Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Písek (8. 9. 2018)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 8.9.2018 - 12:20) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.44
2 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.65
3 Vladimír VotavaVladimír Votava 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 12.11
4 Vít BohmVít Bohm 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.15
5 Jan JelínekJan Jelínek 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 12.20
6 Matěj PfeferleMatěj Pfeferle 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 7 13.12
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 8.9.2018 - 12:20) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Lukáš LauberLukáš Lauber 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 DNS
1 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.78
2 Jiří LoufekJiří Loufek 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 11.96
3 Michal BrychMichal Brych 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 11.99
4 Pavel PoduškaPavel Poduška 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 12.33
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.44
2 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.65
3 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.78
4 Jiří LoufekJiří Loufek 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 11.96
5 Michal BrychMichal Brych 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 11.99
6 Vladimír VotavaVladimír Votava 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 12.11
7 Vít BohmVít Bohm 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.15
8 Jan JelínekJan Jelínek 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 12.20
9 Pavel PoduškaPavel Poduška 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 12.33
10 Matěj PfeferleMatěj Pfeferle 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 7 13.12
Lukáš LauberLukáš Lauber 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 DNS

100 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 8.9.2018 - 13:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.24 11.00
2 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.60 9.00
3 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.62 8.00
4 Jiří LoufekJiří Loufek 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 11.86 7.00
5 Michal BrychMichal Brych 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 11.98 6.00
6 Vladimír VotavaVladimír Votava 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 15.99 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 8.9.2018 - 13:50) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JelínekJan Jelínek 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 12.10 4.00
2 Pavel PoduškaPavel Poduška 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 12.62 3.00
3 Matěj PfeferleMatěj Pfeferle 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 13.12 2.00
4 Vít BohmVít Bohm 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 18.01 1.00
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 8.9.2018 - 13:55) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 11.45 11.00
2 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 11.53 9.00
3 Rostislav KortusRostislav Kortus 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 12.10 8.00
4 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 12.20 7.00
5 Pavel MaříkPavel Mařík 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 12.22 6.00
6 Lukáš HejnaLukáš Hejna 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 12.75 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 8.9.2018 - 13:55) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Sebastian RoháčSebastian Roháč 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 DNS
Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
1 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 11.78 4.00
2 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 12.36 3.00
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 8.9.2018 - 12:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Ondřej SladkýOndřej Sladký 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 DNS
Štěpán ČechŠtěpán Čech 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNS
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 11.56
2 Pavel MaříkPavel Mařík 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 12.18
3 Sebastian RoháčSebastian Roháč 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 12.50
4 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.57
5 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 13.16
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 8.9.2018 - 12:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 11.71
2 Rostislav KortusRostislav Kortus 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 12.16
3 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 12.27
4 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 12.44
5 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 12.52
6 David KubecDavid Kubec 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 13.05
7 Ondřej BatlaOndřej Batla 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 8 13.43
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 8.9.2018 - 12:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 DNS
Jonáš KořenekJonáš Kořenek 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNS
Petr KuřákPetr Kuřák 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 DNS
1 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 12.48
2 Lukáš HejnaLukáš Hejna 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 12.85
MS Jakub JanáčJakub Janáč 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 12.40
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 11.56
2 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 11.71
3 Rostislav KortusRostislav Kortus 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 12.16
4 Pavel MaříkPavel Mařík 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 12.18
5 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 12.27
6 Jakub JanáčJakub Janáč 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 12.40
7 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 12.44
8 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 12.48
9 Sebastian RoháčSebastian Roháč 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 12.50
10 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 12.52
11 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.57
12 Lukáš HejnaLukáš Hejna 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 12.85
13 David KubecDavid Kubec 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 13.05
14 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 13.16
15 Ondřej BatlaOndřej Batla 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 8 13.43
Ondřej SladkýOndřej Sladký 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 DNS
Štěpán ČechŠtěpán Čech 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNS
Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 DNS
Jonáš KořenekJonáš Kořenek 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNS
Petr KuřákPetr Kuřák 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 DNS

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 8.9.2018 - 12:40) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 12.81
2 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 13.32
3 Patricie TóthováPatricie Tóthová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 13.61
4 Nikola SteinerováNikola Steinerová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 13.70
5 Tereza LaštovkováTereza Laštovková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 13.73
6 Olha SyvulychOlha Syvulych 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 13.73
7 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 14.80
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 8.9.2018 - 12:40) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 12.90
2 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 12.93
3 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 13.35
4 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 13.54
5 Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 13.62
6 Lucie ŠrámováLucie Šrámová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 13.72
MS Vendula PřibylováVendula Přibylová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 13.88
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 8.9.2018 - 12:40) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Aneta KmetíkováAneta Kmetíková 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 DNS
1 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 13.09
2 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 13.27
3 Simona HaasováSimona Haasová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 13.51
4 Eliška AndrlováEliška Andrlová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 13.58
5 Barbora PivoňkováBarbora Pivoňková 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 13.61
6 Eliška NoskováEliška Nosková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 14.35
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 12.81
2 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 12.90
3 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 12.93
4 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 13.09
5 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 13.27
6 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 13.32
7 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 13.35
8 Simona HaasováSimona Haasová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 13.51
9 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 13.54
10 Eliška AndrlováEliška Andrlová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 13.58
11 Patricie TóthováPatricie Tóthová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 13.61
11 Barbora PivoňkováBarbora Pivoňková 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 13.61
13 Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 13.62
14 Nikola SteinerováNikola Steinerová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 13.70
15 Lucie ŠrámováLucie Šrámová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 13.72
16 Tereza LaštovkováTereza Laštovková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 13.73
16 Olha SyvulychOlha Syvulych 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 13.73
18 Vendula PřibylováVendula Přibylová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 13.88
19 Eliška NoskováEliška Nosková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 14.35
20 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 14.80
Aneta KmetíkováAneta Kmetíková 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 DNS

