl 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 21.16
7 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 8 21.17
8 Jana AdámkováJana Adámková 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 21.40
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 3.6.2018 - 13:05) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 21.44
2 31 Anežka HuškováAnežka Hušková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 21.48
3 Alice KovářováAlice Kovářová 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 21.54
4 Natálie KahudováNatálie Kahudová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 22.60
5 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 8 23.33
6 Petra NedvědováPetra Nedvědová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 23.33
7 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 7 23.67
87 Tereza FaktorováTereza Faktorová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 3.6.2018 - 13:05) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PokornáKateřina Pokorná 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 20.68 2.00
2 60 Simona VoráčkováSimona Voráčková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 21.39
3 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 21.73
4 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 22.95
5 Vendula KotálováVendula Kotálová 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 23.03
6 86 Adéla HárovníkováAdéla Hárovníková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 23.39
7 Magdaléna MezerováMagdaléna Mezerová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 23.71
8 Lucie KopencováLucie Kopencová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 23.98
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (ne, 3.6.2018 - 13:05) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 96 Tereza KlementováTereza Klementová 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 20.10 8.00
2 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 20.43 5.00
3 Eva ŠikováEva Šiková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 20.87
4 59 Zuzana CihlářováZuzana Cihlářová 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 20.90
5 Magdaléna LisováMagdaléna Lisová 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 21.30
6 Valentýna OmastováValentýna Omastová 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 7 21.69
7 62 Petra SkříšovskáPetra Skříšovská 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 21.92
Klára ChmeňováKlára Chmeňová 04 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (ne, 3.6.2018 - 13:05) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 20.45 4.00
2 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 20.81 1.00
3 Sára HauserováSára Hauserová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 22.08
4 96 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 22.20
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 19.49 11.00
2 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 20.06 9.00
3 96 Tereza KlementováTereza Klementová 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 20.10 8.00
4 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 20.26 7.00
5 Zuzana MallátováZuzana Mallátová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 20.38 6.00
6 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 20.43 5.00
7 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 20.45 4.00
8 Markéta LiškováMarkéta Lišková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 20.52 3.00
9 Kateřina PokornáKateřina Pokorná 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 20.68 2.00
10 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 20.81 1.00
11 Eva ŠikováEva Šiková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 20.87
12 59 Zuzana CihlářováZuzana Cihlářová 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 20.90
13 Melanie StindlMelanie Stindl 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 21.16
14 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 8 21.17
15 Magdaléna LisováMagdaléna Lisová 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 21.30
16 60 Simona VoráčkováSimona Voráčková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 21.39
17 Jana AdámkováJana Adámková 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 21.40
18 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 21.44
19 31 Anežka HuškováAnežka Hušková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 21.48
20 Alice KovářováAlice Kovářová 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 21.54
21 Valentýna OmastováValentýna Omastová 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 7 21.69
22 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 21.73
23 62 Petra SkříšovskáPetra Skříšovská 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 21.92
24 Sára HauserováSára Hauserová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 22.08
25 96 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 22.20
26 Natálie KahudováNatálie Kahudová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 22.60
27 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 22.95
28 Vendula KotálováVendula Kotálová 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 23.03
29 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 8 23.33
29 Petra NedvědováPetra Nedvědová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 23.33
31 86 Adéla HárovníkováAdéla Hárovníková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 23.39
32 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 7 23.67
33 Magdaléna MezerováMagdaléna Mezerová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 23.71
34 Lucie KopencováLucie Kopencová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 23.98
87 Tereza FaktorováTereza Faktorová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 DNS
Klára ChmeňováKlára Chmeňová 04 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 5 DNS

150 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 3.6.2018 - 13:50) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 94 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 21.71 11.00
2 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 6 22.34 9.00
3 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 22.73 8.00
4 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 23.36 5.50
5 Matěj ŠívrMatěj Šívr 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 23.36 5.50
