výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Písek (8. 9. 2018)

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 8 6.65 -1.8 m/s 6.37  +0.06.31  -2.26.41  -1.56.416.24  -1.46.53  -0.26.65  -1.8 11.00
2 Jan BílekJan Bílek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 9 6.49 -0.4 m/s x6.21  +0.2x6.216.39  -1.06.49  -0.44.92  +1.8 9.00
3 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 7 5.85 -1.3 m/s 5.77  -1.25.85  -1.35.78  -1.85.85--- 8.00
4 Jan JelínekJan Jelínek
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 6 5.81 +0.2 m/s 5.58  -1.35.63  -0.94.94  -2.35.635.81  +0.2x5.23  +1.8 7.00
5 Michal PokornýMichal Pokorný
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 4 5.71 +0.0 m/s 5.52  -1.85.59  +1.75.45  -1.35.595.71  +0.0x- 6.00
6 Vladimír VotavaVladimír Votava
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 2 5.51 +0.5 m/s 5.51  +0.55.07  +1.23.46  -2.05.515.36  -1.35.23  -1.3- 5.00
7 Matěj PfeferleMatěj Pfeferle
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 3 5.20 +0.7 m/s 5.20  +0.75.14  +1.15.02  -3.25.205.00  -1.45.02  -0.15.18  +1.1 4.00
8 Albert WeberAlbert Weber
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 5 5.10 +0.0 m/s x4.74  +0.7x4.743.53  -1.15.10  +0.0x 3.00
Vít BohmVít Bohm
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam BauerAdam Bauer
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
02 16 6.29 -1.1 m/s 6.29  -1.1x-6.29--- 11.00
2 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 15 5.82 +1.3 m/s x5.82  +1.33.88  -3.15.82x-- 9.00
3 Jiří Daniel JaroušekJiří Daniel Jaroušek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 13 5.80 -0.8 m/s 5.47  -0.7x5.72  -1.05.725.53  -1.95.80  -0.84.25  +1.1 8.00
4 David TermerDavid Termer
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 14 5.66 -0.9 m/s 5.66  -0.95.53  +1.63.79  -3.45.66x5.57  -0.8x 7.00
5 Jan SuchýJan Suchý
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
01 10 5.45 +1.0 m/s 5.45  +1.05.24  +0.4x5.45--- 6.00
6 Adam HadAdam Had
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
02 8 5.39 +0.1 m/s 5.24  -0.95.39  +0.15.11  -1.95.39x4.95  -0.54.22  +1.6 5.00
7 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 5 5.33 +2.2 m/s 5.24 +1.6 m/s 5.24  +1.6xx5.24x5.21  -0.55.33  +2.2 4.00
8 Lukáš HejnaLukáš Hejna
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 7 5.21 +0.6 m/s 5.21  +0.65.00  +0.53.60  -3.35.214.53  -1.24.77  +1.25.02  -0.3 3.00
9 Kryštof BínaKryštof Bína
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
02 2 4.59 +0.5 m/s 4.39  +1.24.59  +0.53.67  -2.64.590.00.00.0 2.00
10 Sebastian RoháčSebastian Roháč
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 3 4.24 +1.6 m/s 4.24  +1.6xx4.240.00.00.0 1.00
MS Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 12 5.84 +2.1 m/s 5.51 -2.4 m/s 5.51  -2.45.84  +2.14.18  -2.85.840.00.00.0
MS Jakub JanáčJakub Janáč
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 6 5.13 +0.8 m/s 5.13  +0.8x5.05  -3.95.130.00.00.0
Petr KuřákPetr Kuřák
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
04 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Ondřej SladkýOndřej Sladký
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 11 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Ondřej BatlaOndřej Batla
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
02 1 NM xxx0.00.00.00.0
Josef TerčJosef Terč
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 9 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 7 5.92 +1.3 m/s 5.63  +0.05.41  -0.2-5.634.02  -1.35.74  -0.25.92  +1.3 11.00
2 Nikola SteinerováNikola Steinerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 6 5.17 +0.8 m/s 4.60  +0.6x5.17  +0.85.17xxx 9.00
3 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 5 4.93 -0.5 m/s 4.67  -0.84.69  -0.84.93  -0.54.934.51  -0.5x4.64  -0.3 8.00
4 Simona HaasováSimona Haasová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
00 4 4.83 +1.5 m/s 4.59  -0.24.67  +0.24.83  +1.54.834.67  -0.64.73  -0.44.69  +0.7 7.00
5 Erika KofroňováErika Kofroňová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
99 2 4.55 -0.2 m/s 4.55  -0.24.35  +0.34.37  -0.94.554.44  -2.74.43  +1.9- 6.00
6 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 3 4.42 +0.4 m/s 4.42  +0.44.33  +0.74.31  +0.44.424.03  -1.14.29  -0.74.33  +0.5 5.00
7 Valentina LudvíkováValentina Ludvíková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 1 4.39 +0.5 m/s 3.51  +0.34.39  +0.53.98  -0.54.393.97  -3.23.99  +0.54.05  +0.6 4.00
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika SládkováVeronika Sládková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 14 5.03 +1.0 m/s 5.03  +1.04.56  +0.35.00  -0.55.034.07  +1.5xx 11.00
2 Adéla JedličkováAdéla Jedličková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 11 4.97 +0.7 m/s 4.48  +0.9xx4.484.97  +0.7xx 9.00
3 Anna ŘezníkováAnna Řezníková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 10 4.74 +2.5 m/s 4.73 -0.3 m/s 4.74  +2.54.67  -0.94.72  -0.44.744.67  +0.64.55  +0.44.73  -0.3 8.00
4 Veronika TřískováVeronika Třísková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 13 4.73 -0.3 m/s x4.73  -0.34.59  -0.54.734.65  +1.44.62  -0.9x 7.00
5 Viktorie JelínkováViktorie Jelínková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 7 4.65 +0.9 m/s 4.45  +0.44.46  -0.24.65  +0.94.654.64  +0.54.65  +1.14.59  +0.3 6.00
6 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 9 4.64 +1.5 m/s 4.59  +0.64.51  -0.94.64  +1.54.64x-- 5.00
7 Šárka VokrojováŠárka Vokrojová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 2 4.15 +1.5 m/s 4.15  +1.54.13  +0.34.13  +1.34.15xx3.76  +1.0 4.00
8 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
03 5 4.12 +0.7 m/s 4.12  +0.74.12  +0.74.08  +0.54.123.99  -0.53.95  +0.04.07  +0.4 3.00
9 Barbora HoudkováBarbora Houdková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4 4.11 +1.3 m/s 4.11  +1.33.95  +1.0x4.110.00.00.0 2.00
10 Kristina KůtkováKristina Kůtková
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
03 6 4.02 +0.3 m/s x3.91  -1.54.02  +0.34.020.00.00.0 1.00
MS Lia VilhelmováLia Vilhelmová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 12 4.48 -1.0 m/s 4.33  +0.24.48  -1.0x4.480.00.00.0
MS Lucie ČermákováLucie Čermáková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 8 4.70 +0.3 m/s 4.70  +0.34.32  -1.44.48  +1.24.700.00.00.0
Adéla HálováAdéla Hálová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Sofie KovaříkováSofie Kovaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
04 1 NM xx0.00.00.00.00.0
Celkem 14 závodníků