100 m - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 8.9.2018 - 14:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DQ
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 12.65 11.00
2 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 12.77 9.00
3 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 13.08 8.00
4 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 13.26 7.00
5 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 13.41 6.00
Poznámky:
Suchá - DQ - předčasný start
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 8.9.2018 - 14:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 13.20 5.00
2 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 13.35 4.00
3 Patricie TóthováPatricie Tóthová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 13.52 3.00
4 Simona HaasováSimona Haasová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 13.54 2.00
5 Nikola SteinerováNikola Steinerová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 13.71 1.00
6 Eliška AndrlováEliška Andrlová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 13.74
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 8.9.2018 - 12:50) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Kristina KůtkováKristina Kůtková 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 DNS
1 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 12.71
2 Šárka VokrojováŠárka Vokrojová 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 14.10
3 Barbora HoudkováBarbora Houdková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 14.34
4 Kateřina BabickáKateřina Babická 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 14.66
MS Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 13.40
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 8.9.2018 - 12:50) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 13.39
2 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 13.53
3 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 13.76
4 Marie RajchartováMarie Rajchartová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 14.39
5 Miluše PaškováMiluše Pašková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 15.06
MS Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 13.95
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 8.9.2018 - 12:50) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 13.99
2 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 14.08
3 Viktorie JelínkováViktorie Jelínková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 14.21
4 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 14.38
MS Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 13.48
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 12.71
2 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 13.39
3 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 13.40
4 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 13.48
5 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 13.53
6 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 13.76
7 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 13.95
8 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 13.99
9 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 14.08
10 Šárka VokrojováŠárka Vokrojová 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 14.10
11 Viktorie JelínkováViktorie Jelínková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 14.21
12 Barbora HoudkováBarbora Houdková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 14.34
13 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 14.38
14 Marie RajchartováMarie Rajchartová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 14.39
15 Kateřina BabickáKateřina Babická 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 14.66
16 Miluše PaškováMiluše Pašková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 15.06
Kristina KůtkováKristina Kůtková 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 DNS

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 8.9.2018 - 14:05) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 12.83 11.00
2 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 13.38 9.00
3 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 13.72 8.00
4 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 13.89 7.00
5 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 14.02 6.00
6 Šárka VokrojováŠárka Vokrojová 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 14.49 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 8.9.2018 - 14:05) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Marie RajchartováMarie Rajchartová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DQ
1 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 13.85 4.00
2 Viktorie JelínkováViktorie Jelínková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 14.10 3.00
3 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 14.43 2.00
4 Kateřina BabickáKateřina Babická 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 14.66 1.00
5 Barbora HoudkováBarbora Houdková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 14.78
Poznámky:
Rajchartová - DQ - předčasný start
Celkem 6 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 8.9.2018 - 14:45) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 DNS
1 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 22.78 11.00
2 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 23.57 9.00
3 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 23.58 8.00
4 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 23.67 7.00
MS Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 23.41
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 8.9.2018 - 14:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Pavel PoduškaPavel Poduška 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 DNS
Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 DNS
1 Jiří LoufekJiří Loufek 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 24.18 5.00
2 Michal BrychMichal Brych 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 24.47 4.00
3 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 24.81 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 8.9.2018 - 14:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Miroslav PrunerMiroslav Pruner 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 DNS
Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 7 DNS
Vladimír VotavaVladimír Votava 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 DNS
1 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 24.06 6.00
2 Adam BlažekAdam Blažek 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 25.70 2.00
3 Matěj PfeferleMatěj Pfeferle 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 27.36 1.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 22.78 11.00
2 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 23.41
3 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 23.57 9.00
4 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 23.58 8.00
5 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 23.67 7.00
6 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 24.06 6.00
7 Jiří LoufekJiří Loufek 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 24.18 5.00
8 Michal BrychMichal Brych 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 24.47 4.00
9 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 24.81 3.00
10 Adam BlažekAdam Blažek 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 25.70 2.00
11 Matěj PfeferleMatěj Pfeferle 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 27.36 1.00
Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 DNS
Pavel PoduškaPavel Poduška 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 DNS
Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 DNS
Miroslav PrunerMiroslav Pruner 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 DNS
Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 7 DNS
Vladimír VotavaVladimír Votava 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 DNS

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 8.9.2018 - 14:55) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 23.35 11.00
2 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 23.67 9.00
3 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 23.99 8.00
4 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 24.29 6.00
5 David TermerDavid Termer 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 25.05 5.00
6 Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 25.09 4.00
MS Daniel JarolímDaniel Jarolím 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 26.28
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 8.9.2018 - 14:55) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Ondřej SladkýOndřej Sladký 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 DNS
Petr KuřákPetr Kuřák 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 8 DNS
1 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 24.19 7.00
2 25 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 25.17 3.00
3 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 25.35 2.00
4 David KubecDavid Kubec 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 25.97 1.00
MS Jakub JanáčJakub Janáč 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 7 24.78
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 23.35 11.00
2 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 23.67 9.00
3 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 23.99 8.00
4 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 24.19 7.00
5 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 24.29 6.00
6 Jakub JanáčJakub Janáč 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 7 24.78
7 David TermerDavid Termer 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 25.05 5.00
8 Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 25.09 4.00
9 25 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 25.17 3.00
10 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 25.35 2.00
11 David KubecDavid Kubec 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 25.97 1.00
12 Daniel JarolímDaniel Jarolím 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 26.28
Ondřej SladkýOndřej Sladký 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 DNS
Petr KuřákPetr Kuřák 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 8 DNS