6 Karel HemberaKarel Hembera 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 23.65 4.00
7 Eliáš AlbrechtEliáš Albrecht 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 7 23.66 3.00
8 46 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 8 23.72 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 3.6.2018 - 13:50) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj DušákMatěj Dušák 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 5 24.03
2 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 24.32
3 Filip JiraňFilip Jiraň 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 2 24.59
4 Matěj KurzMatěj Kurz 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 25.35
5 Matyáš HavelMatyáš Havel 08 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 7 25.40
6 76 Filip VetyškaFilip Vetyška 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 25.72
7 84 Matěj FučíkMatěj Fučík 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 8 26.41
8 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 08 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 26.85
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 3.6.2018 - 13:50) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 6 22.78 7.00
2 Filip KupkaFilip Kupka 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 23.77 1.00
MS Benjamin JanákBenjamin Janák 09 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 25.31
4 Tony VotavaTony Votava 09 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 25.51
5 1 František SklářFrantišek Sklář 09 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 26.04
6 Matouš VeselýMatouš Veselý 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 8 27.26
7 Marek GušlbauerMarek Gušlbauer 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 28.42
8 Vojtěch ŠpanvirtVojtěch Španvirt 09 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1 30.01
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (ne, 3.6.2018 - 13:50) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PojerMichal Pojer 10 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 6 24.42
2 41 Martin StindlMartin Stindl 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 7 24.78
3 88 Radim ČančuraRadim Čančura 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 26.31
4 Matouš PlánekMatouš Plánek 10 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 3 31.01
5 Marek PřevrátilMarek Převrátil 11 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 2 31.84
6 Jiří MlsJiří Mls 10 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 5 36.89
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 94 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 21.71 11.00
2 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 6 22.34 9.00
3 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 22.73 8.00
4 12 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 6 22.78 7.00
5 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 23.36 5.50
5 Matěj ŠívrMatěj Šívr 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 23.36 5.50
7 Karel HemberaKarel Hembera 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 23.65 4.00
8 Eliáš AlbrechtEliáš Albrecht 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 7 23.66 3.00
9 46 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 8 23.72 2.00
10 Filip KupkaFilip Kupka 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 23.77 1.00
11 Matěj DušákMatěj Dušák 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 5 24.03
12 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 24.32
13 Michal PojerMichal Pojer 10 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 6 24.42
14 Filip JiraňFilip Jiraň 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 2 24.59
15 41 Martin StindlMartin Stindl 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 7 24.78
16 Benjamin JanákBenjamin Janák 09 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 25.31
17 Matěj KurzMatěj Kurz 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 25.35
18 Matyáš HavelMatyáš Havel 08 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 7 25.40
19 Tony VotavaTony Votava 09 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 25.51
20 76 Filip VetyškaFilip Vetyška 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 25.72
21 1 František SklářFrantišek Sklář 09 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 26.04
22 88 Radim ČančuraRadim Čančura 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 26.31
23 84 Matěj FučíkMatěj Fučík 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 8 26.41
24 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 08 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 26.85
25 Matouš VeselýMatouš Veselý 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 8 27.26
26 Marek GušlbauerMarek Gušlbauer 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 28.42
27 Vojtěch ŠpanvirtVojtěch Španvirt 09 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1 30.01
28 Matouš PlánekMatouš Plánek 10 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 3 31.01
29 Marek PřevrátilMarek Převrátil 11 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 2 31.84
30 Jiří MlsJiří Mls 10 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 5 36.89

150 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 3.6.2018 - 13:35) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 4 21.86 11.00
2 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 22.40 8.00
3 64 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 3 22.72 6.50
4 74 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 6 22.91 5.00
5 Bára BorováBára Borová 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 2 23.46 3.00
6 26 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 23.47 2.00
7 Natálie JandováNatálie Jandová 08 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 8 24.34
8 36 Angela Linda ManuelAngela Linda Manuel 08 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 7 25.17
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 3.6.2018 - 13:35) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema GergelyováEma Gergelyová 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 23.89
2 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 23.92
3 Lucie BlažkováLucie Blažková 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 24.07
4 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 24.67
5 Magdaléna ZdeňkováMagdaléna Zdeňková 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 24.75
