Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Písek (8. 9. 2018)

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 53 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 4:23.25 11.00
2 42 Vítek FialaVítek Fiala 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 4:26.73 9.00
3 70 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 4:27.18 8.00
4 61 Jan VosejpkaJan Vosejpka 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 4:27.52 7.00
5 73 Petr SýkoraPetr Sýkora 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 4:29.44 6.00
6 52 Miroslav SedláčekMiroslav Sedláček 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 4:40.63 5.00
7 67 Albert SlabaAlbert Slaba 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 4:44.90 4.00
8 49 Petr PincPetr Pinc 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 4:52.36 3.00
Celkem 8 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 30 Adam MatulkaAdam Matulka 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 12 4:29.25 11.00
2 85 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11 4:39.49 9.00
3 47 Radek KofroňRadek Kofroň 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15 4:52.73 8.00
MS 46 Jakub BudilJakub Budil 02 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 14 4:21.39
64 Ondřej KohoutOndřej Kohout 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 13 DNS
Celkem 5 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 92 Kateřina KřenkováKateřina Křenková 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 5:16.05 11.00
2 44 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 5:16.36 9.00
3 13 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 5:19.79 8.00
4 60 Denisa ŠantínováDenisa Šantínová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 5:31.07 7.00
5 26 Karolína KofroňováKarolína Kofroňová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 5:51.10 6.00
23 Eliška JindrováEliška Jindrová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 DNS
Celkem 6 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 95 Eliška BraumováEliška Braumová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15 5:42.79 11.00
2 20 Ivana KvasničkováIvana Kvasničková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 14 6:09.94 9.00
MS 83 Zoe FlamamZoe Flamam 02 KanadaKanada 11 5:17.15
MS 33 Veronika HurtíkováVeronika Hurtíková 01 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 13 5:34.16
9 Hedvika PapayováHedvika Papayová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12 DNF
Celkem 5 závodníků