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 8.9.2018 - 15:05) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 26.03 11.00
2 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 26.04 9.00
3 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 26.66 8.00
4 Patricie TóthováPatricie Tóthová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 27.58 4.00
5 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 27.89 3.00
MS Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 27.59
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 8.9.2018 - 15:05) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 27.09 7.00
2 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 27.53 6.00
3 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 27.55 5.00
4 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 27.93 2.00
5 Olha SyvulychOlha Syvulych 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 28.16 1.00
6 Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 28.31
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 8.9.2018 - 15:05) official Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Valentina LudvíkováValentina Ludvíková 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 DNS
1 Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 28.32
2 Lucie ŠrámováLucie Šrámová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 28.41
3 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 28.71
4 Iva KejzarováIva Kejzarová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 29.62
5 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 31.20
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 26.03 11.00
2 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 26.04 9.00
3 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 26.66 8.00
4 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 27.09 7.00
5 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 27.53 6.00
6 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 27.55 5.00
7 Patricie TóthováPatricie Tóthová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 27.58 4.00
8 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 27.59
9 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 27.89 3.00
10 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 27.93 2.00
11 Olha SyvulychOlha Syvulych 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 28.16 1.00
12 Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 28.31
13 Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 28.32
14 Lucie ŠrámováLucie Šrámová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 28.41
15 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 28.71
16 Iva KejzarováIva Kejzarová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 29.62
17 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 31.20
Valentina LudvíkováValentina Ludvíková 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 DNS

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 8.9.2018 - 15:15) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 27.84 11.00
2 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 28.18 9.00
3 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 28.50 8.00
4 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 28.91 7.00
5 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 29.03 5.00
6 Veronika ChalupováVeronika Chalupová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 29.75 3.00
7 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 30.51 1.50
8 Markéta ŘehouškováMarkéta Řehoušková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 30.64
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 8.9.2018 - 15:15) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 28.97 6.00
2 Adéla HálováAdéla Hálová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 29.32 4.00
3 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 30.51 1.50
4 Kateřina BabickáKateřina Babická 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 30.78
5 Karolína StraškováKarolína Strašková 02 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 31.16
6 Miluše PaškováMiluše Pašková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 32.07
7 Klára BečvářováKlára Bečvářová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 32.53
8 Martina TaflíkováMartina Taflíková 02 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 33.83
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 27.84 11.00
2 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 28.18 9.00
3 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 28.50 8.00
4 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 28.91 7.00
5 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 28.97 6.00
6 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 29.03 5.00
7 Adéla HálováAdéla Hálová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 29.32 4.00
8 Veronika ChalupováVeronika Chalupová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 29.75 3.00
9 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 30.51 1.50
9 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 30.51 1.50
11 Markéta ŘehouškováMarkéta Řehoušková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 30.64
12 Kateřina BabickáKateřina Babická 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 30.78
13 Karolína StraškováKarolína Strašková 02 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 31.16
14 Miluše PaškováMiluše Pašková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 32.07
15 Klára BečvářováKlára Bečvářová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 32.53
16 Martina TaflíkováMartina Taflíková 02 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 33.83

400 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS
1 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 50.76 11.00
2 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 51.00 9.00
3 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 51.78 8.00
4 Pavel PoduškaPavel Poduška 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 56.03 7.00
5 91 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 56.73 6.00
6 Adam BlažekAdam Blažek 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 57.71 5.00
MS Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 51.16
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 54.96 11.00
2 38 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 55.43 9.00
3 Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 56.20 8.00
4 27 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 57.10 7.00
5 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 57.72 6.00
6 21 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 60.58 5.00
MS 34 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 01 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 66.02
MS 45 Matěj ŘádaMatěj Řáda 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 57.80
Celkem 8 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 8.9.2018 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 59.85 11.00
2 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 61.80 9.00
3 Eliška AndrlováEliška Andrlová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 63.51 8.00
4 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 64.06 7.00
5 75 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 65.49 6.00
6 Hana HyklováHana Hyklová 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 66.91 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 8.9.2018 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza StoklasováTereza Stoklasová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 69.16 4.00
2 Iva KejzarováIva Kejzarová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 70.25 3.00
3 28 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 71.87 2.00
4 Petra LöffelmannováPetra Löffelmannová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 72.25 1.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 59.85 11.00
2 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 61.80 9.00
3 Eliška AndrlováEliška Andrlová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 63.51 8.00
4 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 64.06 7.00
5 75 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 65.49 6.00
6 Hana HyklováHana Hyklová 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 66.91 5.00
7 Tereza StoklasováTereza Stoklasová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 69.16 4.00
8 Iva KejzarováIva Kejzarová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 70.25 3.00
9 28 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 71.87 2.00
10 Petra LöffelmannováPetra Löffelmannová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 72.25 1.00

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 8.9.2018 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
56 Bára KořínkováBára Kořínková 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 DNS
1 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 64.70 9.00
2 Adéla HálováAdéla Hálová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 67.80 8.00
3 Markéta ŘehouškováMarkéta Řehoušková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 68.61 6.00
4 Zuzana HoráčkováZuzana Horáčková 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 77.55 5.00
5 Martina TaflíkováMartina Taflíková 02 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 78.38 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 8.9.2018 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Sofie KovaříkováSofie Kovaříková 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 DNS
1 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 62.81 11.00
2 50 Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 68.50 7.00
3 9 Hedvika PapayováHedvika Papayová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 80.06 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 62.81 11.00
2 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 64.70 9.00
3 Adéla HálováAdéla Hálová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 67.80 8.00
4 50 Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 68.50 7.00
5 Markéta ŘehouškováMarkéta Řehoušková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 68.61 6.00
6 Zuzana HoráčkováZuzana Horáčková 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 77.55 5.00
7 Martina TaflíkováMartina Taflíková 02 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 78.38 4.00
8 9 Hedvika PapayováHedvika Papayová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 80.06 3.00
56 Bára KořínkováBára Kořínková 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 DNS
Sofie KovaříkováSofie Kovaříková 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 DNS