6 Anna HruškováAnna Hrušková 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 7 24.84
7 Barbora KubováBarbora Kubová 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 6 25.08
Nikola VorzáčkováNikola Vorzáčková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 3.6.2018 - 13:35) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KoutníkováEliška Koutníková 09 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 8 24.73
2 Kristýna MikšovskáKristýna Mikšovská 09 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 25.49
3 23 Magdaléna FučíkováMagdaléna Fučíková 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 5 25.52
4 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 26.89
5 Magdaléna ŠimečkováMagdaléna Šimečková 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 27.94
6 Aneta RoudenskáAneta Roudenská 07 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 6 28.80
7 Natálie KačmárováNatálie Kačmárová 08 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 7 29.09
8 Karolína BromováKarolína Bromová 10 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1 29.90
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (ne, 3.6.2018 - 13:35) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina TouškováNina Toušková 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 7 22.34 9.00
2 44 Tereza KozákováTereza Kozáková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 22.72 6.50
3 Laura VoldřichováLaura Voldřichová 09 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 8 23.19 4.00
4 Daniela VeseláDaniela Veselá 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 1 23.57 1.00
5 Kristýna KašparcováKristýna Kašparcová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 23.93
6 Kamila KnotkováKamila Knotková 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 25.65
7 Kateřina KálalováKateřina Kálalová 08 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 5 25.71
8 Klára JarešováKlára Jarešová 08 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 4 27.71
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (ne, 3.6.2018 - 13:35) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentýna MachartováValentýna Machartová 10 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 24.72
2 83 Kristýna KozákováKristýna Kozáková 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 25.41
3 79 Sofie VelickáSofie Velická 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 27.91
4 Anežka SedláčkováAnežka Sedláčková 10 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 7 28.47
5 Veronika BlažkováVeronika Blažková 11 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 29.87
6 Markéta PártlováMarkéta Pártlová 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 30.09
7 Anežka FučíkováAnežka Fučíková 10 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 5 31.68
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 4 21.86 11.00
2 Nina TouškováNina Toušková 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 7 22.34 9.00
3 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 22.40 8.00
4 64 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 3 22.72 6.50
4 44 Tereza KozákováTereza Kozáková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 22.72 6.50
6 74 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 6 22.91 5.00
7 Laura VoldřichováLaura Voldřichová 09 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 8 23.19 4.00
8 Bára BorováBára Borová 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 2 23.46 3.00
9 26 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 23.47 2.00
10 Daniela VeseláDaniela Veselá 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 1 23.57 1.00
11 Ema GergelyováEma Gergelyová 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 23.89
12 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 23.92
13 Kristýna KašparcováKristýna Kašparcová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 23.93
14 Lucie BlažkováLucie Blažková 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 24.07
15 Natálie JandováNatálie Jandová 08 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 8 24.34
16 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 24.67
17 Valentýna MachartováValentýna Machartová 10 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 24.72
18 Eliška KoutníkováEliška Koutníková 09 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 8 24.73
19 Magdaléna ZdeňkováMagdaléna Zdeňková 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 24.75
20 Anna HruškováAnna Hrušková 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 7 24.84
21 Barbora KubováBarbora Kubová 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 6 25.08
22 36 Angela Linda ManuelAngela Linda Manuel 08 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 7 25.17
23 83 Kristýna KozákováKristýna Kozáková 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 25.41
24 Kristýna MikšovskáKristýna Mikšovská 09 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 25.49
25 23 Magdaléna FučíkováMagdaléna Fučíková 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 5 25.52
26 Kamila KnotkováKamila Knotková 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 25.65
27 Kateřina KálalováKateřina Kálalová 08 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 5 25.71
28 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 26.89
29 Klára JarešováKlára Jarešová 08 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 4 27.71
30 79 Sofie VelickáSofie Velická 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 27.91
31 Magdaléna ŠimečkováMagdaléna Šimečková 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 27.94
32 Anežka SedláčkováAnežka Sedláčková 10 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 7 28.47
33 Aneta RoudenskáAneta Roudenská 07 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 6 28.80
34 Natálie KačmárováNatálie Kačmárová 08 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 7 29.09
35 Veronika BlažkováVeronika Blažková 11 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 29.87
36 Karolína BromováKarolína Bromová 10 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1 29.90
37 Markéta PártlováMarkéta Pártlová 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 30.09
38 Anežka FučíkováAnežka Fučíková 10 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 5 31.68
Nikola VorzáčkováNikola Vorzáčková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 DNS