800 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 55 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 2:02.04 11.00
2 70 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13 2:02.60 9.00
MS 91 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14 2:03.66
MS 87 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 12 2:04.46
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 58 Šimon ŘehulaŠimon Řehula 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 2:03.29 11.00
2 27 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:06.36 9.00
3 38 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:08.00 8.00
4 63 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 2:13.12 7.00
5 25 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 2:16.42 6.00
6 21 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:16.98 5.00
MS 34 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 01 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 2:32.43
MS 45 Matěj ŘádaMatěj Řáda 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 2:16.51
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
82 Veronika VotíkováVeronika Votíková 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 DNS
1 59 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:28.64 11.00
2 75 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 2:33.49 9.00
3 60 Denisa ŠantínováDenisa Šantínová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:38.33 8.00
4 62 Hana ZápotockáHana Zápotocká 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:39.50 7.00
5 28 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:41.97 6.00
6 77 Zuzana VastlováZuzana Vastlová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 3:00.32 5.00
Celkem 7 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 96 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12 2:27.72 11.00
2 50 Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11 2:36.15 9.00
3 56 Bára KořínkováBára Kořínková 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 13 2:42.99 8.00
Celkem 3 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 53 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 4:23.25 11.00
2 42 Vítek FialaVítek Fiala 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 4:26.73 9.00
3 70 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 4:27.18 8.00
4 61 Jan VosejpkaJan Vosejpka 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 4:27.52 7.00
5 73 Petr SýkoraPetr Sýkora 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 4:29.44 6.00
6 52 Miroslav SedláčekMiroslav Sedláček 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 4:40.63 5.00
7 67 Albert SlabaAlbert Slaba 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 4:44.90 4.00
8 49 Petr PincPetr Pinc 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 4:52.36 3.00
Celkem 8 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
64 Ondřej KohoutOndřej Kohout 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 13 DNS
1 30 Adam MatulkaAdam Matulka 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 12 4:29.25 11.00
2 85 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11 4:39.49 9.00
3 47 Radek KofroňRadek Kofroň 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15 4:52.73 8.00
MS 46 Jakub BudilJakub Budil 02 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 14 4:21.39
Celkem 5 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
23 Eliška JindrováEliška Jindrová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 DNS
1 92 Kateřina KřenkováKateřina Křenková 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 5:16.05 11.00
2 44 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 5:16.36 9.00
3 13 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 5:19.79 8.00
4 60 Denisa ŠantínováDenisa Šantínová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 5:31.07 7.00
5 26 Karolína KofroňováKarolína Kofroňová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 5:51.10 6.00
Celkem 6 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
9 Hedvika PapayováHedvika Papayová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12 DNF
1 95 Eliška BraumováEliška Braumová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15 5:42.79 11.00
2 20 Ivana KvasničkováIvana Kvasničková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 14 6:09.94 9.00
MS 83 Zoe FlamamZoe Flamam 02 KanadaKanada 11 5:17.15
MS 33 Veronika HurtíkováVeronika Hurtíková 01 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 13 5:34.16
Celkem 5 závodníků

300 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 39.67 11.00
2 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 40.08 9.00
3 Rostislav KortusRostislav Kortus 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 41.79 8.00
4 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 42.11 7.00
5 Lukáš PěknicLukáš Pěknic 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 44.85 6.00
MS Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 41.30
MS Daniel JarolímDaniel Jarolím 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 47.61
Celkem 7 závodníků

300 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 48.07 11.00
2 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 49.47 9.00
3 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 50.87 8.00
4 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 54.25 7.00
5 Klára BečvářováKlára Bečvářová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 56.91 6.00
6 Barbora VláčilováBarbora Vláčilová 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 59.31 5.00
7 Eliška FleisigováEliška Fleisigová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 60.96 4.00
Celkem 7 závodníků

400 m překážek [76,2 cm] - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 8.9.2018 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNF
1 Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 68.51 11.00
2 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 70.91 9.00
3 Jana HoškováJana Hošková 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 71.35 8.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 8.9.2018 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška VybíralováEliška Vybíralová 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 72.25 7.00
2 Kristýna KorandováKristýna Korandová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 80.54 6.00
3 Petra LöffelmannováPetra Löffelmannová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 82.09 5.00
4 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 90.79 4.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 68.51 11.00
2 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 70.91 9.00
3 Jana HoškováJana Hošková 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 71.35 8.00
4 Eliška VybíralováEliška Vybíralová 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 72.25 7.00
5 Kristýna KorandováKristýna Korandová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 80.54 6.00
6 Petra LöffelmannováPetra Löffelmannová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 82.09 5.00
7 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 90.79 4.00
Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNF

4 x 100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Procházka, Sýkora, Michálek, Bohm Procházka, Sýkora, Michálek, Bohm AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS
Kabyš, Krýsl, Sedláček, Větrovský Kabyš, Krýsl, Sedláček, Větrovský AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNS
1 Jelínek, Poduška, Svoboda, Votava Jelínek, Poduška, Svoboda, Votava TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 45.88 11.00
2 Blažek, Loufek, Kotraba, Slaba Blažek, Loufek, Kotraba, Slaba TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 51.98 9.00
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Had, Petrikovič, Sztrapek, Zýka Had, Petrikovič, Sztrapek, Zýka SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 DNF
1 Jaroušek, Kortus, Malinský, Mařík Jaroušek, Kortus, Malinský, Mařík T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 46.77 11.00
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laštovková, Sekyrová, Šrámová, Zavadilová Laštovková, Sekyrová, Šrámová, Zavadilová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 51.81 11.00
2 Dušková, Ludvíková, Nová, Vébrová Dušková, Ludvíková, Nová, Vébrová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 52.53 9.00
3 Hyklová, Machalcová, Sedlecká, Tóthová Hyklová, Machalcová, Sedlecká, Tóthová SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 53.16 8.00
4 Suráková, Vybíralová, Lokajíčková, Carpentier Suráková, Vybíralová, Lokajíčková, Carpentier AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 54.84 7.00
5 Hošková, Lukášová, Matoušková, Nosková Hošková, Lukášová, Matoušková, Nosková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 56.26 6.00
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Jelínková, Houdková, Nikodemová, Pašková Jelínková, Houdková, Nikodemová, Pašková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 DNS
1 Babyncová, Králová, Kůtková, Šebestová Babyncová, Králová, Kůtková, Šebestová SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 54.27 11.00
2 Jedličková, Kratochvílová, Řezníková, Tvrzová Jedličková, Kratochvílová, Řezníková, Tvrzová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 54.58 9.00
3 Bečvářová, Braumová, Maršálková, Zýmová Bečvářová, Braumová, Maršálková, Zýmová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 56.60 8.00
4 Chalupová, Babická, Jinderlová, Řehoušková Chalupová, Babická, Jinderlová, Řehoušková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 57.18 7.00
5 Fleisigová, Strašková, Svobodová, Vláčilová Fleisigová, Strašková, Svobodová, Vláčilová Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 60.51 6.00
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.501.551.601.651.701.751.781.811.841.871.901.931.961.992.02 Body
1 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 2 1.99 --------xooxooxxooxxx 11.00
2 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 3 1.96 --------o-ooox-xx 9.00
3 Jan BílekJan Bílek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 1 1.90 ------xooxoxoxxoxxx 8.00
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.451.501.551.601.651.701.751.781.811.841.87 Body
Ondřej BatlaOndřej Batla
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
02 1 NM -----oooxxooxxx
1 Jiří Daniel JaroušekJiří Daniel Jaroušek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 5 1.84 -----oooxxooxxx 11.00
2 Jan SuchýJan Suchý
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
01 4 1.81 -----oxo-oxxx 9.00
3 Kryštof BínaKryštof Bína
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
02 2 1.70 -oooxoxoxxx 8.00
MS Tomáš JelínekTomáš Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 3 1.70 -o-xoxooxxx
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.311.361.411.461.511.541.571.601.63 Body
1 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 2 1.46 ooooxxx 11.00
2 Anna SurákováAnna Suráková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 1 1.31 xoxxx 9.00
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.311.361.411.461.511.541.571.601.641.68 Body
Eliška FleisigováEliška Fleisigová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
03 3 NM ---oooxoxxooxxx
1 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 6 1.64 ---oooxoxxooxxx 11.00
2 Lucie KovářováLucie Kovářová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
01 5 1.54 -oooxxoxoxxx 9.00
3 Veronika SládkováVeronika Sládková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 4 1.51 --oxoxoxxx 8.00
4 Karolína StraškováKarolína Strašková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
02 1 1.41 ooxxoxxx 7.00
5 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
03 2 1.36 oxxoxxx 6.00
Celkem 6 závodníků

skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.402.602.803.003.203.403.603.803.97 Body
1 Marek PáníkMarek Páník
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 6 3.80 ----ooxoxxoxxx 11.00
2 Šimon KopaŠimon Kopa
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 4 2.80 oooxxx 9.00
3 Maxim SchmidtMaxim Schmidt
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
03 3 2.60 ooxxx 8.00
4 Ondřej LukešOndřej Lukeš
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 2 2.40 oxxx 7.00
MS Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 5 3.00 --xooxxx
MS Michal PokornýMichal Pokorný
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 1 2.60 oxoxxx
Celkem 6 závodníků

skok o tyči - Juniorky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.801.902.002.102.202.302.40 Body
MS Eliška ReindlováEliška Reindlová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
00 1 2.20 ----o-xxx
Celkem 1 závodníků

skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.801.902.002.102.202.302.402.502.702.903.103.30 Body
Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 1 NM --------xoxoxxoxxx
1 Barbora RůžičkováBarbora Růžičková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 2 3.10 --------xoxoxxoxxx 11.00
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Vít BohmVít Bohm
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 1 DNS 6.37  +0.06.31  -2.26.41  -1.56.416.24  -1.46.53  -0.26.65  -1.8
1 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 8 6.65 -1.8 m/s 6.37  +0.06.31  -2.26.41  -1.56.416.24  -1.46.53  -0.26.65  -1.8 11.00
2 Jan BílekJan Bílek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 9 6.49 -0.4 m/s x6.21  +0.2x6.216.39  -1.06.49  -0.44.92  +1.8 9.00
3 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 7 5.85 -1.3 m/s 5.77  -1.25.85  -1.35.78  -1.85.85--- 8.00
4 Jan JelínekJan Jelínek
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 6 5.81 +0.2 m/s 5.58  -1.35.63  -0.94.94  -2.35.635.81  +0.2x5.23  +1.8 7.00
5 Michal PokornýMichal Pokorný
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 4 5.71 +0.0 m/s 5.52  -1.85.59  +1.75.45  -1.35.595.71  +0.0x- 6.00
6 Vladimír VotavaVladimír Votava
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 2 5.51 +0.5 m/s 5.51  +0.55.07  +1.23.46  -2.05.515.36  -1.35.23  -1.3- 5.00
7 Matěj PfeferleMatěj Pfeferle
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 3 5.20 +0.7 m/s 5.20  +0.75.14  +1.15.02  -3.25.205.00  -1.45.02  -0.15.18  +1.1 4.00
8 Albert WeberAlbert Weber
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 5 5.10 +0.0 m/s x4.74  +0.7x4.743.53  -1.15.10  +0.0x 3.00
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Petr KuřákPetr Kuřák
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
04 4 DNS 6.29  -1.1x-6.29---
Ondřej SladkýOndřej Sladký
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 11 DNS x5.82  +1.33.88  -3.15.82x--
Ondřej BatlaOndřej Batla
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
02 1 NM 5.47  -0.7x5.72  -1.05.725.53  -1.95.80  -0.84.25  +1.1
Josef TerčJosef Terč
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 9 NM 5.66  -0.95.53  +1.63.79  -3.45.66x5.57  -0.8x
1 Adam BauerAdam Bauer
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
02 16 6.29 -1.1 m/s 6.29  -1.1x-6.29--- 11.00
2 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 15 5.82 +1.3 m/s x5.82  +1.33.88  -3.15.82x-- 9.00
3 Jiří Daniel JaroušekJiří Daniel Jaroušek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 13 5.80 -0.8 m/s 5.47  -0.7x5.72  -1.05.725.53  -1.95.80  -0.84.25  +1.1 8.00
4 David TermerDavid Termer
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 14 5.66 -0.9 m/s 5.66  -0.95.53  +1.63.79  -3.45.66x5.57  -0.8x 7.00
5 Jan SuchýJan Suchý
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
01 10 5.45 +1.0 m/s 5.45  +1.05.24  +0.4x5.45--- 6.00
6 Adam HadAdam Had
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
02 8 5.39 +0.1 m/s 5.24  -0.95.39  +0.15.11  -1.95.39x4.95  -0.54.22  +1.6 5.00
7 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 5 5.33 +2.2 m/s 5.24 +1.6 m/s 5.24  +1.6xx5.24x5.21  -0.55.33  +2.2 4.00
8 Lukáš HejnaLukáš Hejna
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 7 5.21 +0.6 m/s 5.21  +0.65.00  +0.53.60  -3.35.214.53  -1.24.77  +1.25.02  -0.3 3.00
9 Kryštof BínaKryštof Bína
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
02 2 4.59 +0.5 m/s 4.39  +1.24.59  +0.53.67  -2.64.590.00.00.0 2.00
10 Sebastian RoháčSebastian Roháč
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 3 4.24 +1.6 m/s 4.24  +1.6xx4.240.00.00.0 1.00
MS Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 12 5.84 +2.1 m/s 5.51 -2.4 m/s 5.51  -2.45.84  +2.14.18  -2.85.840.00.00.0
MS Jakub JanáčJakub Janáč
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 6 5.13 +0.8 m/s 5.13  +0.8x5.05  -3.95.130.00.00.0
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 7 5.92 +1.3 m/s 5.63  +0.05.41  -0.2-5.634.02  -1.35.74  -0.25.92  +1.3 11.00
2 Nikola SteinerováNikola Steinerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 6 5.17 +0.8 m/s 4.60  +0.6x5.17  +0.85.17xxx 9.00
3 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 5 4.93 -0.5 m/s 4.67  -0.84.69  -0.84.93  -0.54.934.51  -0.5x4.64  -0.3 8.00
4 Simona HaasováSimona Haasová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
00 4 4.83 +1.5 m/s 4.59  -0.24.67  +0.24.83  +1.54.834.67  -0.64.73  -0.44.69  +0.7 7.00
5 Erika KofroňováErika Kofroňová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
99 2 4.55 -0.2 m/s 4.55  -0.24.35  +0.34.37  -0.94.554.44  -2.74.43  +1.9- 6.00
6 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 3 4.42 +0.4 m/s 4.42  +0.44.33  +0.74.31  +0.44.424.03  -1.14.29  -0.74.33  +0.5 5.00
7 Valentina LudvíkováValentina Ludvíková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 1 4.39 +0.5 m/s 3.51  +0.34.39  +0.53.98  -0.54.393.97  -3.23.99  +0.54.05  +0.6 4.00
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Adéla HálováAdéla Hálová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 3 DNS 5.03  +1.04.56  +0.35.00  -0.55.034.07  +1.5xx
Sofie KovaříkováSofie Kovaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
04 1 NM 4.48  +0.9xx4.484.97  +0.7xx
1 Veronika SládkováVeronika Sládková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 14 5.03 +1.0 m/s 5.03  +1.04.56  +0.35.00  -0.55.034.07  +1.5xx 11.00
2 Adéla JedličkováAdéla Jedličková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 11 4.97 +0.7 m/s 4.48  +0.9xx4.484.97  +0.7xx 9.00
3 Anna ŘezníkováAnna Řezníková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 10 4.74 +2.5 m/s 4.73 -0.3 m/s 4.74  +2.54.67  -0.94.72  -0.44.744.67  +0.64.55  +0.44.73  -0.3 8.00
4 Veronika TřískováVeronika Třísková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 13 4.73 -0.3 m/s x4.73  -0.34.59  -0.54.734.65  +1.44.62  -0.9x 7.00
5 Viktorie JelínkováViktorie Jelínková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 7 4.65 +0.9 m/s 4.45  +0.44.46  -0.24.65  +0.94.654.64  +0.54.65  +1.14.59  +0.3 6.00
6 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 9 4.64 +1.5 m/s 4.59  +0.64.51  -0.94.64  +1.54.64x-- 5.00
7 Šárka VokrojováŠárka Vokrojová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 2 4.15 +1.5 m/s 4.15  +1.54.13  +0.34.13  +1.34.15xx3.76  +1.0 4.00
8 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
03 5 4.12 +0.7 m/s 4.12  +0.74.12  +0.74.08  +0.54.123.99  -0.53.95  +0.04.07  +0.4 3.00
9 Barbora HoudkováBarbora Houdková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4 4.11 +1.3 m/s 4.11  +1.33.95  +1.0x4.110.00.00.0 2.00
10 Kristina KůtkováKristina Kůtková
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
03 6 4.02 +0.3 m/s x3.91  -1.54.02  +0.34.020.00.00.0 1.00
MS Lia VilhelmováLia Vilhelmová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 12 4.48 -1.0 m/s 4.33  +0.24.48  -1.0x4.480.00.00.0
MS Lucie ČermákováLucie Čermáková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 8 4.70 +0.3 m/s 4.70  +0.34.32  -1.44.48  +1.24.700.00.00.0
Celkem 14 závodníků

trojskok - Junioři (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Albert WeberAlbert Weber
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 11 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 1 závodníků

trojskok - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš PěknicLukáš Pěknic
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 2 11.92 -0.3 m/s 11.79  -1.111.92  -0.311.74  -0.311.9210.65  +0.611.77  +1.9- 11.00
2 30 Adam MatulkaAdam Matulka
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
01 1 11.10 -1.0 m/s 10.87  -1.111.02  +0.011.10  -1.011.10--- 9.00
Celkem 2 závodníků

trojskok - Juniorky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola SteinerováNikola Steinerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 4 10.42 -1.2 m/s 09.81  -1.0x09.66  -1.109.8110.10  -1.4-10.42  -1.2 11.00
2 Eliška VybíralováEliška Vybíralová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 3 10.07 +0.1 m/s x09.97  -0.4x09.97x10.04  -1.610.07  +0.1 9.00
3 Jana HoškováJana Hošková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 2 09.86 +1.0 m/s x09.56  -2.209.86  +1.009.8609.77  -1.7x09.74  +0.0 8.00
4 Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 1 09.39 -2.0 m/s xx09.39  -2.009.39xxx 7.00
MS Rebeka SlanařováRebeka Slanařová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 5 11.64 -0.4 m/s 11.36  -1.011.44  +0.011.43  -1.411.4411.64  -0.411.12  -0.211.51  -0.2
Celkem 5 závodníků

trojskok - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KratochvílováTereza Kratochvílová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 2 10.56 -1.2 m/s 10.56  -1.210.22  -1.610.16  -2.610.5610.44  +0.010.45  -0.410.21  -0.3 11.00
2 Lucie KovářováLucie Kovářová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
01 1 10.30 +1.6 m/s 09.89  -1.609.81  -0.509.98  -1.309.9810.30  +1.610.20  +0.110.10  -0.2 9.00
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie KovářováLucie Kovářová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
01 9 11.39 11.0311.2810.8311.2810.9811.3910.36 11.00
2 Nikola JahnováNikola Jahnová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
01 1 11.07 10.6111.0710.5111.0709.95x10.82 9.00
3 Markéta BoučkováMarkéta Boučková
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
03 8 09.87 x09.5009.2009.5009.4609.1709.87 8.00
4 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 7 09.66 09.6609.39x09.66x09.6009.52 7.00
5 Marie RajchartováMarie Rajchartová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 6 08.88 08.8808.5408.7208.8808.6907.9008.44 6.00
6 Patricie JedličkováPatricie Jedličková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 5 08.39 07.8408.1008.2908.2908.3807.8408.39 5.00
7 Natálie SvobodováNatálie Svobodová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
02 4 08.37 08.1607.8708.3708.3707.5608.3107.79 4.00
8 Barbora VláčilováBarbora Vláčilová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
04 3 07.20 06.8706.7307.2007.2006.9606.99- 3.00
9 Martina TaflíkováMartina Taflíková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
02 2 06.69 05.7206.69x06.690.00.00.0 2.00
Celkem 9 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Alena KvasničkováAlena Kvasničková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 7 DNS 09.4308.7708.9509.4309.6508.8409.50
Linda ČechováLinda Čechová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 6 DNS 08.7508.6108.8508.8508.5408.64-
1 Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 8 09.65 09.4308.7708.9509.4309.6508.8409.50 11.00
2 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 2 08.85 08.7508.6108.8508.8508.5408.64- 9.00
3 Vendula PřibylováVendula Přibylová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
00 5 07.43 06.9407.1007.4307.43x06.82x 8.00
4 Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 3 07.36 07.2507.1807.2607.26x07.3605.70 7.00
5 Kristýna KorandováKristýna Korandová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 4 07.01 06.61x06.8506.8507.0106.9706.73 6.00
6 75 Julie KubátováJulie Kubátová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 1 06.91 06.9106.7905.3006.91x06.5306.65 5.00
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Tomáš BoudaTomáš Bouda
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 6 DNS 13.9013.7413.7113.90x13.46x
1 Marek MarvanMarek Marvan
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 10 13.90 13.9013.7413.7113.90x13.46x 11.00
2 Jan TrnkaJan Trnka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 9 12.27 11.6511.5811.7711.7711.8812.0212.27 9.00
3 David TermerDavid Termer
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 8 12.25 -11.94x11.94-12.25- 8.00
4 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 7 11.68 11.5511.3411.2611.5510.7911.6211.68 7.00
5 Jan CabadajJan Cabadaj
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 4 11.42 10.6211.02x11.0211.4211.34x 6.00
6 Karel RůžičkaKarel Růžička
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 5 10.60 10.52x10.6010.60x10.2509.99 5.00
7 Petr ErnstPetr Ernst
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
02 2 09.68 08.2009.6808.4709.6809.1409.68x 4.00
8 Radek NečinaRadek Nečina
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 3 08.64 x07.5208.0008.0007.6708.3608.64 3.00
MS 25 Jan KrizanJan Krizan
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 1 10.56 09.9510.5610.4810.560.00.00.0
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr ProcházkaPetr Procházka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 1 13.49 12.7413.1113.2213.2213.0413.4912.68 11.00
2 Adam ZemanAdam Zeman
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 3 11.49 x10.79x10.7911.02x11.49 9.00
3 Michal VimmerMichal Vimmer
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 2 07.04 x06.7107.0407.0407.03x- 8.00
MS David TupýDavid Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
00 4 18.02 18.0217.32x18.02x16.3317.04
Celkem 4 závodníků

hod diskem 1kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Alena KvasničkováAlena Kvasničková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 5 DNS 21.7322.2622.6322.6322.3622.64x
1 Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 6 22.64 21.7322.2622.6322.6322.3622.64x 11.00
2 Erika KofroňováErika Kofroňová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
99 1 22.63 18.63x20.6520.6519.5022.6320.79 9.00
3 Tereza MatouškováTereza Matoušková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 4 20.10 x16.7616.8516.85x20.1019.19 8.00
4 Kateřina MaršálkováKateřina Maršálková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 2 19.55 17.4018.0119.5519.5518.9517.76x 7.00
5 Eliška NoskováEliška Nosková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 3 17.99 15.4716.6117.9917.9917.1017.0017.33 6.00
Celkem 6 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Natálie SvobodováNatálie Svobodová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
02 1 DNS 21.7724.3023.8624.3024.26x24.95
1 Carmen SchwarzováCarmen Schwarzová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 7 24.95 21.7724.3023.8624.3024.26x24.95 11.00
2 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 6 23.10 22.4423.0023.1023.1021.79xx 9.00
3 Nikola JahnováNikola Jahnová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
01 4 22.85 20.3521.3222.1822.1820.8622.1922.85 8.00
4 Patricie JedličkováPatricie Jedličková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 2 19.66 19.01x18.7319.01x17.5519.66 7.00
5 Klára ZýmováKlára Zýmová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 5 19.36 19.3615.98x19.36x17.1615.41 6.00
6 Lucie DedkováLucie Dedková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
01 3 18.53 xx16.8216.82x18.53x 5.00
Celkem 7 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Tomáš BoudaTomáš Bouda
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 1 DNS 40.01xx40.0139.04x40.56
Petr ErnstPetr Ernst
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
02 2 NM 29.9535.23x35.2333.7734.20x
1 Jan TrnkaJan Trnka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 10 40.56 40.01xx40.0139.04x40.56 11.00
2 Marek MarvanMarek Marvan
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 9 35.23 29.9535.23x35.2333.7734.20x 9.00
3 Karel RůžičkaKarel Růžička
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 8 30.68 28.8729.2830.6830.68x29.4929.69 8.00
4 Jan CabadajJan Cabadaj
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 7 29.24 23.8925.41x25.4126.99x29.24 7.00
5 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 6 27.76 26.6224.88x26.6227.64x27.76 6.00
6 Radek NečinaRadek Nečina
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 5 27.07 26.0424.7225.0826.0426.4027.07x 5.00
7 Ondřej LukešOndřej Lukeš
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 3 23.38 23.3820.9720.7423.38x17.35x 4.00
8 Šimon KopaŠimon Kopa
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 4 22.26 21.43x19.1621.4320.6522.26x 3.00
Celkem 10 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr ProcházkaPetr Procházka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 3 51.09 x49.4750.8350.8348.08x51.09 11.00
2 Adam ZemanAdam Zeman
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 1 39.02 28.67x39.0239.0236.35x34.88 9.00
MS David TupýDavid Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
00 2 45.39 41.9843.5841.5143.5838.8844.6145.39
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Carmen SchwarzováCarmen Schwarzová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 9 39.78 39.7839.1635.7339.7837.2135.6534.19 11.00
2 Eliška MaršálkováEliška Maršálková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 6 35.84 22.78x28.7528.75xx35.84 9.00
3 Klára ZýmováKlára Zýmová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 8 31.85 31.8530.55x31.8529.9429.6928.06 8.00
4 Lucie DedkováLucie Dedková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
01 7 30.40 x30.4029.2830.4029.00xx 7.00
5 Veronika ChalupováVeronika Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4 26.24 21.7524.5822.6624.5826.2425.6919.89 6.00
6 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 5 25.67 23.0321.7021.1323.0324.4025.6723.69 5.00
7 Nikola JahnováNikola Jahnová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
01 1 22.00 20.0421.1722.0022.0018.75xx 4.00
8 Natálie SvobodováNatálie Svobodová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
02 3 21.51 x21.51x21.51--- 3.00
9 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 2 17.50 13.1917.50x17.500.00.00.0 2.00
Celkem 9 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Ladislav FaraLadislav Fara
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
03 1 42.02 40.3642.0236.7742.020.00.00.0
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Andrea BalíkováAndrea Balíková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
00 11 DNS 33.88x30.3733.88x32.6533.75
82 Veronika VotíkováVeronika Votíková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
01 4 DNS 30.9028.8232.3932.3931.6933.44-
Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 1 NM 27.4430.9826.6330.98x31.1925.45
Mona El-KayssiMona El-Kayssi
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
03 3 NM 21.3424.7129.0429.04xxx
1 Erika KofroňováErika Kofroňová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
99 9 33.88 33.88x30.3733.88x32.6533.75 11.00
2 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 10 33.44 30.9028.8232.3932.3931.6933.44- 9.00
3 Tereza MatouškováTereza Matoušková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 7 31.19 27.4430.9826.6330.98x31.1925.45 8.00
4 Kateřina MaršálkováKateřina Maršálková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 2 29.04 21.3424.7129.0429.04xxx 7.00
5 Eliška ReindlováEliška Reindlová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
00 8 28.03 28.0322.0925.5328.0326.5525.7826.31 6.00
6 62 Hana ZápotockáHana Zápotocká
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
01 5 24.27 24.2723.02x24.2722.2924.1323.25 5.00
7 Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 6 23.43 xx23.4323.4321.1720.10x 4.00
Celkem 11 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Tomáš BoudaTomáš Bouda
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 13 NM 56.23x50.4756.23---
Karel RůžičkaKarel Růžička
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 2 NM 39.6538.4640.7140.7142.1045.0840.89
1 Michael RubášMichael Rubáš
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 12 56.23 56.23x50.4756.23--- 11.00
2 Jan TrnkaJan Trnka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 11 45.08 39.6538.4640.7140.7142.1045.0840.89 9.00
3 Adam BauerAdam Bauer
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
02 10 39.26 39.2635.23-39.2637.3533.59- 8.00
4 Jan CabadajJan Cabadaj
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 9 38.78 37.3638.7836.2238.7838.4736.3236.11 7.00
5 Ondřej LukešOndřej Lukeš
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 8 32.92 32.9231.6228.6432.9232.35x25.88 6.00
6 Marek MarvanMarek Marvan
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 5 32.85 32.85x-32.85--- 5.00
7 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 4 31.89 30.56x28.8630.5630.9531.8928.57 4.00
8 Šimon KopaŠimon Kopa
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 6 30.56 28.4328.9729.9229.9229.2227.0830.56 3.00
9 Petr ErnstPetr Ernst
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
02 7 23.70 23.70xx23.700.00.00.0 2.00
10 Maxim SchmidtMaxim Schmidt
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
03 3 23.55 23.55xx23.550.00.00.0 1.00
MS Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 1 31.49 x30.1831.4931.490.00.00.0
Celkem 13 závodníků

hod oštěpem 800g - Junioři (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř.